Home » Як видалити обліковий запис Google на планшеті. Видалення облікового запису з телефону

Як видалити обліковий запис Google на планшеті. Видалення облікового запису з телефону

Як видалити синхронізований обліковий запис Google з Android

В даний час Google є невід’ємною частиною майже будь.Якого пристрою Android. Насправді процес налаштування будь.Якого нового пристрою включає налаштування Google та синхронізувати його. Більше того, можливість використання ігрового ринку ґрунтується виключно на наявності облікового запису Google.

Облікові записи Google. Це своєрідний особистий ідентифікатор, оскільки вони несуть багато наших даних та уподобань. Таким чином, видалення облікового запису з пристрою, який ми більше не використовуємо, щоб інші не мали доступу до нього, або видалення раніше синхронізованого облікового запису Google з телефону, необхідного телефону, або з використаного телефону.

У цій статті ми будемо вирішувати це питання; Ми побачимо, що ви можете зробити, якщо вам потрібно видалити обліковий запис Google за допомогою Android, щоб ви могли використовувати інший. Ми також припускаємо, що з будь.Якої причини у вас немає доступу до першого.

Навігація:

Використання налаштувань ОС

Перший спосіб видалення. Найпростіший і безпечний. Це рекомендується службою підтримки Google. Використовуйте цю опцію, якщо:

  • Ви видаляєте профіль, щоб усунути проблеми, які виникли, а потім повторно влаштовують у системі з тим самим обліковим записом;
  • Ви передаєте свій смартфон або планшет для використання коханої людини, не боїтесь, що він може мати доступ до ваших контактів та файлів;
  • Ви хочете вийти з існуючого облікового запису та переробити новий рахунок.

Після видалення облікового запису цим методом усі файли, номери телефонів, налаштування залишатимуться незмінними:

  • Відкрийте меню програми та натисніть на “Налаштування”;
  • У вікні, яке відкриється, знайдіть поле “Облікові записи”. Виберіть профіль, який використовується для видалення;
  • У новому вікні натисніть клавішу додаткових параметрів. Він розташований у верхньому правому куті. У списку Drop.Down натисніть “Видалити запис”.

Щоб завершити дію, підтвердьте видалення. Ми рекомендуємо перезапустити пристрій, щоб всі налаштування набрали чинності, і немає збоїв.

Помилка видалення

Іноді в процесі виконання стандартного видалення може виникнути помилка або заморожування пристрою. Як результат, старий профіль залишається на місці, і нічого не відбувається.

Ви можете вирішити проблему, додавши ще один обліковий запис до програми електронної пошти. Якщо в системі зареєстровано кілька облікових записів, один з них залишиться без проблем. Дотримуйтесь інструкцій:

See also  IPad не вмикає акумулятор. Волога

1 Поверніть додаток e.Mail gmail. Він заздалегідь встановлений усіма пристроями Android;

2V головне вікно вікна, натисніть клавішу виклику меню та у списку опцій, виберіть “Додати інший обліковий запис”;

3V Список запропонованих служб виберіть Google та натисніть на “Продовжити”;

4V Нове вікно пропонується вибрати один із двох варіантів додавання профілю. Створення нового рівномірного введення або введення існуючого облікового запису, який ще не був прив’язаний до смартфона. Виберіть відповідний варіант для себе;

У 5 разів авторизація знову відкриває програму Gmail. Нещодавно додана адреса з’явиться у вікні її налаштувань. Одна пошта завантажується як основна, решта. Це додаткові послуги. Щоб зробити новий обліковий запис основним, просто натисніть на значок фотографій користувача.

Тепер, коли ви вибрали ще один обліковий запис як головний поштовий, знову перейдіть до налаштувань смартфона і повторіть перший спосіб видалити обліковий запис. Він повинен залишатися без будь.Яких проблем, оскільки у смартфона вже є інший профіль користувача.

Створення облікового запису в iPad

Apple трохи складніше в Apple. Зовсім недавно, щоб створити обліковий запис iPad, потрібно було завантажити iTunes на комп’ютер. Без нього нічого не сталося. Номер кредитної картки також був необхідний. Сьогодні все набагато простіше. Розглянемо варіант, якщо ви купили новий iPad.

Перш за все, перейдіть до “Налаштування” та знайдіть “локалізацію”. Тепер увімкніть “Геолокаційні послуги”. Буде запропоновано ввести систему за допомогою існуючого облікового запису або створення нового. Створюючи обліковий запис, заповніть усі поля, як описано в налаштуваннях Google. Все так само. Спробуйте заповнити більше полів, особливо полів-альтернативних електронних листів та таємного запитання.

Дуже часто кілька членів сім’ї використовують планшет. Якщо ви не хочете, щоб вони бачили вашу історію, послуги тощо, то для них вам також потрібно створювати облікові записи. Перейдіть до налаштувань.Додаток | Зберігайте та виберіть свій рахунок. Тепер просто знайдіть кнопку “Вихід” і натисніть її.

Після цього перейдіть до магазину AppStore та завантажте будь.Яку безкоштовну програму, яка трапляється (обов’язково введіть номер кредитної картки інакше). Магазин запропонує вам створити новий ідентифікатор, який потрібно буде заповнити знову (пошта, запитання, угода). Багато хто не досягає успіху, тому що пароль повинен складатися щонайменше з 8 символів, в якій має бути принаймні одна велика буква та принаймні одна цифра. Це також неможливо для більш ніж трьох однакових символів поспіль, ви не можете використовувати паролі, що використовуються менше 30 хвилин тому на пристрої. Будьте уважні! Зрештою, вкажіть “жоден” у платіжних фондах. Тепер просто відкрийте свій браузер (Safari) і перевірте пошту, в якій буде лист із посиланням для підтвердження нового ідентифікатора.

See also  Як видалити шаблон блокування на Samsung. Декодування пристрою або картки пам'яті

Для тих, хто має кореневі права

Для тих, кому вдалося отримати права супер.Користувача на своєму пристрої, здатність знести обліковий запис Google більше, ніж решта. Ви можете просто видалити файл облікових записів.БД, в якому Android зберігає інформацію про облікові записи. Для цього вам знадобиться файловий менеджер з доступом до безпечних офіційних даних, таких як Root Explorer, і більше нічого.

Отже, запустіть Root Explorer, перейдіть у папку/data/System (на окрему прошивку. V/data/system/користувачі/0/), відкрийте контекстне меню облікових записів з довгим дотиком.БД та виберіть “Видалити”.

Видалення облікового запису повністю і назавжди

У цьому випадку ми розглянемо ситуацію, коли ви повністю видалите обліковий запис, включаючи всі дані. Це не підлягає реставрації, а це означає, що ви виконуєте всі дії суворо на власній небезпеці та ризику!

Передайте авторизацію на веб.Сайті gmail.Com. Введіть вхід та пароль (те саме, що використовуються на вашому пристрої Google).

видалити, обліковий, запис, google, планшет, видалення

Далі натисніть на логотип у правій частині екрана і, коли з’явиться меню, натисніть кнопку “Мій обліковий запис”.

У розділі “Мій рахунок” виберіть “Відключення послуг та видалення облікового запису”.

Тепер виберіть “Видалити обліковий запис та дані”.

На рахунку облікового запису ви побачите інформацію щодо своїх даних. У тому числі тут буде написано, що ви більше не можете користуватися послугами Google за цим обліковим записом. У нижній частині вікна потрібно підтвердити видалення облікового запису, якщо це необхідно, введіть пароль. Ще раз нагадуємо вам. Варто видалити обліковий запис, лише якщо вам це дійсно не потрібно, і ви не плануєте використовувати його в майбутньому взагалі. Ми не рекомендуємо його видалити.

Якщо вам потрібно видалити обліковий запис лише з пристрою з пристрою на основі ОС Android, використовуйте перший варіант.

Як назавжди видалити обліковий запис Google

У випадку, якщо вам потрібно повністю та безповоротно видалити обліковий запис Google, щоб його більше не можна було використовувати десь ще (наприклад, продаючи телефон), ми рекомендуємо використовувати наступні інструкції:

Потім, перейшовши на наступну сторінку, натисніть на верх, щоб “дані та персоналізація”;

видалити, обліковий, запис, google, планшет, видалення

Таким чином, за допомогою цього методу ви дізналися, як повністю і просто видаляти обліковий запис Google з пристрою.

Як видалити обліковий запис Google на Android 5.0

Видалення інформації про обліковий запис виконується за допомогою налаштувань. За допомогою жесту вниз відкрийте верхню завісу і натисніть на зображення “передачі”. На додаток до цього методу, ви можете відкрити меню налаштувань через системне меню для встановлених програм або ярлика на головному екрані.

See also  iPad нагрівається і швидко викидає акумулятор. Обмежте відстеження реклами

У розділі “Облікові записи” ми знаходимо елемент “персональні дані”, де зберігається інформація про підключені облікові записи.

Список, який відкриває, відображає облікові записи, які ви представляли для використання в різних встановлених програмах чи послугах. Ми знаходимо Google.

У наступному вікні виберіть необхідний обліковий запис Google, який вимагає видалення. Інформація про облікові записи вводиться у форму електронних адрес gmail. Клацніть на потрібний рядок. Якщо було підключено кілька поштових скриньок. Ви побачите 2 або більше рядків, якщо одна адреса була введена для використання. Один рядок.

У вікні, відкриті з налаштуваннями облікового запису у верхньому правому куті, ми шукаємо зображення трьох точок і натискаємо на них.

Буде меню з 3 балами, де ми вибираємо “Видалити обліковий запис”.

Побудований захист від помилкових дій користувачів, які Android володіє запитом для підтвердження видалення облікового запису Google. Для згоди за видаленням потрібно натиснути “Видалити обліковий запис”.

Як бачите, видалення облікового запису на Android 5.0 не викликає труднощів, вся операція проводиться в декількох дійстях. Додавання нового облікового запису виконується аналогічним чином або при введенні даних облікового запису на ігровому ринку.

Як залишити обліковий запис Google Play, пошта та інші програми, не видаляючи обліковий запис на Android

Деякі користувачі зацікавлені в тому, чи можна видалити свій обліковий запис лише з магазину Goolle Play, Gmail та інших програм, де використовується авторизація, але для збереження всіх файлів, програм та налаштувань для Android. Я відповідаю: ти можеш. Якщо метод додавання другого облікового запису через поштову програму не допоміг, ви можете це зробити, змінивши пароль вашого поточного облікового запису Google.

видалити, обліковий, запис, google, планшет, видалення

Якщо гаджет підключений до Інтернету, на наступному вході в Google Play та програму Post, система попросить вас увійти. Вам доведеться ввести лише нові дані облікового запису