Home » Як відключити IVI по телевізору. Як відключити підписку на Avy з картки

Як відключити IVI по телевізору. Як відключити підписку на Avy з картки

Чи можна відмовитись від підписки IVI? Інструкції щодо скасування послуги та повернення грошей

Одним з найпопулярніших розважальних Інтернет.Порталів, який надає можливість перегляду різного вмісту, є додаток IVI.

Окрім безкоштовного вмісту, доступного для перегляду, є фільми, серії, мультфільми та інші відео, які потребують дизайну платної підписки.

Плативши за підписку, користувач отримує доступ до абсолютно всіх проектів, представлених в інтернет.Кінотеатрі. Ми поговоримо про способи відключення цієї підписки в цій статті.

Усі відвідувачі інтернет.Кіно IVI отримують доступ до великого каталогу фільмів. Загалом є 60 тисяч нових програм, мультфільмів, серій та фільмів. На сайті розміщений медіа.Контент для різних вікових категорій. Під час безкоштовного перегляду з’являється реклама. Але будь.Який користувач може підключити підписку, щоб видалити дратівливу рекламу.

Існує 2 різновиди платної підписки:

 • IVI. Кілька тисяч серій, фільмів, програм доступні для вибору глядача. Ви можете переглянути будь.Який вміст з пакету. Щомісячна плата за підписку. 400. Усі відео, що входять до пакету, позначаються синім олівцем.
 • Блокбастери IVI. Сюди входять найкращі фільми, випущені іноземними та внутрішніми кіностудіями. Для перегляду кожного відео користувачі платять від 100. Навпроти відео є блакитна зірка.

Переваги Інтернет.Кінотеатру IVI

Ми пропонуємо з’ясувати основні переваги російського кіно IVI перед конкурентами:

 • Привабливий дизайн дизайн. Розробники створили комфортне середовище для користувачів. Всі категорії розподіляються. Існує панель пошуку для швидкого пошуку фільмів. IVI-Domestic Online Cinema, тому всі анотації написані російською мовою. Не потрібно використовувати перекладачів або шукати описи на інших сайтах.
 • Невелика кількість реклами. Звичайно, рекламні повідомлення іноді дратують. Але розробники намагалися зменшити кількість оголошень. Вони не заважають натискати кнопки або керувати відтворенням відео.
 • Безкоштовний каталог. Користувачі, які не готові платити за підписку, можуть переглядати відео з рекламою. Каталог містить багато фільмів, серій та мультфільмів. Усі матеріали мають ліцензію.
 • Інтуїтивна інтеграція. Ви можете розібратися в управлінні сайтом без підказок. У крайніх випадках розділ “Допомога” допоможе.
 • Невідоме відео з перемотування. Крок перемотування. 10 хвилин
 • Необхідність підключення підписки. Незважаючи на наявність безкоштовного каталогу, вам потрібно заплатити за перегляд нових продуктів.
 • Доведена заява. Компанія створила програму для мобільних пристроїв. Однак вона постійно помиляється. Наприклад. Спонтанно закривається під час перегляду відео.

Незважаючи на недоліки, IVI залишається однією з найкращих онлайн-кінотеатрів у російськомовному Інтернеті. Важко знайти високоякісні фільми на інших сайтах. Наприклад, відвідування піратських ресурсів може перетворитися на зараження комп’ютера з вірусами. І самі фільми не будуть порадувати якісне зображення. Тому IVI. Найкращий вибір для любителів кіно. Досить підписатися на каталог, щоб насолодитися будь.Якими фільмами.

Пам’ятайте, що ви завжди можете відключити підписку. Наприклад, якщо ви збираєтеся поїхати у відпустку, просто видаліть банківську карту з рахунку.

Способи вимкнути підписку

Користувач має право відключити послуги для IVI в будь.Який час. У вашому особистому обліковому записі, зареєстрованому на веб.Сайті інтернет.Кіно, ви повинні відвідати розділ “Управління підпискою”. Там є кнопка “відключити підписку“. Натиснувши на нього, абонент може відмовитись використовувати цю послугу. Надання послуги буде припинено, починаючи з дня, що випливає з останнього дня передплаченого періоду.

See also  Як увімкнути телефон Android без кнопки?

У випадку, якщо замовлення було зроблено з смартфона чи іншого мобільного стану, слід виконати наступні кроки:

 • Використовуючи iPhone, перейдіть до Appstore і введіть свій ідентифікатор Apple. Точка “Управління” відобразить ті підписки, які були видані користувачем. Вибравши потрібну підписку IVI, необхідно перемістити повзунок, щоб підписка була відключена.
 • Для пристроїв на Android перейдіть Google Play та виберіть розділ “підписки” у меню збоку. Там з’явиться список впорядкованих підписки, а потім вибравши зі списку IVI, потрібно натиснути на кнопку скасування підписки.

Важливий! Якщо ви видалите мобільний додаток із смартфона, планшета чи іншого пристрою, підписка не буде вимкнена автоматично, а гроші продовжуватимуть списуватися!

Як скасувати підписку на платну IVI

Усі фільми, мультфільми та шоу розділені на оплачений та безкоштовний вміст. У першому випадку ви можете видати одну з 2 підписки. Перш ніж перейти до інформації, як відключена підписка IVI, ми зрозуміємо, що він:

 • Підписка відкриває доступ до широкого фільму IVI. Потоки. Це деякі культові фільми та останні прем’єри кіно.
 • У місяць. Якщо негайно зайнятись на 3, 6 або 12 місяців, ви можете заощадити
 • Підписи Весь вміст надається без реклами та перегляду обмежень
 • Іноді абоненти отримують знижку на придбання вмісту, який не включається до підписки
 • За замовчуванням підписка варта. Якщо ви вирішите скасувати його, це слід зробити до кінця оплачуваного періоду, інакше запис.Оф.Офф фондів буде автоматично досягнуто

Ви можете переглянути фільм про серіал або мультфільм безкоштовно. Перегляд супроводжується рекламними роликами. Тож організатори інтернет.Кінотеатру платять за безкоштовний вміст. Але ми повинні враховувати, що прем’єри та мега.Хіти не показані безкоштовно. Щоб побачити їх, вам потрібно заплатити.

Як скасована підписка на IVI, якщо ви хочете відключитися, але інформація про обліковий запис втрачена або доступу до телевізора немає? Щоб зупинити автомобільну та переобладнану гроші з рахунку, запишіть на сайті підтримки.

Вирішення проблем

IVI. Це продумана послуга, але проблеми також можуть виникнути з нею, які повинні бути правильно вирішені. Найпоширеніші проблеми:

Якщо у користувача є проблеми такого характеру, він повинен зв’язатися з послугою або технічною підтримкою. Варто також перевірити час і дату по телефону, Інтернет та те, як він підключений до маршрутизатора. Найчастіше це проблеми з механікою користувача.

Зверніть увагу! Проблема списання грошей повинна бути вирішена лише шляхом підтримки послуги.

В’яхеславнеско працював у мобільних салонах двох великих операторів. Я добре розумію тарифи і бачу всі підводні камені. Я люблю гаджети, особливо на Android.На питання досвіду швидко відповідає підтримка?Якщо ви звернетесь безпосередньо до них, то відповідь не буде довго надходити. В іншому макеті очікування становить приблизно 3-4 дні.Як зв’язатися з технічною підтримкою?Необхідно знайти номер на офіційному веб.Сайті, а потім зателефонувати. Варто ретельно визначити проблему, а також прикріпити скріншот або відео.Де я можу подивитися ivi?

See also  Як зареєструвати iPad без кредитної картки. Як зробити App Store російською мовою

Багато росіян використовують різноманітні послуги з перегляду відео в Інтернеті. Одним з найпопулярніших є Інтернет.Кінотеатр IVI. Щоб повністю використовувати можливості послуги, вам потрібно знати, як почати використовувати та як скасувати підписку на IVI.

Вирішення проблем

IVI. Це продумана послуга, але проблеми також можуть виникнути з нею, які повинні бути правильно вирішені. Найпоширеніші проблеми:

Якщо у користувача є проблеми такого характеру, він повинен зв’язатися з послугою або технічною підтримкою. Варто також перевірити час і дату по телефону, Інтернет та те, як він підключений до маршрутизатора. Найчастіше це проблеми з механікою користувача.

Зверніть увагу! Проблема списання грошей повинна бути вирішена лише шляхом підтримки послуги.

Кілька років він працював у мобільних салонах двох великих операторів. Я добре розумію тарифи і бачу всі підводні камені. Я люблю гаджети, особливо на Android.

Якщо ви звернетесь безпосередньо до них, то відповідь не буде довго надходити. В іншому макеті очікування становить приблизно 3-4 дні.

Необхідно знайти номер на офіційному веб.Сайті, а потім зателефонувати. Варто ретельно визначити проблему, а також прикріпити скріншот або відео.

Існують різні джерела: комп’ютер; Телефон; Ноутбук; телевізор. Це найпоширеніші варіанти.

Як підключити опцію з підпискою IVI

Існує кілька способів підключення цієї послуги. Виберіть найбільш оптимальний варіант та активуйте його.

 • Запит USSD. Введіть 347#на своєму мобільному телефоні та надішліть, натиснувши. Після обробки запиту на підписку на IVI MTS він буде підключений.
 • Особистий кабінет. Використовуйте індивідуальну послугу, надану передплатниками оператору MTS. По.Перше, візьміть реєстрацію, отримайте пароль SMS для введення. Потім поверніться в систему. У розділі Доступні підписки виберіть опцію з підпискою на Інтернет.Кінотеатр IVI та підключіть його.
 • ДОДАТОК “MY MTS”. Завантажте та встановіть цю програму на телефон. Його можна знайти в інтернет.Магазинах, призначених для певних типів операційних систем. Передайте просту авторизацію в системі за номером телефону. Ви можете встановити PIN.Код для введення програми, для більшої безпеки. Перейдіть до розділу підписки, знайдіть підписку на IVI у запропонованому списку, підключіть його. Після цього ви можете переглядати фільми протягом двох місяців безкоштовно, використовуйте всі функції підписки.
 • Зателефонуйте на номер довідкової служби оператора 0890. Дотримуйтесь необхідних інструкцій голосового меню та зв’яжіться зі спеціалістом. Попросіть підключити платну підписку до Інтернет.Кінотеатру IVI. Оператору знадобляться дані вашого паспорта. Якщо ви вирішили зателефонувати до оператора з домашнього телефону або іншої стільникової мережі, використовуйте номер 7800-250-0890.
 • Салон комунікації MTS. У багатьох поселеннях є офіси, комунікаційні салони оператора MTS. Перейдіть до одного з них з паспортом. Попросіть підключити платну підписку на IVI до номера. Через кілька хвилин підписка буде активована, ви можете насолоджуватися переглядом фільмів. У випадку з Sim-Card, яка встановлюється на іншій особі, встановленій у телефоні, покладіть довіреність у нотаріус або запросити власника номера до офісу MTS.

Методи підключення за допомогою особистого облікового запису та мобільного додатка схожі за значенням. Вони також можуть бути використані для вимкнення послуги. Усі описані методи забезпечують необмежений доступ до всесвітньої павутини. З цим ви можете дивитись фільми вдома, продовжувати дивитися в дорозі на роботу. Протягом тестового періоду абонент зможе зрозуміти, потребує йому ця підписка чи ні.

See also  Ви можете встановити Windows на планшеті Android. Плюси та мінуси зміни ОС

Як зареєструватися

Щоб почати використовувати кінотеатр IVI, вам потрібно зареєструватися.

У верхньому правому куті принесіть курсор до значка профілю, а меню краплі відкриється. Нас цікавить перша точка цього меню. Натисніть “Введіть або зареєструйтесь”.

Відкриється нове вікно, що дозволяє вам зареєструватися або вводити систему. Ви можете використовувати свій обліковий запис у або Yandex, або просто ввести свою електронну адресу або номер телефону. Клацніть на кнопку “Продовжити”.

Якщо система не може знайти раніше створений обліковий запис відповідно до ваших даних, вона пропонує встановити новий пароль для продовження введення системи відповідно до вашої особистої практики.

Щоб підтвердити реєстрацію, відповідна інформація буде надіслана на вашу електронну адресу або номер телефону. Не забудьте підтвердити свою реєстрацію, щоб в майбутньому ви могли використовувати свій поточний обліковий запис на будь.Якому іншому пристрої.

Особистий кабінет

Після реєстрації вам буде надано доступ до вашого особистого облікового запису, завдяки якому відбудуться всі взаємодії з платформою.

Найважливішим розділом особистого облікового запису є профіль.

 • Змінити особисті дані (ім’я, номер телефону, стать, дата народження) та пароль.
 • Управління сповіщенням. Увімкнення бюлетенів та поза нею від IVI.
 • Дотримуйтесь балансу та поповніть свій рахунок.
 • Керуйте своїми підписками
 • Додайте банківські картки
 • Відстеження покупок (куплені фільми)

Все зручно розміщено у вашому особистому кабінеті.

Як дивитися IVI безкоштовно

Вільний період можна використовувати лише один раз. При першому дзвінку. Якщо ви використовуєте цей ліміт, скасуйте підписку, а потім ще раз підписатися, дія не спрацює.

Існує три способи активувати підписку Evie.

Перший робиться за допомогою команди USSD. Наберіть 347# та натисніть клавішу дзвінка.

 • Відкрийте розділ “Знижки та бонуси” внизу головної сторінки.
 • Виберіть “IVI Online Cinema” зі списку пропозицій.
 • Натисніть “Підключити”.
 • Підтвердьте активацію.
 • Перейдіть до розділу “Послуги”.
 • Перейдіть на вкладку “Доступні”.
 • Введіть назву “опція з підпискою IVI” у пошуковій системі.
 • Клацніть “Підключіться” та підтвердьте свою дію.

Виклик займе 1-2 хвилини, після чого ви отримаєте повідомлення про успішну активацію вашої підписки.

Вільний період від EVI. Це хороша можливість ознайомитись із послугою безкоштовно протягом 2 місяців, спробувати всі її можливості та переглянути найкращі іноземні та російські театральні фільми, а також телевізійні шоу та мультфільми. Якщо ви не хочете платити за це, ви можете легко вимкнути послугу в кінці просування в одному з перерахованих вище методів.