Home » Як видалити непотрібні програми на Сяомі

Як видалити непотрібні програми на Сяомі

Видаліть заблоковану програму з Xiaomi за допомогою іншої програми

Введіть магазин Google Play, введіть слово “Видалити” у рядку пошуку. Як результат, ми отримуємо список програм, які спеціально створюються для цієї процедури, обходячи системний менеджер. Наприклад, встановіть програмне забезпечення компанії Rhythm. Встановіть його і запустіть. На деякий час він буде виконувати кешування все, що встановлено на телефоні, після чого список відображається для видалення. Знайдіть неправильний список, виберіть його, а у верхній частині екрана натисніть напис “Видалити вибрані програми”. На моєму Сяомі немає подібних програм, тому я не можу показати скріншоти подальших дій, але я опишу їх словами.

Після натискання кнопки з’явиться вікно, в якому буде сказано: “Неможливо видалити пакет, т.До. Він вибирається для керування пристроєм. Погодьтеся з цим, і натисніть кнопку «Доступні« Налаштування адміністрації », після чого ми дістаємося до системи Android, де слід побачити програму Vile, а поруч з ним. Потрібно видалити галочку, ви отримаєте попередження, що права зникнуть, згодні з цим.

Після процедури скасування його можна видалити з попередньо встановленого продукту з програмного забезпечення Rhythm або звичайним способом.

Як видалити непотрібні попередньо встановлені програми з Xiaomi (Redmi)

Не секрет, що смартфон Xiaomi (Redmi) з виробником мікропрограми MIUI встановлює додаткові програми, які допомагають користувачеві отримати максимум здатності пристрою.

Але деякі програми не забезпечують очевидну підтримку, сприяючи нашим власним інтересам виробника, що мені не подобається певна група власників телефонів.

Чи можна видалити непотрібні попередньо встановлені програми, або це неможливо зробити з ним, і вони будуть продовжувати використовувати RAM та час процесора для своїх потреб?

Моя суб’єктивна думка: не видаляйте програми, включені до прошивки. Вони добре оптимізовані та витрачають мінімальну кількість ресурсів смартфона для своєї роботи, і якщо ви не використовуєте їх, план завдань Android зменшує їх вплив на автономію та швидкість до значень, близьких до помилок вимірювань.

У магазині Play, ринок ви можете знайти спеціальні програми, призначені для видалення попередньо встановлених програм, але всі вони вимагають кореневих прав. Я настійно рекомендую отримувати кореневі права до Сяомі, щоб уникнути проблем з безпекою, стабільністю та загальним погіршенням враження від телефону.

Однак вони можуть бути примусово вимкненими, що фонові процеси не займають пам’ять. Вимкнення, на мій погляд, оптимально видалення, т.До. У будь-який час за вашим запитом або вимогою системних функцій вони будуть запущені знову, у телефоні не буде жодної помилки, вона не висить, і ви не втрачаєте звичайних функцій.

See also  Як видалити безпечний режим на Samsung.

Як видалити системні програми на Сяомі

З однієї причини або іншої, користувачі смартфонів Xiaomi зацікавлені у запиті: як видалити системні програми з пристрою.

Причини, для яких власник телефону хоче позбутися від попередньо встановлених утиліт, досить багато, від простої примхи до неправильної роботи самої програми, але не всі вони можуть бути видалені доступними способами.

Почнемо з того, що ми зрозуміємо, які програми можуть бути вилучені з смартфона без великої шкоди, і які краще залишити.

Отже, ви можете видалити в першу чергу, які ви самостійно встановили на пристрої за допомогою Google Play, а також утиліти, такі як YouTube, Music, фільми відео, які належать до облікового запису Google. Щоб видалити такі програми, буде достатньо, щоб перейти до налаштувань телефону та вибрати потрібний, а потім натисніть кнопку Видалити, або скористайтеся Google Play, видалення непотрібної програми.

Як видалити системні програми на будь-якому Xiaomi | Без кореня, не розблокуючи завантажувач, без прошивки

Для всіх інших утиліт вам потрібні кореневі права, без них процес видалення неможливий. Виробник встановлює дуже багато програм, які користувач за весь період використання смартфона ніколи не може скористатися, але пам’ять, яку вони займають багато. Перед тим, як описує процес видалення системних програм, я хотів би звернути увагу на перелік заяв, встановлених виробником, і який, на свій розсуд, можна видалити:

 • Електронна пошта. Якщо ви використовуєте іншу поштову службу, яка відрізняється від попередньо встановленого, ви можете легко позбутися від нього.
 • MI Link Service. Він призначений для того, щоб мати можливість обмінюватися файлами між пристроями. Якщо ви не використовуєте. ви можете видалити.
 • Bugrepot. утиліта, призначена для відправлення до розробників звітів про помилки на пристрої. Оскільки він сильно впливає навантаження пристрою, краще це видалити, тим самим розвантажуючи невелику систему.
 • STECKPROVIDER. додаток, що вимірює кількість кроків, які ви пройшли. Оскільки це досить серйозно впливає на продуктивність пристрою, рекомендується позбутися від нього.
 • Updater. це дратівлива програма, яка постійно вирішуть свої нагадування про необхідність оновлення. Також рекомендується позбутися від нього, а також оновити програми на смартфоні вручну.
 • Браузер. сміливо видалити, якщо ви використовуєте інший браузер замість вбудованого.

Тепер ми звернемося до головного: як видалити системні програми? Є два способи зробити це: з правами та без них.

Якщо ви є власником смартфона Xiaomi та Root-Ryway, ви не маєте, ви повинні виконувати такі дії:

 • Спочатку потрібно перейти до режиму розробника. Щоб зробити це, перейдіть до “Налаштування”, то. “Про телефон”, а “версія MIUI”. Натисніть на цю вкладку рівно 8 разів поспіль, після чого в нижній частині екрана з’являється напис “Ви став розробником”.
 • Наступний крок. ми робимо “налагодження за USB”. Для цього перейдіть до розділу “Додаткові налаштування”, перейдіть до розділу “Для розробника” та “USB Debug”, щоб бути активним.
 • Далі, обов’язковий крок стає завантаженим спеціальною програмою під назвою AdbfastBoot інструментів на комп’ютері. Java також повинна бути встановлена ​​на ньому. Після встановлення підключіть свій смартфон до нього та перейдіть до програми. У верхньому лівому куті натисніть кнопку “Меню”, а потім “Перевірити на пристрій”. Після запиту на підтвердження сполуки смартфона на ПК підтверджено на екрані.
 • Перейдіть до розділу ADBI, ми бачимо список усіх програм, встановлених на смартфоні. Говорячи, відзначайте тих з них, які ви хочете видалити, а потім натисніть кнопку видалення. Всі відзначені програми будуть видалені.
 • Після видалення, щоб завершити процес, натисніть кнопку Перезавантаження, телефон перезавантажиться, і процес буде завершений.
See also  Як підключити бездротові навушники до iPad

Якщо у вас є кореневі права, процес буде простішим. Щоб видалити системні програми, буде достатньо для завантаження спеціальної утиліти, яка просто відповідає за видалення програм.

Я раджу вам використовувати експертну програму видалення. Якщо ви зупинили свій вибір, відкрийте програму, знайдіть розділ під назвою System App, перевірте ті, у списку зі списку, з якого ви хочете позбутися і натисніть кнопку видалення.

видалити, непотрібні, програми, сяомі

Підтвердьте права користувачів. і готові, утиліти стираються. Однак я рекомендую подумати про це кілька разів до видалення системи, оскільки деякі з них безпосередньо впливають на роботу смартфона, а їх видалення може завдати шкоди пристрою.

Розблокувати завантажувач

Щоб розблокувати завантажувач, вам доведеться відвідати офіційний веб-сайт Xiaomi та внести відповідний запит. У пункті, що вимагає опису причин, чому вам потрібно розблокувати завантажувач, вкажіть наступне, щоб встановити локалізовані прошивки.

Ваша заявка буде розглянута в інтервалі від 1 до 3 робочих днів. Отримавши позитивний результат за запитом, ви повинні встановити утиліту MIPHONEMANAGER та Miflashunlock на комп’ютері, а також оновити програму смартфону до останньої версії.

Далі вам потрібно буде пов’язати свій пристрій до облікового запису системи облікового запису Xiaomi Mi. Далі ви повинні перейти до меню «Налаштування», виберіть інформацію про пристрій про пристрій та сім разів підряд Натисніть на лінію версії MIUI, перш ніж повідомити про доступ до режиму розробника.

На вкладці «Додана» меню налаштування тепер з’явиться розділ для розробника, в якому вам потрібно включити заводські розблокування.

Після виконання цих операцій запустіть програму Miflashunlock на своєму комп’ютері або ноутбуці. Перейдіть до свого облікового запису за допомогою даних облікового запису Xiaomi, прикріплених до смартфона.

Від’єднайте свій мобільний телефон, після чого ви одночасно утримуєте клавішу живлення та кнопку гучності, доки не з’явиться значок Mi. Як тільки ви побачите корпоративну емблему, утримуйте лише кнопку масштабування, а потім виберіть режим FastBoot. Підключіть свій смартфон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю та натисніть Розблокувати. Якщо ви зробили все правильно, то вам вдалося розблокувати завантажувач.

See also  Як видалити обліковий запис на Honor 8

Як видалити або встановити стандартні програми

На телефонах Xiaomi, операційна система Android замінюється китайською оболонкою MIUI, постійно оновлюється та підтримується компанією. З цієї причини видаляйте програми на Сяомі досить складні, особливо системні компоненти. З сторонніми програмами впоратися набагато простіше. Є багато варіантів видалення різних типів програмного забезпечення, хоча деякі з них вимагають спеціального програмного забезпечення.

видалити, непотрібні, програми, сяомі

Які програми на Сяомі можуть бути безболісно видалені

На смартфонах Xiaomi та Redmi, які працюють на раковинах Android та MIUI, багато MI та додатків Google створюються за замовчуванням. Деякі з них автоматично завантажуються, коли смартфон увімкнено, займають постійну та оперативну пам’ять, або використовуйте підключення до Інтернету. Ви можете видалити непотрібні програми лише при використанні додаткового програмного забезпечення (телефон краще спати і зберігає заряд довше). У цьому немає нічого складного, якщо ви дієте в нашій інструкції.

Xiaomi Redmi Примітка 6 Pro Miui 10. Дуже простий спосіб обходу блокування екрана або облікового запису Google

Я давно хотів вилучити відео про те, як ви можете обійти блокування на рахунку MI на Xiaomi Redmi Note 6 Pro телефон, використовуючи неофіційну розблокування завантажувача та встановіть спеціальну прошивку Lineage OS, в якій Mi Services відсутні відповідно: ))))

Але сьогодні, поле підготовки до зйомки відео знайшла цікаву помилку MIUI 10, що робить його дуже легко об’їжджати блокування екрана або облікового запису Google (FRP), після скидання до заводських налаштувань.

І так, суть методу. Після скидання налаштувань, отримайте SIM-картку з телефону та не підключайте телефон до Wi-Fi, переміщення в меню початкового налаштування: виберіть мову тощо. І в одному з моментів, сам телефон запропонує встановити блокування екрана :))))

Відповідно, встановіть новий ключ блокування екрана, підключіть телефон до Wi-Fi (або вставки SIM-картки), введіть новий ключ та все, замок успішно видалено.

Вимкніть програму на Xiaomi, як це зробити?

Необхідні заявки на смартфоні займають багато місця у внутрішньому та оперативній пам’яті, забив корисний простір. На телефонах Xiaomi, додаткові утиліти та послуги видаляються досить просто, але є програми, які не можуть бути стерті стандартним способом. У цьому випадку оптимальний варіант буде припинено та інвалідні програми.

Видалити систему та програми Google на смартфоні Xiaomi

У Смартфонах Xiaomi багато марних або малофункціональних програм встановлено за замовчуванням. Вони займають внутрішню пам’ять і фони витрачають заряд акумулятора. Ця стаття скаже вам, як вимкнути їх і видалити.