Home » Як видалити ногу з телевізійного Samsung

Як видалити ногу з телевізійного Samsung

Красивий для видалення стенду з телевізора Samsung

Перш ніж продовжувати аналіз цього елемента, потрібно розташувати пристрій на екрані до гладкої та м’якої поверхні, щоб не пошкодити його в процесі.

Коли ви розміщуєте телевізор, візуально цінуйте підтримку стенду. Якщо ви бачите болти, виберіть хижею викрутку потрібного розміру, і відкрутіть їх. Дуже важливо використовувати саме правильно вибрану викрутку, оскільки, якщо викрутка не підходить, він може пошкодити кріплення. Дуже важливо зберегти вилучені гвинти та запам’ятати порядок їх розташування для подальшого правильного збірки.

На додаток до болтів, стенд, може бути закріплений спеціальними засувками. Перевірити їх і намагайтеся відкрити. Вам може знадобитися тонка викрутка. Головне, щоб зробити все надзвичайно обережно і не робити додаткових зусиль, щоб не зламати кріплення та самі предмети. На старих моделях телевізорів Samsung ви можете побачити кнопку, коли ви натискаєте механізм відкриття засувки. Важливо пам’ятати, що якщо ви вперше візьмете стояти, його можна зняти дуже щільно. Головне, щоб зробити все акуратно, і вибрати правильні зусилля, щоб пошкодити що-небудь.

Відкрутіть гвинт, який з’єднує нижню частину стенду і обережно потягніть його.

видалити, нога, телевізійного, samsung

Більш детальні поради щодо конкретної моделі телебачення можна знайти в інструкціях або на веб-сайті виробника.

Samsung Monitor задній обкладинці дуже простий. він зберігає тільки на snags. Покласти монітор на стіл з матрицею “морда” вниз. Ми беремо плоску викрутку, вставте в рецесію у нижній частині монітора та поверніть викрутку навколо своєї осі, те ж саме робить однакову з іншого боку монітора, кришка злітає.

Для того, щоб закріпити ногу, ви повинні знайти відповідні канавки на нижній частині телевізора та приєднати до них ноги. Акуратно покласти ногу, забезпечені. Ми беремо гвинти і затягуємо їх важко.

 • Помістіть телевізор на м’якій тканині, як показано на малюнку.
 • Вставте дві ноги подається з позначкою
 • Вставте дві ноги подається з позначкою “Задня”
 • Встановіть телевізор на ноги, як показано на малюнку.
 • Щоб уникнути пошкодження в результаті
See also  Vision Перевірте онлайн на комп'ютері. Визначення гостроти зору вдома

Як видалити стенд з телевізора Samsung

Красивий для видалення стенду з телевізора Samsung

 • Вимкніть екран, коли ви розміщуєте телевізор, візуально оцінюйте підтримку стенду.
 • Підніміть викрутку, крім болтів, стенду, можна зафіксувати спеціальними засувками.
 • Відкрийте для себе вилки
 • Зніміть з’єднувальний елемент

Більшість сучасних телевізорів із плоским екраном. LED, OLED або плазма. Поставляється зі стендом, який тримає телевізор у вертикальному та стабільному положенні. Це може бути широка основа з однією ногою або ногами на обох кінцях бази. Часто їм легше встановити їх, і вони можуть швидко зробити вдома за допомогою основних інструментів.

Відстань між зовнішніми сторонами стійок ніжки становить 42.31. Ноги стенду можуть бути включені в телевізор тільки в одному напрямку.

Тримаючи тіло лівою рукою, ми беремо на підставу стенд від нижньої частини правої руки і, не застосовуючи ніяких зусиль, просто підніміть до зупинки. Отже, ми прийшли до найголовніше: ми захоплюємо праву руку основу стоять на стороні права, і, з невеликим зусиллям, потягнувшись на себе, т. Е.

видалити, нога, телевізійного, samsung

Покладіть монітор на екрані на рівній стійкій поверхні, очікуйте обережності, щоб не подряпати, а не пошкодити екран. 2. Натисніть Clamps, щоб відключити підтримку монітора з основи.

видалити, нога, телевізійного, samsung

Щоб закріпити телевізор до ноги, сама нога буде потребувати, гвинти та перехрестя викрутки. Для того, щоб закріпити ногу, ви повинні знайти відповідні канавки на нижній частині телевізора та приєднати до них ноги. Акуратно покласти ногу, забезпечені. Ми беремо гвинти і затягуємо їх важко.

 • телевізор
 • Набір стендів (2 ноги, 4 гвинти, 2 кабельні затискачі)
 • Шнур мережевого живлення
 • Адаптер для фіксації кронштейна Vesa, 4 шт.
 • CI адаптер CI.
 • Вставити-ізолятор для кабелю антени
 • Дистанційне керування та два елементи живлення AA для нього
 • Посібник з встановлення та доктор. Додаткова документація
See also  Як передати зображення з комп'ютера на телевізор

Потрібно почати ногу з задньої стінки телевізора у напрямку екрана та вставити викрутку в отриманий слот. Покладіть ноги викруткою на зламану ногу і розширюють ногу. Засувні ноги вийдуть з канавки, яка розташована в нижній частині отвору, де нога вставляється.

Перевернувши всю викрутку викрутки, видаліть стенд не працюватиме, вам потрібно знайти щось на зразок кнопки, як правило, він знаходиться на задній панелі телевізора. Натискання невеликим зусиллям на засувку, ви можете звільнити стенд від світильників.