Home » Як відключити голос, що діє на Samsung.

Як відключити голос, що діє на Samsung.

Як відключити вокальну підтримку на телевізорі Samsung

Операційна система сучасних телевізорів із Smart TV включає функцію голосового помічника. Це супровід голосу всіх дій, які виконуються в стандартній інтеграції пристрою. Функція також називається “Talkback” (відгук, Сустлер).

Дублювання голосом допомагає орієнтуватися в діях, які виконують люди, які слабо бачать. На практиці диктант голосує всі перемикання на панелі управління. Наприклад, ми зайшли в налаштування, а потім перейшли до елемента “канали”. Голос буде озвучений у меню. Таким.

В інших ситуаціях підтримка дій з голосовим сповіщенням не потребує. Іноді функція вмикається за замовчуванням із “поле”. Тому в деяких випадках необхідно вимкнути вокальну підтримку на телевізорі Samsung.

Що таке голосовий помічник

Голосовий помічник (або віртуальний помічник). Це набір програмного забезпечення, яке допомагає віддалено використовувати пристрій. Команди кидаються голосовим, коли вони виконуються, пристрій зазвичай також втрачає голосову відповідь, що створює ілюзію діалогу між людиною та машиною. Кожен голосовий помічник має власну «особистість» і, за бажанням, деякі здібності до самостійного. Голосові помічники є невід’ємною частиною розумного будинку, яка використовується в управлінні майже будь.Якими домашніми пристроями. У сучасних телевізорах Samsung за замовчуванням голосовий контроль працює завдяки зусиллям “рідного” Біксбі або системи Аліси, розробленої Яндексом, хоча за бажанням ви можете використовувати більш відому Alexa.

Ця стаття, однак, не означає віртуального помічника як такого, а функцію голосового посібника (буквально перекладений, на жаль, викликає багато плутанини), розроблену для того, щоб допомогти користувачам із вадами зору в управлінні «розумним телевізором».

Це одна з найпомітніших «голосових» функцій телевізорів Samsung, яка з’явилася перед появою повних асистентів вокалу. Як правило, в російській локалізації цей варіант називається більш скромно, щоб навмисно відокремити його від функцій віртуальних помічників. Відповідне налаштування, швидше за все, буде називатися “голосовим посібником”. У телевізорах інших виробників цей варіант буде називатися по-різному для LG, наприклад, це “аудіо-рекомендація” (або “аудіо описи”), хоча вони абсолютно схожі за функціональністю та принципом дії.

Як налаштувати або вимкнути сигнали на телевізорі J, H, F, E-Series

На пульті дистанційного керування натисніть “меню”.

На дотику телевізора J-Series натисніть кнопку “Меню/123” та виберіть пункт “Меню” на екрані телевізора.

На смарт-пульт дистанційного керування H-серії натисніть кнопку клавіатури та виберіть пункт “меню” на екрані телевізора.

На телевізорі Smart F-Series натисніть кнопку “Більше” та виберіть пункт “Меню” на екрані телевізора.

Закрити

Нові моделі

Для того, щоб зрозуміти, які інструкції використовувати для вимкнення, необхідно визначити серію, що належить до цього чи того телевізора. Серійний номер продукту вказується в інструкціях щодо його роботи або на задній панелі телевізора. Серія, до якої належить одиниця, вказується на латинську літеру Capital Latin.

Усі назви сучасних моделей телевізійних моделей Samsung починаються з позначення UE. Потім є позначення розміру діагоналі, це вказується на дві цифри. І наступний знак просто позначається серією пристрою.

голос, samsung

Нові моделі, випущені після 2021 року, позначаються буквами: M, Q, LS. Голосовий супровід цих моделей може бути відключений наступним чином:

 • На панелі управління натисніть клавішу меню або натисніть кнопку “Налаштування” безпосередньо на самому екрані;
 • Перейдіть до розділу “Звук”;
 • Виберіть клавішу “Додаткові налаштування”;
 • Потім перейдіть на вкладку “Звукові сигнали”;
 • Натисніть клавішу “відключити”;
 • Збережіть зміни в налаштуваннях.

Якщо відключення цієї функції повністю не є необхідним, то моделі цих серій передбачають зменшення обсягу супроводу. Вам просто потрібно встановити вказівник на необхідний рівень гучності та зберегти зміни.

Стара серія

Моделі телевізорів, випущених до 2015 року, мають позначення з листами G, H, F, E. Алгоритм відключення голосових дублювання в таких моделях включає цей набір команд:

 • Натисніть клавішу меню, розташовану на пульті дистанційного керування або сенсорного екрану;
 • Виберіть підпункт “Система”;
 • Перейдіть до розділу “загального”;
 • Виберіть клавішу “Звукові сигнали”;
 • Натисніть кнопку ОК;
 • Покладіть перемикач на o;
 • Збережіть внесені зміни.
See also  Як зробити скріншот на Samsung Duos. Як зробити скріншот за допомогою апаратних кнопок

На телевізорах, випущених у 2021 році, і пов’язані з k-серією, ви можете зняти голосову відповідь таким чином:

 • Натисніть кнопку “Меню”;
 • Виберіть вкладку “Система”;
 • Перейдіть на вкладку “Спеціальні можливості”;
 • Натисніть клавішу “Звуковий супровід”;
 • Мінімізувати звук супроводу;
 • Зберегти налаштування;
 • Натисніть ОК.

Відключення вокальної підтримки через налаштування на Samsung

Налаштування можна відкрити за допомогою PDU та кнопок на тілі телевізора.

Якщо ви не можете вимкнути поради в телевізорі через кнопку гучності на пульті дистанційного керування:

 • Натисніть кнопку меню на пульті дистанційного керування;
 • Потім знайдіть і виберіть “Загальний” елемент; Виберіть “Загальний” елемент
 • Далі виберіть пункт “Спеціальні можливості”; Спеціальні можливості телебачення
 • Клацніть на “Налаштування голосу”;
 • Видаліть прапор з елемента “Голосові інструкції”.

У цьому вікні також є налаштування голосового тону на Samsung та швидкості відтворення.

голос, samsung
голос, samsung
голос, samsung

Що робити, якщо на телевізорі Samsung немає звуку

Користувачі, які щойно почали ознайомитися з телевізором Samsung, можуть зіткнутися з різними проблемами. Якщо ви підключили пристрій, але звуку на ньому немає, спробуйте повністю вимкнути його. Зачекайте 5-10 хвилин, а потім увімкніть знову. Часто такі дії допомагають усунути деякі проблеми зі звуком на телевізорі, а не тільки.

Якщо вони почали після того, як ви вимкнули голосовий супровід по телевізору, спробуйте провести звукове тест:

 • Натисніть кнопку “Меню” на панелі управління на панелі телевізора;
 • Виберіть кнопку “Підтримка” зліва;

З’явиться невеликий знак, де буде запит: «Змініть гучне слово. Телевізор “. Потрібно підтвердити його і натиснути “так”. Тоді з’явиться інше вікно, де буде відображатися поточний рівень гучності. Потрібно переконатися, що об’єм відповідає рівню індикатора на Samsung.

Якщо звуку немає, перевірте ще раз, чи правильно ви підключили дроти. Користувачі плутають роз’єми (RCA), які ми також часто називаємо “дзвонами” або “тюльпанами”. Якщо все підключено правильно, але звуку немає, зверніться до служби підтримки Samsung. Або спробуйте скинути налаштування самостійно на фабрику.

Це може бути корисно: як відключити підписку IVI по телевізору.

Відключіть переговори на Android

Якщо ви випадково активізували додаток, використовуючи функціональні кнопки або в меню спеціальних можливостей гаджета, то його досить легко вимкнути. Ну, ті, хто взагалі не збирається користуватися програмою, можуть повністю деактивувати її.

Зверніть увагу! Переміщення всередині системи з вокальним помічником включає подвійне натискання на вибрану кнопку. Прокрут меню відбувається з двома пальцями відразу.

Крім того, залежно від моделі пристрою та версії Android, дія може дещо відрізнятися від статті, розглянутої у статті. Однак загалом принцип пошуку, налаштувань та способів вимкнення голосового супроводу на Android завжди повинен бути однаковим.

Швидке відключення

Після активації функції Talkback ви можете швидко включити її та відключити, використовуючи фізичні кнопки. Ця опція зручна для миттєвого зсуву між режимами смартфона. Незалежно від моделі вашого пристрою, це відбувається так:

 • Розблокуйте пристрій і в той же час натисніть кнопки гучності приблизно на 5 секунд, поки не відчуєте легкої вібрації. У старих пристроях (Android 4) далі вони можуть замінити кнопку живлення, тому, якщо перший варіант не працює, спробуйте затиснути кнопку “VKL/Off” на корпусі. Після вібрації та до того, як вікно з’явиться з кінцем роботи, прикріпіть два пальці до екрану і очікуйте повторної вібрації.
 • Голосовий помічник скаже вам, що функція була відключена. З’явиться відповідний напис і внизу екрана.

Цей варіант буде працювати лише за умови, що активація розмов була призначена кнопкою як швидкий перемикання на службу. Перевірте та налаштуйте це за умови, що ви плануєте час від часу користуватися послугою, ви можете це зробити так:

 • Перейдіть до “Налаштування” “Спеціальний. Можливості “.
 • Виберіть елемент “Кнопки гучності”.
 • Якщо регулятор “вимкнено”, активуйте його. Ви також можете скористатися елементом “Дозволити” Блокований екран “, так що для того, щоб увімкнути/відключити помічника, не потрібно розблокувати екран.
 • Перейдіть до точки “Швидке включення послуги”.
 • Призначте для цього Talkback.
 • З’явиться список усіх завдань, для яких буде відповідати ця послуга. Клацніть на ОК, вийдіть з налаштувань, і ви можете перевірити, чи працює встановлений параметр активації.

Вимкнення через налаштування

Переживаючи труднощі в дезактивації за допомогою першої опції (несправна кнопка гучності, невигідне швидке відключення), вам потрібно відвідати налаштування та вимкнути програму безпосередньо. Залежно від моделі пристрою та оболонки, пункти меню можуть відрізнятися, але принцип буде подібним. Зосередьтеся на іменах або використовуйте поле пошуку вгорі “Налаштування”, якщо у вас це.

 • Відкрийте спеціальний “Налаштування” та знайдіть предмет “. Можливості “.
 • У розділі “Програми читання на екрані” (це може бути не або називається по.Різному) Клацніть на “Talkback”.
 • Клацніть на кнопку у формі перемикача, щоб змінити статус із “Turn” на “вимкнено”.
See also  Підключіть телефон Samsung до комп'ютера через USB

Відключення послуги Talkback

Ви також можете зупинити заявку як послугу, і в цьому випадку вона залишиться на пристрої, вона не запускається і не втратить частину налаштувань, призначених користувачем.

 • Відкрийте “Налаштування”, а потім “програми та сповіщення” (або просто “програми”).
 • В Android 7 і вище, розгорніть кнопку списку “Показати всі програми”. У попередніх версіях цієї ОС перейдіть на вкладку “All”.
 • Знайдіть зворотну розмову та натисніть кнопку “відключити”.
 • З’явиться попередження, з яким потрібно погодитися, натиснувши “Від’єднайте додаток”.
 • Інше вікно відкриється там, де ви побачите повідомлення про відновлення версії до оригіналу. Доступні оновлення щодо встановлення, що було встановлено під час випуску смартфона, буде видалено. Торкніться ОК.

Тепер, якщо ви перейдете до “Спеціального. Можливості “, ви не побачите там додатків як підключеної послуги. Він також зникне з налаштувань «кнопок гучності», якщо вони були призначені для розмови (докладніше про це написано методом 1).

Щоб увімкнути, зробіть кроки 1-2 інструкцій вище та натисніть кнопку “Увімкнути”. Щоб повернути додаткові функції в програму, просто відвідайте ринок Google Play та встановіть останні оновлення Talkback.

Повне видалення (корінь)

Цей варіант підходить лише для користувачів, які мають коренепах на смартфоні. За замовчуванням Talkback можна відключити лише відключення, але права супер.Користувача видалить це обмеження. Якщо ця програма вас не дуже задовольнила, і ви хочете повністю позбутися його, використовуйте програмне забезпечення для видалення системних програм на Android.

Детальніше: Отримання кореневих прав на Androidka Delete Unciblet Applications на Android

Незважаючи на велику користь для людей з проблемами зору, випадкове включення переговорів може викликати значний дискомфорт. Як бачите, дуже легко вимкнути його швидким методом або через налаштування. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми. Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Як увімкнути голосовий супровід

Ми переходимо до того ж меню, виконуємо ті самі дії, але замість того, щоб вимкнути, ми вмикаємо. Коли ця функція увімкнено, будь.Яка звичайна дія на вашому телевізорі (комутація каналу, зменшення або збільшення гучності) буде супроводжуватися голосовим коментарем, а відповідний рядок меню зазвичай виділяється зеленим.

Щоб змінити налаштування на сучасному телевізорі, ви також можете використовувати голосовий контроль: Bixby поки що розуміє команди лише англійською мовою, “Аліса”. Російською мовою. Щоб використовувати Алісу, вам знадобиться рахунок Яндексу.

Ми сподіваємось, що ця стаття дала вичерпну відповідь на ваші запитання щодо підтримки голосу Smart TV. Якщо у вас все ще є якісь коментарі до списку запитань, ми обов’язково відповімо вам.

Як відключити автоматичну візуалізацію на телевізорі Samsung

Така проблема LE32C530F1W TV, коли ви натискаєте кнопку Інформація, постійно спалює демонстрацію та автовізацію, автоматична візуалізація вимкнена вручну, і вона знову загоряється, і демонстрація взагалі не відключена

22 Відповіді на запитання “LE32C530F1W демонстрація автоматичної візуалізації”

Я читав, що якщо режим магазину увімкнено, то режим магазину напису повинен спалити

Ваш телевізор знаходиться в демонстраційному режимі. Для того, щоб перейти в режим домашнього режиму (додому), в якому всі ваші налаштування будуть збережені, в режимі демонстрації магазину (демонстраційний режим), незабаром потрібно натиснути збільшення гучності. Масштаб буде відображатися на екрані. І негайно кнопка меню, не випускаючи, не випускаючи, не випускаючи, утримуйте її більше 5 секунд. Потрібно використовувати кнопки на телевізорі.

Ваш телевізор знаходиться в режимі демонстрації, щоб перейти до стандартного домашнього режиму, в якому всі ваші налаштування збережуть, натисніть кнопку гучності на телевізорі, коли з’явиться меню екрана, натисніть та утримуйте кнопку меню на 5 секунд.

Дуже дякую. Телевізор Samsung Le37A550 з сенсорною панеллю. Спочатку підняв обсяг до 100 відсотків, тримався протягом декількох секунд, а потім негайно на датчик “меню”. Зберігається (5-10 секунд) до вимкнення екрана. Екран негайно увімкнено, написів не було, я перевірив кнопку “Інформація” з пульта дистанційного керування: у верхньому лівому куті екрана, де раніше “демонстрація” тепер з’явилася те, що я налаштував. До цієї операції ця «демонстрація» не змінилася з жодними налаштуваннями з “меню”. Телевізор спонтанно в режимі “Динаміка” тепер не перемикається.

See also  Як на телевізорі Samsung вимкнути голосові коментарі

Спасибі за пораду. Я підняв це сміття на екрані. Всі кнопки на пульті дистанційного керування нічого не могли знайти, але тут виявляється все.Таки необхідно тикнути на самому теллі. СПАСИБІ

Рада Кікруса допомогла. На самому телевізорі я натиснув гучність і негайно меню. Я тримав це довго, на мою думку, більше 5 секунд. І це допомогло. Канали не блукали! І телевізор потрапив у цей хрінський режим, коли він перемістив його в державі.

Перейдіть до гри в меню-плита, виберіть язик, а потім домашню версію замість демонстрації. Теоретично після цього все буде працювати нормально. Помістіть пароль і виберіть домашній режим

Відповідь Zeroo допомогла. Дефіцит простий. Щось там 0000 або 1111. Але всі програми полетіли, а 60 25 цифрових, завдяки Samsung за “прекрасний” вечір із налаштуваннями каналів.

Завдяки Zeroo! Регулятори на телевізійній панелі не змогли вимкнути демонстраційний режим, але завдяки відтінку відтінку все, що вийшло відразу!

Дякую Кікрус на екрані вимкнено за 10 секунд

Гра підключення, Байда. Усі канали пролетіли, ми чекаємо 45 хвилин, поки він налаштовується вниз

Хлопці спробували схему. Zeroo.Дякую вам все, і через годину все готово.Що

Хлопці, як він сам увійшов у цей режим? Правда, вчора 2 рази кабель вимкнувся. Можливо через це? Тепер на ваших підказках я перезавантажую канали. Подивимось що вийде.

Видалено режим автоматичної візуалізації через оранку та відтворення, канали налаштовані знову, і це все.

Я зняв кнопку в меню відтворення підключення, вам потрібно натиснути PIN.Код 0000. Виберіть російську мову, країну Росії, налаштуйте канали (налаштування було лише 5 хвилин. 65 каналів), натисніть OK та ура. Немає автовізації, але канали, які всі лякають, я налаштую для себе: я перепишусь на аркуші паперу всі канали, а потім перейменувати) всієї удачі всім.

Я зняв кнопку в меню відтворення підключення, вам потрібно натиснути PIN.Код 0000. Виберіть російську, країну Росію, налаштовано канали (встановлення було лише 5 хвилин. 39 каналів). Дякую, Zeroo.

Напевно, година не змогла знайти відповідь де.Небудь, щоб видалити демонстраційний режим. Я знайшов це, вам потрібно натиснути на Plag Play в налаштуваннях, код PIN за замовчуванням 0000 вибираєте язик і з’являється режим режиму і все

Samsung TV Як видалити автоматичну візуалізацію? Те, як описано в інструкціях, не працює і не отримав найкращої відповіді

Відповідь від SLN [Гуру] може мати сенс перемикати телевізор з режиму “демонстрація”, у режим “Дім”))))))? Відкрийте інструкції, знайдіть плаглей та перенесіть набір телевізора з режиму демонстрації до дому, дотримуючись інструкцій.

Чому з’являється реклама, і налаштування змінюються самостійно

 • Головна. Звичайний режим, для щоденного використання;
 • Демонстрація (виставка). Використовується магазинами для показу можливостей телевізора.

Якщо телевізор працює в демонстраційному режимі, налаштування звуку та зображення будуть скинуті через кілька хвилин. Також на екрані можуть з’явитися рекламні повідомлення або відеоролики.

Щоб цього не відбулося, відключіть демонстраційний режим. Нижче інструкції для різних серій (натисніть на назву серії для перегляду), тому дізнайтеся серію телевізора перед налаштуванням.

Як відключити режим виставки на телевізорі R-серії

Введіть меню телевізора: натисніть кнопку “Домашня” та виберіть “Налаштування” на екрані телевізора.

голос, samsung

Введіть PIN.Код, якщо телевізор вимагає його. PIN-код за замовчуванням-0000.

Натисніть кнопку Повернення кілька разів, щоб вийти з меню.

Як відключити режим виставки на серії TV N, M, Q, LS

Введіть меню телевізора: натисніть кнопку “Домашня” та виберіть “Налаштування” на екрані телевізора.

Натисніть кнопку Повернення кілька разів, щоб вийти з меню.

Як відключити режим виставки на телевізорі k-серії

Введіть меню телевізора. Залежно від моделі дистанційного керування: натисніть кнопку “Меню”

голос, samsung

Або натисніть кнопку “Домашня” та виберіть “Налаштування” на екрані телевізора.