Home » Як відключити сповіщення про Samsung. Через налаштування телефону

Як відключити сповіщення про Samsung. Через налаштування телефону

Як відключити сповіщення на телефоні Samsung Galaxy S21

Власники Samsung Galaxy S21 часто стикаються з дратівливими сповіщеннями, які з’являються на екрані в самий непідходний момент. Так, деякі повідомлення є важливими. Але користувач все ще повинен знати, як відключити сповіщення про Samsung Galaxy S21, щоб позбутися додаткових. Далі наведено кілька способів виконання операції.

Це стандартний варіант, до якого найчастіше розглядаються власники Samsung Galaxy S21. Щоб заблокувати отримання сповіщень з окремих програм, потрібно діяти відповідно до наступних інструкцій:

 • Відкрийте налаштування пристрою.
 • Перейдіть до розділу “Заявки”.

Зверніть увагу, що процес дезактивації залежить від поточної версії Android, встановленої на телефоні. На попередньому програмному забезпеченні налаштування приховано в окремому розділі “Повідомлення”, а не в параметрах додатків.

Як заборонити сповіщення Android

Для початку ми розберемося, як відключити сповіщення з додатків, які вам не цікаві. Зрештою, як не дивно, ми часто погоджуємось отримувати попередження просто на машині, коли ми розподіляємо програму привілеїв відразу після встановлення. Саме в цей момент вона пересуває нам запит на надсилання інформаційних бюлетенів, і ми, не дивлячись, схвалюємо це.

Найпростіший спосіб заборонити сповіщення в завісі сповіщення:

 • Зачекайте, поки заявка не надішле вам повідомлення та відкрийте завісу сповіщення;
 • Підмітати повідомлення праворуч (можливі варіації), щоб відкрити меню діалогу;

сповіщення, samsung, налаштування, телефон

Ви можете відключити сповіщення прямо на робочому столі

Альтернативний метод не менш простий і стане в нагоді в ситуації, якщо ви не хочете чекати, поки програма надішле вам повідомлення:

сповіщення, samsung, налаштування, телефон

Ви можете вимкнути всі сповіщення взагалі

Як відключити екран за допомогою сповіщень Android

За замовчуванням телефони Android, які не мають рівня налаштування, варіант дуже простий. Зазвичай він не активується, хоча в деяких випадках ми можемо зіткнутися з ним або налаштувати таким чином помилково. Після того, як вони вирішили змінити це, ми можемо зробити наступне:

See also  Як розібрати зарядку з iPhone.

Забороняйте екран на телефонах Xiaomi

Бренд Xiaomi. Один із виробників, який протягом багатьох років мав можливість розбудити попереджувальний екран за замовчуванням, хоча він поступово змінювався в MIUI 12. Щоб змінити його в нашому смартфоні, нам потрібно буде ввести лише параметри блокування екрана та видалити екран “Активувати екран для сповіщень”. Щось швидке і світло, яке змінилося останнім часом.

Встановіть телефони Huawei, щоб екран не ввімкнувся

У цьому хаосі вам просто потрібно перейти до налаштувань сповіщень для додаткових налаштувань сповіщень, і у нас є можливість, яка впливає на всю систему для активації або деактивації екрана.

Параметри в samsung, щоб не вмикати екран

За замовчуванням у Samsung, мобільні телефони з однією інтеграцією користувача немає можливості, що змушує екран увімкнутись при отриманні сповіщень, що є причиною радості, щоб у нас не було вищезазначених проблем. Однак вони з’являться на екрані завжди на екрані, це присутнє у багатьох смартфонах Samsung та в багатьох інших.

Забороняйте екран на інших мобільних пристроях

У решті мобільних пристроїв Android, таких як Motorola, LG, Vivo або Realme смартфони, ця опція не активується за замовчуванням, і у багатьох з них також немає варіанту, який активує екран з кожним сповіщенням. У деяких налаштуваннях це додається, але це так просто зняти, як ми бачили на першому етапі. Ми також можемо написати “Активуйте екран” у налаштуваннях на панелі пошуку, і варіант, який ми шукаємо, з’явиться негайно.

Дізнайтеся все на своєму мобільному телефоні Samsung

Настав час, щоб дізнатися певні способи, щоб жодне повідомлення з нашого мобільного В одному інтеейсі ми знаходимо конфігурацію під назвою Smart Pop.Up Window. Що дозволить нам вибрати, які програми нададуть повідомлення, показавши значок програми на екрані.

 • Відкрийте інструмент “Налаштування“.
 • .
 • Клацніть на Smart Popup View.
 • Виберіть, які програми можуть мати такий тип сповіщення.
See also  Як завантажити резервну копію на iPhone

Хоча це не єдиний спосіб, який пропонує нам корейська компанія, щоб ми знали про всі сповіщення, оскільки ми можемо налаштувати простіший спосіб перевірити наявність очікувань сповіщень. Система дає нам більше можливостей, крім класичної панелі для телефонних попереджень.

Як відключити сповіщення через меню “не турбуй

Пропустіть екран зверху вниз і натисніть на значок “не турбуй”. На деякій прошивці його можна знайти на другій сторінці швидких налаштувань. Для цього вам потрібно запустити палець на завісу праворуч зліва. У режимі “не турбуйся”, смартфон не відображатиме сповіщення.

Якщо натиснути і утримувати кнопку “не брату” у завісі, то меню відкриється. У ньому ви можете налаштувати відключення сповіщень у певні періоди, наприклад, вночі. Натисніть “Про графік” → “Додати”.

Введіть час, коли вам слід включити режим “не турбувати”. Торкніться кліщів у верхній частині екрана.

Я журналіст, який любить технології та науку. Я копаю в налаштуваннях Windows, роблю звичайний телевізор “розумним” і відбиває свій Android як хобі. Мене також цікавить космос, історія, зоологія та дивлюся багато кінотеатру. Мені подобається говорити про шалені теорії фанатів та розвінчання псевдо.Наукових міфів. Я годую ніжні почуття до Linux (але не так багато, щоб використовувати його постійно).

З завіси сповіщення

Якщо ви не знаєте, яка програма надсилає сповіщення, ви можете вирішити проблему на ходу. Наприклад, через завісу, де падає всі сповіщення.

Почекавши, поки наступне повідомлення з’явиться на екрані, утримуйте палець на ньому на пару секунд. Після цього з’явиться кнопка налаштувань поруч із сповіщенням, яке вам потрібно натиснути, щоб змінити параметри.

Тепер залишається відключити повідомлення на Samsung Galaxy A01 у відкритій меню налаштувань. Так само ви можете зробити з іншим сповіщенням.

З завіси сповіщення

Якщо ви не знаєте, яка програма надсилає сповіщення, ви можете вирішити проблему на ходу. Наприклад, через завісу, де падає всі сповіщення.

Почекавши, поки наступне повідомлення з’явиться на екрані, утримуйте палець на ньому на пару секунд. Після цього з’явиться кнопка налаштувань поруч із сповіщенням, яке вам потрібно натиснути, щоб змінити параметри.

See also  Як перекласти з телефону на телевізор Sony

Тепер залишається відключити сповіщення на Samsung Galaxy A50 у відкритому меню налаштувань. Так само ви можете зробити з іншим сповіщенням.

Ми блокуємо непотрібні категорії сповіщень

До Android Oreo додали категорії сповіщень SO, і вони є потужним інструментом для управління додатками. Категорії сповіщень дозволяють відключити певні типи сповіщень (групові повідомлення в WhatsApp, сповіщення від Google та t.D.). Блокуючи непотрібні категорії сповіщень, ви можете бути впевнені, що, отримаючи повідомлення, це буде саме те, що вам потрібно перевірити.

Доступ до категорій сповіщень на Android Oreo та вище

 • Відкрийте “Налаштування“.
 • Виберіть “Програми та сповіщення”.
 • Натисніть “Показати всі програми”.
 • Виберіть програму, яку потрібно налаштувати сповіщення.
 • Клацніть “Сповіщення програми”

сповіщення, samsung, налаштування, телефон

Зверніть увагу, що ви можете отримати доступ до цих налаштувань іншими двома способами: натисніть і утримуйте сповіщення, коли ви отримуєте його, або злегка шпигуйте сповіщення в бік і натисніть піктограму передач. Якщо ви випадково блокували якусь категорію сповіщень і хочете повернути його, виконайте описані вище дії.

Історія сповіщень Android 11

В останній версії операційної системи Android додається корисний інструмент, який буде дуже корисним при налаштуванні попередніх, які ми отримуємо. Історія сповіщень дозволяє нам відновити видалені або невидимі сповіщення, що особливо цікаво, коли, відключаючи їх, ми можемо передати нам важливе повідомлення.

Щоб активувати його, ми отримуємо доступ до мобільних налаштувань, а потім натисніть «Програми та сповіщення» та вибираємо «Історія сповіщень».

Щоб проконсультуватися з ними, просто перемістіть центр управління телефонами та виберіть опцію «Історія», який буде відображатися поруч із іншими попередженнями.