Home » Як відключити блокування екрана на iPad. Обійдіть блокування пароля на iPad через iCloud

Як відключити блокування екрана на iPad. Обійдіть блокування пароля на iPad через iCloud

Кращий метод обходу активації iPad, я не пам’ятаю ідентифікатора

Apple вживає суворих заходів щодо захисту пристроїв своїх користувачів від посягання третіх сторін. Для цього пристрої iOS використовують систему автентифікації Apple ID, яка дозволяє визначити оригінальних користувачів пристроїв Apple. Однак якщо ви купили iPad з рук, і він залишався прив’язаним до облікового запису попереднього власника, тоді, коли ви спробуєте увімкнути його перед вами, з’явиться екран блокування активації. Часто трапляється, що власники таблетки Apple самі забувають свій ID Apple або (що частіше зустрічається) пароль. І після процедури відновлення налаштувань вони також стикаються з блокуванням активації. Якщо ви перебуваєте в подібній ситуації і хочете дізнатися, як видалити блок активації на iPad, то в цій статті ви знайдете вичерпну відповідь на це питання.

Залежно від ситуації, в якій ви перебуваєте, існує кілька різних способів вирішити цю проблему. Ви можете знайти короткий список можливих способів нижче.

Давайте зараз детально проаналізуємо, щоб ви могли вибрати для себе найкраще у вашій ситуації найкраще. Якщо ви хочете вирішити проблему блокування активації на планшеті, яка турбує вас якнайшвидше, не ознайомившись з різними варіантами, негайно перейдіть до останнього методу. Він підходить у будь.Якій ситуації, не потребує жодних умов і ефективно видаляє Активація на таблетку Apple.

Як розблокувати недоступний iPad без комп’ютера

Після введення неправильного пароля для доступу до iPad протягом тривалого періоду ви будете заблоковані на пристрої. У цьому випадку ви отримаєте екран “блокування безпеки”. Постійні помилкові спроби вимагають відновлення заводських налаштувань пристрою, підключившись до iTunes.

На жаль, якщо у вас немає комп’ютера поблизу, неможливо використовувати iTunes. Хороша новина полягає в тому, що є інші рішення, які ви можете врахувати, особливо якщо ваш iPad працює на iPados 15.2.

Проблем iPad безпосередньо, якщо у вас є iPados 15.2

Для iPad працює на iPados 15.2, ви можете використовувати нову функцію блокування безпеки для видалення даних безпосередньо з iPad. Дотримуйтесь наведених нижче інструкцій, щоб безпосередньо стерти дані з iPad, що працюють на iPados 15.2:

 • Продовжуйте вводити неправильний пароль, поки на екрані не з’явиться напис “Витрата iPad”. У повідомленні буде написано: “Цей iPad знаходиться в режимі блокування безпеки. Ви можете спробувати ввести пароль через 5 хвилин, або ви можете стерти та скинути ці налаштування iPad зараз “.
 • Тепер натисніть “Дивіться зараз”.
 • Для цього введіть пароль Apple ID. Процес введення пароля та промивання запускається автоматично.
 • Після цього потрібно налаштувати iPad як новий.

Віддалено стирають iPad за допомогою функції “Знайти iPad”

Ще одним способом видалення інформації за допомогою iPad без комп’ютера є використання функції “Знайти iPad”. Цей варіант працює однаковим як для iPad, так і для iPhone. Щоб використовувати функцію “Знайти iPad”, виконайте наступні прості дії:

 • Почніть з відвідування та реєстрації https: // www.Ікла.Com на іншому iPad або iPhone. Після цього натисніть на функцію “Знайдіть iPad” на сторінці. Код підтвердження можна надіслати на пристрій, перш ніж ви зможете перейти на наступний крок.
 • У меню Drop.Thown ви повинні вибрати заблокований iPad.

Після того, як ви зробите все вищезазначене, iPad буде стертий, і ви можете ввести новий пароль, щоб почати його використовувати без жодних проблем.

See also  Як увімкнути зйомку екрана на iPhone

Блокування екрана iPad

Відповідно до налаштувань за замовчуванням, екран iPad автоматично розгортається у разі зміни положення гаджета у вертикальній площині. Якщо ви витримуєте планшет у положенні альбому, то монітор повинен відображатися таким же чином. Якщо дисплей не розгортається під час зміни положення гаджета, то цю проблему можна усунути дуже швидко (звичайно, якщо ми говоримо про неправильну настройку, а не про розбиття обладнання).

блокування, екрана, ipad, пароль

Якщо ви спостерігаєте значок у вигляді блокування на екрані iPad на поточному положенні акумулятора (панель статусу або в Sutusbar), тоді автоматичний дисплей увімкнено. Щоб дати монітору можливість перевернути під час зміни орієнтації гаджета, варто діяти один із двох варіантів, використовуючи:

 • Перемикач, розташований на стороні корпусу пристрою (розташований над гойдалкою регулювання звуку);
 • Служба багатофункціональності iPad, виклик якої здійснюється двома кліками клавіші “Домашня”.

У випадку, якщо блокування положення дисплея iPad було активовано за допомогою спеціальної клавіші, розташованої на бічній панелі, ви можете вимкнути цю функцію через налаштування iOS. Для цього перейдіть до меню “Basic” та після цього “перемикач”. Для того, щоб деактивувати функцію, виберіть точку “повороту звуку”, після чого ключ буде відповідати за положення екрана, а не за вмикання та відключення звуку.

блокування, екрана, ipad, пароль

У випадку, якщо ключ налаштований для роботи зі звуком, блокування положення дисплея iPad можна видалити лише з функціональністю багатозадачності меню. У ньому цей замок встановлюється за допомогою кнопки, розташованої на краю. Щоб виправити монітор у існуючій орієнтації або видалити його фіксацію, його буде достатньо, щоб натиснути на нього.

Якщо після всіх вищезазначених маніпуляцій, блокування екрана iPad залишається, варто спробувати перезавантажити гаджет. Якщо ця дія не допомогла, то ми говоримо про проблеми з програмним забезпеченням в iOS або апаратних проблемах. У цьому випадку вам доведеться зв’язатися з сервісним центром.

Часті запитання щодо розблокування iPad та iPad Pro

Як виправити факт, що iPad не ковзає під час розблокування?

Тримайте і натисніть кнопку живлення та основну кнопку одночасно протягом 7 секунд. Як тільки ваш iPad почне перезапустити, відпустіть живлення кнопки. Ви можете виявити, що екран прихованого iPad вимкнено.

Як виправити ID Apple не можна використовувати для розблокування цього iPad?

Вам потрібно ввести свій ідентифікатор Apple та пароль, щоб виправити заблокований iPad. Коли ви отримуєте сповіщення, це означає, що ви вказуєте неправильний ідентифікатор Apple. Активація вашого iPad заблокована. За цей час спочатку потрібно розблокувати Apple ID. Або ви можете використовувати режим iTunes та відновлення, щоб видалити пароль із заблокованого iPad.

Незалежно від того, хочете ви відключити чи змінити блокування екрана, ви можете перейти до програми регулювання. Виберіть ідентифікатор обличчя та пароль або пароль та пароль. Введіть оригінальний код доступу. Пізніше ви можете вимкнути пароль або змінити пароль iPad.

Це все, щоб розблокувати iPad без пароля. Ви можете використовувати FoneLab розблоковані iOS, iTunes, iCloud, режим відновлення та Siri, щоб обійти заблокований iPad. Після зняття пароля iPad краще запишіть його в зошит або в іншому місці як резервна копія.

Fonelab допомагає розблокувати екран iPhone, видалити ідентифікатор Apple або його пароль, видалити час екрана або пароль обмеження за лічені секунди.

Як видалити пароль обмеження iPad через розблокування FoneLab iOS

Fonelab розблоковав iOS. Фантастичний інструмент для відновлення паролів обмежень без ідентифікатора Apple або пароля. Це дозволяє безпечно та успішно отримати пароль обмеження. І ви можете вибрати, чи зберегти цей пароль чи використовувати його для зміни або повного видалення обмеження пароля на вашому iPad.

Кроки для скидання пароля на iPad за допомогою розблокування FoneLab iOS. Час екрана:

Крок 1 Unlocker FoneLab IOS повинен спочатку завантажуватися та встановити на комп’ютер. Після встановлення програма розпочнеться автоматично.

Крок 2 з Inte Weekes Виберіть час екрана. Після цього негайно підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою USB.Кабелю. Припустимо, на екрані вашого iPhone з’явилося повідомлення. Довіряйте кран.

See also  Висіли планшет iPad що робити. Найкращі причини, чому iPad не включається

Крок 3 Потім, щоб розпочати процес відновлення забутого пароля обмежень, натисніть кнопку «Пуск». Програма автоматично отримає ваш пароль обмеження.

Крок 4 Нарешті, ви можете використовувати відновлений пароль обмеження, щоб видалити або змінити пароль обмежень iPhone.

Примітка. Не забудьте вимкнути функцію “Знайдіть мій пристрій” на своєму пристрої перед використанням цього методу.

Однак якщо ваш iPad вже відключений, його скидання стане найкращим вибором. Тоді, щоб більше проблем не було, ви повинні зробити це правильно. Використовуйте розблокування FoneLab IOS для безпечного, ефективного та ефективного видалення Apple ID.

Fonelab допомагає розблокувати екран iPhone, видалити ідентифікатор Apple або його пароль, видалити час екрана або пароль обмеження за лічені секунди.

 • Допомагає розблокувати екран iPhone.
 • Видаляє Apple ID або його пароль.
 • Видаліть час або пароль екрана за лічені секунди.

Дії для скидання пароля обмежень на iPad через FoneLab розблоковані iOS. Видалити id Apple:

Крок 1 на ПК ви повинні спочатку встановити та запустити розблокування FoneLab iOS. Виберіть Зніміть ID Apple з Ingese після цього.

Крок 2 Далі підключіть свій пристрій до комп’ютера. Довіра натисніть на екран iPad, якщо з’явиться повідомлення.

Крок 3 Нарешті, натисніть початок вилучення процесу Apple ID, який поверне ваш iPad до його початкового стану.

Примітка. Оскільки цей процес видаляє ваш ідентифікатор Apple з вашого iPad, він також видалив дані вашого пристрою. Таким чином, ви повинні заздалегідь зробити резервну копію.

Як видалити пароль iPad через iTunes

Взагалі кажучи, якщо ви забули правильний код доступу, у нього менше шансів розблокувати відключений iPad без втрати даних. Або iTunes, або інші інструменти знищить вміст, щоб ви могли зламати iPad-Paralle і успішно ввести початковий екран.

Підключіть iPad до комп’ютера, на якому проводили синхронізацію та відкрийте ІТЕС.

Зачекайте, поки iTunes синхронізує iPad та зробіть резервну копію.

Як тільки процес резервного копіювання буде завершено, натисніть “Відновити iPad”.

Коли під час відновлення. Екран налаштувань повинен відкритись, де потрібно натиснути “Відновити з копії iTunes”. Після цього потрібно вибрати власний пристрій у програмі iTunes. Подивіться на дату створення та розмір кожної резервної копії та виберіть найбільш підходящі з них.

Якщо ви раніше не виконували процес резервного копіювання на своєму iPad, ви не налаштували функцію “Знайти iPad” в Iclud, як тільки ваш екран блокує вас, це стає неможливо. Щоб скинути пароль iPhone, вам потрібно буде використовувати режим відновлення. Підключіть пристрій з iOS 11 до комп’ютера та відкрийте програму iTunes Зробіть примусовий перезапуск, виберіть “Відновити”.

Як обійти пароль на iPad через iTunes

Незалежно від відновлення всіх даних на вашому iPad, найпростіший спосіб обійти пароль на вашому iPad. Це використовується для відновлення вашого iPad та відновлення iPad в iTunes, який видалить усі дані та налаштування, включаючи пароль вашого iPad. Нижче детальні кроки: Увага: Переконайтесь, що ви раніше створили резервну копію важливих даних, інакше неможливо відновити його після операції.

Крок 1 Спочатку ви повинні переконатися, що ваш iPad не підключений до комп’ютера. Тоді вам потрібно перенести iPad у режим відновлення.

Для iPad за допомогою кнопки «Домашня» натисніть верхню кнопку на кілька секунд, а потім перетягніть повзунок відключення, щоб вимкнути iPad. Потім тримайте основну кнопку і одночасно підключіть iPad до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Зберігайте його, поки не побачите екран відновлення.

Що стосується iPad без домашньої кнопки, ви також повинні вимкнути живлення iPad, натиснувши верхню кнопку та одну з кнопки гучності. Потім підключіть iPad до комп’ютера, утримуючи верхню кнопку. За кілька секунд ваш iPad перейде в режим відновлення.

Крок 2 Запустіть iTunes на комп’ютері та знайдіть на своєму пристрої iPad. Тоді з’явиться вікно з питанням, що вам потрібно зробити з iPad. Виберіть Відновлення та зачекайте кілька хвилин, щоб видалити дані та обійти пароль на iPad.

See also  Як підключити мікрофон до планшета. Як увімкнути мікрофон через навушники?

Як скинути iPad на заводські налаштування без пароля з надійного комп’ютера

Не всі користувачі iPad знають, що якщо їх iPad підключається до комп’ютерів, яким вони довіряють, вони можуть скинути налаштування iPad без пароля.

Дотримуйтесь наступних дій та дізнайтеся, як скинути налаштування iPad без пароля на надійному комп’ютері:

Крок 1: Підключіть iPad до потужного комп’ютера та запустіть iTunes/Finder. Відвідайте сторінку в iTunes. Знайдіть та натисніть кнопку кнопки відновлення резервного копіювання у розділі Копії резерву.

блокування, екрана, ipad, пароль

Крок 2: Далі слідує спливаюче повідомлення. Клацніть на відновлення кнопки, і ваш пристрій буде відновлено. Крім того, його можна використовувати для відновлення резервної копії.

Якщо наступної секунди ви хочете знати, як відновити дані iPad з iTunes після скидання налаштувань, зверніться до того, як відновити втрачені дані iPhone за допомогою відновлення даних iPhone.

Як виправити необов’язковий iPhone автоматичний

Час від часу iPhone Auto.Lock не працює? Ви повинні виправити помилки iOS, які часто викликають проблеми з iPhone.

Виправте автоматичне замикання iPhone, який не працює з реставрацією системи iOS

Вам набридло передавати різні поради? Відновлення iOS допоможе вам швидко виправити більшість помилок iOS, наприклад, не працююче автоматичне блокування. Більше того, помилки iOS будуть усунені кількома кліками миші, а програмне забезпечення iPhone оновлюється до останньої версії.

Крок 1: Перш за все, підключіть iPhone до ПК. Потім відкрийте програму відновлення iOS, натисніть на старт ⟶ Виправлено ⟶ Підтвердьте ⟶ Завантажити прошивку для вашого iPhone, займе кілька хвилин.

блокування, екрана, ipad, пароль

Крок 2: Потім фіксація, коли вона закінчується, натисніть кнопку ОК і вимкніть iPhone. Автоматичне блокування повинно працювати на вашому iPhone прямо зараз.

Виправте iPhone, що не працює автоматичного блокування, використовуючи 4 поради

Оскільки користувачі користуються своїм iPhone, кешів збільшуватимуться та зберігаються на телефоні, який не буде очищено до вимкнення пристрою. Коли Кеша стане занадто багато, це легко спричинить помилки iOS, які можуть бути причиною того, що автоматичне блокування не працює.

Тому перезавантаження iPhone може вирішити цю проблему: торкніться налаштувань ⟶ Загальне ⟶ Завершення роботи, тоді ви можете натиснути кнопку живлення, щоб увімкнути iPhone.

Відключіть функції попередження про iPhone за допомогою ідентифікатора обличчя.

Якщо ви використовуєте моделі iPhone X або пізніші, ідентифікатор обличчя автоматично перевірить, чи ви подивитесь на екран. Екран не потемніє і не заблокований, поки не перестанете дивитися. Отже, якщо ви виявите, що автоматичне блокування не працює, ви можете допомогти вам вимкнути свою увагу.

Торкніться налаштувань ⟶ Універсальний доступ ⟶ Ідентифікація обличчя та увага, увімкніть, щоб вимкнути функцію, що стосується відвідування.

Деякі користувачі, чий автоматичний замок не працював на своєму iPhone, виявили, що вимкнення пароля та його включення знову змушує автоматичне блокування, тож слід спробувати:

Натисніть Налаштування Id ⟶ Touch та пароль/ ідентифікатор обличчя та пароля, введіть пароль, зняти пароль, а потім натисніть Увімкніть пароль, щоб встановити новий пароль.

Ви змінили налаштування на своєму iPhone? Неправильне налаштування також призведе до автоматичного блокування, тому скидання всіх налаштувань може допомогти виправити необов’язкове автоматичне блокування на iPhone.

Налаштування потрапляють ⟶ Загальне ⟶ Передача або скидання iPhone ⟶ Скидання.

блокування, екрана, ipad, пароль