Home » Як видалити значок на телефоні Samsung

Як видалити значок на телефоні Samsung

Метод Сховати програми з екрану Samsung Smartphone

Продовжуючи статтю “Як приховати додатки з безпечної папки на екрані смартфона Samsung“, щоб перейти до початку натисніть тут.

При роботі з “захищеною папкою” на смартфонах Samsung багато користувачів мають питання, що будь-яка інформація про наявність смартфона секретної програми може спричинити “нездоровий” інтерес до цього смартфона, щоб отримати доступ до цих даних програми.

Тому, щоб не привернути увагу пам’яті смартфона, найкраще з усієї інформації про наявність “цікавих” додатків на цьому смартфоні. І діти спокійні, знаючи, що ігри на “дорослих” смартфоні просто не мають ні, а розвідка зарубіжних країн візьмуть вас за звичайні люди, які не є медіа-компонентами державної таємниці, або власники “Цікаво” “Інформація.

Як описано раніше в статті, Це питання може бути вирішено двома способами: 1 способом: приховати значки програми з усіх екранів (головний екран та екран програми). 2 способи: встановіть програми негайно в “безпечній папці”.

Як додати або видалити значки на панелі “Samsung

Для більш швидкого доступу до важливих функцій, на смартфоні Android Samsung, спеціальні іконки розміщуються на панелі сповіщень.

З їх допомогою ми можемо увімкнути ліхтарик, активувати функцію NFC, Bluetooth, режим читання та багато, набагато більше.

За замовчуванням кожна піктограма суворо знаходиться на своєму місці, але при необхідності ми можемо змінити їх у місцях або вилучити з панелі та зберігати на складі.

Це робиться, перш за все, щоб зберегти порядок. Я дам простий приклад, я ніколи не літав літаком, і я не використовую функцію повітряного режиму, чому мені потрібна ця кнопка? Так у першому вікні я просто видаляю її звідти, і на її місці, страждають більш корисним.

Нижче в статті я чітко покаже, як зробити налаштування на цій панелі.

Як налаштувати іконки в завісою Samsung Телефон

Я опускаю завісу, щоб вниз, для повного відкриття, робіть це вам потрібно двічі.

Далі потрібно натиснути кнопку Меню три вертикальні точки.

У вікні, що відкривається, натисніть на елемент, щоб змінити кнопки.

Тепер ми можемо змінити їх у місцях.

Видалити в наявності папки.

Або навпаки додати нові.

Врешті-решт, ми зберігаємо зміни, натиснувши кнопку «Готово». Або скинути все в оригінальному варіанті.

Не забувайте, що є друге вікно з кнопками, його можна також змінити.

Ліквідація можливих проблем

Іноді користувачі при видаленні віджетів стикаються з тими чи іншими проблемами. Розглянемо найпоширенішу з них і розповісти про методи видалення.

Після перезавантаження віджет повертається

Наступна ситуація відбувається досить часто: віджет видаляли, але після вимкнення або перезавантаження системи, елемент виявляється на тому ж місці. У більшості випадків це означає, що програма, з якою асоціюється візуальний аплет, зареєстрований у автозаводі. Тому, щоб вирішити проблему програмного забезпечення, необхідно видалити з відповідного списку. про те, як це робиться, ми вже сказали.

Докладніше: Як видалити програму від автозавантаження в Android

Віджет не видаляється

У деяких випадках всі спроби позбутися від віджету не приносять бажаного ефекту. Як правило, це означає, що пов’язане застосування є частиною системи або ви зіткнулися з вірусом.

У першому випадку варіант повинен бути виконаний з видаленням або відключенням проблемного програмного забезпечення. Якщо це неможливо з однієї причини, ми можемо порекомендувати встановлення сторонніх пусків: як правило, системні віджети прив’язані до оболонки, тоді як інші рішення зазвичай позбавлені таких функцій.

Як позбутися від дратівливих повідомлень у телефоні Samsung

Спливаючі повідомлення, створені за допомогою додатків, можуть бути корисними, але дратуючий потік вторинної інформації від сповіщення приймає нас безцінний час.

Якщо ви помітили, що постійне перегляду нудних повідомлень починає викликати роздратування, це означає, що настав час ознайомитись із налаштуваннями сповіщень.

See also  Як видалити історію запиту на телефоні Samsung

Спочатку спосіб. видалити значки робочого столу на Android

Для цього, на робочому столі, просто натисніть на піктограму, яку ви хочете видалити та зайняти кілька секунд, доки параметр “Видалення” не з’явиться з лівого літака (залежить від версії ОС)

Потім перемістіть (перетягнути) значок на напис: “Видалити“. Якщо вперше він не працює, то повторіть процедуру.

Не буде працювати тільки якщо ви навіть зробите момент. Коли ви перетягніть його до опції «Видалити».

Ікона з робочого столу буде видалено, але сама програма залишиться в збереженні. ви можете знайти його в меню.

Основна перевага красивої програми Styler Styler полягає в тому, що вона дозволяє змінювати значки у вашій системі буквально в декількох кранах і не вимагає додаткових привілеїв. Утиліта відчуває себе чудовою у фондовому пускові Android, а також у таких оболонках, як Google Запуск Launcher, Samsung Home (Touchwiz), Motorola Homescreen, LG Homescreen.

Основна перевага красивої програми Styler Styler полягає в тому, що вона дозволяє змінювати значки у вашій системі буквально в декількох кранах і не вимагає додаткових привілеїв.

У цьому випадку ми рекомендуємо використовувати програму Beautiful Icon Styler, яка призначена для використання третьої сторони іконо-іконопорожних у вітчизняній оболонці Android і не вимагає, щоб він працював навіть права суперкористувача.

Основна перевага красивої програми Styler Styler полягає в тому, що вона дозволяє змінювати значки у вашій системі буквально в декількох кранах і не вимагає додаткових привілеїв. Утиліта відчуває себе чудовою у фондовому пускові Android, а також у таких оболонках, як Google Запуск Launcher, Samsung Home (Touchwiz), Motorola Homescreen, LG Homescreen.

Спочатку потрібно встановити додаток у каталозі Google Play (посилання внизу статті). Після запуску програми вам буде запропоновано завантажити доступні набори значків, а також доступні обидва платні, так і вільні варіанти. Вибір досить багатий обома випадками, тому ви обов’язково підберете піктограми на смак.

Далі з’явиться ще одне, більш складне меню.

Сьогодні нарешті отримала посилку з штормовим смартфоном Wileyfox з Китаю. І під час створення раптово зіткнувся з проблемою над рішенням, про який він боровся цілий півгодини. Імена підпису іконок Ярилкова на андоровому робочому столі зникли. І рішення виявилося настільки простим.

Дуже незвично і незручно використовувати ярлики на робочому столі без їхніх імен. Проблема вирішується дуже просто. Натисніть на безкоштовне місце робочого столу пальцем і тримайте приблизно секунду. Це з’являється, що спливаюче меню.

Далі з’явиться ще одне, більш складне меню.

Проблема виникла на смартфоні Android Smartphone Wileyfox, версія Andorid 6.0.1, Cyanogen OS 13 версія.0-znh0eas45f (Dragon Fruit 4). Я сподіваюся, що мій досвід прийде в зручний у тих же бідних, який не знає, як повернути текстові назви значків етикетки на робочому столі своїх смартфонів на Android.

Якщо ви звертаєтеся до старих версій Android, наприклад, 2.3, додавання певного елемента на робочому столі можна зробити, просто натиснувши віджет або значок, а для короткого утримання, після чого з’являється меню. Завдяки довгій пресі ви можете не тільки додавати елементи, але й перемістити значки та віджети до будь-якого місця, яке вам потрібно або перенести їх на інші настільні комп’ютери.

У нашій статті ми проаналізуємо основні налаштування робочого столу та головного меню Android на смартфоні.

Настільний та меню

Для різних смартфонів система Android забезпечує кілька робочих областей, які можуть бути налаштовані на власний розсуд. Варто розглядати рядок пошуку Google, розташованого на робочому столі у верхній частині, його не буде видалено на смартфоні.

Робочі таблиці, які ви заповнюєте різноманітними віджетами, незалежно від того, чи є це прогноз погоди, годинник або будь-який інший віджет. Версія Android3.0 і 4.0 забезпечити зміну візуальних розмірів віджету. Ви можете зробити це, натиснувши на це, після чого з’явиться кадр на дисплеї, контролюючи краї, які можна зменшити та збільшити розмір віджету.

Крім того, ви можете створювати папки на робочому столі вашого смартфона, підсвічування та переміщення до будь-якого місця відображення. У нижній частині виявлено стандартні 5 етикетки, які можна замінити, якщо це необхідно, на улюблених віджетів або папках

Етикетки

Перелік віджетів можна переглянути, прокручуючи їх горизонтально або список, версія 4.0 також передбачає пошук за доступними віджетами.

See also  Як зробити скріншот на телефон Lumia

Якщо ви звертаєтеся до старих версій Android, наприклад, 2.3, додавання певного елемента на робочому столі можна зробити, просто натиснувши віджет або значок, а для короткого утримання, після чого з’являється меню. Завдяки довгій пресі ви можете не тільки додавати елементи, але й перемістити значки та віджети до будь-якого місця, яке вам потрібно або перенести їх на інші настільні комп’ютери.

Дотримуйтесь наших рекомендацій та створіть свій власний робочий стіл з улюбленими програмами та віджетами.

[Feodor] привітання. У MIUI 10 повний робочий день, змініть назву значків програми на робочому столі неможливо. Ви можете лише змінити назву папок.

[Feodor] привітання. У MIUI 10 повний робочий день, змініть назву значків програми на робочому столі неможливо. Ви можете лише змінити назву папок.

[FeoDor] Я практично впевнений, що це неможливо для одного смартфона. Ні Android, ні iOS, ні Windows Mobile. Застосування програми. властивість самої програми та призначається в АПК (для Android). Можна змінити імена, створюючи ярлики, але це третій сторона та зайвий екран, який не красивий.

Де їх взяти? Ви можете безкоштовно завантажити їх. Грати на ринок. Ось найпопулярніші пакети, хоча є багато інших: Miui V5 icon pack, голографічні іконки, симплекс, dcikon, квадратний значок, закруглений піктограма, мін іконка набір і так далі.

Як встановити погоду на екрані Android

Як правило, всі смартфони Android вже мають стандартний віджет погоди, який можна легко встановити на екрані.

Щоб поставити стандартний віджет погоди, натисніть і утримуйте будь-яке вільне місце на робочому столі, доки не з’явиться контекстне меню.

Натисніть кнопку “Віджети” та знайдіть віджет “Погода”

Віджети можуть бути декількома. Виберіть той, який вам подобається.

Натисніть і утримуйте палець у вибраному віджеті, щоб розмістити його на екрані телефону. У деяких випадках можна додатково відредагувати розмір віджету.

Для деяких виробників, щоб отримати доступ до вибору віджетів, потрібно зробити “Tweak” на екрані. Цей метод, наприклад, працює на телефонах Xiaomi з мікропрограмою MIUI.

Решта плану погоди схожі на попередній метод.

У старих версіях Android, розділи віджетів знаходяться в меню програми. Решта установки не відрізняється.

Що робити, якщо немає стандартного віджету, або він не підходить вам

Якщо функціонування стандартного віджету недостатньо, можна завантажити додаткові віджети на ігровому ринку.

У рядку пошуку введіть слово “Погода” для пошуку потрібної програми

Виберіть свою улюблену програму та натисніть “Встановити”

Разом з додатком також буде доступний і новий віджет. Встановіть погоду на екрані, а також стандартний віджет.

Після встановлення, запуску та, при необхідності, надайте можливість визначити ваше місцезнаходження або вказати місце розташування вручну.

Ви, напевно, могли побачити віджет погоди на екрані смартфона друга? Отже, ви самі можете вивести такий віджет на робочому столі, який покаже поточний прогноз погоди. Для цього потрібно підключитися до Інтернету. інакше, де віджет візьме дані? Але як встановити його на робочому столі. у нашій статті.

Виберіть потрібний віджет, натисніть на нього та утримуйте, поки не перейдете на робочий стіл.

Дозволити програму визначити ваше місцезнаходження або незалежно додати поточне місце розташування.

Якщо Інтернет увімкнено, після отримання місця, додаток покаже погоду.

Якщо ви хочете додати погоду на головний екран (розблокувати екран), вам доведеться встановити сторонні програми. Дещо? Наприклад, Яндекс має таку особливість.Погода. Встановлено за допомогою гри ринку для одного ключа.

Після встановлення, запуску та, при необхідності, надайте можливість визначити ваше місцезнаходження або вказати місце розташування вручну.

За замовчуванням додаток показує температуру на екрані блокування, а на деяких смартфонах. і опадів.

Крім того, інформація про погоду ви можете знайти в меню Quick Access.

Який варіант використовувати? На нашу думку, більш ніж достатньо вбудованих віджетів.

Друзі! Якщо наш сайт допоможе вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвинути і рухатися далі. Для цього ви можете:

 • Залиште коментар до статті.
 • Підпишіться на наш канал на YouTube.

❌ Як видалити значок з екрана телефону на Android

 • Підпишіться на нашу групу

По-перше, нам потрібно викликати меню призначення на робочому столі. Є три способи зробити це:

Віджети розташовані на робочому столі смартфона та можуть відображати корисну інформацію (погоду, курси курсу) або виконувати роль вказаних / вимкнутих функцій. Давайте зрозуміємо, як їх налаштувати.

По-перше, нам потрібно викликати меню призначення на робочому столі. Є три способи зробити це:

 • Затискайте і утримуйте лівий ключ у вигляді трьох горизонтальних смуг
 • Тримайте і тримайте пальцем у будь-якому місці на робочому столі
 • Ми робимо катування з двома пальцями вздовж крана (ми їх приносимо)
See also  Як очистити телефонну Honor 7A Pro

У меню, що відкривається, перегляньте елемент “Віджети”. Після того, як тримаючи палець вправо або вліво, ви можете прокручувати список.

Щоб додати до робочого столу, виберіть потрібний, як приклад, візьміть додаток WebMoney. Звичайно, він повинен бути попередньо встановлений у вашому смартфоні.

Встановіть валюту для відображення та натисніть “Підтвердити”

Повернутися до основного меню налаштувань та натисніть Не заважати опцію, тепер активувати запланований режим сну, перейдіть до запланованого режиму сплячого режиму, а потім вказує час початку та останньої години періоду “мовчання”.

Як видалити повторювані значки програми з головного екрану Android

Нещодавно ви помітили повторювані значки програми на головному екрані? Це може бути ознакою рекламного програмного забезпечення або вірусу. Ознайомтеся з кращими методами видалення повторюваних значків програми FC Android головний екран у 2020 році.

Нещодавно кілька користувачів Android розповів нам про незвичайну проблему на Android. Користувачі Android звертають повторювані значки на головному екрані Android та на панелі програми. Повторючі значки поганий знак і може призвести до плутанини та роздратування.

Отже, якщо ви також помітили повторювані іконки на головному екрані Android, потрібно виконати деякі з простих кроків нижче. Отже, у цій статті ми поділяємо кілька кращих методів, які допоможуть вам видалити повторні значки на Android.

Видалення значків програми з настільних пристроїв на Android

Для налаштування зовнішнього вигляду домашнього екрана, керування робочим столом та запуск програмного забезпечення відповідають пуском, які є частиною OS Android користувач Integs. Lounche пристрої різних фірм можуть відрізнятися між собою як набір функцій, але параметр для видалення значків з робочого столу надається у кожному з них.

Стандартне видалення та рух

На всьому смартфоні з операційною системою Android будь-якого виробника є практично універсальний спосіб видалення прикладних програмних етикеток з робочого столу.

  Натисніть і утримуйте етикетку, і коли з’явиться контекстне меню, виберіть “Видалити з екрана” або аналогічний.

Поєднання в папці

Якщо є занадто багато етикеток, але вони використовуються, не потрібно їх видалити, ви можете просто сортувати папки. Таким чином, місце на робочому столі буде випущена, а швидкий доступ до вибраних додатків буде збережено.

  Натисніть значок, утримуйте його та перетягніть піктограму іншої програми програми.

Приховування додатків

Інший спосіб видалити значок. приховати саму програму. Ця функція знаходиться в арсеналі стандартних пусків, встановлених на смартфонах багатьох виробників. Як приклад, використовуйте пристрій Samsung фірми.

  У налаштуваннях відображення відкрийте “Головний екран”, натисніть “Приховати програму”, виберіть потрібний та натисніть “Застосувати”.

Вимкнути додавання значків

Варіант, який автоматично додає ярлики на робочому столі, відразу після встановлення програми, яку можна ввімкнути на ринку Google Play або в налаштуваннях смартфонів.

У нових версіях цієї функції більше немає, але на старих смартфонах, де Google Play Market вже припинив оновлений, він все ще можна знайти.

Запустіть магазин додатків, відкрийте “меню”, перейдіть до “Налаштування”

І на вкладці Загальні, вимкніть функцію “Додати піктограми”.

Якщо немає варіантів на ринку PLAY, а значки на робочому столі з’являються, шукайте його у налаштуваннях головного екрана пристрою. У цьому прикладі показано, як вимкнути опцію на пристрої компанії Samsung.

Сенс

Значок “трикутник зі стрілками” розшифровується як “економія трафіку”. Коли значок з’являється на екрані, він говорить, що функція збереження трафіку активна.

Більшість додатків для активації та роботи, вам потрібен Інтернет. Коли пристрій знаходиться в зоні Wi-Fi, користувач може не турбуватися про мобільний трафік. Але, як тільки смартфон залишає безкоштовну інтернет-зону, починаються витрати мобільного трафіку, він продовжує, а потім, коли заявка знаходиться у фоновому режимі. І користувач не може навіть не помітити, як обмеження буде вичерпана. Особливо для економії мобільного трафіку, і була розроблена функція збереження.