Home » Як видалити значок навушників на Honor телефону

Як видалити значок навушників на Honor телефону

Як вимкнути значок навушників на інструкціях Huawei та честі

Як видалити значок навушників на Honor та Huawei телефон за допомогою стандартних налаштувань? Це менше, ніж за хвилину. Але не всі знають причину появи ікони, і сенс, що вона несе. У класичному розумінні навушники пов’язані з підключеною гарнітурою, але що робити, це вимкнено? У цьому посібнику ми подивимося на те, що причини виникнення зображення, і як її деактивувати.

видалити, значок, навушників, Honor, телефон

Варто перевірити роз’єм навушників 3,5 мм. Різні забруднювачі можуть вплинути на контакти навушників та смартфонів. Щоб очистити роз’єм, ви можете використовувати просту зубочистку або бавовну. Проблема може заробітна плата в “нутро” смартфона, тому iPhone показує, що навушники включені.

 • Спробуйте підключати навушники, натисніть кнопку гучності та витягніть вилку навушників.
 • Спробуйте витягнути кілька разів і вставте вилку з навушників.
 • Візьміть бавовняну паличку, змочити його в спирті або асеттоліні (продаються в аптеках) і витріть аудіороз’єм на телефоні зсередини.

Як вимкнути навушники по телефону

Мобільні телефони вже давно перестали бути виключно засобами спілкування. Вони дозволяють слухати свою улюблену музику, зберегти фотографії та відеофайли, створювати нотатки. Навушники є однією з необхідних компонентів при покупці мобільного пристрою. У процесі використання багато користувачів стикаються з проблемою, коли на дисплеї відображається гарнітура, коли немає зв’язку. У деяких ситуаціях можна самостійно усунути несправності.

Це означає, що бруд видаляється. Після сушіння (потрібно взяти його принаймні півгодини), телефон повинен правильно увімкнути та почати працювати добре, а значок навушників вимикається.

Якщо в iPhone увімкнено режим навушників, який не вимикається з звичайним способом, виконайте такі дії:

 • Очистіть роз’єм зубочистка
 • Витягніть гніздо від пилу
 • Перезавантажте пристрій з навушниками
 • Увімкніть режим динаміка
 • Налаштуйте гучність
 • Вимкнути Wi-Fi.

Багато користувачів мають проблему, коли підключені навушники не бачать телефон. І значок у верхній частині екрана не з’являється. Це також досить часто відбувається, особливо з застарілими моделями телефонів. Негайно необхідно перевірити продуктивність своїх навушників. Підключіть їх до іншого телефону або пристрою. Роз’єм 3.5 знаходиться в кожному ноутбуці або комп’ютері. Якщо проблема в гарнітурі, то, швидше за все, кабель пошкоджено, перевірте його.

See also  Як перекласти з телефону на телевізор Sony

Можливо, навушники несумісні з вашим мобільним телефоном, інші навушники з роз’ємом 3 допоможуть це визначити.5. Якщо вони керують підключенням, це означає, що справа в першому пристрої. Перезавантажте телефон і скинути його. Спосіб перезавантаження та витягування акумулятора також потрібно використовувати.

Програма підключення навушників допоможе вирішити проблеми, якщо проблеми з’являться на рівні програми:

 • Встановіть та відкрийте програму з ринку PLAY;
 • Підключіться до телефонних навушників, які не визначені телефоном (піктограма не з’являється);
 • Коли на екрані з’являться додаток, на екрані з’являться два основних блоки з текстом. Натисніть другу (нижче);
 • Кнопка внизу повинна змінити його колір від червоного до зеленого кольору. Також на екрані ви повинні побачити статус “Навушники Connect”;
 • Перевірте підключення до навушників.

Якщо ваша гарнітура не підключена, ви можете знайти в програмі магазину, яка буде відповідати моделі вашого телефону. Вам потрібно шукати за назвою проблеми, а також вставте бренду пристрою (Xiaomi, Samsung, Honor і т.D.)

Як видалити значок навушників на телефоні

Проблема з замороженим значком навушників на екрані телефону, поруч із годинником легко вирішується нашими інструкціями, читати!

Цей значок іноді виходить навіть у ті моменти, коли навушники навіть не підключаються до телефону. І коли навушники значок горить. телефон думає, що вони пов’язані, а не зовнішні, а не телефон спікера не працює.

Піктограма динаміка може з’явитися на екрані з кількох причин. Для кожної з проблем є план рішення.

Перезапустіть смартфон

Найпоширенішою помилкою пов’язана з помилкою по телефону. Виправлено досить простий. Вам потрібно перезапустити, а потім спікер зникне з екрана. Рекомендується після вимкнення живлення, щоб видалити акумулятор і почекайте пару хвилин, а після вставки його назад. А потім увімкніть пристрій.

Прикріплення іншої гарнітури

Якщо телефон все ще “мислення”, з ним підключено навушники, ви повинні спробувати прикріпити інший звуковий аксесуар. Іноді ця дія може виправити проблему.

Найкраще повторно підключитися декілька разів, і після кожної спроби перезапустити смартфон.

Якщо подібний метод працює, необхідно придбати високоякісну гарнітуру з перевірених виробників фірм.

Чистий і сухий роз’єм

Через неналежну догляду за мобільним пристроєм, вологість або пил може ввести його. Тому, якщо ви хочете видалити навушники з екрана телефону, потрібно спробувати очистити вхід до гарнітури.

Найкраще взяти бавовняну паличку, занурену в алкоголь, і ретельно виконуйте очищення контактів. Важливо, щоб це не надто вологий. Після того, як потрібно висушити пристрій.

Очистіть спеціальний інструмент

На сьогоднішній день було розроблено багато професійних композицій. Використовуючи TrackSight, ви можете мити будь-які забруднюючі речовини, які впали в роз’єми. Щоб використовувати цей продукт, вам знадобиться додатковий інструмент, який допоможе застосувати рідину у важкодоступному місці. Відмінний шприц.

See also  Як підключити телефон Redmi до телевізора

Скидання даних рельєфу

Інший корисний варіант полягає в тому, щоб перевстановити системне програмне забезпечення на смартфоні. Багато додатків можуть спричинити несправності, тому це коштує позбутися від них.

Найчастіше програмне забезпечення, яке викликає проблему з гарнітурою, є радіо. Знайдіть це програмне забезпечення та стерти його з мобільного телефону. І після зникнення, проблема може бути завантажена назад.

Значок навушників горить на телефоні. рішення!Samsung / Xiaomi / Huawei / Honor

Комбінація ключа

Макет спеціальних кнопок закладено в кожному сучасному гаджеті. Найбільш поширеною командою є затримка вимикача живлення. Після виконання дій потрібно виконати наступні маніпуляції:

Ці дії відключать всі процеси, пов’язані з динаміками, і виправляють проблему з відображенням гарнітури.

Очищення смартфона від вірусів

Якщо перезавантаження телефонної системи не допомагає, вам потрібно перевірити його на внутрішній інфекції. Зараз є багато подібного програмного забезпечення, здатного зберігати смартфон від шкідливого вмісту.

Як вимкнути значок

Якщо на вашому телефоні виникла така проблема, існує кілька варіантів для його рішення.

Очищення та сушіння роз’єм навушників

Хоча цей метод здається легшим, але це з його допомогою, половиною проблем, пов’язаних з механічним пошкодженням смартфона.

Не використовуйте цей метод, якщо причиною несправності є вологість у роз’єму.

Навіть якщо візуально, здається, знаходиться всередині чистою і сухим, це може бути не так. Найменші краплі вологи та пилу проникають глибоко слоти, і часто бачать їх у вузькому просторі, якщо не неможливо, це досить важко.

Для чищення вам потрібна зубочистка або матч і будь-яка тканина, яка не буде розсипатися. Ні в якому разі не використовуйте металеві аксесуари, тому що вони можуть пошкодити порти порту. Також варто утримуватися від бавовни, паперу, марлі та пов’язки, оскільки їхні волокна можуть залишатися всередині гаджета, і проблема тільки загострюється. Краще використовувати невеликий шматок бавовни або будь-якої іншої природної тканини.

Оберніть його навколо зубочистку і обережно введіть у роз’єм. Після декількох кругових рухів його можна видалити. Тепер візьміть навушники і вставляйте кілька разів і отримайте вилку.

Однак, якщо ви потрапили під дощем, телефон упав у калюжу або безуспішно прийняв ванну, цей метод не підходить вам, як це буде тільки погіршити вашу проблему. Для того, щоб усунути подальше проникнення вологи на смартфон, зніміть фен і перетворити його на мінімальну потужність. Надішліть потік гарячого повітря до роз’єму та висушіть його таким чином протягом 10-15 хвилин. Після закінчення процесу візьміть шматок тканини або бездротової серветки та за допомогою зубочистків, зніміть залишки великих крапель води.

See also  Як покласти музику на iPhone 11

Деякі експерти також рекомендують вивести з телефону та висушити протягом 3-4 годин акумулятора.

Доцільно тільки якщо ваш пристрій потрапив у воду або ви потрапили під дійсно сильний дощ.

Ну, нарешті, варто зазначити, що нові моделі флагманських смартфонів, які обладнані захистом від води у справі, не підлягають цій проблемі. Тому, швидше за все, шукати причину проблеми буде на пристрої пристрою.

Спеціальна комбінація ключів

Часто помилка у вигляді значків навушників виправдовується програмою Glitch. Однак простий перезапуск пристрою навряд чи допоможе. У цьому випадку до порятунку приїжджають приємні маніпуляції з кнопками смартфона:

 • Спочатку підключіть навушники до пристрою та переконайтеся, що він увімкнено, бачить навушники та повністю функцію. Розблокувати екран.
 • На гарнітурі та корпусі телефону ви затискаєте кнопку дзвінка та потужність, відповідно. Через 5-6 секунд вони відпускають різко ходити.
 • Тепер швидко витягніть навушник з роз’єму.

У деяких випадках цей метод допомагає, але якщо проблема знаходиться в програмному забезпеченні будь-яких додатків на смартфоні, просте натискання кнопки не допоможе, і ви повинні використовувати метод більш серйозним.

Скидання даних

Очищення даних. операція, виготовлена ​​в програмному забезпеченні.

Варто використовувати його, лише якщо всі інші методи не врятували ситуацію.

Для надійності варто чистити кеш усіх додатків за допомогою динаміків або навушників:

 • Перейдіть до меню “Налаштування” (зазвичай зображено значок у вигляді передач) та знайдіть елемент “Програми”.
 • Виберіть у списку додатків за допомогою гарнітури. Це, як правило, “музика”, “Радіо”, різні ігри та інші.
 • Натисніть на один з них.
 • У відкритому вікні програми натисніть кнопку Очистити кеш.

Зверніть увагу, що всі користувацькі дані, пристрої, облікові записи в межах програми видаляються під час очищення. Зробіть те ж саме з іншими програмами.

Шлях людей, щоб висушити пристрій, що впав у воду. просто покладіть його в рис.

Розмивання роз’єму може бути феном, лише при низькій потужності та при низьких температурах. Дуже гаряче повітря може пошкодити мобільний пристрій.