Home » Як видалити кореневі права на Android. Кореневий геній, що сприймає корінь права на Sony, Huawei та NTS

Як видалити кореневі права на Android. Кореневий геній, що сприймає корінь права на Sony, Huawei та NTS

Як повністю видалити коренеплав з Android повністю

Часто власники в процесі використання Android Thone отримують на ньому права супер.Солдіє (адміністратор), які дозволяють їм налаштувати систему гаджетів для себе (видалити системне програмне забезпечення, встановити за допомогою спеціальної прошивки тощо.D.). Але з ряду причин вони повинні повністю відмовитися від кореневих прав, тому вони шукають найбільш надійного, швидкого та ефективного способу усунення цих прав на свій смартфон. Тому в цій статті варто розглянути найпопулярніші методи видалення кореня. Крім того, часто зустрічаються проблеми, що виникають після цієї процедури, будуть розібрані.

Root. Це стан операційної системи гаджетів, який дозволяє користувачеві створювати з нею що.Небудь. Отримавши такі права, користувач фактично стає «адміністратором» (супер.Користувачем).

Завдяки цьому користувач отримує повний контроль над усіма програмами та системними файлами (видалити та переписати їх, видайте привілеї програм тощо.D.). У цьому випадку ви можете використовувати третє програмне забезпечення для налаштування (розповсюдження процесорів, видалення системного програмного забезпечення тощо.D.) та очищення операційної системи.

 • Повний корінь. Дозволяє отримати повний доступ до системи, тоді як користувач отримує постійні права без обмежень. Правда, в цьому випадку можливість автоматичного оновлення системи для.
 • Корінь оболонки. Це обмежена версія кореня правильна, тому доступ до папки / системи / обмежений з нею. Також не дозволяє використовувати деякі функції системи.
 • Тимчасовий корінь.Це тимчасові права супер.Користувача, який зникає після перезапуску гаджета.
 • Смартфон почав баггі. Це трапляється, якщо щось трапилось із системними налаштуваннями.
 • . Гарантія ремонту буде відмовлена, якщо вони будуть знайдені на кореневій праві.
 • Телефон продається.
 • Деяке програмне забезпечення відмовляється працювати на розпущених пристроях.
 • Кілька людей користуються телефоном, тому ви боїтесь за його виконання. Наприклад, дитина може випадково видалити або встановити щось, в результаті чого ви повинні зробити жорстке скидання або прошивати гаджет.

Найбільш коментовані

Realme 8i 4/64/128

Розумний взагалі подобається. Тільки три місяці оновлення не надходили протягом трьох місяців, хоча виробник пише на сайті, який він випускає. Але через налаштування оновлення.

Nokia 1 TA-1047, TA-1056

У моєму випадку пріоритет був на екрані високої якості та невеликому діагоналі. Так, і ціна. Одна з найдешевших для смартфонів 4G. 80 за 2019 рік. Найбільше, ч.

See also  Як вимкнути Інтернет на Android. Як вимкнути Інтернет на старій кнопці

HTC 10

Я використовую два роки. Профі. Класний дизайн, комфортно лежить у руці, стильний. Майже все “тягне” на максимум. Мінуси: глюк з камерою. Ти вмикаєш.

Способи отримання кореня

Обидва методи мають обидві переваги, і їх недоліки, в яких потрібно детально поглинути. Як правило, більшість вважає за краще отримати доступ до комп’ютера, оскільки цей метод є найбільш безпечним.

Хакери в галузі технологій придумали величезну кількість програм, які дозволяють новачкам отримувати звичайні права на свій телефон

Перевірте, чи є коренева права

Як ви можете зрозуміти, чи є на мобільному пристрої дані коренепла? Один з найпростіших і найправедніших методів перевірити, чи є кореневий доступ на смартфоні за допомогою програми Supersu. В основному ця програма на машині розміщується на телефоні, як тільки ви активуєте кореневий режим. Якщо кореня немає, вам потрібно завантажити заявку з офіційного сайту самостійно.

Ми завантажуємо утиліту з офіційного сайту та починаємо. Зелена емблема цієї програми видно на сайті.

У вікні, яке відкриється, якщо з’явиться текст “ваш телефон, з’явиться”, інші дії з додатком, яку ви не будете реалізувати.

Крім того, з’явиться можливість, що з’явиться вікно, яке вимагатиме відхилення зобов’язання. Нам залишається погодитися з запропонованими умовами та натиснути на “корінь перевірки”. Дайте можливість цьому програмному забезпеченню для введення вашого смартфона. Потрібно почекати лише 2 хвилини. Коли з’являються зелений колір телефону та текст одного кольору. Прийміть вітання, у вас є кореневі права.

Як видалити коренеплав на android

Перш ніж продовжити зняття кореневого права на Android, вам потрібно переконатися у їх присутності. Перший метод. Це візуальне вивчення головного меню. Програми для управління правами можуть відповідати тут. Це додатки Superuster, Supersu, Kingo Superuser та деякі інші. Якщо вони є, то пристрій вкорінений-це корінь.

Другий метод. Використовувати спеціальні програми. Типовим застосуванням для цих цілей є коренева перевірка базової. Встановіть його з магазину Play Market, запустіть та натисніть кнопку «Перевірити статус кореня» та чекайте результатів тесту

Ця інформація допоможе користувачам-початківцям зрозуміти кореневі праві та їх призначення.

Для того, щоб видалити кореневі права з Android, потрібно зрозуміти, що вони були отримані? Як ми пам’ятаємо, для отримання прав використовуються програми для Android та програми для Windows використовуються. Як видалити коренеплав на Android через комп’ютер? Якщо ви отримали їх за допомогою програми Kingo Root, вихід простий. Ми запускаємо програму, підключіть пристрій і чекайте з’єднання.

See also  Як видалити Apple ID на iPhone. Як видалити обліковий запис Apple в Інтернеті

Як тільки пристрій буде визначено, натисніть кнопку “Видалити корінь” і чекайте результатів. Додаток Kingo Root працює досить швидко, тому ми отримаємо результати менше ніж за півхвилини. Якщо права успішно видалені, напис “Видалити корінь був на моніторі.

У той же час програма спробує затримати пожертву для подальшого розвитку. Пожертвувати гроші чи ні. Це вирішити. Аналогічно виконується вилучення кореневого прямого вилучення багатьох інших додатків.

Якщо ви запустите раніше встановлену програму Croot Checker Basic і запустіть чек, вона відповість фразою “Вибачте! Кореневий доступ не встановлений належним чином на цьому пристрої ».

Встановлено коренеп-правий через мобільний додаток Framarot? Потім, у загальному меню, ви знайдете програму Control SuperUSER. Запустіть його, перейдіть до налаштувань та виберіть елемент “Повний вилучення кореня”. Після цього права будуть видалені. Вам також потрібно не забути усунути всі права надсилання подачі заявки або здійснити загальне скидання.

Як видалити кореневі права вручну

Далі ми детально проаналізуємо, як видалити кореневі права на Android. Існує кілька способів видалити. Розглянемо кожного з них. Перший метод: Видалення вручну або використання файлового менеджера. Файловий менеджер необхідний для доступу до кореневої системи пристроїв Android. Найвідомішими з них є: Root Browser, X-Plore File Manager та ES File Explorer. Окрім менеджера файлів, вам знадобиться програма кореневої перевірки. Все це можна завантажити безкоштовно на ігровому ринку.

Після завершення встановлення файлового менеджера відкрийте його та видаліть файл SU Файл su може бути не в цій папці, шукайте його в іншому місці, t.До. Його місцезнаходження залежить від конкретного пристрою Android. Далі перейдіть до/Система/Xbin/Папка і знайдіть файл SU. Ми видаляємо його так само, як і перший. У деяких випадках у папках ви можете знайти файл зайнятості замість su. Потрібно робити все те саме з ним. Останні видаляють файл SuperUser.Apk або supersu.APK, який знаходиться в папці /System /App. Назва видаленого файлу залежить від того, як були отримані кореневі права. Після того, як виконані маніпуляції, перезавантажте пристрій та запустіть раніше завантажену програму кореневої перевірки. Якщо все було зроблено правильно. Додаток не знайде наявності “спеціальних” прав.

Як перевірити наявність кореневих прав

Існує три способи, за допомогою яких можна точно сказати, чи присутні кореневі закони на вашому гаджеті:

 • Програми для перевірки стану операційної системи;
 • Наявність програми «суперзизатора» або його аналогів;
 • Можливість редагування системних файлів;
 • Встановлення програми, яка працює лише на пристроях з root.
See also  Як швидко видалити контакти з iPhone

Якщо ви хочете скористатися першим варіантом, встановіть root Cheker з Google Play, запустіть його та натисніть кнопку “Перевірте кореневий доступ”. Протягом 30-60 секунд ви отримаєте звіт про те, чи було отримано коренепало на вашому пристрої.

Перейдіть до списку додатків і спробуйте знайти піктограму “SuperBuder”, “Framarot”, “Kingo Root” та подібні подібні назви. Залежно від версії методів Android, прошивки та маршрутизації, додаток можна назвати по.Різному. Ви також можете спробувати встановити програму, яка не працює або не встановлюється без кореня. Якщо він працює, у вас є корінь Якщо це виявиться, є корінь.

Як видалити?

.

Кліття за допомогою комп’ютера

Найнадійніший варіант. Після миготіння від кореня не буде слідів і слідів. Для цього перейдіть на офіційний веб.Сайт виробника вашого смартфона або мобільного форуму 4PDA, де ви знайдете детальні інструкції для офіційної прошивки пристрою.

Увага! Під час відвідування форуму шукайте лише офіційні методи прошивки. Не погоджуйтесь з пропозиціями встановити власну версію або мод.

Використання програм

Є додатки, які встановлюють кореневі права одним клацанням. І є ті, хто їх видаляє. Розглянемо кожного детальніше.

Кореневий браузер lite

Завантажте програму. Після запуску ми виконуємо такі дії:

 • Введіть папку “/system/app”.
 • Знайти та видалити суперсу.Apk “.
 • У каталозі “/system/bin” Видалити “Зайнятий ящик” або “su”.
 • У папці/System/Xbin також видаліть “Зайнятий ящик” або “su”.
 • Перезавантажте пристрій.

Після цих дій кореневі права будуть вилучені назавжди.

Увага! Під час запуску заявки не забудьте надати йому права наддержавної сили, інакше системна папка не відображатиметься.

Суперсу

Якщо Supersu є вашим адміністратором просунутих прав, ви можете позбутися їх, виконуючи наведені нижче кроки:

 • Запустіть Supersu і перейдіть до “Налаштування”.
 • Знайдіть “Повний UNREOT” або “Видаліть суперпольєра” і натисніть на нього.

Універсальний

Останній метод представлений універсальним додатком. Це справедливо вважається легким та швидким.

 • Завантажте програму та запустіть.
 • Клацніть “не unrot” та підтвердьте дію.