Home » Як видалити кришку за допомогою iPad. Використовувані інструменти

Як видалити кришку за допомогою iPad. Використовувані інструменти

Як відкрити кришку iPad

Незважаючи на те, що сучасні планшети. Це майже вершина технічних досягнень, іноді їм все одно доводиться ремонтувати, замінювати пошкоджені елементи або частини апаратного наповнення, які перестали виконувати свої функції. Щоб зробити будь.Яку операцію з ремонту, вам потрібно знати, як розібрати iPad. Відразу зауважуємо, що процедура є досить складною і вимагає значних навичок. Тож підемо на кроки.

У різних моделях скло кріпиться однаково. Воно склеюється. Тому розбирання iPad починається з найтоншої роботи. Демонтаж захисту від дисплея. Ми негайно відзначимо два дуже важливі моменти.

 • Скло дуже крихке. Якщо ви не впевнені у своїй точності або вперше розбираєте, використовуйте присосні чашки та підкладку по периметру.
 • Apple не шкодує клей. Це спеціальна композиція, яка пом’якшує при високій температурі.

Для демонтажу скла та подальшого розбирання вам знадобиться:

 • Тонкі пластикові інструменти-шпатули та пластинки;
 • Скляна підкладка. Вам потрібні пластикові тонкі смужки, ви можете використовувати медіатори (папір не підходить. Він поглинає клей);
 • Потужні присоски для роботи зі склом;
 • Приймає різного розміру для щогодинної роботи.

Отже, способи розкрити планшет iPad та видалити скло, є два.

 • Перше передбачає використання будівельної нагрівальної майданчика. Це трубка зі спеціальною композицією, яка нагрівається в мікрохвильовій печі і тривалий час підтримує високу температуру. Оплачуючи таку нагрівальну прокладку вздовж однієї сторони екрана, ви можете плавно і безпечно зігріти всю площину з’єднання. Ось як сформується своєрідна страховка з того, що, коли буде підвищена одна зона, другий підтримуватиме контакт, а захисне скло зламається.
 • Другий. Більш варварський, призначений для досвідченого ремонтника. Скло прогрівається навколо периметра, використовуючи конструкцію з тепловим феном. Важливо контролювати рівномірність нагрівання, температури, а не зіпсувати корпус пристрою. Тому вам потрібен великий досвід виконання таких робіт.

Сама демонтаж виглядає однаково для обох способів. Скло акуратно хвалять тонкий пластиковий інструмент, злегка піднятий, розміщується посередник або смуга. Після цього ви можете перейти до наступної зони. Прокладки потрібні. Клей має майно, коли повітря швидко входить і знову влаштовується.

Після того, як все скло навколо периметра відокремлюється від основи, його приймають за допомогою присосної чашки або просто хвалять і обережно піднімаються з одного краю.

Як налаштувати iPad про те, коли ви вперше увімкнете

Налаштування iPad. Це інтуїтивний і швидкий процес. Операційна система iOS, що використовується на мобільних пристроях Apple, досить доброзичлива до нового користувача.

На кожному етапі з’являться відповідні поради та дії, завдяки якому неможливо налаштувати щось неправильно.

Важливий! Навіть якщо в процесі встановлення пошти, основні параметри, мережа та інші речі, ви зробите щось не так, як потрібно, нічого страшного не станеться. У будь.Який час ви можете відкрити налаштування планшетного комп’ютера та змінити/додати щось.

Підготовка до налаштування

Перш ніж новий пристрій буде увімкнено та налаштовано, вам потрібно підготуватися до цієї дії.

 • Мати доступ до Інтернету через Wi-Fi Wireless Communication, знаючи назву мережі та пароль з неї;
 • Якщо це модель iPad з стільниковою мірою, то мережа Wi-Fi може замінити SIM-карту з доступом до Інтернету, який повинен бути вставлений у відповідний слот на пристрої (SIM-карта повинна бути зареєстрована з балансом або підключеним тариф);
 • Мати обліковий запис ID Apple або створити його під час першого процесу включення;
 • Якщо ви хочете негайно налаштувати все, то варто підготувати кредитну або дебетову карту, щоб прив’язатись до служби Apple Pay (встановлена ​​в системі за замовчуванням);
 • Якщо дані користувачів повинні бути відкладені з іншого мобільного пристрою Apple, вам потрібно мати цей пристрій поблизу (або резервна копія такого пристрою);
 • Якщо дані користувача повинні бути передані з мобільного пристрою під управлінням операційної системи Android, то ви повинні мати цей пристрій із собою.
See also  iPad не ловить Wi-Fi. Оновлення операційної системи

Включення

Тепер, коли всі підготовки завершені, ви можете перейти до прямого налаштування.

Щоб увімкнути пристрій, потрібно натиснути та утримувати кнопку живлення. Він розташований зверху, ближче до кута. Якщо ви розмістите гаджет з обличчям користувачеві, то кнопка буде зліва.

Важливий! Якщо після натискання нічого не відбувається, а пристрій є новим і, безумовно, працює, справа в наступному акумуляторі. Просто підключіть його до зарядного пристрою протягом декількох хвилин, а потім увімкніть його та продовжуйте налаштувати.

Налаштування

видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти

Весь основний процес налаштування може здійснюватися чотирма окремими способами:

видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти

Дії під час переїзду з Android

За допомогою початкового налаштування iPad ви можете перенести дані користувачів з мобільного пристрою під управлінням операційної системи Android.

Важливий! Передавати дані в iPad за допомогою Android лише з початковими налаштуваннями. Це не буде працювати, щоб це зробити після першої обстановки. Щоб мати таку можливість, вам потрібно стерти iPad та повернутися до початкового налаштування.

видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти

Поетапні дії при переході від апарату Android:

 • Відкрийте ігровий ринок та встановіть додаток “передача в iOS”.
 • Налаштуйте пошту на iPad та інші початкові параметри на етапі “програми та даних”.
 • Виберіть на цьому кроці функція “Передавати дані з Android”.
 • На пристрої Android запустіть встановлену програму “Перекласти в iOS”.
 • Дотримуйтесь порад на дисплеї.

видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти
видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти
видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти
видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти
видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти
видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти
видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти
видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти
видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти
видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти

Як змінюється екран iPad Pro 12.Дев’ять

По.Перше, інженер демонтує старий модуль дисплея. Його поверхня прогрівається, щоб видалити залишки заводського клею та відокремити від тіла. За допомогою інструменту зламаний екран акуратно ткається.

Отримавши доступ до “нутроща” планшета, спеціаліст відключає поїзди модуля дисплея, а потім вимикає акумулятор. Далі, модуль дисплея та скеля домашньої кнопки, в якій побудований ідентифікатор сенсорного ідентифікатора, демонструється.

Демонтаж стежки сенсорного контролера з модуля розбитого дисплея

На наступному етапі починається найскладніша частина роботи. У цій моделі контролер сенсорного екрану. Це плата. Кнопка Touch Id id прив’язана до процесора пристрою, а це означає, що якщо ви його помітите, не буде сканера друку. Тому контролер управління тачком та кнопка з ідентифікатором сканера відбитків пальців демонтуються з модуля відображення.

На модулі дисплея плата контролера Tach та кнопка з ідентифікатором сканера відбитків пальців демонструються.

Демонтаж сенсорного контролера з поїзда Часкрина

Для цього вам потрібно використовувати пайку і всю свою точність, інакше ви можете пошкодити поїзд або контакти.

Встановлення сенсорного контролера для нового модуля відображення

See also  iPhone або iPad висять, не вмикається і не відповідає на кнопки (можливо, чорний екран)

Кнопка акуратно демонструється, ви можете встановити її на нову рамку дисплея

Після встановлення сенсорного контролера для нового модуля відображення ми встановлюємо домашню кнопку

Як тільки домашня кнопка знову знайшла «будинок», ви, нарешті, можете очистити тіло залишків стрічки і почати виправляти геометрію корпусу. Інакше новий модуль дисплея на iPad може просто не встати. Для цього інженер використовує спеціальний інструмент, який відновлює замічені куточки та геометрію, тим самим дозволяє відповідати корпусу до потрібного розміру для розміщення нового модуля дисплея.

Тут важливо відзначити, що на зовнішній частині алюмінієвого корпусу є вм’ятини та чіпси, які були після падіння, але всередині це буде абсолютно навіть.

Геометрія фіксується, але вм’ятини залишалися

Якщо геометрія буде відновлена ​​правильно, модуль відображення підніметься без проблем

Як тільки геометрія буде відновлена, інженер збирається у зворотному порядку. З’єднує петлі та встановлює новий модуль дисплея.

Склеювання нового модуля дисплея за допомогою термоскутів

Збірка здійснюється у зворотному порядку

Після встановлення модуля відображення його ефективність та чутливість датчика перевіряються.

Ви можете помітити, що процедура заміни iPad Pro 12.9 (і взагалі будь-який iPad).FAR від простих і значною мірою через необхідність маніпуляцій з домашньою кнопкою на моделях із сенсорним ідентифікатором. І якщо все.Таки потрібно відновити геометрію корпусу перед встановленням, така робота може зайняти до 4 годин. Тож ми б не порадили вам випробувати долю та довіряти її будь.Кому: фахівцям сервісного центру Apple вже вдалося довести свою компетентність, і з радістю допоможе вам у цьому та інших типах ремонту (замінивши дисплей iPad Pro тут ). Ну, не забувайте про секретну знижку для читачів Appleinsider.Ru.

Вимкніть iPad

Вимкніть планшет у дизайні для цього. Все залежить від моделі:

 • Якщо IPAD відноситься до моделей без кнопки «Домашня» (без круглої кнопки), то вам потрібно буде одночасно натиснути і утримувати будь.Яку кнопку гучності та верхню кнопку живлення, поки нахил відключення не відобразиться на екрані.
 • Якщо iPad має кнопку «домашня» (кругла кнопка), тоді просто натисніть і утримуйте верхню кнопку живлення, поки не з’явиться повзунок для відключення пристрою.

Перемістіть повзунок, щоб вимкнути пристрій. Зачекайте 20-30 секунд, в той час як ваш iPad обов’язково вимкнеться повністю.

Коли Сімка застрягла.

Ви використовували трюк із скріпкою для паперу, лоток висунувся, але не вдалося його витягнути повністю? Швидше за все, точка в SIM.Картці, яка безуспішно потрапила в лоток, заважаючи видобутку лотка з слота. Головне на цьому етапі. Це не нервувати: намагаючись витягнути SIM.Карту за допомогою фізичних зусиль, ви ризикуєте порушити механізм. У цьому випадку, навіть якщо лоток потрапляє в слот, він не буде триматися за нього, і вам доведеться виправити його у випадку з стрічкою чи островом.

Краще візьміть голку або лезо і спробуйте закласти SIM.Карту, щоб вона не заважала рухатись, поки ви витягуєте лоток. Так, робота кропітка і може зайняти багато часу, але ця проблема досить вирішена, якщо ви трохи терпить і покажемо трохи спритності. Просто не кладіть голку занадто глибоко в корпус: є й інші деталі та елементи, які легше пошкодити як неточний рух.

Ви також можете просто побити гаджет про стіл або іншу поверхню: якщо карта вільно тримається в лотку, то це може допомогти їй повернутися до потрібного положення, і ви можете повністю вийти з лотка.

See also  Як видалити історію завантаження на Android. Як видалити вірус з Android

Багато власників iPhone та iPad трохи обробляють краї навіть нових придбаних SIM.Карт з невеликим наждачним папером як запобігання цій проблемі. Тож буде простіше надати потрібне положення в лотку, навіть якщо він потрапить у стійку, тому що шорсткі краї та пластикові пучки більше не стоять на вашому шляху.

Демонтаж дисплея

Отже, перший етап проходить. Надалі, як розібратися. Ми починаємо видаляти екран.

Спочатку обережно скрутіть гвинти, з якими він кріпиться до тіла. Важливо не пошкодити голови та використовувати потрібні інструменти.

видалити, кришку, допомогою, ipad, інструменти

Після цього дисплей можна підняти. Він підключений на одному краю з материнською плату декількома петлями. Захисна стрічка застосовується в місцях їх з’єднання. Перш за все, ми його знімаємо.

Далі відключіть сливи датчика та дисплея. Все, тепер екран, разом зі склом, можна зняти в бік.

Потрійна натискання на домашній кнопці

По.Перше, вам потрібно увімкнути цю функцію в налаштуваннях. Після цього потрійне натискання на домашній кнопці буде інвертувати кольори на екрані, збільшити зображення або активувати функцію VoiceOver, що допомагає людям із слабким зором орієнтуватися на екран.

Як підключити Apple Pencil до iPhone

На жаль, ви не можете підключити Apple Pencil до iPhone. Не намагайтеся заглиблюватися в налаштування гаджета і щось не змінити. Незалежно від того, скільки ентузіастів не намагається, ні перше, ні друге покоління з iPhone не спрацюють.

На жаль, Apple Pencil підтримується лише iPad.

Знову ж таки, не слід наливати сльози. Для таких завдань є наш вірний слуга. Aliexpress. Тут ви можете легко знайти відповідний олівець для iPhone. Мені особисто сподобалось це. І виглядає стильно та функціонально на рівні.

І ви використовуєте Apple Pencil за допомогою iPad? Зіткнувся з деякими проблемами? Обов’язково поділіться в коментарях нижче або в нашому чаті Telegram.

Нещодавно WhatsApp попрямував до масової реалізації нових функцій. Наступним на черзі є можливість приховати час відвідування користувачів. Правда, не з усього. Ми говоримо вам, як буде працювати ця функція і чи можна приховати час у WhatsApp без неї

Від банального перезавантаження Apple Watch до розбиття навушників з усіма пристроями Apple. У статті ми говоримо, що робити, якщо AirPods не хоче працювати в поєднанні з розумними годинниками Apple.

Ми зібрали круті поради щодо одночасного використання iPhone та iPad: як відключити дзвінки, дублювання повідомлень, фокусування та як користуватися “сімейним доступом”. Ми говоримо вам, що ще важливо налаштувати на пристроях

Я зменшую статтю: Проблеми з Apple Pencil: 1. Взяв неправильну версію олівця, і він не підходить. 2. Наконечник ламається.