Home » Як видалити слово з комп’ютера. Як повністю видалити Office 365 за допомогою простого інструменту виправлення

Як видалити слово з комп’ютера. Як повністю видалити Office 365 за допомогою простого інструменту виправлення

Як видалити слово з компютера

Добрий день! Шановні читачі та гості одного з найбільших ІТ-блогів у Росії Pyatilistnik.Org. Останній раз я навчав вас завантажити автономний інсталятор Office 365 з офіційного сайту. Сьогодні ми будемо виконувати зворотний зв’язок, а саме правильне виконання повного видалення Microsoft Office 365 на комп‘ютері з Windows 10 або будь-якою іншою версією. Давайте підемо від слів до справи, щоб дізнатися, як це зробити в декількох методах.

Не так давно я зробив встановлення Windows 10 і почав працювати з ним. Після встановлення додатків Office 365 ви можете мати багато причин для видалення додатків. Ви, можливо, спробуєте звільнити ліцензію Office 365 (або Office 2019/2016) для іншого компютера, можливо, що щось не працює належним чином, і ви намагаєтеся перевстановити програмне забезпечення для виправлення будь-яких проблем, або ви хочете піти до попередньої версії, і, можливо, ви хочете зняти його назавжди, у кожного є власна ситуація та їхнє бачення. У цій публікації я покажу вам правильні методи, відомі мені, на повному видаленні Microsoft Office 365.

Як видалити Office з Windows 10 за допомогою налаштувань

1) Відкрийте налаштування.2) Натисніть на програми та функції.3) Виберіть Microsoft Office 365 або назву придбаного вами пакету, наприклад, Microsoft Office 365 Home або Microsoft Office Home and Student 2013.4) Клацніть Видалити два.

5) Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб виконати завдання з видалення.

Крім того, у старих версіях операційної системи ви можете відкрити панель управління та видалити пакет у меню “Програми та компоненти”.

Видалити офіс для вашого типу установки

Дії видалення офісу залежать від типу установки. Найпоширеніші налаштування інсталяції: Використання технології “Клацніть і Робота” та використання інсталятора Microsoft Windows (MSI). Інший тип. Це установка Office від Microsoft Store.

Виберіть вкладку “Клацніть та клацніть” або MSI або Microsoft Store нижче та дотримуйтесь інструкцій видалення для вашого типу установки.

Відкрийте додаток Office, щоб перевірити тип установки

Примітка. Якщо ви не можете відкрити програму, щоб перевірити тип установки, спочатку спробуйте видалити широко розповсюджений тип установки “Клацніть і працюйте” або MSI.

Створіть або відкрийте існуючий файл та виберіть файл облікового запису (цей елемент також може бути названий офісним рахунком).

У розділі інформації про продукт знайдіть кнопку про програму та перевірте наступні елементи:

Для установок за допомогою технології “клацання та роботи” вказано номер версії та монтажу, а також фразової клацання та роботи.

Дотримуйтесь інструкцій нижче для технології “Click and Work” або MSI.

Msi-установки не містять версії та збірних номерів.

Дотримуйтесь інструкцій нижче для технології “Click and Work” або MSI.

Для установок з магазину Microsoft Store, вказано версію та монтажну кількість, а також фразу Microsoft Store.

Якщо ви використовуєте цей тип установки, виберіть вкладку Майкрософт.

Якщо ви використовуєте установку, використовуючи технологію “Click and Work” або MSI, видаліть офіс через панель керування або завантажте інструмент підтримки видалення.

Порада: Якщо ви встановили офісні програми як частину пакету, наприклад, Office для дому та навчання або Microsoft 365, знайдіть назву пакету. Щоб знайти окрему заявку, пошук за його ім’ям, наприклад, проект або Visio.

У більшості випадків ви не можете видалити окрему програму, якщо він увімкнено у вашому офісному пакеті. Заявки можна видалити окремо лише тоді, коли вони були придбані не в наборі.

Метод відкриття панелі керування залежить від версії Windows.

See also  Що Honor краще, ніж 20 або 20 pro

У полі пошуку на панелі завдань введіть панель керування, а потім виберіть панель керування.

Виберіть програми, а потім. Програми та компоненти, клацніть правою кнопкою миші Microsoft Office Product та виберіть Видалити.

(У нижньому лівому куті) і виберіть панель керування.

Виберіть програми та компоненти, клацніть клацніть правою кнопкою миші та виберіть Видалити.

Натисніть кнопку Пуск і виберіть панель керування.

У категорії програми виберіть програми та компоненти.

Клацніть правою кнопкою миші Office, яку ви хочете видалити, та виберіть Видалити.

Дотримуйтесь інструкцій, щоб завершити видалення.

Примітка. Якщо Office не вказано на панелі керування, ви можете використовувати установку з магазину Microsoft. Замість цього виберіть вкладку Microsoft Store вище і дотримуйтесь інструкцій з видалення, зазначеного в ньому.

Виберіть версію Office, яку потрібно перевстановити та виконайте наведені нижче дії.

Натисніть нижче, щоб завантажити та встановити підтримку видалення.

Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб завантажити інструмент підтримки видалення для відповідного браузера.

Порада: завантаження та встановлення інструменту може зайняти кілька хвилин. Після завершення установки відкриється вікно видалення Office.

видалити, слово, комп, ютера
видалити, слово, комп, ютера
видалити, слово, комп, ютера

Як повністю видалити з компютера на Windows 10 Office 365. 5 способів

Microsoft Office 365. Це набір офісних додатків, який дозволяє працювати з текстами, таблицями, графікою та презентаціями. Це популярно, але в той же час існує безліч альтернативних пакетів з подібним функціональним. Багато з них дешевше або взагалі вільні. Тому важливо знати, як повністю видалити Office 365 у операційній системі Windows 10, перш ніж використовувати альтернативне програмне забезпечення.

Видалення пакету Office. Завдання, з яким будь-який користувач може впоратися. Немає знання просунутого користувачем у цьому питанні не буде потрібно, а для виконання операції ви можете зв’язатися з одним з декількох варіантів видалення. Кожен з них має відмітні риси, і тому рекомендується спочатку вивчити всі шляхи, і лише в кінці вибирати найбільш підходящим.

видалити, слово, комп, ютера

“Опції”

Office 365 встановлюється як програма, доступна для видалення за допомогою стандартного меню “Параметри”. Якщо ви ніколи не виконували деінсталяцію програм, то діяти відповідно до алгоритму:

видалити, слово, комп, ютера

видалити, слово, комп, ютера

Важливий. Після видалення офісу цього та інших методів окремі файли можуть залишатися на комп‘ютері. Щоб позбутися від посилання на офіс 365, рекомендується очистити реєстр вручну або з стороннім програмним забезпеченням.

Процес видалення займе не більше ніж за хвилину, а за його результатами Windows 10 Попросіть перезапустити комп‘ютер. Скористайтеся рекомендацією, щоб уникнути помилок під час роботи ПК.

“Програми та компоненти”

Інший стандартний інструмент, який ідеально підходить для видалення надлишкового програмного забезпечення. Різниця від першого варіанту лише в методі відкриття видалення:

видалити, слово, комп, ютера

  • Налаштування параметрів дисплея “Категорії” натисніть LKM на елементі “Видалити програми”.
  • У вікні, що відкривається, знайдіть Microsoft Office та висвітлюйте його.
  • Натисніть кнопку “Видалити“.

видалити, слово, комп, ютера

За аналогією з попереднім варіантом видалення, після натискання відповідної кнопки, видалення видалення. Тут вам потрібно буде підтвердити виконання цих дій, а після завершення, перезапустіть ПК.

Microsoft Uninstal утиліта

Якщо вам не сподобався вбудований інструмент видалення, зверніться до служби видалення Microsoft Office.

видалити, слово, комп, ютера

Це стандартне програмне забезпечення з розробників Windows 10, які, після запуску, пропонує видалити пакет Office. Від користувача лише дати дозвіл і чекати завершення роботи.

видалити, слово, комп, ютера

Третій сторона

Видалення можна зробити за допомогою програм інших розробників. Зокрема, варто звернути увагу на CCleaner. Це хороша утиліта, що володіє передовими функціональністю, і дозволяючи видалити офіс на пару клацань:

видалити, слово, комп, ютера

видалити, слово, комп, ютера

Перевага CCleaner Over Standard Removal Tools полягає в тому, що сторожна програма також дозволяє очистити реєстр після видалення. Для цього вам потрібно буде перейти до розділу “Реєстр” та підтвердити виконання дій. І якщо вам не подобається ccleaner з якоїсь причини, ви завжди можете використовувати альтернативні програми, такі як revo uninstaller.

See also  Xiaomi Redmi Примітка 8 Підтримує бездротовий заряд

Влада

Запасний варіант, який слід розглянути лише якщо раніше розглянуті методи не допомогли:

видалити, слово, комп, ютера

Зверніть увагу, що вказана команда використовує точне ім’я віддаленого програмного забезпечення. Тому помилка навіть у одному символі може призвести до відмови від деінсталю.

Повністю видалити Office через групову політику

Оскільки моя мережа має активну каталог, централізоване видалення та встановлення багатьох програм здійснюється за лічені хвилини, завдяки політичному ГПО. Ви можете знайти обладнання GPO на контролері домену, або його можна додати на іншому сервері. Перш ніж створювати об’єкт групової політики, нам потрібно створити підготовчі кроки, а саме, створити файл м’яч, бажано англійською мовою та покласти його розподіл всіх Microsoft Office та Visio, проекту, який вам потрібно видалити, і які ви встановили.

Я помітив таку річ, що в цьому методі потрібно використовувати, щоб видалити пакет, це один інсталятор, який був використаний для розгортання, інакше ви не зможете видалити. У моєму випадку це оригінальні дистрибутиви Microsoft Office 2013, 2016

Я зрештою трапився так. Оскільки офіс 2007 та офіс 2016 знаходяться у моєму зоопарку, для кожної версії створена окрема папка з розповсюдженням. Папка 2013v64. Це папка Visio 2013, головне, що ви розумієте принцип.

Після того, як ви підготували папку розповсюдження, вам потрібно підготувати спеціальну конфігурацію конфігурації.Xml, він буде брати участь у задачі бажаних клавіш. Фактично, це лише файл XML, з бажаним синтаксисом. Докладніше про Config.Xml ви можете читати на офіційному веб-сайті.

Якщо ви запускаєте файл налаштування за допомогою командного рядка.Exe і додати ключ, то ви отримаєте різні типи налаштувань.

Ось основні клавіші встановлення та видалення MS Office:

Якщо, наприклад, починайте налаштування.Exe з ключем /адміністратором, ви дістанетесь до Центру оборони Microsoft Office.

видалити, слово, комп, ютера

Нам не потрібен сам Центр оборони Microsoft Office, ми поговоримо про це у майбутніх статтях, з вищезазначеного нам потрібен ключ /видалення. Ми будемо використовувати його за допомогою конфігурації.Xml.

Як повністю видалити Microsoft Office?

видалити, слово, комп, ютера

Тепер створити конфігурацію.Xml, і ми запитаємо в ньому, що ми видалимо, наприклад, версія Proplus Microsoft Office 2013, і скажемо, що Windows не показують і не погоджуються з видаленням офісу. Нижче. Текст вмісту файлу.

Цей файл також розміщується на загальному кулі, я поставив конфігурацію.Xml поруч із розподілами офісу. Коли все готово, ви можете створити виконуваний файл. Створіть простий текстовий документ і змініть його розширення на CMD. Він матиме вміст:

\\ 192.168.5.4 DISTED \ t.Exe / erinstall proplus / config \\ 192.168.5.4 \ distrib \ erinstall \ config.Хмл

У файлі ми вмикаємо дорогу \\ 192.168.5.4 \ distrib \ enainstall \ 2013 \ для налаштування FAL.Exe з ключем / erinstall, потім відбувається випуск проплуса, після ключа / конфігурації та самого посилання для конфігурації.Хмл. Цей файл повинен бути розміщений зараз у груповій політиці. Я хочу зазначити, що в одному такому файлі може бути перелік з видалення різних версій Microsof Office щонайменше, щонайменше, принаймні 2013.

\\ 192.168.5.4 \ distrib \ eninstall \ 2013 \ налаштування.Exe / erinstall proplus / config \\ 192.168.5.4 \ distrib \ erinstall \ config.Xml \\ 192.168.5.4 \ distrib \ eninstall \ 2016 \ налаштування.Exe / erinstall proplus / config \\ 192.168.5.4 \ distrib \ erinstall \ config2.Хмл

Тепер, коли все буде готово, вам потрібно створити об’єкт групової політики, я зроблю GPO на контролері домену. Ми відкриваємо редактор групової політики та натискаємо на правий клацання правою кнопкою миші, у контекстному меню виберіть “Створіть об’єкт групової політики в цьому домені та підключає його до блоку”.

Ми запитуємо назву нового об’єкта GPO, це не впливає на сито, але для зручності я раджу писати все докладно і зрозуміти для себе.

  • Політика автосалону буде застосовуватися перед тим, як ввести робочий стіл користувачем
  • Оздоблення політики буде застосовуватися перед тим, як вимкнути комп‘ютер
See also  Комп'ютер не бачить точки доступу. Смартфон Android не бачить Wi-Fi

І ми поставили наш створений CMD тут, після чого ми врятуємо його тут.

видалити, слово, комп, ютера

В результаті, після застосування групової політики, при введенні або вимкненні, ви повинні видалити Microsoft Office у фоновому режимі, ви можете відстежувати монітор ресурсу, знайшовши процес налаштування.Екзе. Видалити себе займе 5-10 хвилин, і всі етикетки видаляються з меню “Пуск”.

Найпростіший спосіб

Якщо вам просто потрібно видалити одну чи іншу, непотрібну або просто непотрібну сторінку з текстом або його частиною, просто виберіть потрібний фрагмент за допомогою миші та натисніть “Видалити” або “Backspace”. Правда, якщо ви читаєте цю статтю, швидше за все, відповідь на таке просте запитання, яке ви вже знаєте. Швидше за все, вам потрібно видалити порожню сторінку, яка цілком очевидно, також непотрібна. Найчастіше такі сторінки з’являються в кінці тексту, іноді в його середині.

Найпростіший спосіб полягає в тому, щоб потрапити до найпростішого документа, натиснувши “Ctrlend”, а потім натисніть “BackSpace”. Якщо ця сторінка була додана випадково (шляхом розриву) або з’явилося через надлишок абзацу, він негайно видаляє. Можливо, в кінці вашого тексту декілька пустих абзаців, отже, буде потрібно кілька разів, щоб натиснути “Backspace”.

Якщо це не допоможе вам, це означає, що причиною виникнення додаткової порожньої сторінки зовсім інша. Про те, як позбутися від нього, ви дізнаєтеся нижче.

Офіційна утиліта

Microsoft піклувалася про своїх користувачів та представила спеціальну програму для повного видалення Microsoft Office 365, 2007, 2010, 2020 та доктором “Інструмент простого виправлення”. У цьому випадку вам потрібно лише завантажити необхідний файл утиліти та запустити його. Це відбувається в автоматичному режимі. Для цього:

  • Необхідно завантажити файл з веб-сайту Microsoft, а потім запустити його.
  • Потім відкриється вихідне вікно програми, в якій потрібно натиснути кнопку “Наступна”.

видалити, слово, комп, ютера

видалити, слово, комп, ютера

видалити, слово, комп, ютера

видалити, слово, комп, ютера

видалити, слово, комп, ютера

видалити, слово, комп, ютера

видалити, слово, комп, ютера

видалити, слово, комп, ютера

Врешті-решт, вам потрібно буде перезавантажити комп‘ютер.

Як видалити сторінку в Word Empty

Якщо ви маєте намір усунути додаткову чисту сторінку, яка не містить жодної важливої ​​інформації, то такі маніпуляції слід зробити:

  • Натисніть ліву кнопку миші в будь-якому місці непотрібного аркуша, тому ви встановлюєте курсор (вертикальний миготливий тире);
  • Поки на вкладці “Головна” (верхня частина вікна), знайдіть символ за допомогою опису “Відображати всі знаки” та натисніть на нього (або скористайтеся швидкою комбінацією Shift Ctrl 8):
  • На екрані буде відображатися невидима рядок, вкладки, прогалини. Варто їх видалити всі з порожньою сторінкою, щоб автоматично видалити його. Це допоможе ключ Backspace (якщо ви не знайдете таку напис на клавіатурі, шукайте кнопку з лівою стрілкою, яка найчастіше розташована вище введення).

Як видалити Office 365 через інструмент розгортання Office

Коли я завантажив автономний розподіл Microsoft Office 365, то ми використовували інструмент розгортання Office з вами, ви також можете використовувати його для видалення. Сутність методу дуже проста, ви створюєте новий документ через ноутбук, з бажаним вмістом, а потім змініть розширення з TXT на XML. Я подзвонив мій отримав файл видалення Office365proplus.Xml. Зміст видалення файлу Office365Proplus.Xml

Зверніть увагу, що для того, щоб побачити розширення файлу, потрібно ввімкнути відповідну функцію у Windows

видалити, слово, комп, ютера

Команда видалення буде це, запущена в каталозі з інструментом розгортання Office.