Home » Як відкрити файл PDF на комп’ютері. Як зробити скріншот?

Як відкрити файл PDF на комп’ютері. Як зробити скріншот?

Як відкрити та надрукувати файл у форматі PDF

Pdf-один з найпоширеніших форматів для документації, електронних книг та інструкцій. У форматі PDF ви можете зберігати інформацію будь-якою формою, і вона буде відображатися скрізь однаково, т.Е. Форматування та макет документа завжди будуть однаковими. Це формат PDF і заслужив його визнання.

Щоб почати з того, я відразу хочу з’ясувати, що програми, які будуть витрачені, відкривають PDF-файли лише для перегляду. Т.Е. Щось, щоб змінити документ за допомогою допомоги, неможливо. Деякі програми дозволяють додавати нові об’єкти до документа або змінити текст, але не сам PDF-формат є досить конкретним, і навіть за допомогою редакторів, процес його редагування зовсім не схожий на роботу з документом Word.

Ви можете переглянути відео або прочитати статтю:

У найпростішому випадку ви можете прочитати файл у будь.Якому сучасному браузері: Google Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Edge. Функціональність буде обмежена: лише переглядати вміст та друк. Для цього достатньо передати файл на вкладку Blank Browser. Але якщо, таким чином, файл PDF не відкривається, то спробуйте встановити одну з програм.

Як зробити скріншот у Windows 10? Всі методи Snapshot екран

Як відкрити файл PDF на компютері

У цій статті подумайте, як і як відкрити файл PDF, розгляньте різні способи. Для файлів PDF (PDF) є різні глядачі (читачі), редактори та Т.П. Ми розглянемо в цій статті найбільш стандартним і простим.

Найшвидший спосіб, т.Для кожного Windows та Macos є браузер за замовчуванням, і це вже попередньо встановлено.

Ви можете просто перетягувати файл PDF-файлу курсору миші до браузера для його відкриття. Цей метод дозволяє просто переглядати файл і надрукувати його (надішліть його до принтера), якщо це необхідно.

Другий шлях. Клацніть правою кнопкою миші.Pdf-файл = Відкрити з = Виберіть свій браузер, який ви використовуєте. Це може бути будь-який бурі (Google Chrome, Firefox, EDGE та T.Р). Щоб відкрити файл PDF-файлу за замовчуванням у меню “Відкрити”, виберіть “Вибрати іншу програму” = Далі, виберіть свій браузер у новому вікні та натисніть “Обговорити” Завжди використовувати цю програму, щоб відкрити.Pdf-файли “.

файл, комп, ютері, зробити

Відкрити PDF через Adobe Acrobat Reader

Adobe має офіційну безкоштовну програму для відкриття PDF-файлів у режимі читання, t.Ви можете лише прочитати PDF і надрукувати його (надішліть до принтера).

Крім того, завантаження програми може з нашого сервера для прямого посилання.

Встановіть програму та відкрийте файл PDF, використовуючи його. Щоб відкрити файл PDF через програму Adobe Acrobat читачем за замовчуванням, у меню “Відкрити за допомогою”, виберіть “Вибрати іншу програму” = Далі, виберіть Adobe Acrobat Reader DC у новому вікні та натисніть “Обговорення” Завжди використовуйте цю програму до ВІДЧИНЕНО.Pdf-файли “.

файл, комп, ютері, зробити

Відкрийте PDF через Word (Microsoft Office)

Word також знає, як відкрити додатки PDF, але в MS Office є не тільки функціональність читання файлів PDF, але є можливість їх редагувати, а потім знову зберегти їх у форматі PDF.

Якщо у вас немає Microsoft Office, ви можете завантажити його в нашому каталозі. Купити ліцензійний MS Office з 549 ₽ може також на нашому сайті. Доставка ключів миттєво до вашої електронної пошти відразу після оплати.

Після встановлення в Word = “Файл” MENU = Open = Overview = Виберіть потрібний файл PDF.

файл, комп, ютері, зробити

Це все, ми розглядали основні способи відкрити файл PDF з мінімальними зусиллями.

Документи Google

Завдяки хмарному сховищі для зберігання документів Google Документи ви також можете переглянути, редагувати та створювати файли у форматі PDF, DOCX, PPTX, XLS.

Для початку роботи користувач повинен мати активний обліковий запис у системі Google.

Щоб відкрити документ PDF, перейдіть на головну сторінку сховища та натисніть на значок “Створити” (зліва на панелі інструментів). У спадному меню натисніть “Завантажити файли”.

У вікні, яке відкриється, залишається просто перетягнути потрібний документ.

Через кілька секунд файл відкриється в новому вікні в Інтернеті Vewor.

See also  Як підключити колонку Bluetooth до комп'ютера. Як підключитися до телевізора

Як редагувати файл PDF

Файли PDF задумалися, як не редаговано, але все.Таки є способи, як це можна зробити, я залишаю чотири методи нижче.

Перетворювач з Adobe

Adobe створив свій власний онлайн-конвертер, який перетворює PDF-файли до документів Word, збереження початкового форматування.

Після перетворення ви можете редагувати документ Word, а потім зберегти його знову як PDF.

Метод працює лише за наявності доступу до Інтернету.

Текстовий редактор Microsoft Word

Щоб відкрити файли PDF, ви можете використовувати вбудований перетворювач Microsoft Word. Для цього відкрийте файл у текстовому редакторі та зачекайте, доки слово перетворює документ. Після цього він буде доступний для редагування.

Важливий. Не всі файли можуть бути відкриті за допомогою цього методу. Ті самі файли можуть відображатися неправильно, особливо для старих версій програми (до 2013 року).

Foxit Phantompdf

Програма Foxit Phantompdf дозволяє вам редагувати та створювати PDF-файли, конвертувати їх у документи пакетів Mcrosoft, а також у HTML та RTF.

Посилання для завантаження. Офіційний сайт.

Adobe Photoshop

Інша програма від Adobe, за допомогою якої ви можете редагувати файл PDF, цей Photoshop.

Нюанс цього методу полягає в тому, що документ PDF відкривається як зображення відповідно і редагує його лише як малюнок.

Отже, ми розглянули більшість способів роботи з документами PDF, і тепер у вас не виникне труднощів під час роботи з цим форматом ні по телефону, ні на персональному компютері.

М’який з мінімальними функціями

Мінімальний набір функцій для читання документів PDF наділений усіма сучасними веб.Браузерами, зібраними на основі Chromium, Mozilla та DR. Але навіть серед них є відмінності. В деяких браузерах під час читання документів PDF доступні більше інструментів перегляду. Наприклад, Firefox має можливість переглядати сторінки, повертаючи. Тобто 2 відразу.

Так, а інші елементи управління значно більші, ніж у Chrome, Maxthon або Opera.

Однак всі браузери мають 2 недоліки, які роблять цю версію відкриття PDF-документів не найкращі. Вони витрачають занадто багато оперативної пам’яті, і запускаються. Під час веб-набору це не відіграє певної ролі, оскільки браузер вже запущений, але коли автономна робота над відкритим місцевим документам краще використовувати менш ненаситнім і швидшим засобом.

Де Adobe Reader безкоштовно завантажити?

Кращий Adobe Reader X Завантажити безкоштовно на офіційному веб-сайті виробника (це краще, тому що світ-fammous виробник несе відповідальність за свою продукцію, на відміну від інших):

Що завжди звертати увагу на завантаження?

Під час завантаження завжди зверніть увагу на різні речення, навпаки, з яких є невеликі вікна з кліщами. Якщо це варто, то ця пропозиція буде автоматично встановлена ​​разом із бажаною програмою. Як правило, такі галочки найкраще видаляються або принаймні звертайте увагу на них:

Абонент, встановлення цієї програми, написав:

“Я зараз завантажив програму перегляду PDF-файлів і все пішло. Велике спасибі! І тоді у мене був офіс Microsoft, і там була якась абракадабра.”

Корисні функції Adobe Reader

Кожна програма надалі розробила, поява нових додатків. Подібні інновації також характерні для Adobe Reader, де останні випуски програми найбільш спрощуються у використанні, які не властиві іншим програмам. Adobe Reader допомагає відобразити найскладніші документи, які використовують сучасні методи візуалізації.

Відкриваючи зчитувач Adobe, ми бачимо, що кількість кнопок на панелі інструментів не так багато, це візуально спрощує роботу. У робочому вікні врахуйте основні режими служби цієї програми:

Друк файлу на принтері (якщо документ не встановлений документом, який не дозволяє друкувати, редагувати, копіювати)

Відкрийте номер сторінки документа. До речі, натиснувши це вікно за допомогою миші, ви можете ввести кількість будь-якої сторінки в документі, щоб відобразити його на екрані

Загальна кількість сторінок у документі.

Зменшувати шкалу. Те саме станеться, коли ви натискаєте гарячі клавіші Ctrl і мінус (-).

Збільшити масштаб або ви можете використовувати гарячі клавіші Ctrl і плюс

Вибір документа відображення масштабу. Натисніть на невеликий трикутник (виділений червоним прямокутником), спадне меню відкриється з масою масштабування параметрів:

Завдяки функції масштабування ми можемо переглянути всю сторінку документа. Мені подобається вибрати масштаб “ширину” або “на вміст”.

Якщо ви натискаєте вікно у вікні (де знаходиться 131% на екранах цифрових зображень), ви можете ввести необхідну шкалу, це випадок у спадному меню немає відповідного масштабування.

Серед іншого, можна пов’язувати масштаб горизонтально або вертикально, що також дає змогу масштабувати виділений фрагмент документа. Для цього у верхньому меню програми ми перетинаємо перегляд. Шкалу, де ми вибираємо “по ширині” або “висота”.

Встановіть ширину вікна і дозвольте прокручувати

See also  Як Samsung підключення до телевізора. Бездротові методи

Програма Adobe Reader дозволяє полегшити перегляд документа та навігації користувачам з обмеженими можливостями, а саме використання автоматичного прокрутки тексту. Існує управління документом PDF за допомогою клавіатури. Однак можна прочитати документ вголос англійською мовою.

Щоб запустити автоматичне прокручування, для цього, у верхньому меню програми, потрібно зробити шлях:

Перегляд. Тип сторінки. Автоматичне прокручування.

Ви не можете зробити цей шлях, просто натисніть гарячі клавіші Ctrlshift, щоб запустити автоматичне прокручування. Також достатньо, щоб натиснути Ctrlshift, щоб зупинити.

Додайте записку. Натиснувши на значок нотаток (1 у скріншоті вище), скажімо, на стор. 5, ви можете зробити нотатку “на полях книги”, тобто напишіть свої коментарі до матеріалу читання.

Існує такий вираз: “Думка зникла, не робити нікого вдома”. Так що цього не трапляється, ваші думки, що виникають під час читання книги, краще записувати, використовуючи нотатки.

Потім ви можете знайти свої нотатки, якщо ви спочатку збережете їх, як зазвичай. Збережіть. Потім ці нотатки зберігаються на самих сторінках у вигляді значка жовтої ноти:

Ви можете негайно переглянути всі свої нотатки, якщо читач Adobe пройде шлях у верхньому меню:

Переглянути. Коментарі. Анотації. Примітки.

Перегляньте файл у режимі читання, який дозволяє переглянути документ на весь екран, усуваючи наявність набору елементів управління, панелей, тим самим створюючи більшу економію вільного простору. Ви можете вийти з цього режиму за допомогою кнопки ESC, яка знаходиться у верхньому лівому куті клавіатури.

Мініатюрні сторінки. Натиснувши на цю кнопку, ви можете за допомогою слайдера (іноді називають його ліфтом) швидко переглядати мініатюр сторінок.

Додатки: переглянуті файли. Щоб переглянути їх, потрібно мати такі вкладені файли у документі PDF.

Є пошуком за допомогою документа PDF?

Adobe Reader характеризується наявністю системи пошуку якості. Необхідний текст можна знайти як у документі, що є відкритим, так і у документах PDF у папці. Пошук можна виконувати як у тексті, так і у закладках, у коментарях. Для цього у верхньому меню програми Adobe Reader натисніть: EDIT. Знайти.

У верхній частині екрана з’являється вікно, в якому потрібно ввести одне слово або фразу для пошуку. Після пошуку відкриється сторінка, яка містить потрібне слово (за умови, що це в документі), наприклад:

Це можливо для більш серйозного пошуку: редагування. Розширений пошук.

Чому PDF не відкривається у браузері

Комп‘ютерне програмне забезпечення. Не єдиний спосіб перегляду PDF. Більшість сучасних браузерів підтримує читання цифрового паперу. Ви можете відкрити їх безпосереднім посиланням з Інтернету та від жорсткого диска.

Оновлення програми

Як і програмне забезпечення, інтернет-браузери не завжди правильно відкривають електронні книги, створені новими стандартами. Тому вони повинні періодично перевіряти оновлення та підтримувати їх актуальність.

 • Google Chrome: три точки у верхньому правому куті. Довідник. Про браузер Google Chrome.
 • Opera: кнопка меню у верхньому правому куті. Оновлення та відновлення.
 • Firefox: значок меню на панелі інструментів. Довідник. Про Firefox.
 • Яндекс.Браузер: значок меню в тюльбарі. Додатково. Про браузер.

Зазвичай перевіряйте та оновлюються автоматично. Після завершення процесу потрібно перезапустити браузер.

Перевірка файлів

Якщо ви читаєте цифрову книгу на збереженому посиланні. Будьте приготовані, що посилання може бути обурена, або сам файл може бути видалений через авторське право. Тому браузер не може визнати пошкоджену інформацію.

 • Оновіть сторінку кілька разів або перезапустіть браузер;
 • Спробуйте побачити інший файл PDF або посилання.
 • Якщо інші браузери встановлюються на компютері, перевірте, чи відкриваються вони проблемним документом;
 • Збережіть книгу на жорсткому диску та спробуйте переглядати за допомогою комп‘ютерного програмного забезпечення.

Діагностика браузера

Заявка доступу до Інтернету також може спричинити проблему читання PDF. Щоб перевірити, чи блокує огляд електронної документації, виконайте такі дії:

 • Очистіть кеш-пам’ять у браузері та на ПК.
 • Спробуйте розпочати спостерігач у режимі сумісності.
 • Перевірте, чи читається документ у іншому браузері.
 • Якщо ви використовуєте плагін Adobe Acrobat, перевірте, чи відключено.
 • Браузери блокують вміст, переданий відповідно до незашифрованого з’єднання. Змініть це в налаштуваннях.

Розглянуті варіанти допоможуть, якщо PDF не відкривається на компютері або в браузері. Але в більшості випадків помилка можна запобігти за допомогою правильного інструменту для читання. Pdf Commander може розпізнати електронний папір з будь-якою PDF-версією та легко відкриває та змінює проекти, створені в інших. Це світло і швидке застосування підтримує всі версії Windows, у ранніх будівлях Windows 7 та XP.

Програми читання PDF

Програми для читання PDF-файлів (документів) дуже часто використовуються не тільки працівниками офісу, але й звичайними користувачами. Не кожен з нас тепер пам’ятає того дня, коли він був останнім у бібліотеці або шукав конкретну літературу у своєму книжковому шафі. Через те, що майже всі сучасні книги та літературні публікації доступні безкоштовне використання в Інтернеті у форматі PDF.

See also  Як зробити скріншот на Asus Zenfon

Володіючи будь-яким сучасним комп‘ютером або планшетом на базі Windows, ви можете прочитати свої улюблені книги, відтворення та робочу літературу, не виходячи з дому. Для цього достатньо завантажити безкоштовну програму для відкриття та читання PDF-файлів. Важливо відзначити, що часто всі текстові документи мають стандартне розширення, яке визначає формат файлу (TXT, DOC, FB2), але такі файли не дуже зручні для перегляду та читання. Інша справа, якщо ми працюємо з портативним форматом документа, який найчастіше використовується для формування буклетів (буклетів та будь-яких інших цифрових документів з графічними елементами). Такий документ дозволяє зберігати в одному файлі велику кількість тексту з графікою, і в той же час не займати багато місця на жорсткому диску.Використовуючи запропоновані програми для читання документів PDF на компютері, ви можете ластики, залишити закладки, друк, а в деяких випадках навіть редагувати текст.

Крім того, розробники цього програмного забезпечення піклувалися, що кожен читач може налаштувати відображення книги / документа або лише графічного файлу для себе. Ви можете особисто визначити розмір шрифту, масштабу, а також вказати інші параметри, щоб сприймати інформацію з великим комфортом.

Безумовний лідер серед аналогічних програм, що дозволяє переглядати та редагувати PDF. Він має функціональність, що дозволяє захистити документ з редагування та збереження веб-сторінок у форматі одного іменого. Зручна інтеграція дозволяє швидко звикнути до основних функцій, включаючи створення або конверсію файлів, змінюючи містяться дані та встановлення паролів. Програма забезпечує кілька десятків закінчених шаблонів, що полегшує завдання редагування.

Foxit Reader дозволяє вам не тільки зручно переглядати документи PDF, але й надрукувати їх, зробити нотатки, залишити коментарі до фрагментів тексту, а також ділитися вмістом з іншими користувачами.

Ще одна чудова програма для роботи з документами PDF у режимі читання. Відрізняється підтримкою великої кількості мов та зручних навігаційних інструментів.

Один з кращих переглядів PDF з розробника Adobe. Він має всю необхідну функціональність для комфортної роботи з популярним форматом файлу.

Популярна програма для перегляду PDF з відомого графічного розробника.

Якщо ви шукаєте інструменти, які ви можете відкрити PDF для читання, то спробуйте цей простий та функціональний інструмент.

Viewer STDU. Проста та функціональна програма для відкриття великої кількості електронних документів, таких як: TIFF, PDF, DJVU, XPS, JBIG2.

Pdf-XChange Viewer. Мало, але функціональна програма, яка заточена для роботи з PDF-файлами. Дозволяє конвертувати електронні документи на графічні зображення.

Розширена версія того ж програми для читання та редагування файлів у форматі PDF. Знає, як взаємодіяти з іншими офісними програмами і відрізняється зручним користувачем Inteeis.

Простий читач PDF, що характеризується невеликим розміром і здатністю конвертувати документи на популярні графічні формати.

Примітка. Усі програми, доступні на сайті, були завантажені, виключно з офіційних джерел, перевіряються на безпеку та продуктивність у різних версіях операційної системи Windows. Copyright © 2014-2019 SoftPrime.Сітка

Відкрити в браузері

Мало хто знає, але формат PDF може бути відкритий у браузері. Справа в тому, що веб-браузери мають спеціальний плагін Adobe, який дозволяє це зробити. Це легко знайти, вам просто потрібно ввести спеціальну команду, щоб зателефонувати до списку плагінів у адресному рядку. Для кожного браузера вона є своєю власною:

 • Браузери на платформі Chromium (Google Chrome, Yandex, Amigo та T. D.). Chrome: // Плагіни;
 • Opera. Opera: // Плагіни;
 • Mozilla Firefox. Про: плагіни.

Там вони можуть бути відключені, увімкнути або видалені. Якщо Adobe Plug є немає, ви можете легко встановити його. Наприклад, завантажте на офіційних веб.Сайтах веб.Служб.

Якщо файл PDF не відкривається, читача немає, а Інтернет відключений, ви можете відкрити його за допомогою браузера. Клацніть правою кнопкою миші на документі “Відкрийте за допомогою”? Ми обираємо програму.