Home » Як видалити подвійний екран на iPad

Як видалити подвійний екран на iPad

Активуйте варіант багато-щільності виключно. Для цього потрібно виконати кілька простих дій.

Перетворити планшет до горизонтальної орієнтації;

Відкрити одну з додатків, в яких ви маєте намір працювати;

Зателефонуйте до панелі док. Щоб зробити це, зробіть проведіть пальцем у нижній частині дисплея.

видалити, екран, ipad

Натисніть і утримуйте в піктограмі доки програми, яку ви будете використовувати на правій стороні дисплея. Слід зазначити, що не всі програми підтримують цей режим.

Візьміть значок програми до самого краю екрана (вліво або вправо), додаткова область для режиму роздутого перегляду має з’явитися.

Випускати палець. Рухомий значок розпочне відповідне додаток у режимі роздумів.

Увага! Якщо значок програми рухається, щоб не довести до краю, а просто відкинути на екрані, розщеплений режим активується. Він доступний на всіх останніх iPad (iPad Mini 2/3/4, iPad Air, iPad Повітря 2 та iPad Pro) з IOS 9 встановлено і вище.

Відкрита багатозадачна панель на iPad з iOS 12 з жестом

Для того, щоб відкрити багатозадачність панелі в iOS 11, потрібно витратити один палець з нижнього краю екрана. IOS 12 потрібно зробити проведіть пальцем вгору, а потім зупинитися.

Як згадувалося вище, точка контролю на багатозадачній панелі відсутня.

На багатозадачній панелі зробіть проведіть пальцем у правий пошук та відкриття бажаної програми. Крім того, iOS 12 дозволяє відкривати багатозадачну панель старше, двічі клацнувши кнопку “Головна”.

Процес примусових закриваючих додатків на iPad з виходом iOS 12 не буде змінюватися (за допомогою проведіть пальцем, цей жест також може бути використаний для примусового виходу з програми), але iPhone x користувачі, iPhone xs / xs max та iPhone xr більше не доведеться натискати і утримувати значки, щоб закрити програми.

See also  Висів ipad mini що робити. Не оновлюйте iOS (або ваші програми), якщо iPad уповільнюється

Важливо пам’ятати, що всі значки старих застосувань на багатозадачній панелі є лише етикетками, які не використовують жодних ресурсів. Користувачі часто видаляють такі значки в надії на збільшення терміну служби акумулятора. Фактично, все не таке. лише нещодавно використані програми підтримуються в режимі роботи. Якщо IOS не вистачає ресурсів, ОС автоматично вимикає фонові процеси.

Як перемістити або закрити програми, відкриті в слайді над режимом. Ви також можете видалити програму, відкриту в режимі слайдів, з екрана та повернути його, коли вона потребує. Просто покладіть свій палець на значок “-” та перетягніть програму на правій стороні екрана та за межами його меж.

Найпростіший спосіб видалити багатоекранний режим. перезапустити гаджет. Можна зробити по-різному. рулону, закрити, перемістити кожне відкрите вікно. Якщо ви запустили два екрани з стороннім програмним забезпеченням, потрібно перейти до налаштувань. Ми вказуємо функцію вимкнення режиму.

Як вимкнути режим розщеплення екрана на iPad

Розділений режим перегляду на iPad дозволяє запускати два програми на екрані поруч один з одним. Це відмінна функція для багатозадачності, і багато хто любить її дуже багато. Однак решта знаходять функцію незрозумілого та незручного і включити його тільки випадково.

На щастя, режим легко вимкнути, а нижче ми скажемо вам, як це робиться.

Цей режим призначений для запуску однієї програми (вторинного) верхньої частини іншого (основна). Основна заявка одночасно працює у звичайному повноекранному режимі з типовим для співвідношення сторін iPad, а другий у вигляді невеликого вікна попереднього перегляду.

Як увімкнути: активація Switch Setup Engine Home багатозадачність зображення на малюнку.

Які програми працюють:

Найчастіше у ролі другого застосування можна виконувати вікно з відтвореним відео. Іноді режим зображення на зображенні підтримується сторонніми гравцями або посланцями з відеодзвіднем.

Можливість розмістити вікно програми над іншою програмою, наприклад, у рідному клієнтському FaceTime та популярному відеопрогравачі NPlayer.

Мешканці Cupertinov забезпечують набір API для вставлення чіпів у додаток, але не всі розробники поспішають додавати такий варіант своїх програм.

See also  Samsung екран запису з звуком. Використання ADB для захоплення екрана

Як використовувати зображення на малюнку:

Запустіть будь-яку програму з підтримкою режиму зображення на зображенні (немає списку програмного забезпечення, прочитайте опис улюблених програм у App Store).

Під час перегляду ролика натисніть значок розпаду відео. Залежно від використовуваного програвача, він може бути розташований як поблизу кнопок контролю відтворення лише у повноекранному режимі.

Після вимкнення відео вікна ви можете закрити програму та відкрити іншу програму.

Вікно з валиком можна змішувати у кутах екрана, змінити розмір (зменшення та розведення двох пальців) і сховатися на бічні обличчя дисплея.

Аналогічним чином, ви можете переглядати відео на більшості сайтів, які використовують HTML-сумісні гравці, використовуючи браузер Safari.

Багатозадачність на iPad, розділене вигляд та слайд над режимами, як відкрити 4 вікна на iipade одночасно?

Корисні чіпи Режим зображення на малюнку:

▸ За допомогою спеціальної кнопки ви можете повернутися з розібраного вікна до його застосування або завершити операцію в цьому режимі.

▸ Щоб переглянути ролик YouTube у режимі зображення на зображенні, потрібно відкрити ролик у браузері Safari та перейти до вікна перегляду з нього.

Крім того, ви можете скористатись програмою CornerTube, можна перейти на режим зображення на зображенні з офіційного обслуговування клієнта через меню Share.

Щоб вийти з режиму спільного перегляду, натисніть і утримуйте. Потім натисніть “поєднати всі вікна” або “Закрити всі вкладки” ([Номер]) “. Крім того, ви можете натиснути значок. Закрити вкладки на одному. Дізнайтеся більше про режим роздуму та інших функцій багатозадачності на iPad.

Для того, чтобы закрыть все вкладки в Safari на iPhone и iPad одновременно требуется зажать на кнопке, отвечающей за переход на экран выбора вкладок, и в открывшемся меню выбрать пункт «Закрыть [x] вкладок», где х — количество открытых вкладок в Safari на поточний момент.

Вимкнено “Спліт екран” в Android 7.0 Нуга точно такий же “довго”, натиснувши кнопку “Останні запущені програми”. Після цього піктограма кнопки знову зміниться, а на екрані смартфона або планшета верхня (або ліва програма, якщо в режимі ландшафту) переходить до повноекранного режиму.

See also  Як зробити екран на Android LG.

Щоб вимкнути режим “розділення”, торкніться та натисніть кнопку “Нова вкладка” у нижньому правому куті будь-якого з вікна браузера. Потім натисніть “Об’єднати всі вкладки”, щоб відкрити обидва вклади в одному вікні, або торкніться “Закрити вкладки”, щоб закрити одне вікно та розширити другий екран.

Багатозадачність на iPad: Як відкрити дві вкладки в той же час у Safari

Операційна система IOS 10 забезпечує не стільки нових функцій для iPad. Однак, одна з них. це можливість відкрити дві вклади в браузері Safari одночасно за допомогою режиму роздумів.

Нагадаємо, що режими багатозадачі розбиваються з видом та ковзаючими для планшетів iPad, з’явилися з IOS вихід 9. Як ви знаєте, розбити вигляд дозволяє одночасно відкривати два програми на одному екрані. Правда, до випуску IOS 10 на iPad було неможливо одночасно відкрити два документи в одній програмі. Нижче ми скажемо, як за допомогою SPLIT VIEW, щоб відкрити дві вкладки відразу в браузері Safari на будь-якому підтримуваному iPad.

Для того, щоб режим працювати, потрібно активувати багатозадачність. Щоб зробити це, перейдіть до налаштувань. Основний. Багатозадачність.

На iPad, багатозадачність дозволяє перемикатися між програмами, використовуючи жести, одночасно використовуйте дві програми, відповідайте на повідомлення під час перегляду відео та багато іншого.

Розрядні програми, які потрібно виправити:

Я сподіваюся, що розробники програми будуть прочитати цей матеріал і виправити всі свої недоліки у найближчому оновленні.