Home » Як видалити обліковий запис на Honor 8

Як видалити обліковий запис на Honor 8

Ви можете видалити обліковий запис Google двома способами: назавжди видаляючи з World Wide Web або просто стирається з пам’яттю мобільного пристрою.

На смартфоні

На смартфоні є видалення облікового запису за допомогою налаштувань та мобільного браузера. Не всі пристрої підтримують другий метод, тому рекомендується працювати з параметрами смартфона.

За допомогою меню “Налаштування”

 • Відкрити налаштування.
 • Знайти облікові записи. Якщо такого розділу немає, то шукайте “користувачі та облікові записи” або розділ з подібним ім’ям.
 • Виберіть обліковий запис, який потрібно стерти. Натисніть кнопку “Видалити”.
 • За відсутності інших Google-облікових записів на смартфоні користувач запитує пароль для Gmail пошти та захисний код мобільного пристрою.

Через мобільний браузер

Процедура буде схоже на попередній метод:

 • Запустіть браузер, увійдіть до Gmail.
 • Натисніть вкладку облікового запису.
 • На панелі керування знайдіть вкладку “Дані та персоналізацію”.
 • Знайдіть розділ “Завантажити, видалити та планувати”, і вже в ній, вкладка “Видалити або обліковий запис”.
 • Виберіть обліковий запис, який потрібно видалити. Після підтвердження цієї дії всі відомості про користувача буде видалено з пристрою.

На ПК

При необхідності користувач може повністю видалити обліковий запис Google. Для цього ви повинні відкрити Google Mail на своєму комп’ютері (за допомогою найбільш зручного браузера). Процедура наступна:

Як скинути обліковий запис Google на телефоні Huawei / Forey: новий метод BYPASS FRP

Як скинути обліковий запис Google на Huawei. Народні майстри складалися з великою кількістю опцій блокування обходу. Зрозумійте, що з запропонованих підходів буде ефективним і допоможе обійти обмеження, це неможливо. Тому користувачі повинні працювати за допомогою зразків та помилок, послідовно перевіряючи різні методи скидання, прив’язані до облікового запису облікового запису. Один з них дозволить досягти бажаного результату.

Як вийти з облікового запису Google після жорсткого перезавантаження

Якщо ви хочете видалити всі дані та повернути пристрій до свого початкового стану, вам буде потрібно жорсткий перезавантаження.

Але після включення телефону потрібно підтвердити обліковий запис Google.

Якщо дані втрачені, виконайте такі дії:

 • Підключіть свій смартфон до Wi-Fi.
 • У налаштуваннях мережі знайдіть елемент “Додатково”.
 • Виберіть “Проксі-сервер” та натисніть кнопку Ручний елемент.
 • Введіть будь-які літери в поле “Назва”.
 • У полі “Порт” наберіть цифри 8080, а потім “Підключити” та “Далі”.
 • Там буде напис “Немає підключення до Інтернету”, т.До. Дані було введено не так. Натисніть “OK”.
 • Автоматично повертатися до вікна “Підключення до мережі”. З’явиться “немає доступу до Інтернету”. Після натискання напису, “Допомога”. “Читати далі”.
 • Ми знаходимо в списку Hicare. “Start”, у сфері, який відкривається, введіть будь-який набір літер та натисніть “Пошук”.
 • З’являється лінія “Немає результатів”, перейдіть до “пропозицій”. “Електронна пошта”, натисніть кнопку Gmail та чекайте відкриття екрана “Application”.
 • Натисніть “Повідомлення”, а потім. “Інші налаштування”. У верхній частині права ми бачимо три точки. Натисніть на них.
 • Натисніть “Управління облікового запису”. “Що використовувати?”. “Тільки зараз”.
 • Перейдіть до розділу “Облікові записи”, в системному розділі натисніть на синій напис “Скинути всі налаштування”. Коли колір шрифту змінюється на червоний, тримайте палець на кнопку, а через 6 секунд перезавантажте смартфон.
 • Коли процес закінчиться, ваш гаджет буде розблоковано.

Цей метод може бути використаний для моделей HONEY та Huawei з EMUI Firmware 8.0, 8.2.

Другий

Крім того, все робиться досить просто:

Є кілька важливих моментів. По-перше, якщо додатковий ACC, наприклад, діти, слід видалити, перш за все, до телефону. По-друге, якщо інструмент, який нам потрібен у розділі “Конфіденційність”, відсутня, вона буде спочатку необхідна для оновлення програми Mobile Services Huawei. ви можете реалізувати його через Інтернет-магазин Google Play. Після цього можна було б повернутися до процесу дезактивації.

See also  Як розповсюдити Wi-Fi на Honor 20

Цей параметр працює правильно, оскільки при поверненні до заводських налаштувань всі паролі скидаються, дані користувачів видаляються, а також програми, які ви встановили. Загалом, смартфон повертається до стану коробки.

Щоб розблокувати Huawei (Honor) таким чином, ми робимо наступне:

 • Вимкніть смартфон, піднімаючись на клавішу “Power / Lock” протягом декількох секунд.
 • Після цього потрібно тримати і утримувати клавіші живлення. Том. На старих смартфонах з механічною кнопкою, також необхідно тримати.
 • Утримуйте, поки телефон не перейде до режиму відновлення. Зазвичай він має лише 3 бали. ми зацікавлені у знищенні даних. Вибираючи його та підтвердьте, натиснувши Так. На старих смартфонах елементи меню перемикаються через гойдалки гучності, і вибір підтверджується кнопкою блокування. На нових моделях у режимі відновлення датчик активний, і ви можете вибрати елементи меню за звичайним кліком на екрані.
 • Після завершення процесу смартфон замість завантаження системи може повернутися до режиму відновлення. У цьому випадку просто натисніть кнопку Перезавантажити систему.

Готовий. Смартфон повернеться до робочого стану, і всі паролі будуть скинуті.

Google Clicking Account на Huawei Honor 9 (STF-L09) Android 8.0 (патч безпеки від 1.02.2019)

Huawei Honor 9 (stf-l09) принесли для видалення вірусу. Сам телефон наберіть цифри, надіслав SMS. Повідомлення про помилки вискочили на екрані. Але найголовніше, було неможливо перейти до налаштувань, щоб зробити розряд. Таким чином, вірус захищає себе від видалення. До речі, не всі віруси можуть бути видалені, навіть якщо вона виявляється, щоб скинути налаштування. Віруси можуть зареєструвати команду у відновленні, і після видалення вірусу знову відновлено, а також файли операційної системи Android.

У всіх випадках, коли ми знаходимо вірус по телефону, ми робимо прошивку. Це найбільш надійний спосіб позбутися від вірусу, на відміну від скидання налаштувань. Після прошивки всі дані користувача видаляються (контакти, фотографії, файли, програми), включаючи віруси, які є шкідливими програмами.

Ми зшивали телефон, почав налаштувати, і виявилося, що вам потрібно ввести дані облікового запису Google, з якими телефон працював перед прошивкою. Це нормальне явище для телефонів Android з версією вище 5.0 працював блокування FRP, який захищає телефон від несанкціонованого використання. Тепер вам потрібно ввести дані облікового запису або телефон не зможе використовувати. Але, як завжди, клієнт облікового запису Google не пам’ятає, і не передбачав їх відновлення. У цьому випадку один вихід залишається. Здійснення переходу (скидання) облікового запису Google.

Щоб скинути обліковий запис Google з телефону, потрібно точно знати алгоритм дій. Методи рельєфу на рахунку на телефонах Android, і ніхто, універсальний шлях. Ви можете втратити багато часу, і Google не зможе видалити. Але майстри нашого сервісного центру “Ремонт48” точно знають, як діяти, щоб обійти обліковий запис Google по телефону Huawei Conform 9!

УВАГА. Метод бухгалтерського обліку, описаний нижче, може не працювати! Це пов’язано з випуском наступного патча безпеки! Спробуйте цей спосіб переходу до облікового запису Google. Можливо, він допоможе вам!

Щоб почати, нам потрібно буде активувати режим “Talkback” (режим для сліпих або людей з вадами зору). Для цього, на екрані вибору мови натисніть та утримуйте 2 пальців. Функція Talkback може бути запущена, якщо в режимі вибору мови утримуйте 2 клавіші гучності. До кого це зручніше.

Утримуйте пальці, доки не з’явиться меню розмови. Далі нам доведеться перейти до загального контекстного меню (глобальне контекстне меню). Для цього, у меню Talkback, намалюйте великий англійський лист L.

Відкрито загальне контекстне меню. Далі виберіть “Параметри Talkback” (налаштування TalkBack).

У налаштуваннях розмови ми знайдемо “Допомога / Огляд” (HeelPFeedback)

Крім того, функція Talkback більше не потрібна, і ми вимикаємо його, піднімаючись у той же час 2 клавіші гучності, перш ніж з’явиться звуковий сигнал.

See also  Sony Vaio Як завантажитися з флеш-накопичувача

У меню “Допомога та огляди” виберіть “Про перемикач доступу для Android”

Відкриється відео, яке ми зможемо дістатися до програми YouTube. Під будь-яким відео, натисніть на трейткі та виберіть “Поділитися”. Меню програми відкриється, через який ми можемо обмінюватися інформацією. Ми зацікавлені в заявці “Примітки” (Блокнот). Натисніть значок.

У програмі потрібно додати будь-яке зображення, зберегти та натисніть “Поділитися”.

Виберіть “як зображення”, а потім виберіть “Додати до карт”.

Все це ми зробили, щоб потрапити в мобільну програму “Картки Google”. Тепер нам потрібно побудувати від нас до будь-якого об’єкта, наприклад, до Москви. Для цього визначте своє місцезнаходження, натиснувши на білу значок. Далі виберіть “На шляху” і надішліть маршрут у будь-якому місці. Натисніть “На шляху” знову.

Далі потрібно натиснути на зелений мікрофон і сказати “Відкрити Google”, до якої має бути відповідь “Запуск програми Google”.

Google тепер відкривається. Чіп цієї програми полягає в тому, що це не тільки глобальний пошук, а й пошук внутрішніх файлів та додатків Android. Деякий час тому було достатньо, щоб увійти “Налаштування”, перейдіть до меню налаштувань та звідти, щоб видалити обліковий запис Google. Але тепер цей метод не працює. Налаштування відкритих і негайно закриваються. Але нічого страшного! Ми знаємо, як обійти цю оборону!

У рядку пошуку введіть будь-який текст, наприклад, 123 та натисніть Пошук. З результатів пошуку виберіть будь-який текст, а потім виберіть “Share” (Share) у спливаючому меню.

Виберіть програму Gmail, але не просто натисніть на значок, але натисніть і утримуйте. Відкриється меню “Програма”, виберіть “Повідомлення”, а потім “Інші налаштування”, натисніть на Троятех у правому куті та виберіть “Управління облікового запису”, і виберіть “Просто зараз”. Ми потрапили в налаштування телефону. І тепер ми можемо зробити налаштування скидання.

Для цього виберіть пункт “Система”, а потім “Скинути” та “Скинути всі налаштування”. Це корисність всіх налаштувань, а не відновлення заводських налаштувань. Як тільки ми вибрали “Налаштування скидання” та підтвердили дію, через 3-4 секунди необхідно перезапустити телефон. Для цього натисніть кнопку живлення та підтвердьте перезавантаження на екрані. Після перезавантаження телефону ми будемо на робочому столі, і ви можете подумати, що обліковий запис Google повністю видаляється, а телефон може бути використаний без обмежень. Але це не так.

Тепер нам потрібно зробити “відновлюючі заводські налаштування”, що збираються “Налаштування”, потім “Система”, а потім “Скинути”, а тепер виберіть “Відновити заводські налаштування“.

Після перезавантаження телефону ми запропонуємо вибрати мову і вимагатиме підключення до Інтернету. Але на цей раз у меню введення облікового запису Google можна було б пропустити цю дію або створити обліковий запис! Зараз! Рахунок забив.

Дозвольте мені нагадати вам, ми зробили пошук (скидання) облікового запису Google на телефоні Huawei Honor 9 (STF-L09). Під час скидання телефон працював на Android 8.0 з патчем безпеки від 1Fevral 2019. В Інтернеті ви можете знайти інші способи видалення облікового запису Google для цього телефону, але вони не допомогли мені. І це пов’язано з тим, що “patchwork” поставляється з новими оновленнями, які закривають лазівки для видалення облікового запису. Не той факт, що метод, описаний мною, допоможе вам, тому що до цього часу інші плями закривають цей спосіб обходу облікового запису Google може.

УВАГА. Метод бухгалтерського обліку, описаний нижче, може не працювати! Це пов’язано з випуском наступного патча безпеки! Спробуйте цей спосіб переходу до облікового запису Google. Можливо, він допоможе вам!

Якщо вам потрібно скинути забутий обліковий запис Google за допомогою телефону Android, і ви не знаєте, як це зробити, ви будете подорожувати та нерви, будь ласка, зв’яжіться з нашим сервісним центром “Ремонт48” у Липецьку. Ми швидко і надійно видаляємо обліковий запис Google з будь-яким телефоном Android для відносно невеликих грошей!

Наш сервісний центр розташований за адресою:

See also  Як увімкнути таймер на телевізорі Samsung. Налаштування будильника

Місто Липецьк, Перемога проспекту 106а (цегляна багатобудова для зупинки “Кільцева площа”, перший поверх). Час роботи: Пн-Пт від 10 до 19 годин, САТ-Сонце від 10 до 17 годин (без перерви обіду).

Простий спосіб скидання облікового запису Google

Отже, було зроблено скидання до заводських налаштувань, і для того, щоб мати можливість знову використовувати телефон, потрібно обліковий запис Google. Дані реєстрації або не приймаються системою або забуті користувачем.

Ми підключаємо телефон до мережі Wi-Fi, що працює від маршрутизатора (це важливо!). Введіть пароль для введення мережі.

 • Я святкую прапорець “Додатково” у налаштуваннях мережі.
 • У меню “Проксі-сервер”.
 • Прокрутіть меню «Опції» та введіть будь-який набір літер (латин) у поле “Проксі-ім’я хосту”.
 • У полі “Порт проксі-сервер” введіть 8080. Натисніть “Connect”. А потім у новому вікні “Далі”.
 • Процес підключення до мережі починається, але оскільки вручну вводять неправильні дані, не відбувається з’єднання. На екрані з’являється повідомлення “Ні підключення до Інтернету”. Натисніть “OK”.
 • Автоматично перейти до попереднього вікна “Підключення до мережі”. Він повинен показати повідомлення, написане червоним “без доступу до Інтернету. Перевірте маршрутизатор або зверніться до постачальника послуг ». Це повідомлення не може з’явитися з першого разу, тому процес з’єднання доведеться повторити.
 • Натисніть на червоне повідомлення. Відкриється вікно “Допомога”. Натисніть кнопку “Читати далі”.
 • Ми приймаємо умови договору, вибираємо країну / регіон.
 • Перейдіть до правильних екранів інформації (рекомендації, обслуговування, мене), поки не відкриється екран Hicare.
 • Натисніть “Пуск”. Ми надаємо дозвіл на доступ до Геодана. Ми приймаємо умови використання Huawei Push.
 • Натисніть на поле тексту (“Введіть ключове слово”). Ми вводимо будь-який набір букв, наприклад, 6 латинських літер “A” та натисніть на “Пошук” (кнопка з збільшувальним склом на клавіатурі).
 • У наступному вікні під лінією “немає результатів” у параметрах “пропозиції” вибрати “EL. Пошта “.
 • Натисніть значок Gmail і тримайте палець на нього, доки не відкриється екран “Application”.
 • У цьому вікні виберіть “Повідомлення” “Інші налаштування”. У вікні, що відкривається, клацніть у верхній частині прямого трьох вертикальних точок.
 • Виберіть “Управління облікового запису”. У “що використовувати”?»Кнопка” Просто зараз “.
 • Відкриється вікно рахунків, прокрутіть меню. Знайдіть розділ “Система”.
 • Натисніть “RESET” “Скинути всі налаштування” та натисніть кнопку з синім шрифтом “Скинути всі налаштування”. Ця напис стає червоним.

Важливий! Натисніть на червону напис “Скидання всіх налаштувань” та плавно після шести секунд, натисніть та утримуйте кнопку живлення телефону.

 • З’являється екран з параметрами “Restart” та “Shutdown”.
 • Вибір “перезавантаження”.
 • Натисніть “Перезапустіть” знову. Перезавантаження телефону. Цей процес може зайняти деякий час, проявляється терпіння. Після успішного перезавантаження пристрій розблоковано, і їх можна використовувати. Обліковий запис Google виконується.

FRP Huawei Honor 8x 9x Android 10 Як видалити обліковий запис облікового запису Google облікового запису Google

Цей метод працює для різних моделей Huawei та честі. Honor 9 Lite, честі 7x, Huawei Y6 Prime 2021, Huawei P20 Lite, Huawei Mate 10 Lite і Dr. Телефони з прошивкою EMUI 8.0, 8.2

Переваги та функціональність

При покупці смартфона негайно запропонуйте почати ідентифікатор Huawei. Для того, щоб отримати доступ до будь-якої служби. Це число включає стандартні програми охорони здоров’я, теми та т.D. Так що вся інформація залишається для подальшої роботи, необхідної для здійснення облікового запису. Це персональна сторінка в телефоні. Тому було б легше працювати і використовувати мобільний пристрій. Всі дані автоматично синхронізуються на рахунку. Що стосується “інформаційної хмари”, ви можете налаштувати функцію автоматичної економії інформації. У разі втрати або крадіжки телефону дані будуть збережені. Правильний метод впевнений, що необхідна завжди залишатиметься в пам’яті.