Home » Як відкрити блискавку на Android. Окремі програми для Android для архівів

Як відкрити блискавку на Android. Окремі програми для Android для архівів

Відкриття архівів zip на пристроях Android

Щоб відкрити Zip.Файл та витягнути його вміст на пристрої Android, у більшості випадків вам не потрібен спеціальний інструмент, оскільки тут майже завжди встановлений менеджер файлів, і більшість з них оснащені інструментами для роботи з архівами.

Нижче ми продемонструємо, як використовувати різні провідники для зеленого робота для перегляду та розпакування стиснених пакетів, і якщо ви використовуєте файловий менеджер, відмінний від представленого, діяти за аналогією з інструкціями найчастіше, це буде ефективним рішенням.

Архів B1

B1 Archiver. Популярний інструмент для архівування та роз’єднання різних типів архівних файлів. Він підтримує популярні формати, такі як ZIP та RAR, але також має сумісність з 37 інших форматами. Archiver B1 ідеально підійде тим, хто звик регулярно мати справу з унікальними або незвичайними типами архівних файлів. Цей архів також має підтримку RAR, що складається з декількох пакетів, та архівів B1, якщо вам це потрібно. Загалом, це потужний додаток з хорошим дизайном, але вам доведеться заплатити 000 , якщо ви хочете використовувати деякі додаткові функції та позбутися реклами. Однак, у будь.Якому випадку, архів B1. Це гарне застосування, яке ідеально виконує свої завдання.

Як відкрити файл zip та rar на android-telephone?

Уявіть собі просту ситуацію: вас відправили на пошту, запасний файл, в якому є кілька важливих документів. Для того, щоб побачити самі документи, необхідно витягнути їх із файлу, в який вони були упаковані. І як це зробити?

Насправді, легко відкрити файл ZIP або RAR, часто для цього вам навіть не потрібно вдаватися до сторонніх програм. Якщо у вас є провідник, встановлений у прошивці, швидше за все, з ним ви можете розпакувати файл. Ось приклад: файл знаходиться у папці, натисніть на файл, і система пропонує нам витягнути його:

android, окремі, програми, архівів

Наприклад, ми витягуємо в одній папці. Архів розпакований. Ми переходимо до цього і бачимо наш файл.

Якщо немає вбудованого провідника або він не підтримує розпакування файлів, ви можете завантажити програму, яка дозволяє створювати та розпакувати архіви.

Ми переходимо до Google Play і пишемо в пошуку rar.

android, окремі, програми, архівів

Встановіть програму, яка вам подобається. Ми віддавали перевагу однойменному додатку RAR, яку створила знаменита компанія Rarlab. Встановити.

android, окремі, програми, архівів

Запустіть і шукайте файл, який потрібно розпакувати. Ось наш файл:

Клацніть на нього і тримайте палець, поки меню з’явиться. У меню виберіть “Витягніть” та видаліть до необхідного розділу. Нам зручно витягнути в поточній папці.

android, окремі, програми, архівів

android, окремі, програми, архівів

Тепер ви можете відкрити його за допомогою відповідної програми.

android, окремі, програми, архівів

Ви також можете використовувати третій партійний провідник, наприклад, провідник додатків ES. Суть однакова: ми знаходимо з ним файл, натисніть на нього. Потім натисніть кнопку меню (у вигляді трьох точок), у меню виберіть пункт “Роз’єднання B”.

Інші програми для відкриття zip.Файлів на Android

Окрім файлів від Google, ви можете використовувати інші програми для виконання таких дій на своєму смартфоні Android. Нижче наведено список найкращих програм для відкриття zip.Файлів на Android.

See also  Як перейти до каталогу з комп'ютера.

Zarchiver. Це чудова програма для відкриття zip Archives на Android. Додаток підтримує багато форматів, від найпоширеніших до не дуже поширених. Серед підтримуваних форматів 7zip, rar, rar5, bzip2, gzip, xz, iso, tar та інших.

Zarchiver дозволяє переглядати вміст архівів вибраних форматів без розпакування, і за бажанням ви можете створити власний архів, захищений паролем. Додаток також підтримує поділ архівів на частини, але це не доступно для всіх типів архівів.

Процес вилучення файлів до Zarchiver такий: натисніть на ZIP.Файл, а потім виберіть розпакувати тут або розпакувати. Використовуйте “Розпак”, щоб вказати, де повинні бути розміщені ваші розпаковані файли.

RAR. Ще одна універсальна програма управління файлами. Створений тими ж розробниками, що і Winrar, він може відкрити RAR, Zip, 7Z, ISO та інші типи файлів. Ви також можете стиснути файли у вибраних форматах. Рар може переглянути архіви блискавки та RAR, не відкриваючи їх, додаток простий і простий у використанні.

RAR поставляється з додатковою функціональністю, включаючи можливість перевірки та відновлення пошкоджених архівів.

Процес розпакування файлів майже такий же, як і через програму Zarchiver.

Також простий у використанні, популярний додаток.

Функціональність: Створіть архіви: 7Z (7zip), Zip, BZIP2 (BZ2), GZIP (GZ), XZ, TAR; Розпакування архівів: 7zip, Zip, rar, rar5, bzip2, gzip, xz, iso, tar, arj, cab, lzh, lha, lzma, xar, tgz, tbz, z, deb, rpm, Zipx, mtz, chm, DMG, CPIO, CRAMFS, IMG, WIM, ECM, ARC, LZIP. Шифрування. Створення та розпакування багаторазових архівів. Часткове вилучення файлів.

Мінус: Немає стиснення підтримки формату RAR. Тільки розпакування.

Робота в цій програмі схожа на попередню програму. Загалом, інтенсивність усіх провідників та архівів

Особливості роботи в Zarchiver

Як відкрити поштовий файл на Android?

Zip. Це архівування файлів та стиснення даних без втрат. Цей формат зручний для передачі багатьох файлів, і зменшений розмір стане додатковим плюсом. Стиснення файлів, як правило, відбувається за допомогою алгоритму Deflate. Android не в змозі відкрити цей формат “поза коробкою”, тому єдиним рішенням буде використання третім.Партійних програм у Google Play. Однак, який з них є найкращим і перевіреним?

Раніше Google випустив програму файлів. Це менеджер файлів. З ним ви також можете відкрити Zip Archives. Для цього завантажте програму за посиланням нижче. Після встановлення відкрийте його, перейдіть до розділу “Перегляди”. Якщо файл розташований у “Завантаження”, ви можете негайно відкрити категорію “Завантажені файли”. У нашому випадку архів ZIP був завантажений з Telegram, тому ми переходимо до внутрішньої пам’яті, шукаючи папку Telegram, потім переходимо до документів Telegram. У цій папці повинен бути розміщений файл завантаження. Якщо натиснути на нього, програма запропонує витягнути архівні файли, після натискання на “Продовжити” невелике вікно з попереднім вивченням документів відкриється.

android, окремі, програми, архівів
android, окремі, програми, архівів

Клацаємо на “Готові”, після чого архів розпакує в папку з однойменним іменем.

Файли. Надзвичайно комфортна та корисна програма від Google

У розділі “Exchange” ви можете поділитися відео, додатками та іншими даними з людьми поблизу, які мають це рішення.

Друга версія з шрифтами Google San. У вікні Основних файлів відображається кількість використовуваної пам’яті та аналізує сховище для зайвих файлів. Дублікати, кеш.Додаток із зображеннями та відео, завантажені та великі файли відображаються трохи нижче. Простими словами, файли Google, крім підтримки zip.Файлів, сподобаються багатьом іншим функціям. Ми рекомендуємо!

See also  Як увімкнути голосовий вхід на Android. Перезавантажте свій пристрій

ДОДАТОК: Файли Google: звільнити місце на розробці телефону: Google LLC Категорія: Інструменти Версія: 1.0.224103129 Ціна: Безкоштовно завантажити: Google Play з додатком вже зацікавлена: 0 людей

Додаткові статті

Змішувач

З точки зору функціональності, він значною мірою схожий на попереднього менеджера файлів, але його інтеграція може бути більш зрозумілою, плюс з побудованим менеджером архівів, щоб працювати дещо простіше, ніж це було у випадку з провідником ES. Однак тут, у безкоштовній версії, більш нав’язлива реклама.

Його використання полягає в наступному:

  • При запуску програми за замовчуванням внутрішнє сховище з даними відкриється. Якщо необхідний архів на картці пам’яті, вам потрібно буде перейти на нього. Відкрийте головне меню програми, натиснувши піктограму у вигляді трьох смуг у верхній лівій частині інтенсивного.
  • Тут виберіть “SD SIM карта”. Якщо необхідний вам архів Zip знаходиться в основному сховищі, то пропустіть ці два кроки.
  • Знайдіть потрібний архів і натисніть на його назву чи мініатюру.
  • Архів буде відкритий як звичайна папка. Ви можете не тільки переглянути в ньому дані, але й редагувати їх. Правда, необхідні файли повинні спочатку вивезти за межі архіву.

Менеджери файлів

Якщо ви не хочете встановлювати окрему програму, призначену виключно для роботи з архівами, ви можете використовувати файловий менеджер. Можливо, що будь.Який із перерахованих варіантів вже є на вашому смартфоні чи планшеті!

Загальний командувач

Загальний командувач відомий усім власникам комп’ютерів. Багато людей переходять на нього з “провідника”, оскільки подвійний.Окональний режим у випадку необхідності роботи з файлами набагато зручніше. На жаль, комп’ютерна версія програми коштує багато грошей. Що стосується варіанту Android, він розповсюджується для безкоштовних творців на продаж плагінів. Google Play зазначає, що в додатку є реклама, але насправді система для неї займає саме той самий модуль, який служить для придбання плагінів.

Загальний командувач. Це один з найбільш функціональних менеджерів файлів. Тут ви також можете використовувати двопанельний режим, як на комп’ютері, легко копіюючи та переміщуючи файли. Однак деякі функції стають доступними лише після встановлення вищезгаданих плагінів. Наприклад, лише таким чином ви можете отримати можливість використовувати програму як клієнт FTP. Кореневий функціональний також вимагає спеціального плагіна. Однак тут ми говоримо про роботу з архівами на Android, і він доступний за замовчуванням тут. Через загального командувача ви можете як упакувати, так і розпакувати архіви. У той же час майже всі функції, описані вище в історії про окремі архіви, будуть доступні користувачеві. Навіть вибір рівня стиснення доступний. Важливо, щоб інтеграція файлового менеджера здійснювалася російською мовою, тому проблеми користувача, безумовно, не повинні виникати. Одним словом, це дуже хороший варіант, який заслуговує на його чотири з зірки в Google Play. Цікаво, що творці обіцяють стабільну роботу своєї програми навіть на Android 1.5. Цікаво, хтось перевірив це твердження?

ES.Провідник

Дуже популярний додаток, яке в першу чергу встановлено багато смартфонів. Це абсолютно незрозуміло, з чим він пов’язаний. Звичайно, безкоштовний менеджер файлів зачаровує. Але є нав’язлива реклама, яка може дратувати. Ви можете позбутися цього лише, купивши про-версію, оцінену розробниками у 179. Можливо, що людям подобається можливість змінити тему, щоб ви могли змінити інтеграцію програми. Теми розповсюджуються в Google Play у вигляді окремих літаків, найчастіше вони також безкоштовні.

See also  Як скинути налаштування на android bq. Через ПК

Ця утиліта включає всю функціональність, знайомій з файловим менеджером. Тобто користувач зможе копіювати та переміщувати файли, видалити їх, перейменувати, ділитися ними та виконувати інші дії з ними. Тут також є диспетчер додатків, який допомагає усунути таке, їх резервне копіювання та створення ярликів. Існують також деякі інші функції ES EST. Наприклад, працюйте на WebDav та FTP. Але нам найцікавіше нарощувати архіви. Програма розуміє формати ZIP та RAR. Вони успішно розпаковані. Що стосується створення архіву, то користувачеві доступний лише формат zip. Ви можете створити зашифрований архів за допомогою 256-бітного ключа за допомогою програми.

“Провідник” Він цілком підходить для базової роботи з архівами, коли такі файли завантажуються на смартфон надзвичайно рідко. Важливо, щоб інтеграція утиліти інтегрувалася в російську мову.

Блискавка

Ви можете використовувати Zipper як менеджер файлів на своєму смартфоні. Це вже більш спеціалізована заява, ув’язнена з архівами. Використовуючи цю програму, ви можете розпакувати різноманітні архіви. Від блискавки та 7zip до BZ2 та RAR. Одним словом, всі найпопулярніші формати підтримуються, проблеми, безумовно, не виникнуть. Визнає корисність та розділений Zip Archives, який також називають мультималіком. Що стосується створення архівів, блискавка пропонує лише 7zip та блискавки.

В останні роки утиліта зародила додатковою функціональністю. У зв’язку з цим вона наздогнала і навіть обігнала багатьох менеджерів файлів. Тепер за допомогою Блискавка Ви можете побачити статистику використання SD.Картки, працювати з текстовим файлом, використовувати “малюнок”, ознайомитись з інформацією про систему і навіть побачити Flash анімацію. Звичайно, тут побудований клієнт FTP. Програма розповсюджується повністю безкоштовно, її творці заробляють лише на рекламному шоу. Приємно, що деякий час тому розробникам допомогло переклад інтенсивного на російську. Ви можете запустити менеджер файлів в операційній системі, починаючи з Android 3.0.

Суцільний дослідник

Мабуть, найкращий менеджер файлів серед існуючих на даний момент Однак конкретна функціональність завжди може бути додана, встановивши плагін, який виготовляється легко і просто. Крім того, зрозуміла інтеграція повинна бути задоволена, що повністю руйнівне. Через цього менеджера файлів ви можете працювати навіть із послугами “хмара”. І, звичайно, розпалювання та створення архівів доступні тут. Ви можете витягнути файли з архівів 7.ZIP, Zip, TAR та RAR, включаючи зашифровані. Створюючи архів, вибір не такий широкий. Серед варіантів доступний лише блискавка та 7zip

На жаль, програма працює безкоштовно лише пару тижнів. Але це так, коли давати файловому менеджеру про сто сотню це не складно. Після оплати ви можете використовувати заявку з чіткою совістю. І не забувайте цього Суцільний дослідник. Це один з небагатьох менеджерів файлів, які повністю позбавлені реклами.