Home » Як відформатувати карту пам’яті через комп’ютер. Форматування в пристрої

Як відформатувати карту пам’яті через комп’ютер. Форматування в пристрої

Форматування карт пам’яті

Найпопулярніші картки на 2019 рік. SD та MicroSD. Якщо ви хочете видалити з них всю інформацію, вам потрібно використовувати таку функцію, наприклад, форматування. У цій статті ви дізнаєтесь, як форматувати SD та MicroSD пам’яті не тільки на Windows, але і в самому пристрої. Ми зібрали для вас три способи, а також підготували рішення щодо питання, що робити, якщо карта є не відформатований.

Форматування фактично видаляє всю інформацію. Ви не можете здійснити “часткове” форматування, ви можете або зробити його повністю, або взагалі не робити. Єдина відмінність процесу полягає в тому, чи ви робите швидкий варіант чи повну.

Виключення: Якщо ви блокуєте можливість, і це можна зробити як програмно, так і фізично.

Чому повинен формат

Друга причина. Наявність вірусів.

Неможливо досягти простого видалення вірусних файлів повного позбавлення від вірусів, тому вам потрібно форматувати microSD.

І нарешті, третя причина. Повільна робота карти. Завершивши повне очищення приводу, ви можете прискорити його роботу.

Форматування за допомогою стандартних інструментів Windows

Ви можете відформатувати карту за допомогою стандартних інструментів Windows, але це дасть бажаний ефект? Зрештою, часто на картках MicroSD є захист від запису.

Тому неможливо видалити файли

Для цього вставте карту в кардерер і чекайте, поки комп’ютер “побачить його”.

Потім ми переходимо до “мого комп’ютера”, знайдемо потрібний знімний диск і натиснувши на нього правою кнопкою миші.

У контекстному меню, що відкривається, виберіть пункт “формат” “.

Форматування без використання програм

Потім натисніть кнопку “запустити”.

Форматування без використання програм

Після завершення процесу ваша карта залишається порожньою. Але не завжди повністю.

.

У цьому випадку незалежне форматування без третього програмного забезпечення більше не допоможе вам. Доведеться звернутися за допомогою до різних програм.

Давайте розглянемо нижче, які програми можуть допомогти нам звільнити нашу SD.Карту.

Ця програма дуже проста у використанні. Він має дуже невеликий об’єм і абсолютно безкоштовно. Щоб використовувати його, потрібно завантажити архів завантаження.

Досить ввести свою назву в пошуковому рядку браузера.

.

Після того, як сама програма відкриється, у вікні утиліти ми вибираємо стрілку в лінії диска і знаходимо літею вашого пристрою.

Потім поставте маркер на точку SD та натисніть кнопку формату, щоб запустити форматування.

Після натискання кнопки запуску форматування з’явиться інше вікно з запитом для підтвердження всіх видалення файлів. Клацніть “Так” і запустіть процес форматування.

Зрештою, ваша карта буде повністю відформатована та готова до використання. Якщо Windows означає, що не може форматувати карту, то ця програма допоможе вам на 100%.

Підтвердження форматування та видалення всіх файлів

Інструмент формату низького рівня HDD

Ця програма також проста у використанні як попередня. За допомогою його допомоги ви можете відформатувати не тільки SD-карти, але й USB-перевізники і навіть RW-дезаки.

Програма здатна проводити форматування низького рівня, тому використовується для очищення будь.Яких знімних носіїв.

Ця програма також має недолік. Після форматування за допомогою своєї допомоги, дані більше не підлягають реставрації.

Програму можна завантажити безкоштовно на будь.Якому сайті, на якому є таке програмне забезпечення.

Для форматування ми переходимо до таких дій:

Ми запускаємо програму від імені адміністратора, натиснувши мітку правою кнопкою миші. У вікні, яке відкриється, виберіть носія, який потрібно очистити, і натисніть кнопку “Продовжити”.

See also  Як встановити iTunes на iPad. Як відновити бібліотеку iTunes?

Ця програма має невелику затримку в процесі очищення, тому вам доведеться трохи почекати.

карта, комп, ютер, форматування, пристрої

Sdformatter

Він ефективніше, ніж стандартні інструменти Windows.

.

Завантаження можна зробити на будь.Якому сайті, на якому він доступний.

Програма також абсолютно безкоштовна і не займає багато пам’яті на жорсткому диску. Після завантаження програма повинна бути встановлена ​​як завжди та запустити від імені адміністратора.

Як форматувати SD.Карту

Карти пам’яті SD розроблені для використання в портативних технологіях. Тепер вони використовуються в основному в камерах та відеокамерах, а зменшена версія (microSD) використовується в мобільних телефонах, планшетах смартфонів, відео.Регістрів та інших компактних мобільних пристроїв.

Використовуючи свої портативні пристрої, користувачі часто стикаються з необхідністю форматування SD.Картки. Наприклад, для того, щоб швидко видалити всі дані. Крім того, потреба у форматі SD.Картки може виникнути, якщо файлова система пошкоджена. Як правило, у таких випадках комп’ютер або мобільний пристрій повідомляє про помилку та необхідність форматування.

Вивчіть меню свого пристрою, ймовірно, ви знайдете функцію форматування. Якщо ні, то вам знадобиться компютер з кардердером.

 • Побудовані.В кардниках. Більшість сучасних ноутбуків та моноблокових комп’ютерів оснащені вбудованими кардниками. Перевірте тіло вашого ноутбука або моноблока і знайдіть необхідний слот.
 • Кадридери в 2.5.Дюймовий відсік. Якщо у вас є сучасний настільний комп’ютер, він, швидше за все, обладнаний кардником5.Дюймові комп’ютери тіла комп’ютера, де раніше було дискети.
 • Зовнішні картки. Якщо у вас немає ноутбука або настільного комп’ютера з кардером, то ви завжди можете використовувати зовнішню карту від. Вони зовсім не дорогі і продаються в будь.Якому магазині з комп‘ютерною технікою.

Після того, як ви знайшли кардерер, ви можете перейти до форматування. Для цього вставте карту в кардердер. Це потрібно робити обережно, не використовуючи занадто великої сили. Якщо ви використовуєте зовнішній Cardrider, не забудьте підключити його до комп’ютера за допомогою USB.Кабелю.

Після того, як ви вставили карту в кардерер, ваш комп’ютер повинен визначити її. Як правило, це займає лише кілька секунд. Після цього карта пам’яті з’явиться в системі, відкрийте “мій комп‘ютер”, і ви її побачите. Вона повинна вирішити систему так само, як звичайний флеш.

.

Після цього відкриється вікно з налаштуваннями форматування. У більшості випадків тут нічого не потрібно змінити. Ви можете форматувати за допомогою тих налаштувань, зазначених за замовчуванням. Щоб почати форматування, натисніть кнопку «запустити» і зачекайте, поки система не повідомить вас про завершення процесу.

Єдине, на що слід звернути увагу. Це “швидке форматування” Якщо ви вимкнете цю функцію, то форматування може зайняти багато часу, оскільки дані будуть видалені з приводу фізично, тобто повністю переписані. У більшості випадків таке повне видалення не потрібно, і замість нього використовується “швидке” форматування.

Як форматувати microSD. Microsd відформатовані так само, як і звичайні SD.Карти. Наприклад, MicroSD може бути відформатований за допомогою портативного пристрою, до якого він підключений. Крім того, форматування можна виконати за допомогою комп’ютера. Для цього вам знадобиться адаптер з microSD до SD.

Творець веб-сайту COMPECERTION.NET, автор понад 2000 статей про ремонт комп’ютера, співпрацюйте з програмами, налаштування операційних систем.

.

Купити новий

Програми та зображення не встановлені на моїй SD.Картці, я вирішив формат Ви можете щось зробити? Лише 64 концертна картка, купувати нову дорого купувати.

Швидше за все, карта пам’яті мертва. Спробуйте відформатувати його на іншому комп’ютері, якщо він не допоможе, вам доведеться придбати нове.

У мене на телефоні карта пам’яті не показана. Що робити?

Ну, по.Перше, це може бути не сумісне з вашим телефоном. Дізнайтеся, який максимальний обсяг підтримує ваш телефон. Якщо з цим все добре, тоді спробуйте вимкнути та підключити карту пам’яті ще раз. Ви також можете спробувати відформатувати на комп’ютері. Крім того, поломку неможливо виключити. У цьому випадку вам доведеться придбати новий.

See also  Комп'ютер не реагує на мишу. Змініть частоту миші Bluetooth

Що робити, якщо він пише, що “диск захищений від запису”?

На SD.Картці є невеликий перемикач, який блокує запис. Швидше за все, ви випадково його зачепили, перемикайтеся назад.

У якому форматі формат USB.Флеш.Накопичувач для телефону Android

Видалення даних з флеш.Накопичувача пропонується в різних форматах: NTFS, FAT32, Exfat.

FAT32. Найпоширеніший варіант форматування. Справа в тому, що такий привід можна використовувати на різних пристроях. Якщо ви, наприклад, хочете показати фотографії на телевізорі за допомогою медіаплеєра чи програвача, то спочатку потрібно спершу відформатувати привід у форматі Fat32, то завантажте вміст і перейти до демонстрації. Ми класифікуємо плюси:

 • Швидкість запису та читання інформації;
 • Стандартний 4 ГБ. Максимальний об’єм файлу для запису;
 • Повна сумісність з багатьма пристроями та ОС;
 • Відсутність високих вимог до комп’ютерів.

NTFS. Класична версія для USB.Накопичувачів, але для діабету ви можете його використовувати. У цьому форматі акцент робиться на безпеці даних, які ви згодом записуєте. Грубо кажучи, NTFS фокусується на якості, а не на простоті використання та швидкості запису.

Є ще один варіант, в якому форматі для видалення даних з телефонної картки microSD. Exfat. Це найбільш прогресивний і високоякісний варіант форматування, оскільки він зібрав високу швидкість FAT32 та надійність запису NTFS.

Останній варіант форматування здається найбільш правильним.

Як відформатувати SD.Карту, яку ПК не бачить

Існує ситуація, що система не бачить картки. У таких випадках, перш за все, спробуйте перезавантажити систему, а також знову підключити пристрій. Якщо це не допомогло, то вам потрібно далі зробити наступне:

 • Перейдіть до розділу “Диски управління”
 • Для цього відкрийте панель Execute (комбінації ключів WinR) та встановіть команду Diskmgmt.MSC, а потім натисніть кнопку Enter або на кнопку ОК.
 • Ви відкриєте розділ “Управління дисками”, де ви побачите всі підключені пристрої, навіть якщо вони не відображаються в розділі мого комп’ютера.
 • Далі вам потрібно вибрати необхідний носій та натиснути кнопку «Формат», як і в описаному вище описі.

Система знову уточнить з вами, чи впевнені ви у своєму виборі, і якщо ви підтвердите дію, то процес очищення носія розпочнеться.

Як форматувати карту пам’яті за допомогою комп’ютера

Для форматування картки пам’яті за допомогою комп’ютера ваш комп’ютер повинен бути обладнаний кардою. Cardrider. Це невеликий пристрій, призначений для роботи з картками пам’яті. Кадридери внутрішні та зовнішні. Внутрішні картки можуть бути вбудовані в ноутбуки. У цьому випадку кардерер виглядає приблизно, оскільки на малюнку нижче.

Для настільних комп’ютерів є внутрішні кардники, які встановлюються в 2.5.Дюймовий відсік (відсік, в якому флоппіер раніше встановлювався).

Auditate Cardrider для настільного комп’ютера

У випадку, якщо ваш комп’ютер не оснащений кардердером (що зараз досить рідко), ви можете використовувати зовнішній кардердер. Зовнішні картки підключені до комп’ютера за допомогою USB.Кабелю і не потребують жодних налаштувань. Ви можете просто підключити такий кардердер до комп’ютера і негайно почати його використовувати для його призначення.

Але повернутися до форматування картки пам’яті. Для того, щоб виконати цю процедуру, вам потрібно вставити карту пам’яті в кардридер і після того, як вона з’явиться у вікні “Мій комп’ютер“, натисніть на нього за допомогою правої кнопки миші та виберіть елемент “формат”.

Після цього відкриється невелике вікно з налаштуваннями форматування. У більшості випадків вам не потрібно змінювати будь.Які налаштування. Файлова система жиру чудово підходить для карт пам’яті. Решта налаштувань також краще не змінювати. Все, що потрібно зробити. Це натиснути на кнопку “запустити”, щоб розпочати процес форматування картки пам’яті.

See also  Як встановити Wi-Fi на комп’ютер. Режим збереження увімкнено на ноутбуці

Форматування картки пам’яті займе лише пару секунд, після чого її можна видалити з кардридера і використовувати її.

Форматування через командний рядок

Для форматування флеш.Накопичувача через командний рядок. Вам потрібно знати точний лист на диск (це дуже важливо, якщо ви вказали неправильний лист. Тоді ви можете відформатувати неправильний диск!).

Дізнайтеся, що лист бажаного диска дуже простий. Просто перейдіть до управління комп’ютером (див. Попередній розділ цієї статті).

Далі ви можете запустити командний рядок (для його запуску. Натисніть WinR, а потім введіть команду CMD та натисніть кнопку ENTER) та введіть просту команду: Формат G: /FS: NTFS /Q /V: USBDisk

 • Формат G:. Тут вказані команда форматування та лист диска (не плутайте лист!);
 • /Fs: ntfs. Це файлова система, в якій ви хочете відформатувати перевізник (вона запланована про файлові системи на початку статті);
 • /Q. Команда швидкого форматування (якщо ви хочете виконати, просто опустіть цей варіант);
 • /V: usbdisk. Назва диска, який ви побачите під час підключення, встановлено тут.

Загалом, нічого складного. Іноді, до речі, форматування через командний рядок не може бути виконано, якщо він не працює від адміністратора. У Windows 10 для запуску командного рядка у адміністратора. Досить натиснути з правою кнопкою миші в меню «Пуск» (див. Рис. 5).

Як використовувати функцію форматування на комп’ютері. Інструкція?

карта, комп, ютер, форматування, пристрої

Тепер ми детально розкажемо, як відформатувати карту пам’яті через комп’ютер. Після того, як ви знайдете спосіб підключити карту до комп’ютера, подайте заявку відповідно до інструкцій:

 • Перейдіть до розділу “Мій компютер“.
 • Клацніть за правою кнопкою миші на значок картки пам’яті, а потім знайдіть слово “формат” у списку Drop.Down.
 • Відкриється невелике вікно, в якому потрібно видалити галочку з слова “швидкий” і натисніть кнопку “Пуск”.
 • Після завершення процесу форматування ви можете використовувати карту пам’яті.

У цьому вікні ви також можете вибрати файлову систему. За замовчуванням завжди коштує жир. Але якщо потрібно, ви можете вибрати інший варіант. Якщо у вас є флеш.Накопичувач більше 32 ГБ, то ви можете вибрати опцію exfat. На відміну від свого попередника, у нього немає обмежень на обсяг перевізника. Крім того, ця опція не має обмежень щодо типу підтримуваних операційних систем, він підходить для використання будь.Якої версії Android.

При налаштуванні налаштувань форматування не змінюйте розмір кластера. Найкраще, вийміть резервуар з розділу “швидке форматування”. Якщо цього не буде зроблено, то це не буде працювати над тим, щоб повністю очистити карту, деякі файли або папки можуть зберегти. При глибокому очищенні форматування проводиться довше, але воно є більш ефективним.

Аналогічно, форматування стандарту USB відформатовано.Flash Drive. Не потрібно використовувати для них інші параметри, очищення проводиться за тими ж правилами.

Форматування через системну консоль

Якщо Windows все.Таки дає помилку “неможливо завершити форматування”, то, можливо, операційна система використовує деякі дані з диска. Відповідно, файли зайняті певним процесом, і OS Windows не дозволяє нам очистити. Якщо флеш.Накопичувач з цієї причини не відформатовано, то вирішенням проблеми є очищення через утиліту системи. Ми керуємось такими інструкціями:

  Відкрийте системну утиліту “виконати”. Для цього використовуйте гарячу комбінацію Win R. У діалоговому вікні, що виникає.MSC, потім натисніть на Enter.