Home » Як видалити обліковий запис на Honor Android

Як видалити обліковий запис на Honor Android

Huawei рахунок: Що це, чому потрібно, зареєструвати, вводити та налаштувати

Рахунок Huawei є спеціальним стандартним сервісом на Honor телефонів та інших моделей. Хоча ця функція встановлюється за замовчуванням до кожного бренду телефону Huawei, не всі користувачі передають процедуру реєстрації. Розглянемо, чому власник представленого бренду смартфона повинен зареєструватися в системі та які можливості відкриються після дозволу.

видалити, обліковий, запис, Honor

Як скинути обліковий запис Google на телефон Huawei після жорсткого скидання

Жорсткий скидання. видалення зі смартфона або планшета, абсолютно всіх даних, щоб повернути параметри смартфонів за замовчуванням, встановленими за замовчуванням. Функція необхідна, коли покупець хоче:

 • продавати свій телефон;
 • вирішити проблему несправедливості конкретного варіанту;
 • Оновлення програмного забезпечення після прошивки.

Є два варіанти обходу облікового запису облікового запису після жорсткого скидання. офіційного та неофіційного. Перший. це спосіб, рекомендований розробниками. Неофіційні варіанти. нові шляхи, винайдені клієнтами під час використання гаджета. Вони, у свою чергу, поділяються на апаратне та програмне забезпечення. Перший передбачає використання лише спеціальних кнопок. Тобто, телефон може навіть не бути включений. вам потрібно лише натиснути на спеціальні кнопки, які відрізняються для кожної моделі гаджета. Програмне забезпечення працює через меню пристрою.

Офіційний скидання FRP

FRP Lock. спеціально розроблений захист рельєфу, який захищає смартфон від незаконних дій зловмисників. Але якщо ви не вміло використовувати цю функцію, ви можете заблокувати мобільний пристрій. Більш надійно вкажіть електронну пошту та пароль, який використовується спочатку. Щоб отримати інформацію, варто звернутися до колишнього власника або постачальника.

Як відключити захист після скидання FRP

Відновлення FRP дає можливість деактивувати захист без труднощів. Користувач повинен виконати наступні дії:

 • Відкрити “Налаштування”;
 • Виберіть “Облікові записи”, видаліть обліковий запис Google;
 • Відкрийте “Налаштування розробників” / “Розблокувати OEM”.

Перезавантажте Android і продовжуйте працювати в звичайному режимі.

Як змінити обліковий запис Google на Android

Обліковий запис Google потрібно не тільки отримати доступ до Gmail, а й інших продуктів компанії. Без цього ви не зможете завантажувати програми з ринку відтворення, використовуйте диск Google, створювати резервні копії даних, що зберігаються на пристрої (включаючи паролі, логіни, мультимедійні файли).

Один обліковий запис може бути використаний на різних пристроях. Це зручно, якщо ви хочете налаштувати синхронізацію даних. Якщо пристрій Android використовує кілька людей, або ви просто хочете змінити обліковий запис на новому, то ми скажемо вам, як це зробити.

Чому програма видаляється з телефону

 • Вибір персональних даних. у 2018 році відбувся основний скандал через те, що інформація про мільйони користувачів соціальної мережі була Cambridge Analytica.
 • Неможливість забезпечити безпеку користувачів від витоку даних.
 • Велика вага застосування.
 • навіть у закритому стані активно споживає ресурси: пам’ять та заряд акумулятора.
See also  Як передати контакти з Samsung на Samsung

Нижче ми скажемо про те, як видалити програму з вашого Android-смартфона, але якщо ви залишите цю соціальну мережу назавжди, краще заздалегідь видалити обліковий запис та обліковий запис. Про те, як це зробити, ми розповіли тут.

Як вийти з облікового запису Google на смартфоні Xiaomi (Xiaomi)

Відкрийте “Налаштування” та знайдіть елемент “Синхронізація”.

Відкриття цього елемента, знайдіть та натисніть на Google

Тут буде список усіх облікових записів Google, синхронізованих на вашому смартфоні, слід натиснути на той, з якого потрібно вийти.

Далі натисніть на елемент “Більше”, розташованим нижче.

У вікні, що з’явиться, натисніть кнопку “Видалити обліковий запис”.

Як видалити обліковий запис Google на Android назавжди

Ми розповідаємо, як назавжди видалити обліковий запис Google на Android.

Ви не можете уникнути ознайомлення Google, якщо у вас є смартфон на системі Android під рукою. адже ця компанія розробила її. Щоб повністю використовувати мобільні функції, вам потрібно, щоб запустити обліковий запис (обліковий запис) Google і ввести його на Android. і тоді ви отримаєте доступ до електронної пошти Gmail, відео YouTube, відеоматеріали Play Market Store Що там, навіть Звичайні контакти з номерами можуть бути збережені в Google і передайте їх на інші пристрої.

Але що, якщо рахунок застарілий і більше не актуальний? Або бажання позбутися від нього від нього, звільняючи номер телефону, зарезервований під ним, і створіть новий? У цьому випадку ви можете видалити обліковий запис Google на Android назавжди.

Спосіб лише для видалення через налаштування облікового запису. Відповідно, ви повинні авторизувати його на пристрої за допомогою електронної пошти / номер телефону та пароля.

Наслідки цієї дії:

 • Втрата всіх даних (листи, файли, фотографії, контакти, канал на YouTube з усім відео).
 • Неможливість подальшого використання служб служби Google.
 • Втрата доступу до придбаних підписок (наприклад, YouTube Premium).
 • Неможливість завантаження та оновлення програм, встановлених з Google Play.
 • Втрата придбаного вмісту (ігри, фільми, музика, книги, журнали).

Зауважте, що ви не просто видаляєте його з цього пристрою, і вимагатиму Google позбутися його всередині вашої системи без можливості відновлення на інших мобільних телефонах та на комп’ютері.

Порада. Якщо ви просто хочете видалити обліковий запис з поточного пристрою та планують використовувати його в майбутньому (наприклад, на іншому телефоні, комп’ютері), то ви знаходитесь тут: як вийти з облікового запису Google для Android.

Перейдіть до “Налаштування” на смартфоні та знайдіть розділ “Google”.

Натисніть кнопку “Управління облікового запису Google”.

Якщо ви не єдині рахунки, натисніть кнопку Стрілка поруч із адресою електронної пошти та виберіть той, який ви хочете видалити.

Виберіть розділ “Дані та персоналізація”, а в ньому. “Видалення служби або облікового запису”. Зверніть увагу, що дані перед видаленням можна завантажити та передаватися на інший обліковий запис.

Натисніть “Видалення облікового запису Google”.

Підтвердьте, що це ваш обліковий запис, ввівши його пароль.

Перевірте попередження. Ми вже згадували, що загрожує видаленням, але на цьому екрані ви детально вивчите, які дані втратяться.

Покладіть прапорці про два угоди та натисніть “Видалити обліковий запис”.

Готовий. Однак на пристрої обліковий запис буде залишатися. це тимчасовий. Таку безпеку створюється у випадку, якщо обліковий запис був видалений випадково його власником або іноземними людьми. Тобто, коли намагаєтеся увійти знову, ви побачите наступне.

Таким чином, рахунок може бути відновлений, але лише через 20 днів після видалення. Після закінчення цього періоду дані будуть втрачені вічно.

See also  Як встановити відсоток акумулятора на Samsung. З завісою

Як видалити другий обліковий запис Google на телефоні Android

Тепер я скажу вам, як вимкнути або видалити другий обліковий запис Google на вашому телефоні Android, який може бути прив’язаний до телефону та викликати проблеми у роботі, а також синхронізацію.

Ця стаття підходить для всіх брендів, що виробляють телефони на Android 11/10/9/8: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, Zte, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

Увага! Ви можете задати своє питання фахівцем в кінці статті.

Помилка видалення рахунку

Коли ви намагаєтеся видалити єдиний обліковий запис Google на Android (власник пристрою), ця помилка може з’явитися. У цьому випадку операція замерзає і не закінчується, поки вона не зупиняється вручну. Акаунт залишається на місці.

Якщо з’явилася помилка, коли ви хочете увійти на гаджет під іншим обліковим записом, ви можете зробити його власником, і старий видаляється.

 • Запустіть програму “Пошта Gmail”, натиснувши відповідну піктограму.
 • Відкрити меню, яке приховано у верхньому лівому куті екрана за кнопкою “Гамбургер”. Натисніть “Додати обліковий запис”.
 • Виберіть Google.

У різних пристроях та версіях Android, окремі предмети цього посібника можуть бути здійснені в інших речах, але принцип аналогічний.

Статті в темі:

Як перевірити Android для помилок

Huawei Honor 7a 7c 7x як видалити Google Plip обліковий запис облікового запису облікового запису Google Relief Frp обхід

Як видалити контакт на Android

Google Luaverler Account на Huawei Honor 9 Lite (LLD-L31) Android 8.0 (патч безпеки від 5.04.2019)

Сьогодні ми скажемо вам, як ви можете видалити забутий обліковий запис Google по телефону Huawei Honor 9 Lite (LLD-L31) Android 8, патч безпеки 5 квітня 2019 року. На момент написання цієї статті це останній патч безпеки, який дозволяє обійти обліковий запис Google у описаному нижче. Чи буде Google of the рахунки таким чином у майбутньому ніхто не знає. З кожним оновленням системи безпеки Android Lazakes закриті, через які можна було обійти обліковий запис Google раніше.

Отже, продовжуйте. Телефон доведено до нас із стандартною проблемою, що зробив скидання налаштувань, а під час первинної установки телефон почав запитувати дані облікового запису Google, з якими він синхронізований до скидання.

Раніше ми розповіли, як обійти обліковий запис Google на телефоні Huawei Honor 9 (STF-L09), щоб обійти обліковий запис Google, ми включили режим “Talkback” та через меню “Talkback” та через меню “Допомога” (HEELPFEEDBECK) Нам вдалося потрапити до програми YouTube. потім за допомогою функції “акцій” впав у програму Google Maps, і звідти запущено програму “Google зараз”. Далі впав у налаштування та скиньте налаштування. Але тепер це не працює! Нова версія Talkback не дозволяє вам потрапити в програму YouTube. Як ми вже написано вище, був випущений новий патч безпеки Android, який закрився таким чином, щоб обійти обліковий запис Google.

Сьогодні ми будемо діяти по-різному! З телефону слід вилучити SIM-карткою. Після вибору мови телефон запитує підключення до Інтернету. Нам потрібно налаштувати з’єднання Wi-Fi. Виберіть пункт доступу та призначити пароль. Далі виберіть “Додатково” та атрибути налаштувань проксі-сервера вручну. У полі “Ім’я назви” проксі-сервер “ми вводимо будь-який набір латинських букв, таких як FJFGJGHDJ, у полі” Порт-проксі-сервер “введіть 8080.

See also  Як видалити шаблон блокування на Samsung. Декодування пристрою або картки пам'яті

Підтвердьте налаштування, і телефон намагається підключитися до сервера. Але врешті-решт, необхідно відбутися з’єднання, і повідомлення з’явиться “Немає доступу до Інтернету. Перевірте маршрутизатор або зверніться до постачальника послуг.”Таке повідомлення не може з’явитися з першого разу, тому вам потрібно бути терплячим і спробувати підключити кілька разів, перш ніж з’явиться ця помилка.

Натисніть на це повідомлення та перейдіть до розділу “Довідка”, а потім виберіть “Більше”

Відкриває “Повідомлення про конфіденційність Hicare”, натисніть “Далі” і “Прийняти”. Далі буде автоматично відбором регіону, і повідомлення з’явиться “Перейти до версії Росії (російська) цієї програми”. Натисніть “Так”. Відкриється сторінка “Рекомендації”, подальше лиття сторінки: “Сервіс”, “I”, і перейти на сторінку “Hicare”. Виберіть “Початок”. Дозволити доступ до Geodan. У панелі пошуку ми представляємо кілька англійських букв “AAAAA” та натисніть на пошук. Повідомлення видається, що немає жодних результатів та не пропонуються варіанти. Ми повинні вибрати “Ель”. Пошта “.

Далі виберіть Gmail. Але не просто натисніть і відпустіть, але натисніть і утримуйте! Відкрити “Про додаток”, виберіть “Повідомлення”

У відкритому вікні виберіть правильний троятель зверху, а потім виберіть “Управління облікового запису”, натисніть “Тільки зараз”

Ми миєте внизу та виберіть “Система”, а потім “Скинути”, а потім “Скинути всі налаштування” та підтвердьте, натиснувши на напис “Скинути всі налаштування” внизу. Але. Після того, як ви натиснете на підтвердження, після 6 секунд, вам потрібно буде натиснути кнопку вимкнення телефону та виберіть “Перезавантажити” та підтвердити перезавантаження телефону. Іншими словами, нам потрібно через 6 секунд після підтвердження скидання всіх налаштувань, щоб перезапустити телефон. Це весь чіп!

Після перезавантаження телефону ми негайно потрапляємо на робочий стіл!

Телефон повністю розблокований. Для надійності ви можете перейти до “System”, а потім “RESET” та виберіть “Відновлення заводських налаштувань”. Після перезавантаження телефон запропонує вибір мови, додаткові запити підключення до Інтернету (ви можете будь-яким способом, SIM-карткою або Wi-Fi), а потім ви побачите, що телефон дозволяє пропускати обліковий запис Google! Усе! Таким чином, ми успішно видалили забутий обліковий запис Google! Далі ви можете ввести будь-яку іншу обліковий запис Google або створити його безпосередньо з телефону!

Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що цей метод переходу до облікового запису Google є актуальним лише у тому випадку, якщо версія Android вашого телефону Huawei Honor 9 Lite (LLD-L31) не вище, ніж Android 8.0 і патч безпеки 5 квітня 2019 року! Наступні оновлення можуть закрити можливість бити облікового запису Google таким чином!

Якщо ви не можете видалити себе, щоб видалити обліковий запис Google, ви завжди можете зв’язатися з нашим сервісним центром, і ми видаляємо обліковий запис Google з будь-якого телефонного телефону, використовуючи програмісти!

Наш сервісний центр розташований за адресою:

Місто Липецьк, Перемога проспекту 106а (цегляна багатобудова для зупинки “Кільцева площа”, перший поверх). Час роботи: Пн-Пт від 10 до 19 годин, САТ-Сонце від 10 до 17 годин (без перерви обіду).