Home » Як відключити блокування екрана на iPhone

Як відключити блокування екрана на iPhone

Автомобільний на iPhone: Як увімкнути, вимкнути, чому б не активне

Існує величезна кількість способів збільшення терміну служби акумулятора пристроїв IOS, починаючи від найпростішого та обробного радикалу, який обмежує функціональність iPhone та iPad. Сьогодні ми поговоримо про час, після чого відбувається автоматичне блокування гаджетів Apple, скажіть, як це змінити, і що може вплинути на це.

Дисплей iPhone, iPad та будь-які інші гаджети, незалежно від виробника, є одним з найбільш енергоємних компонентів. Його яскравість та тривалість роботи значно впливають на час роботи пристроїв від одного заряду.

Щоб заощадити енергію, ви можете заглушити яскравість та активувати функцію “autostar”, що проходить у налаштуваннях → Екран та яскравість.

Починаючи з iOS 11 Цей вимикач передається за допомогою налаштування шляху → Універсальний доступ → Відображення та розмір тексту.

блокування, екрана, iphone

Як вимкнути екран блокування iPhone

Іноді потрібно вимкнути екран блокування iPhone для того, щоб так чи інакше. Наприклад, потрібно продати або дати свій старий iPhone іншим особам. Крім того, рекомендується використовувати інший пароль, щоб заблокувати екран iPhone через деякий час. Таким чином, ви можете захистити свої дані iOS від впливу. Ось посібник для відключення пароля блокування екрана на iPhone.

Крок 1 Відкрийте параметри програми на iPhone.

Крок 2 Перегляд та виберіть ID FACE та пароль або Touch ID та пароль. (Залежить від моделі вашого iPhone.)

Крок 3 Правильно Введіть попередній пароль для блокування.

Крок 4 Виберіть Увімкнути пароль на екрані iPhone, а потім підтвердьте це.

Крок 5 Вам потрібно повторно ввести той самий пароль блокування екрана iPhone. Після цього ваш iPhone не буде захищений екраном блокування.

Як змінити час блокування

На додаток до відключення автоматичного блокування на “iPhone”, багато користувачів запитують про те, як змінити свій час. Зрештою, це не менш важливий параметр, після чого екран буде світити незалежно. На нових гаджетах цей показник встановлюється за умовчанням за 1 хвилину.

See also  Як покласти фон на iPhone. Красиві шпалери на iPhone

Регулювання параметра може бути зроблена шляхом передачі в розділі “Налаштування”. Екран. Autoboking “. Далі можна змінити на розсуд власника.

Автомобільний на iPhone: Як включити, вимкнути, чому б не активне | Yablek

Інтервал може відрізнятися від 30 секунд і до 5 хвилин. Крім того, можна знайти варіант таким же чином, ніж можна повністю вимкнути автоматичний екран блокування. Рекомендується використовувати цю функцію лише у виняткових випадках.

Найпопулярніший варіант вважається інтервалом часу на 3 хвилини. Це означає, що якщо ви не виконуєте жодних дій з гаджетом протягом цього періоду, дисплей автоматично вимикається, а пристрій буде заблоковано. Протягом декількох секунд перед тим, як блокувати екран, багато, попереджаючи про швидке вимкнення.

 • Перейдіть до параметрів смартфона або планшета
 • Перейдіть до меню до точки безпеки
 • Натисніть елемент “Блокування екрана“, щоб ввести наступний екран налаштувань блокування.
 • Щоб вимкнути функцію блокування, натисніть кнопку Ні.
 • Перейдіть до “Налаштування”.
 • Виберіть “Екран блокування”.
 • Тут. “Тип блокування екрана”.
 • Вкажіть поточний PIN-код, пароль або інший параметр для розблокування пристрою.
 • Якщо дані вводиться правильно, то він залишатиметься краном на лінії “Ні”.
 • Готовий.

Як зробити блокування екрана на iPhone?

Функція блокування екрана корисна у багатьох випадках: за бажанням захистити свій iPhone з використанням інших людей, щоб зберегти заряди акумулятора, щоб уникнути довільних пресів на екрані та t.D.

У цій статті ми скажемо, як зробити екран блокування на iPhone і як працювати з ним.

Інші способи обійти екран блокування на iPhone

Є також інші рішення, щоб обійти екран блокування iPhone, який ви можете спробувати. Просто читайте та виберіть найкращий спосіб розблокувати забутий пароль iPhone.

Як потрапити в заблокований iPhone за допомогою iTunes

Якщо ви раніше зробили резервну копію iPhone, використовуючи iTunes, ви можете обійти блокування екрана, відновлення iPhone за допомогою iTunes. Ваш iPhone буде розблоковано після автоматичного відновлення. Щоб обійти пароль для iPhone 13/12/11 / X та попередніх версій, потрібно надати обліковий запис Apple ID. Крім того, деякі файли все ще стираються після видалення пароля блокування екрана на iPhone.

Крок 1 Оновлення iTunes до останньої версії. Потім підключіть заблокований iPhone до iTunes за допомогою кабелю USB.

Крок 2. Знайти та натисніть кнопку Відновити опцію iPhone.

Крок 3 Натисніть Відновити, щоб підтвердити діалогове вікно спливаючого вікна. Зачекайте деякий час, щоб обійти пароль блокування iPhone та відновити iPhone за допомогою останнього резервного копіювання iTunes.

Як обійти пароль блокування iPhone за допомогою iCloud знайти мій iPhone

Або ви можете використовувати My iPhone, щоб видалити пароль iPhone. Переконайтеся, що ви раніше увімкнено “Find iPhone” на заблокованому iPhone. Крім того, вам потрібно переконатися, що у вас є підключення до Інтернету на вашому iPhone, перш ніж обійти пароль екрана. Ось посібник із бездротового скасування блокування екрана на iPhone без пароля.

See also  Що це означає завантажити програму на iPhone

Крок 1 Відкрийте веб-сайт iCloud на будь-якому іншому комп’ютері iOS, Windows або Mac. Введіть ідентифікатор Apple та пароль, який ви використовуєте на екрані iPhone Locked.

Крок 2 Виберіть Знайдіть мій. а потім всі пристрої. Ви можете побачити всі пов’язані пристрої Apple, які пов’язані з ідентифікатором Apple.

Крок 3 Виберіть цільовий пристрій IOS, щоб обійти IOS 14 Lock.

Крок 4 Виберіть Вимити iphone, щоб стерти екран блокування пароля та іншу персоналізована інформація з вашого iPhone.

Як стерти пароль екрана блокування на iPhone у режимі відновлення

Відновлення налаштувань фабрики iPhone також є ефективним способом обходу iPhone 11/12. Передача iPhone до режиму відновлення, ви можете відновити iPhone за допомогою попереднього файлу резервного копіювання. Однак за замовчуванням всі файли без резервного копіювання будуть видалені. Деякі користувачі скаржаться, що через режим відновлення iOS iPhone буде затриманий у подальшому використанні.

Крок 1 Оновлення iTunes до останньої версії. Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB з блискавкою.

Крок 2, щоб обійти блокування екрана на iPhone 8, а новий, швидко натисніть гучність. а потім зменшуючи кнопку гучності. Продовжуйте натискати верхню кнопку, доки ваш iPhone перезапускається і не зможе відновити режим. Для інших моделей iOS, в режимі відновлення iPhone потрібно.

Крок 3 Відкрийте iTunes. iTunes може автоматично виявляти вашу нестрозну.

Крок 4 Натисніть Відновити у спливаючому діалоговому вікні. Тепер ви можете налаштувати свій iPhone з самого початку. Звичайно, функція блокування екрана iPhone також вимкнено.

Як видалити екран блокування iPhone з Siri

Обходячи пароль блокування екрана iPhone за допомогою Siri Доступні користувачі IOS 8.0 і iOS 10.один. Не потрібно видалити існуючі дані iPhone або заповнити ідентифікатор Apple. Ви можете потрапити до заблокованого пристрою IOS 8/9/10 через Loophole у функції SIRI у бездротовій мережі.

Крок 1 Довгостроковий натискання будинку на екрані блокованого iPhone для активації Siri.

Крок 2 Як Siri, який час. Ви можете побачити спливаюче вікно світового часу з місцевим часовим поясом.

Крок 3 Знайти та торкніться у верхньому правому куті екрана iPhone.

Крок 4 Введіть будь-який символ у полі верхнього пошуку. Потім натисніть Вибрати все нижче.

Крок 5 Виберіть Share з декількох відображених параметрів. Виберіть Додаток повідомлення. Введіть будь-який символ вище, щоб порожній. Пізніше торкніться Повернення на екранну клавіатуру.

Крок 6 Почекайте трохи. Після цього натискання кнопки головної кнопки. Ваш екран iPhone розблоковано Siri.

Якщо hey siri не працює, ви повинні шукати інші способи вирішення вашої проблеми.

See also  Як зробити Emioji на iPhone 8

Як змінити час заднім часом екрану iPhone або iPad (щоб екран не йде)

На головному екрані пристрою відкрийте програму “Налаштування”;

У меню, що відкривається, виберіть потрібний період часу.

Тепер екран вашого пристрою не вийде, незалежно від того, що ви робите. ви працюєте з додатком, читайте або трансляцію вмісту через літак. Якщо ви все ще хочете, щоб функція Autoblock для роботи до або пізніше, ви можете встановити потрібний час у налаштуваннях.

Вплив відключення пароля на iPhone

Вимкнення коду доступу на iPhone тягне за собою наслідки, деякі з яких хороші, а деякі. Негативний. Перш ніж приступити до відключення пароля на своєму iPhone, ви краще прочитати наступний вміст.

 • Все може мати доступ до вашого iPhone, що призведе до потенційної конфіденційності та грошової втрати.
 • Ідентифікатор обличчя та сенсорним ідентифікатором обидва пов’язані з паролем, тому після вимкнення пароля ви не можете використовувати ідентифікатор обличчя або сенсорним ідентифікатором на цьому iPhone не більше.
 • Якщо ви встановили сенсорний ідентифікатор або ідентифікатор обличчя як попередній шлях, підтвердьте покупку в App Store та Apple Pay. Тоді вам потрібно ввести ідентифікатор Apple ID, щоб підтвердити замовлення після відключення пароля.
 • Після вимкнення пароля ви не зможете використовувати ідентифікатор обличчя, щоб заблокувати WhatsApp або інші програми, щоб захистити вашу інформацію, відповідно.
 • Коли ви використовуєте цей iPhone, вам не потрібно вводити пароль або підтвердити себе через ідентифікатор дотику / обличчя.
 • iPhone буде вимкнено, якщо ви вводите неправильний пароль кілька разів. Але iPhone без блокування екрана ніколи не буде вимкнено.
 • Цей iPhone повинен використовувати в громадських місцях, як лікарні, ресторани та офіси,
 • Або ви просто втомилися від введення пароля кожного разу, коли ви використовуєте iPhone,
 • Або цей iPhone для дітей або людей похилого віку, який погано пам’ятає пароль,
 • і так далі

Інакше вам краще мати пароль на своєму пристрої.

Видалити пароль за допомогою iPhone. 3 найбільш ефективний спосіб потрапити в заблокований iPhone

Якщо ви хочете ввести заблокований iPhone з забутим паролем, як видалити пароль з вашого iPhone 7/8 / x / 11/12? Якщо ви вводите неправильний пароль занадто багато разів, ви можете отримати повідомлення про те, що ваш iPhone вимкнено. Як вирішити проблему, коли пароль заблоковано на вашому iPhone? Ось 3 найбільш ефективні способи введення вашого iPhone без пароля.