Home » Як видалити SIM-картку з Samsung. Як отримати SIM-картку з Samsung Galaxy A3

Як видалити SIM-картку з Samsung. Як отримати SIM-картку з Samsung Galaxy A3

Як витягнути SIM-картку від Samsung

Як видалити SIM-картку зі смартфона, якщо ви втратили ключ з лотка для SIM-картки?

Як відкрити лоток для SIM-картки від Samsung смартфона без ключа?

Як замінити карту SIM-картки для смартфонів Samsung, iPhone?

Як відкрити відсік SIM-картки з Samsung смартфона без ключа?

Як видалити SIM-картку з Samsung без ключа? Видаліть SIM-картку з смартфона Samsung наступним чином. Перш за все, вам потрібно знайти лотки SIM-картки. Оскільки в цих моделях акумулятор не знімний, SIM-картки не є традиційним місцем під задньою кришкою та акумулятором, але з зовнішніх (бокових) сторін смартфона. Підношення для SIMS у цих моделях два: лоток SIM-1 розташований у верхній частині смартфона, лоток для SIM-1 у лівій стороні, до речі, він поєднується з лотком для картки Micro SD. Отже, пошук відсіків SIM-картки потрібно взяти ключ Sixt. Якщо нативні ключі від Sims не. Звичайний канцелярський кліп або голка.

Вставте його в отвір лотка SIM-карти і злегка натисніть. Лоток рухається трохи, обережно тягніть за нею і витягніть.

Перш ніж отримати SIM-картку з телефону Samsung, вам потрібно видалити слот з карткою.

 • Вставте PIN-код, щоб видалити SIM-картку в гніздо, щоб відкрити його
 • Переконайтеся, що шпилька видалення знаходиться перпендикулярно до отвору. В іншому випадку ви можете пошкодити пристрій
 • Обережно витягніть слот від відповідного підключення
 • Спробуйте отримати SIM-картку з телефону Samsung
 • Вставте слот назад у відповідне гніздо

Особливості Samsung A 30 та 20 телефонів

Samsung Galaxy A20 смартфон. Високоякісний апарат з безсирним дисплеєм, закруглені краю та блискуча спина кришка. Існує велика діагональна екрана на 6,4 дюйма, і є дві камери для створення високоякісних зображень. На борту пристрою встановлюється 8-ядерний процесор, 3 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ інтегрованої пам’яті. Надано NFC, Blutuz 5.0 та інші функції.

Samsung Galaxy A30 дуже схожий на свого товариша. Він також відрізняється вибухонебезпечним відображенням, округленими краями та двома камерами. Екран має 6,4-дюймовий діагональ, який характеризується високим рівнем контрасту та ясності. На борту двох ядерних восьмиядерних процесорів, 3 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ їх пам’яті. Існує також версія з 4 ГБ та 64 ГБ, відповідно.

Особливість обох Samsung. Можливість встановлювати дві сими одночасно і додатково картки пам’яті. Для кожного елемента забезпечив свій роз’єм. Якщо ваше завдання полягає в тому, щоб вставити SIM-картку на телефон, розглянемо такі функції:

 • Лотки, де потрібно вставити Sims у Samsung A30 і A20, знаходяться ліворуч у верхній частині (наприкінці смартфона). Це стандартне місце для багатьох телефонів виробника Південнокорейського.
 • Sim-картка. Нано.
 • У власника картки надаються три окремі зв’язки. Два з них ви можете встановити Sims, а в іншу карту SD (Micro).
 • Щоб отримати лоток, потрібно використовувати спеціальний продукт у вигляді вигнуту в кінці тонкого шпильки.
See also  Як налаштувати GPS на Samsung.

видалити, sim-картку, samsung, отримати, galaxy

Знаючи, де вставити Sims у Samsung A20 і A30, ви легко зробите цю роботу. Головне. Дотримуйтесь покрокових інструкцій, що показано нижче.

Як вставити SIM-картку

Тепер розглянемо інструкції, як вставити SIM-картку в Samsung Galaxy A7, A5 або A3. Алгоритм дії полягає в наступному:

 • Від’єднайте смартфон. Теоретично, заміна SIM-картки можлива, коли телефон увімкнено. Це не рекомендується через ризик системних невдач. Крім того, після включення, телефон сканує картку та налаштовується з роботою з оператором.
 • Перевірте бічну частину Samsung Galaxy Smartphone та знайдіть слот SIM. Під час пошуку роз’єму, враховуйте рік випуску телефону (ці нюанси були вказані вище).
 • Візьміть особливий ключ, щоб відкрити лоток. Вона включена до телефону. Якщо ключ втрачається, використовуйте інший гострий об’єкт, наприклад, тонкий кліп або голка. В останньому випадку наконечник бажано розірвати.
 • Вставте ключ до перерви, поки він не зупиниться.

видалити, sim-картку, samsung, отримати, galaxy

 • Натисніть трохи на продукт, доки не з’явиться характерний клік. У цьому випадку слот повинен трохи залишити паз.
 • Візьміть лоток пальцем і вийміть його з роз’єму. Це необхідно вставити Simsung A7, A5 або A3.
 • Перевірити лоток. Залежно від року випуску смартфона та його модифікації, один із слотів може бути універсальним (для SIM-картки та картки пам’яті).
 • Вставте SIM-картку в основний або додатковий гніздо. Акт ретельно, тому що засувка не надана. Зауважте, що верхня частина SIM-картки є одним рівнем з поверхнею лотка.

Останній крок полягає в тому, щоб вставити дизайн у роз’єм до натискання. Увімкніть телефон і переконайтеся, що SIM-карта визначається правильно. На екрані слід з’явитися назва оператора та кількість смуг.

Як вставити SIM-картку в Samsung Galaxy A3

Ежектор вставки в дірку власника SIM

Як замінити SIM-картку та картку пам’яті в Samsung Galaxy S7 EDGE. Покрокові інструкції

Sim-картки та картки пам’яті розташовані в тому ж місці на обох пристроях: верхній край телефону, який позначений тонким прямокутним слотом з крихітним діром. Переконайтеся, що ваш телефон вимкнено, перш ніж запустити:

Використовуйте кліп для вилучення Samsung Galaxy S7 краю. Якщо ви купили свій Samsung Galaxy S7 краю абсолютно новий, у вікні ви знайдете невеликий металевий ключ, який можна використовувати для доступу до SIM-картки та карт пам’яті.

 • Відкрийте лоток для карти SIM-картки / пам’яті. Вставте штифт (або кліпи) у отвір, щоб підштовхнути лоток. Обережно витягніть краю лотка, щоб видалити його.
 • Помістіть картку SIM / пам’ять у лотку. Вирівняйте форму поглиблених областей з вашою SIM-карткою та / або MicroSD-картою. Назва та бренд на обох картках повинні бути спрямовані вгору, а золота частина SIM-картки повинна бути знижена.
 • Для пристроїв, на яких SIM-карта або картка пам’яті ще не встановлена, ви побачите два прямокутних отворів. Чим більше картка пам’яті, тим менша внутрішня перерва для SIM-картки.
 • Замінити лоток. Обережно вставте лоток по телефону та натисніть, поки вона не буде фіксовано.

Як вставити Sims у Samsung A50: покрокові інструкції

По-перше, вирішуйте, де потрібно вставити Samsung A50. Знайдіть спеціальну кришку, яка знаходиться на лівій стороні вище. Його можна визнати овальним краєм і відкрити, щоб відкрити розділ.

 • Від’єднайте смартфон. Якщо ви хочете, ви можете пропустити цей крок і вставити SIM-картку, не вимкніть телефон. У цьому випадку нічого страшного не відбувається, а пристрій все ще визначає мережу. Але краще вимкнути пристрій, щоб уникнути невдачі програмного забезпечення.
 • Візьміть спеціальний пристрій, який поставляється з телефоном. Як останній курорт, ви можете використовувати канцелярський кліп. Нанесіть голку через занадто гострий край не рекомендується.
 • Вставте інструмент у отвір і натисніть на продукт, доки роз’єм не буде просунути з його місця.
 • Зніміть слот. Тепер ви можете вставити Sims і встановити картку пам’яті.
 • Переконайтеся, що SIM добре тримається в роз’єму та вставте слот до місця, перш ніж натиснути. Попередньо пам’ятайте положення, де отвір повинен бути, щоб не помилитися з установкою.
 • Тепер увімкніть телефон і переконайтеся, що SIM-карта визначена. Якщо Samsung A50 побачив оператора, ви можете здійснювати дзвінки та використовувати Інтернет як звичайно.
See also  Новий тег Як видалити Honor 10

видалити, sim-картку, samsung, отримати, galaxy

Під час роботи спробуйте уникати тиску на власника картки, тому що ви можете пошкодити контактну групу. Він повинен добре вступити в роз’єм. Якщо SIM не був визначений з першого разу, спробуйте перезапустити смартфон або вставити карту ще раз.

Інструкції

Ця інструкція складається з п’яти кроків. Вам знадобиться спеціальна пластикова леза, довгі нігті або якийсь зручний та м’який тонкий об’єкт, який ви можете покращити деякі деталі.

Як вставити SIM.Карту в Samsung? Швидко і просто

Патті лівий край задньої оболонки Samsung C4 нігтів або леза. Спеціальний роз’єм для цього знаходиться на рівні головної камери та кнопки управління живленням.

видалити, sim-картку, samsung, отримати, galaxy

У розриві, який сформувався зараз, вставте пластикову лопатку та просуньте його зліва направо, розмивання засувки послідовно (ці засувки знаходяться по всьому периметру внутрішньої частини телефонного будівництва). У той момент, коли задня кришка повністю відійшлася, зніміть його і відкладіть.

видалити, sim-картку, samsung, отримати, galaxy

Після видалення задньої оболонки необхідно витягнути карту пам’яті з спеціального гнізда, розташованого безпосередньо під основною камерою пристрою:

 • Обережно натисніть край карту пам’яті до характерного клацання.
 • Зніміть лопату або палець з картки. Клацніть передувала автоматичною розсувною карткою пам’яті з його лотком замикання.
 • Як тільки це сталося, видаліть картку пам’яті та ретельно покладіть його в таке місце, де він не втрачає.
 • При монтажі Samsung S4, вставте його, виконуючи дії у зворотному порядку.

видалити, sim-картку, samsung, отримати, galaxy

Patty телефонна батарея, видаліть його та відкласти.

видалити, sim-картку, samsung, отримати, galaxy

Щоб отримати Samsung Galaxy S4 Sims, натисніть його всередині, як це було з картою пам’яті:

 • Вам потрібно ретельно йти горіхи та клік.
 • Натискання, випустіть тримач, щоб він міг автоматично витягнути лоток для розетки.
 • Коли лоток SIMKA здавався повністю, час витягнути з неї SIM-картку.
 • Тепер ви можете вставити іншу картку в роз’єм і зібрати телефон назад.

Як видно, мікросим не складніше в обігу, ніж найпоширеніша SIM-карта. Не було нічого боятися!

Як отримати SIM-картку з слоту

Для того, щоб зробити зворотну операцію, тобто витягніть SIM-картку з пристрою, потрібно зробити наступне:

 • Щоб уникнути втрати даних або неправильної операції телефону, спочатку від’єднайте пристрій.
 • Візьміть ключ, який ходив з вашим Samsung Galaxy S7, або звичайний кліп. Не забудьте підігріти його. Вставте ключ або паперовий клінк у спеціальне отвір у кришці лотка для SIM-карт. Злегка поштовх і коли лоток вийде трохи від тіла, потягніть його на себе.
 • Після того, як слот картки виявляється у ваших руках, витягніть картку пам’яті або другу SIM-карту з нього (якщо вона встановлена).
 • Вже тоді ви можете витягнути бажану SIM-версію. Виконуючи ці дії, будьте обережні, оскільки груба обробка обладнання може пошкодити контакти та призведе до неправильної роботи пристрою.
 • Як тільки ви витягнули SIM-картку, ретельно встановіть лоток для картки по телефону. Для цього вам просто потрібно вставити його праворуч у гніздо і трохи натиснути, щоб лоток фіксується в корпусі.
See also  Командний рядок Дізнайтеся про IP комп'ютера. Простий спосіб дізнатися IP-адресу у Windows, через додаткові утиліти

В результаті з’ясувалося, що вставка Sims у Samsung Galaxy S7 насправді не так важко. Досить знати, де знаходиться слот для картки, а також показати трохи пацієнта та точність при установці.

Якщо у вас встановлено картку пам’яті Micro SD, вам доведеться витягнути його, т.До. Вона безпосередньо закриває доступ до Sim. Зробіть це з акуратним рухом пальця вниз.

Всі: Доступ до Simsung Galaxy S5 SIM-картки, ми отримали, і тепер ми можемо отримати його і замінити його іншим. Це також зроблено з розсувним рухом пальця вниз. Якщо щось, ви можете покласти щось тонке з боку лотка і натиснути її вперед, щоб це зручніше отримати.

 • Ми вставляємо симптом та картку пам’яті (якщо потрібно);
 • Встановіть акумулятор (зверніть увагу на те, де контакти на ньому і вставляються правильно в телефон. До контактів);
 • Обережно оснащений задній обкладинці телефону, щоб не залишилося жодних прогалин

Ринок мобільного телефону тепер повний величезної кількості нових пристроїв, і багато хто не відразу зрозуміє, як їх обробляти. Тому питання. “Як замінити карту SIM Samsung Galaxy S5” або “Як правильно витягнути акумулятор”, багато.

Сучасна молодь випливає з останніх тенденцій у галузі високих технологій. Майже кожен підліток розуміє нові пристрої в технічних нюансах. Але якщо молоді люди розуміють все, то старше покоління вже важче мати справу з “заплутаними” телефонами, хоча вони також набувають сучасних аксесуарів з великим задоволенням.

Буває, що дуже важко зрозуміти, як витягти будь-яку частину в мобільному пристрої або витягнути, наприклад, акумулятор з телефону. Для того, щоб люди, які зацікавлені в тому, як вставити SIM-картку в Samsung C5, не чекайте сторонніх довідків, і незалежно впорається з усім, читаючи детальні інструкції щодо роботи з цим елементом.