Home » Як відключити Біксбі на Samsung. Переглянути YouTube

Як відключити Біксбі на Samsung. Переглянути YouTube

Які сценарії Біксбі і чому ви повинні використовувати це

Деякі читачі можуть здивувати назву статті. По.Перше, що це для сценаріїв і навіщо мені вони потрібні? По.Друге, чи є хоча б одна причина, чому ви не повинні першим, що потрібно вимкнути марний Bixby на своєму смартфоні?

Незважаючи на те, що Біксбі все ще не розмовляє російською мовою і не є популярним навіть серед тих людей, яких він розуміє, цей віртуальний помічник може бути дуже корисним!

З цієї статті ви дізнаєтесь про те, що таке сценарії Bixby та як ця функція може значно спростити використання смартфона в повсякденному житті!

Samsung дозволив відключити кнопку Bixby

Galaxy S8 отримав безкаркасний дисплей, сканер відбитків пальців на задній кришці та захист від води відповідно до стандарту IP68. Голосовий помічник Bixby влаштувався в смартфоні. Щоб зателефонувати помічниці, інженери виділили окрему кнопку на лівому краю пристрою. Тепер його можна вимкнути.

Проблема Bixby у вологих технологіях. До середини квітня покупці Galaxy S8 вирішили це. Вони змінили мету кнопки, використовуючи All In One Gesture Application. Потім Samsung випустив оновлення та заборонив цей фокус.

З новим оновленням користувачі флагманів Samsung чесно вимикають Bixby. Окремий пункт меню з’явився в налаштуваннях помічника, звіти Sammobile.

Поки що не всі користувачі отримали оновлення. Скільки часу знадобиться. Це невідомо.

Smart TV для Android. Неймовірно зручна річ. Програми замінюють ефірні канали для вас, і це, мабуть, набагато корисніше. Крім того, ви можете встановити будь.Які програми Android на телевізорі кількома способами. Ну, майже будь.Який. У будь.Якому випадку, мені довелося трохи подумати, щоб зрозуміти це питання. Для себе я видалив усі тонкощі встановлення додатків і готові поділитися з вами. В Інтернеті ви можете знайти багато інструкцій, але деякі нюанси в них не пишуть. Я ділюсь з вами досвідом того, як правильно встановити програми на Android TV, де натиснути та які програми для цього використання.

Здається, що протистояння між власниками iPhone та Android можна офіційно вважати повним. Якщо раніше власники пристроїв Apple у своїх руках мали незаперечні картки Трампа, такі як відсутність постійних відставань, хороша автономія та високоякісні дисплеї, тепер все приблизно однаково. Ви можете легко отримати собі хороший флагман Android і не знати жодних проблем. У деяких випадках, вибираючи між iOS та Android, другий залишається навіть у плюсі. Зручна робота з файлами, широка сфера для налаштування, різні мікросхеми камери Google та інші задоволення змушують власників iPhone звертати увагу на зеленого робота.

See also  Як змінити фон на комп'ютері. Показати або приховати значки в кутку панелі завдань

В той час як презентація тринадцятої версії Android залишається ще на пару тижнів. У нас є цікаві новини про те, яким буде наступне покоління операційної системи Google, яке ми побачимо лише наступного року. Досі розповідає про нові функції. Хоча, якщо ви спекулюєте, ви можете придумати щось, чого Google не має часу або не хоче реалізувати цього року і залишати його для наступного, але ми цього не зробимо. Занадто багато змінних. Але ми вже точно знаємо, як би назвали нову операційну систему. Майже не сумнівається в цій інформації. Зрештою, деякі розробники вже думають про майбутнє “Зеленого робота”.

І можна буде переформатувати, наприклад, на кнопці затвора або просто відключити?

Коли ви вимикаєте Біксбі, ця завіса зникає. І сам Біксбі, коли ви натискаєте кнопку, вона знову відкривається. Косяк?

Отже, перед оновленням ви можете видалити його з настільних комп’ютерів, але ви не можете отримати його з кнопки. Xs Що таке жарт. Ми прийдемо побачити.

Я сьогодні оновив. Коли ви вмикаєте Bixby, завіса з’явилася, що ви можете відключити Bixby. Інвалід. Цю завісу немає. Я натискаю на кнопку Біксбі, він знову відкривається. У мене така думка, що поки що вона не котиться для Росії. Тому що ми все ще не повні.

Просто відкрив його сам, оновлено. Нічого не змінилося, за винятком випадків, коли вони дали їм натиснути кнопку «відключити», яка, натиснувши її, безпечно зникла. Можливо, вони збирають там статистику, скільки людей захоче позбутися її? (:

Можливо. Незабаром оновлення. Можливо, вони вже повністю залучені. На даний момент я не бачу особливо корисного в Біксбі.

Качка, заради навіть увімкненого показу карт із пари таких програм, як YouTube, будильник, календар, і він нічого не показує. Ймовірно, ображений.

Оновлено та вимкнено. Тепер, натиснувши кнопку, нічого не відбувається

Яке оновлення, повне лайно! Я навіть не вірю, що від Bixby буде багато! Ця новинка не хоче працювати з нами, це було правдою, і санкції досягли цього)

Як використовувати Bixby на телефоні Samsung Galaxy A50

Використання Bixby досить просто: ви просто розмовляєте з телефоном. Ви можете налаштувати його на “будильник” та використовувати камеру Bixby, щоб зробити селфі.

Ви навіть можете написати bixby, якщо це більше ваш стиль. Щоб він міг виконати команду, він повинен знати, яку програму ви хочете використовувати і що вам потрібно зробити.

Якщо він не розуміє, про що ви просите, або якщо ви попросите його використовувати несумісне повідомлення, додаток скаже вам про це.

Хоча початок роботи з Біксбі може бути невтішним, оскільки він не визнає ваш голос належним чином або не бентежить, тим більше ви використовуєте цифровий помічник, тим більше можливостей у ньому є.

Чому потрібно вимкнути Bixby

Існує ряд причин, чому ви можете позбутися стандартного голосового помічника Samsung. По.Перше, ви можете віддати перевагу іншому варіанту. Наприклад, ви більше задоволені Google Assistant. Сам Bixby може просто дратувати вас або як його накладають користувачі, але ви також можете дратувати вас, що Bixby вискакує щоразу, коли ви тримаєте кнопку живлення.

See also  Як очистити пам'ять Samsung Galaxy. В чому проблема?

У будь.Якому випадку, навіть без можливості відключити помічника, про який я говорив вище, перенести його дзвінок на кнопку живлення. Це добре. Це набагато краще, ніж окрема кнопка, яка постійно баггі і працює набагато частіше випадково. Це було в Galaxy S8, і всім це не сподобалось.

Відключіть Bixby на телевізорі Samsung

Bixby забезпечує доступ до всіх функцій телевізора Samsung. Все, що вам потрібно. Це ваш голос. Зателефонуйте Біксбі по імені і попросіть їх зменшити обсяг або повідомити погоду в Токіо.

Але якщо Біксбі не слухає ваші інструкції правильно або є ще одне непорозуміння, це може бути трохи неприємно. Щоб вимкнути Bixby на телевізорі, це те, що ви повинні робити:

  • На панелі дистанційного керування Samsung натисніть кнопку «Пуск».
  • Використовуйте ліву клавішу, щоб знайти параметр “Налаштування”.
  • Прокрутіть вниз і виберіть “Загальний”.
  • Тепер виберіть “Налаштування голосу Bixby”.
  • Потім виберіть параметр “Увімкніть голос”.
  • Bixby буде встановлений на “VCL”. Використовуючи пульт дистанційного керування, виберіть “вимкнути.”І натисніть кнопку ОК на пульті дистанційного керування.

Залишивши конфігурацію, перевірте, чи дійсно функція Bixby. Просто скажіть “Привіт, Біксбі”, і якщо телевізор не прокидається і не чекає додаткової команди, він успішно вимикається.

Ви повинні спробувати кілька разів, поступово гучним голосом. Однією з проблем деяких користувачів Bixby є невідповідність, з якою вони реагують на обсяг свого голосу.

Чутливість до пробудження Біксбі

Ви були розчаровані в Біксбі, бо він відповів на ваш голос, навіть коли ви не розмовляли з ним? Не хвилюйся, ти можеш щось з цим зробити.

Ви можете змінити чутливість активації Bixbi. Виконайте ті самі дії, що і вище, щоб отримати доступ до налаштувань голосової активації. Залишайтеся там, увімкніть функцію “увімкнено” і перейдіть до розділу “Голосова чутливість”.

Ви можете вибрати чутливість до сліду від низького, середнього або високого. Виберіть низький або середній, якщо ви не хочете, щоб Біксбі прокинувся і розмовляв з вами з синього.

І якщо вам просто не подобається голос, який говорить з вами, ви можете вибрати інший. Біксбі автоматично налаштовується з чоловічим голосом “Джон”. Але загалом є чотири різні голоси. Є також “Джулія”, “Ліза” та “Стефані”.

Як відключити кнопку Bixby на Samsung

І факт полягає в тому, що спочатку Біксбі розмовляв лише англійською. Спочатку помічник Bixby може бути дуже цікавим для швидкого доступу до багатьох мобільних функцій, і ви навіть можете програмувати швидкі команди, використовуючи просту пропозицію, наприклад, увімкніть світло в будинку та телевізорі, коли ви приїжджаєте до нашого будинку або підключіть wi.Fi та заблокуйте прибуття після прибуття на роботу серед багатьох інших можливостей. Тим не менш, якщо ви не хочете використовувати Bixby, дотримуйтесь наших інструкцій, щоб вимкнути його фізичну кнопку та використовувати її для інших функцій.

See also  Як видалити ногу з телевізійного Samsung

Від’єднання Біксбі дуже просте; Для цього натисніть палець на кілька секунд у вільному місці на екрані телефону, щоб відкрити можливість налаштування ваги Inte Android de Samsung.

Перетягніть вікна праворуч, щоб прокрутити ліворуч, поки ви не знайдете головний екран Bixby; Все, що залишається. Це домашній перемикач Bixby, розташований у верхній частині вікна, щоб вимкнути будинок Біксбі та всі пов’язані з ним функції.

Від’єднайте кнопку Bixby

Запустіть Bixby, натиснувши кнопку Bixby, швидше за все, розташована під розмахуванням регулювання гучності зліва на вашому пристрої. Це призведе вас до Bixby Home, крутої відповіді Samsung на Google зараз. Тут ви побачите значок передачі вгорі праворуч. Клацніть на нього та у меню відкриття виберіть параметр “Налаштування”.

Прокрутіть вниз до точки ключа Bixby на екрані налаштувань і торкніться її. На екрані Bixby ви побачите два варіанти. Виберіть “Не відкрийте”, щоб відключити кнопку Bixby.

Якщо ви не побачите значок передач, швидше за все, ви побачите кнопку додаткових параметрів, представлених трьома точками. Торкніться його та перейдіть до налаштувань. Прокрутіть вниз, зняти клавішу Bixby і виберіть опцію “відкрити нічого”.

Ви також можете закрити голос Bixby з того ж меню (потрібно, якщо ви хочете повністю вимкнути Bixby).

Від’єднання фізичної кнопки

Після багатьох скарг власників Galaxy S8, Samsung нарешті дозволив користувачам відключити фізичну кнопку Bixby минулого року. Процес досить простий. Натисніть клавішу, щоб запустити Bixby і проскочити уздовж значка передачі вгорі. З’явиться перемикач. Відключіть це, і ви прощаєте з помічником. Шкода, що це робить дуже зручною кнопкою на пристрої марним, і ви не зможете використовувати його для будь.Яких інших цілей.

Поклавши Біксбі на своє місце

Біксбі, безумовно, покращився з моменту появи у 2017 році з Galaxy S8. Але, незважаючи на те, що він має своє місце, Google Assistant все ще є найкращим голосовим помічником для більшості людей. Оскільки він вбудований у кожен телефон Android, включаючи серію Galaxy S та Note, легко отримати доступ до нього в будь.Який час. Тримаючи натискання кнопки “Головна”.

Samsung Galaxy S20

Останні флагмани Samsung мають все

Сподіваючись домінувати на ринку смартфонів у 2020 році, Samsung робить це з трьома телефонами. Galaxy S20, S20 та S20 Ultra. Кожен з них має вражаючі характеристики, такі як дисплей із частотою 120 Гц, модернізованими камерами та розширеним зберіганням. Якщо ви хочете отримати перший клас Android цього року, вони гідні вашої уваги.

Ми можемо заробити комісію з покупки за допомогою наших посилань. Дізнайтесь більше