Home » Як відключити id Apple без пароля

Як відключити id Apple без пароля

Три способи розблокування iPad без пароля (2022)

Хочете знати, як розблокувати iPad без використання пароля? Тоді ви на потрібній сторінці. Якщо у вас є проблеми з розблокуванням iPad, не хвилюйтеся. У цій статті буде обговорено кілька варіантів того, як ви можете розблокувати власні за допомогою різних процедур.

Щоб захистити конфіденційність власника, Apple розробила для своїх пристроїв використання використання після введення неправильних паролів. Це означає, що якщо ви забули свій пароль, послідовні невдалі спроби розблокувати iPad призведуть до відключення вашого iPad.

Хороша новина полягає в тому, що ви все ще можете отримати доступ до свого пристрою. Нижче наведено кілька способів розблокувати iPad без пароля.

Розблокуйте ID Apple без пароля за допомогою Ukeysoft розблокує

Ukeysoft розблокує. Найбільш рекомендований спосіб розблокувати id Apple без пароля. Чому? Коли ви відкриваєте Ukeysoft Unlocker, ви можете знайти дві чіткі функції в його інтуїтивному інтегрованці. Розблокуйте ID Apple та розблокуйте пароль екрана. Ви можете зробити це своїми руками, щоб розблокувати Apple ID без пароля, а також блокування активації Iclud. Зверніть увагу, що для цього потрібно вимкнути “Знайти iPhone”. Крім того, це також інструмент для видалення блокування екрана, який допоможе вам легко видалити 4-значний / 6-значний код доступу, ідентифікатор доступу та ідентифікатор обличчя на iPhone / iPad, якщо ви забули пароль. До речі, це хороший помічник, коли ви хочете виправити iPhone, що нависає в режимі відновлення, логотип Apple, чорний екран смерті, режим DFU, який не є екраном, оскільки йому потрібно завантажити відповідну прошивку Пакет перед вилученням пароля екрану, щоб ви могли перевстановити пакет прошивки, щоб його перевстановити, щоб видалити прошивку. Виправити проблеми із заморожуванням iPhone.

apple, пароль

 • Видалити обліковий запис Apple ID та ICLOD з будь.Якого активованого iPad без пароля;
 • Видаліть екран блокування з пошкодженого, відключеного, заблокованого iPhone / iPad / iPod;
 • Розблокувати 4 типи паролів, такі як 4-значний / 6-значний пароль, ідентифікатор Touch та Face;
 • Розблокуйте екран блокування без пароля з колишнього або використовуваного iPhone;
 • Ваш IDEVICE не буде контролюватися або заблокувати попередній користувач Apple ID;
 • Кілька простих кроків для зняття заблокованого екрану;
 • Він працює для всіх моделей iPhone, iPad та iPod Touch, таких як iPhone 11, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone SE / 6 / 5S тощо. D. ;
 • Повністю сумісна з останньою версією iOS 13;

Відновлення пароля через iCloud

Альтернативним варіантом є відновлення доступу до планшета через iCloud. У цьому випадку використовується функція “Знайти iPad”. Це дозволяє виконати віддалене перезавантаження планшета. Ця функція спочатку була розроблена для того, щоб переконатися, що особисті дані користувача у випадку втрати або крадіжки планшета. Але сьогодні він використовується для відновлення пароля.

apple, пароль

Щоб запустити відновлення пароля, вам потрібно увімкнути програму My iPad. Для цього відкрийте веб.Сайт iCloud.Com у будь.Якому браузері. Далі натисніть кнопку “Знайди мій iPad”. Після цього відкриється список доступних гаджетів. Спочатку користувачеві потрібно натиснути кнопку “Усі пристрої”, а потім на значок планшета. В результаті цієї дії відкриється вікно з трьома кнопками: відтворення звуку, втраченого режиму та стирання iPad.

See also  Як прилипати скло на Samsung. Підготовчі заходи

Перш ніж перейти до наступної дії, користувач повинен ще раз переконатися, що він має справу зі своїм iPad, а не з будь.Яким іншим пристроєм. Якщо так, то вам потрібно натиснути кнопку «Стискання iPad». Процес очищення інформації розпочнеться після того, як користувач підтвердить свій остаточний вибір.

Варто зробити одне зауваження. Для того, щоб цей метод відновлення працював, гаджет повинен стягуватися на 100%. Вам також знадобиться підключення до Інтернету. В іншому випадку цей метод відновлення пароля буде неактуальним.

Як розблокувати iPad без пароля в режимі DFU

Якщо ви забули пароль iPad і не синхронізували iPad з iTunes на комп’ютері, вам потрібно буде ввести код доступу, щоб розблокувати iPad, і натисніть кнопку “довіра” на iPad, щоб дозволити комп’ютеру керувати даними iPad.

Насправді iTunes також відкриває двері, щоб розблокувати iPad, навіть якщо ви не підключили iPad до цього комп’ютера. Ви можете розблокувати iPad через режим відновлення iPad iTunes.

Ipad з ідентифікатором обличчя: Натисніть і утримуйте верхню кнопку та будь.Яку кнопку гучності, поки живлення не вимкнеться, перетягніть повзунки, щоб вимкнути iPad. Підключіть iPad до комп’ютера, тримаючи верхню кнопку. Утримуйте верхню кнопку, поки не побачите екран відновлення.

Ipad за допомогою кнопки “Головна”: Натисніть і утримуйте сторону (або верхню) кнопку, поки подача не вимкнеться. Перетягніть повзунок, щоб вимкнути свій пристрій.

Після цього підключіть iPad до комп’ютера за допомогою USB.Кабелю, утримуючи натискання кнопки «домашній / верх», поки не з’явиться режим відновлення.

apple, пароль

Тоді iTunes знайде ваш iPad, і ви побачите можливість відновлення або оновлення. Тут ви повинні вибрати “Відновити”, і iTunes допоможе відновити заводські налаштування вашого iPad, і ваш iPad буде розблоковано.

Якщо ваш iPad вийде з режиму відновлення під час процесу, вам доведеться повторити кроки, описані вище, щоб перетворити його в режим відновлення.

Як скинути заблокований iPad без пароля

Висновок Якщо ви не знаєте, як скинути iPad, коли ви забули пароль, подивіться на це посібник, щоб знайти способи відновлення заблокованого iPad Pro / Air / Mini без пароля, використовуючи 4.

“Наскільки я дурний, я забув свій пароль, і тепер мій iPad заблокований. Як скинути заблокований iPad без пароля? “

Якщо ви також стикаєтесь з тією ж описаною вище ситуацією, ви хочете скинути налаштування iPad без використання пароля, ви отримаєте допомогу з цієї статті. Загалом, вам потрібно перезапустити iPad, якщо ви стикаєтесь з наступним:

Вам потрібно видалити всі існуючі дані на iPad, перш ніж продати або надати вам використаний iPad, але вони заблоковані, і ви не знаєте пароля. Ви забули свій пароль. Ваш iPad відключений або не відповідає, тоді вам потрібно кинути його на заводські налаштування, ви хочете скинути налаштування, щоб вирішити деякі проблеми з програмним забезпеченням на iPad.

Встановлення пароля на iPad. Один з найкращих засобів захисту вашої конфіденційності. Однак іноді це може бути складно, адже якщо ви не використовували свій пароль протягом певного часу, ви можете забути свій пароль. Блокування iPhone можна активувати шляхом повторного введення неправильного пароля. Якщо ваш iPad заблокований, і ви не знаєте правильного пароля, розслабтеся, читайте та знайдіть чотири ефективні способи відновлення налаштувань фабрики iPad без пароля.

Що робити, якщо я забув пароль від iPad

То що робити, якщо я забув пароль у iPad? Існує кілька ефективних способів, які детально описані пізніше.

See also  Як вимкнути функцію навушників на Samsung. Дії з клавішами

Якщо ви кілька разів введете неправильний код блокування на iPad, відображається повідомлення про те, що пристрій відключений. Коли ви запам’ятали пароль, просто зачекайте хвилину і розблокуйте пристрій.

Якщо код ніколи не прийшов на думку, Apple пропонує лише одне рішення. Зробіть скидання до заводських налаштувань.

Ця дія відповідає на запитання “як скинути пароль“, але не тільки код буде видалено. Разом з ним усі дані користувачів та файли, що зберігаються на iPad, також будуть видалені.

Уникайте втрати інформації користувачів, щоб скинути пароль, якщо є точка відновлення, яка називається резервною копією. Я розповім про це в наступному заголовку, але тут про те, як видалити код розблокування.

Крок.By.Step Інструкції для пристроїв з ідентифікатором обличчя:

apple, пароль

 • Ipad не повинен бути підключений до комп’ютера. Натисніть і утримуйте кнопку блокування екрана та клавішу зменшення гучності.
 • Коли відобразиться пальцем, намалюйте на ньому палець, вимкніть планшетний комп’ютер.
 • Підключіть пристрій до комп’ютера через USB.Дріт, і в той же час тримайте палець на клавіші включення.
 • Відобразиться меню відновлення. Звідси ви можете скинути до вихідних параметрів.

Поетапні дії для планшетів старого формату за допомогою кнопки «додому»:

apple, пароль

 • Ipad не повинен бути підключений до комп’ютера. Натисніть і утримуйте клавішу відключення.
 • З’явиться пальцем, на якому потрібно запустити палець і деактивувати пристрій.
 • Підключіть iPad до комп’ютера, зберігаючи клавішу включення.
 • Режим відновлення відкриється, в якому скидання апарату вибирається до заводських налаштувань.

Коли гаджет вмикається після вищезазначених дій, запит на введення коду не буде. Ви можете змінити його в налаштуваннях пристрою, лише цього разу поставити пароль, який ви не забудете.

Порада: Для того, щоб не стикатися з тим, що код потрібно знову змінити, я рекомендую записати відео з його записом на інший пристрій чи комп’ютер. Ну, якщо ви часто стикаєтесь з тим, що вам потрібно змінити забутий пароль, то взагалі не кладіть його. На сучасних пристроях ви можете встановити розпізнавання обличчям.

Як скинути iPad на заводські налаштування без пароля за допомогою iTunes

Однак використання iTunes є одним із найпростіших способів скидання налаштувань iPad без пароля. Окрім прослуховування улюблених композицій, iTunes також можна використовувати для створення або відновлення iPad.

Перш ніж підключитися до iTunes, потрібно перенести iPad у режим відновлення. Дотримуйтесь цих інструкцій та дізнайтеся, як скинути налаштування iPad без пароля.

Крок 1: Запустіть оновлену версію програми iTunes/Finder на своєму комп’ютері та підключіть iPad до комп’ютера за допомогою кабелю USB.

Крок 2: Активуйте режим відновлення на своєму iPad.

На iPad за допомогою кнопки “Домашня”: Натисніть і утримуйте кнопку “Домашня”, а кнопка живлення до тих пір, поки на екрані не з’явиться значок підключення.

На iPad без кнопки “Дім”: кнопка збільшення гучності, а потім перейдіть на кнопку зменшення гучності, продовжуйте натиснути кнопку живлення, поки не побачите значок з’єднання.

apple, пароль

Крок 3: Тоді iTunes автоматично ідентифікує ваш пристрій, використовуючи наступний підказок. Клацніть на відновлення кнопки.

Що робити, якщо він пише: iPad відключив підключити до iTunes

Отже, повідомлення “iPad вимкнено підключити до iTunes”, що робити в такій ситуації? Вам потрібно розблокувати iPad, повернувши доступ. Це можна зробити трьома способами, які описані пізніше.

Розблокуйте через iTunes

Стандартний варіант, який має на увазі Apple. Розблокувати iTunes. У цьому випадку використовується резервна копія або повернення до початкових налаштувань. Це найпростіший спосіб розблокувати мобільний пристрій.

Спочатку вам потрібно завантажити та встановити програмне забезпечення iTunes на комп’ютер. Існує збірка як для Mac (на Mac Catalina, замість iTunes, ви можете використовувати Finder), і для Windows. Ви можете завантажити файл встановлення з офіційного веб.Сайту Apple.

See also  Як заряджати Apple Watch без заряджання

Після встановлення програмного забезпечення необхідно запустити його та увійти в обліковий запис Apple ID. Тепер ви можете почати відновлювати пристрій.

 • Покладіть iPad в режим DFU. Метод переходу до режиму залежить від моделі планшета. У випадку сучасних моделей без кнопки «додому» вам потрібно утримувати кнопку живлення та будь.Який ключ на повзунці гучності, а потім вимкнути пристрій, запускаючи палець відповідно до відповідного напису. Далі вам потрібно підключити планшет до комп’ютера, натисніть і утримуйте кнопку живлення, поки не буде запущений потрібний режим. У випадку старих пристроїв за допомогою кнопки «Дім» вам потрібно вимкнути пристрій та підключити його до комп’ютера через блискавку/USB-Shnur. Далі вам потрібно утримувати кнопку живлення, поки планшет не перейде в режим DFU.
 • Запустіть iTunes. У лівому списку натисніть на зображення підключеного iPad.
 • Програма миттєво буде діагностувати пристрій і виявить проблему. Вікно відображатиметься з пропозицією відновлення планшета. Клацніть на напис “Відновити”.
 • Якщо раніше була створена резервна копія, ви можете відновити гаджет через нього. У цьому випадку більшість даних користувачів не будуть втрачені. Якщо немає резервної копії, то реставрація означає відкат планшета до заводського стану, але з останньою версією операційної системи.
 • Зачекайте завершення процедури, а потім відключіть пристрій від комп’ютера і увімкніть його.

Важливо: Повернувшись до фабричних параметрів, всі дані користувачів будуть видалені. Включаючи пароль.

Використання служби iCloud

Ви можете зняти замок і без режиму відновлення. Для другого методу використовується служба iCloud. У цьому випадку пристрій повинен бути включений до синхронізації та резервного копіювання iCloud.

Що робити, щоб відновити через iCloud:

 • Через браузер на комп’ютері перейдіть до віддаленого управління пристроями від Apple (посилання: https: // wwww.Ікла.Com/знайти).
 • Сайт запропонує увійти до облікового запису Apple ID. Введіть дані з облікового запису, що використовується на заблокованому iPad.
 • У верхньому правому куті натисніть на напис “Усі пристрої”.
 • Клацніть на iPad та виберіть “Витріть iPad”.
 • Планшет увімкнеться і ввімкнеться повністю нуля.

Оскільки цей метод є віддаленим скиданням системи, всі дані користувачів будуть втрачені. Більшість із них можна відновити з хмарного зберігання iCloud.

Перевстановити iOS

Найбільш категоричний показник розблокування після повідомлення “iPad відключений підключення до iTunes”. Перевстановлення операційної системи. Найпростіший спосіб зробити це через третє програмне забезпечення, наприклад, tenorshare reiboot.

 • Завантажте та встановіть tenorshare reiboot на комп’ютер. Посилання для завантаження з офіційного сайту: https: // www.Теноршаре.Ru/продукти/reiboot.HTML
 • Запустити програму.
 • Підключіть iPad до комп’ютера.
 • Клацніть на напис “Виправити операційну систему”.
 • Натисніть кнопку «глибоке реставрація».
 • Дотримуйтесь інструкцій, які з’являться в програмі, щоб перетворити пристрій у режим відновлення.
 • Програма знайде та покаже найбільш релевантну та підходящу версію офіційної операційної системи для підключеного планшета чи смартфона.
 • Запам’ятайте місце збереження файлу та натисніть на “Завантажити”.
 • Дотримуйтесь порад, щоб виконати глибоке відновлення. Зачекайте перевстановлення операційної системи.
 • Коли з’являється повідомлення про успішну реставрацію, натисніть «Готовий» та відключіть планшет від ПК.

Готовий. Тепер пристрій можна увімкнути. Оскільки ОС була відновлена, всі дані користувачів зникнуть.