Home » Як видалити нижню панель на Samsung. Як видалити панель навігації Samsung?

Як видалити нижню панель на Samsung. Як видалити панель навігації Samsung?

Як видалити панель управління на Samsung?

Запустіть налаштування телефону та в розділі “Дисплей” Клацніть на елементі “Навігаційна панель“. На відміну від смартфонів Xiaomi, налаштування Samsung не просто дозволяють просто приховати панель і, якщо потрібно, підняти її для навігації.

  • Встановіть додаток і запустіть її.
  • Ми переходимо до загального розділу та натискаємо на опцію “запустити в завантажуванні”.
  • Ми переходимо до розділу “Повідомлення”.
  • Виберіть режим роботи, тобто те, що заблокує розширення: лише верхній, лише нижній або обидва панелі.

Як змінити кнопки місцями для Android

Чарівність кнопок екрану полягає в тому, що їх можна змінити та перепризначити. Процес виглядає простіше, ніж робота з аналоговими клавішами. У наведеному нижче прикладі наведені інструкції щодо телефонів Huawei та Honor, але вони також можуть бути використані на інших пристроях. Це виглядає так:

  • Перейдіть до програми “Налаштування” (“Параметри”).
  • Відкрийте розділ основної конфігурації. Часто його називають “система”.
  • Виберіть “Системна навігація”.
  • Знайдіть розділ “навігація” або “навігаційні кнопки” та перейдіть до його параметрів.
  • Визначте найбільш зручну комбінацію ключового місця розташування.
  • Застосовуйте зміни та збережіть налаштування.

У деяких версіях Android відповідні розділи та точки можна назвати по.Різному, але знаходяться на аналогічному шляху. Якщо ви не можете їх знайти, ви можете використовувати вбудований пошук конфігурацій телефону.

Важливий! Досить вказати одне з наступних ключових слів: “кнопки”, “клавіші”, “навігація”. Далі просто виберіть відповідний пункт і працюйте в ньому.

See also  Командний рядок Дізнайтеся про IP комп'ютера. Простий спосіб дізнатися IP-адресу у Windows, через додаткові утиліти

видалити, нижню, панель, samsung

Ви можете змінити кнопки в стандартних налаштуваннях деяких моделей

Як приховати кнопки навігації на Android?

Якщо необхідно, користувач може видалити індикатори статусу одночасно. Це допоможе отримати дисплей. Щоб здійснити цю операцію, введіть код system_ui_flag_fullscreen.

Після активації смуга, розташована вгорі, зникне. Назва утиліти зникне. Він рухається вгору. Якщо вам потрібно його видалити, додайте два додаткові рядки коду. Actionbaractionbar = getActionBar та ActionBar.Сховати.

Користувачам надається можливість поєднувати прапори. Завдяки цьому можна буде одночасно приховати панель управління та лінію функціонування смартфона. Незважаючи на зручність та універсальність методу, важливо пам’ятати, що натискання на дисплей поверне панель. Лінія знову відображатиметься. Під час активізації кнопки додому людина повернеться до утиліти. У цьому випадку лінія буде видно.

Як видалити нижню панель на телефоні?

Тепер, запустивши будь.Яке з програм, почистіть сповіщення завісу та натисніть на одну з занурених піктограм GMD, виберіть те, що ви хочете приховати: нижню панель або нижню разом у верхній частині. Щоб вийти з режиму повного екрану, почистіть курок внизу екрана пальцем вгору.

У меню “Налаштування” знайдіть та виберіть “Панель навігації”. Знову натисніть панель навігації. Натисніть кнопки навігації, а потім ви можете вибрати потрібну налаштування кнопок у нижній частині екрана.

Як видалити смужку внизу екрана під час перегляду відео?

Перейдіть до параметрів, натискаючи на Віні та перейдіть до персоналізації панелі завдань. Тут увімкніть елемент автоматично приховати панель панелі завдань у режимі робочого столу.

Ми проводимо шлях “Налаштування”. “Система”. “Системна навігація”. Відкрийте налаштування кнопки навігації. Тепер вам потрібно перенести перемикач у неактивну позицію, після чого додому на екрані пристрою Android більше не буде.

Як видалити навігаційну панель?

Після цього спустіться до точки налаштування. Після цього список налаштувань, в яких слід вибрати навігаційну панель, відкриється. Ми заходимо в нього і поставимо кут, щоб активувати перемикач. У вас буде кнопка, з якою ви можете приховати, і показати панель навігації.

See also  Як відновити контакти на Samsung. Якщо контакти відсутні на Android

Тепер, запустивши будь.Яке з програм, почистіть сповіщення завісу та натисніть на одну з занурених піктограм GMD, виберіть те, що ви хочете приховати: нижню панель або нижню разом у верхній частині. Щоб вийти з режиму повного екрану, почистіть курок внизу екрана пальцем вгору.

Додаткові можливості домашньої кнопки

Ви знайдете ще більше матеріалів у нашому каналі новин у Telegram.