Home » Як відкрити хмару на iPad. Як подивитися на фотографію в хмарі на iPhone

Як відкрити хмару на iPad. Як подивитися на фотографію в хмарі на iPhone

Як побачити iCloud на iPhone

Service iCloud дозволяє користувачам зберігати на ньому дані. Користувачі, які мають ID Apple, зможуть ввести його. Cloud Service дозволяє зберігати фотографії, відео та інші дані, щоб вони могли отримати доступ до них з будь.Яких пристроїв Apple, що належать користувачеві.

На iCloud ви можете зберігати велику кількість інформації, яку можна збільшити за відносно невелику плату. Це дозволяє звільнити місце на iPhone. 5 гігабайт доступні для безкоштовного зберігання. Щоб використовувати підвищений обсяг, потрібно натиснути кнопку “Купівля” та здійснити відповідний оплату. Доступ до сервісу можливий із смартфонів із iOS, Android або з персональних комп’ютерів, що працюють Mac OS, Windows.

Як ввести iCloud через браузер

Для цього відкрийте браузер Safari. Після цього вам потрібно виконати такі дії:

 • Зайти на сайт.
 • На головній сторінці відображатимуться посилання на “Налаштування iCloud”, “Знайти iPhone” та “Знайти друзів”. Необхідно ковзати на значку відкриття меню, розташованого в нижній лінії.

хмару, ipad, фотограф, хмарі

 • У меню, яке відкриється, виберіть пункт “Повна версія сайту”.
 • Вхідна сторінка з’явиться на екрані. Apple ID та пароль вводяться у відповідні поля.

Після введення послуги користувач отримує доступ до всіх своїх можливостей.

Як ввести хмару iCloud за допомогою iPhone за допомогою

Щоб отримати доступ до цієї послуги через додаток, потрібно зробити такі кроки:

 • Вам потрібно відкрити стандартну програму “файли”.
 • У нижній частині екрана виберіть “огляд” вкладки “.
 • Потрібно перейти до елемента iCloudDrive.
 • Після цього на екрані будуть показані файли, завантажені в iCloud.

Тепер ви можете знайти потрібний файл у хмарі та переглянути його.

Що таке зберігання iCloud?

Інтернет-сервіс iCloud-Apple, який відповідає за синхронізацію даних на ваших пристроях Apple. Він також включає хмарне сховище для фотографій, відео, резервних копій, третій партійних програм тощо.

Кожен користувач має 5 ГБ безкоштовного сховища після створення ідентифікатора Apple. Майже всього цього недостатньо, оскільки, зберігаючи на хмарі всіх даних, пам’ять швидко заповнюється.

Якщо безкоштовне сховище заповнено, ви можете придбати в ньому додаткову пам’ять. Якщо цей варіант не підходить вам, вам доведеться звільнити свою пам’ять у сховищі для подальшої роботи синхронізації.

Як ввести iCloud з iPhone

Ви навіть можете ввести портал з мобільного пристрою без необхідності активувати повну версію сайту. Просто введіть цільову лінію iCloud.Com і негайно дістатися до сторінки авторизації. Вам доведеться ввести лише адресу облікового запису Apple ID, ваш пароль і підтвердити вхід до двох факторів.

хмару, ipad, фотограф, хмарі

Код може знадобитися від авторизації двох факторів

Після цього будуть доступні такі розділи:

На фотографіях ви можете побачити всі фотографії, які ви коли.Небудь вивантажували в iCloud, вміст програми “Файли” доступний на диску iCloud. Та примітки, нагадування та знаходження iPhone.Це спрощені версії вбудованих додатків в iOS.

хмару, ipad, фотограф, хмарі

Файли додатків та нагадування у веб.Версії iCloud

До речі, ви можете перейти до iCloud таким чином, навіть не з iPhone або iPad. Будь.Який пристрій з браузером, підключеним до Інтернету, підходить.

Apple зробила оновлення iCloud.Com у 2019 році, так що інтеграція інтеграції платформи найбільш повністю узгоджується з новими версіями ОС. Це особливо добре в прикладі тих самих нагадувань, які зараз виглядають як незалежна програма. Швидше за все, для цього слід подякувати Project Catalyst, що дозволило створити універсальне програмне забезпечення для Mac та iPad.

See also  Як підключити iPad до MacBook. Як відновити iPhone в MacOS Catalina

Як налаштувати iCloud на iPhone та iPad

Коли ви купуєте новий iPhone або налаштовуєте старий з нуля після скидання, вас запрошують увійти в систему за допомогою облікового запису Apple ID. Вона автоматично налаштовує iCloud.

Якщо ви не налаштували iCloud під час налаштування пристрою, це можна зробити в будь.Який час.

 • Відкрийте налаштування, і вгорі ви побачите параметр “Вхід Niphone”. Виберіть його та входьте за допомогою ідентифікатора Apple. Якщо ваше ім’я відображається вгорі, то ви вже уповноважені. Ви можете перейти до ICLOD.
 • Виберіть розділ iCloud.
 • Тут є різні варіанти. Увімкніть вам потрібне і вимкніть непотрібно на свій розсуд.
 • Коли ви вмикаєте параметр iCloudDrive, внизу екрана з’являться третя партія програми. Ви можете вибрати для себе, які програми матимуть доступ до Icloud Drive.

хмару, ipad, фотограф, хмарі

На цьому все. Ви щойно успішно налаштували Iclud на своєму iPhone. Тепер усі елементи, для яких ви включили синхронізацію, будуть доступні на всіх ваших пристроях. Зміни також будуть використані на всіх пристроях з одним ідентифікатором Apple.

Microsoft OneDrive

Як і очікувалося, параметри хмарного зберігання Microsoft величезні для важких користувачів Microsoft Office. Він ідеально взаємодіє з Word, Excel, PowerPoint, OneNote та іншими продуктами Microsoft. Він також найкраща робота над маркуванням файлів PDF, не залишаючи програму iPad.

Як і Dropbox та кілька інших хмарних служб, ви можете налаштувати OneDrive для автоматичного резервного копіювання ваших фотографій та відео. Це також дуже швидко при завантаженні попереднього перегляду для всіх файлів, за винятком позначених файлів Microsoft. Для документа Word або Excel OneDrive запускається слово або додаток Excel. Це чудово для тих часів, коли ви збираєтеся редагувати документ, але для простого перегляду документів це робить процес набагато незручнішим.

Onedrive дозволяє зберігати 5 ГБ вільного простору і має дешевий план вартістю 1,99 долара. США на місяць з 50 ГБ пам’яті. Однак найкращим рішенням є особистий план Office 365, який дає 1 ТБ зберігання та доступ до Office Microsoft лише за 6,99 дол. США на місяць.

Ви можете зателефонувати найпопулярнішими програмами для зберігання даних у хмарі. Це Yandex.Диск, Google Disk, Dropbox, OneDrive та iCloud. Так, зберігання Apple Cloud незамінне, якщо вам потрібно швидко створити резервну копію iPhone або налаштувати новий телефон або планшет із своїми даними.

Яндекс.Диск

Зручне та неймовірно швидке обслуговування від найбільшої російської пошукової системи. Файли завантажуються майже миттєво. Це буде дуже корисно, якщо вам потрібно надсилати великий документ поштою. За замовчуванням 10 ГБ дається безкоштовно, але Яндекс постійно проходить деякі акції, і, наприклад, я збільшив місце до 62 ГБ, увімкнувши автоматичний дротик з iPhone та підписку Yandex.Плюс.

хмару, ipad, фотограф, хмарі

Яндекс.Диск дозволяє безкоштовно збільшити сховище

Але що є найкрутішим у склепінні від Yandex. Це необмежений склеп фотографій. Досить встановити програму на iPhone, поставити галочку, і медіа почнуть вивантажувати в хмару, не займаючи додаткового місця. І Яндекс.Диск майстерно замаскована під навігатор, а фотографії вивантажені, навіть якщо телефон заблокований.

Тому для зберігання фотографій я швидко вибрав Яндекс.Диск. Швидко, безкоштовно і дуже зручно, і через те, що послуга є російською, ви можете легко отримати доступ до даних. Що стосується розміщення файлів там, у Yandex є найдоступніші ціни. 99 на місяць за 100 ГБ або 300 на місяць за 1 ТБ, із підпискою Yandex.Плюс менше 30%. Тому багато робочих файлів та архівів, які я завантажую там.

See also  Як зареєструвати iPad без кредитної картки. Як створити Apple ID з комп'ютера для iPhone

Google Disc

Google дає безкоштовно більше місця. 15 ГБ, а також іноді підходить до акцій, які дозволяють отримати додаткове сховище, але вони зазвичай пов’язані з придбанням нового смартфона. Але як Яндекс.Disk, Google Photo дозволяє вивантажити необмежену кількість фотографій у високій, але не початковій якості в хмару. Для цього зображення автоматично стискаються, щоб підтримувати якість, близьку до оригіналу, але в той же час зменшити їх розмір для зручного зберігання.

Я звик використовувати Yandex, тому я не дублював свій медіа.Текст у Google Photo, але якщо ви хочете, ви можете це зробити безкоштовно. Ціни на зберігання Google трохи вищі, і є один мінус. Пошукова система не забезпечує зберігання для 1 ТБ, а негайно за 2 ТБ на 699 ​​на місяць. Мені не так потрібно.

Драпір

Я використовував Dropbox ще до того, як з’явився Яндекс.Диск та інші послуги, але я мушу визнати, тепер їх використовують лише “динозаври”, які не хочуть відкривати нове. Ну, однак, 2 ГБ місця в хмарі безкоштовно в 2020 році? Так, і трохи дорого: 949 за 2 ТБ на місяць, гнучкі тарифні плани ще немає. Я мовчу про необмежену для фотографії, тут немає булочок.

Також виявилося, що Dropbox має безкоштовну версію кількості пристроїв, які можуть отримати доступ до сховища. У смітті.

Ондринь

І Apple, і Microsoft давно пропонують своїм користувачам дані зберігання. Icloud Cupertinovsky є по суті основою для всієї екосистеми Apple. Onedrive від Microsoft в цьому плані здається більш скромним у рішеннях можливостей. Microsoft має два тарифні літаки для окремих користувачів. 1 ТБ сховища разом із повним пакетом Office 365, або 6 ТБ, на терабайті для кожного з шести користувачів Office 365 для будинку.

хмару, ipad, фотограф, хмарі

Основна перевага OneDrive. Це особисте зберігання

Не тільки перший варіант коштує 349 на місяць, тому для того, щоб придбати сховище в Росії, мені потрібно знайти роздрібний дистриб’ютор. Мені не вдалося придбати підписку Office 365 в Інтернеті. Можливо, у вас є ідеї, які нас у коментарях чи в нашому чаті з телеграми. Але! Клієнт OneDrive для iOS та iPados має багаторазовий режим користувача, а головне. Особисте сховище для кожного користувача, захищене паролем та біометричними даними, наприклад, відбитком відбитків пальців або відсканованим ідентифікатором обличчя. Це круто, в інших сховищах недостатньо.

У будь.Якому випадку, OneDrive не підходить для мене, я не користуюся офісом. Вони довго працювали з документами або на сторінках, або в документах Google.

Ікла

Як і OneDrive, iCloud надає 5 ГБ безкоштовного зберігання: тоді існує план на 50 ГБ на 59 на місяць, 200 ГБ на 149 на місяць і 2 ТБ на 599 на місяць. Тривалий час я видавав підписку на 50 ГБ на місяць для зберігання резервних копій та фотографій, які я робив на iPhone за останні кілька років (зручно, коли вони перебувають у доступі). Але якщо я хочу завантажити всі свої архівні фотографії в ICLOD, мені буде недостатньо та 200 Гб.

Ми не будемо ховатися, iCloud Drive давно грає у виловом.З Google Drive та Yandex.Диск. Загальні папки в ньому були оголошені навіть із iOS 13 та MacOS Catalina, реалізація функціональності була відкладена до наступної весни, тепер ми побачимо функцію в iOS 13.4. Особисто я вважаю за краще iCloud Drive для зберігання резервних копій, це справді зручно, але для великих файлів та фотографій я використовую Yandex.Диск.

See also  Як підключити мікрофон до планшета. Як увімкнути мікрофон через навушники?

Google Drive

Так, Google радує нас не тільки пошуком сайтів в Інтернеті, але й дає “безкоштовне” місце в хмарі. Досить зареєструвати пошту Gmail, а 15 Гб. Це ваше.

Загалом, ви реєструєте обліковий запис Google One. Отримайте 15 гігабайт безкоштовно, які розділені між Google Photo, Google Disk та поштою Gmail.

 • 100 Гб за 139 /місяць (1390р/рік).
 • 200 Гб за 219р/місяць (2190р/рік).
 • 2 ТБ на 699 ​​/місяць (6990р/рік).
 • 10 ТБ за 6990р/місяць.
 • 20 ТБ на 13.990R/місяць.
 • 30 ТБ на 20.990R/місяць.

Окремо, зауважте, що підписка Google One (оплачувана) замінює підписку в Google Drive та застосовується до всіх служб від Google.

Чудове місце для зберігання резерву ваших фотографій та відеороликів.

Як відновити віддалені документи та файли з iCloud?

Що робити, якщо я випадково видалив файли за допомогою iCloud? Їх можна відновити!

На iPhone у файлі програми виберіть опцію нещодавно видалену для перегляду віддалених файлів. Щоб відновити файл, виберіть його та натисніть Відновити.

хмару, ipad, фотограф, хмарі

На комп’ютерах Mac, файли iCloud можна витягнути з кошика. Він також може ввести браузер на iCloud.Com, натисніть на параметри облікового запису та виберіть команду, щоб відновити файли в додатковому розділі в нижньому лівому куті.

хмару, ipad, фотограф, хмарі

Тут ви можете відновити файли, видалені за останні 30 днів, включаючи контакти, календарі та закладки.

Оплачені тарифи в iCloud

Напередодні останньої презентації від Cupertino багато хто чекав на розширення вільної кількості пам’яті, але це не дотримувалося. Цей факт ще раз говорить про те, що сучасні великі корпорації роблять його більше заробляти не на самі продукти, а на підписанні таких послуг, як Iclud, Apple TV або Arcade. Лінія оплачуваних тарифів має дуже демократичні ціни:

Якщо ви часто перевіряєте бета.Версії різних операційних систем, я смію сказати, що вам потрібен мінімальний тариф як повітря. Це все про одну з найважливіших функцій служби Apple Cloud. Створення резервних копій. Ті, хто встановлює версії бета.

Окремий елемент повинен виділити службу накопичувача iCloud або файл файлу. В останніх оновленнях системи Apple все більше фокусується на файловому системі. В останніх оновленнях iPad з’явилися великі зміни, але більшість користувачів з часів iOS 11 повністю ігнорують це, просто через звичку.

Я закликаю вас звернути увагу на файли та відключити синхронізацію з iCloud, якщо вам це не потрібно, перейшовши до меню Налаштування → Apple ID → iCloud → Icloud Drive.

хмару, ipad, фотограф, хмарі

Icloud важливий інструмент синхронізації між пристроями Apple.

Я, як користувач технології Apple, надзвичайно неприємно бачити дратівливі повідомлення системи, незалежно від того, якими вони були. Особливо це стосується настільного комп’ютера. Після переїзду з системи Windows до Mac OS, я сподівався забути про дратівливі вікна Pop.Up назавжди. Позбавившись від повідомлення про «збій резервного копіювання», ви не лише заощадите більшу кількість нервових клітин, але й стане більш продуктивним завдяки компетентній організації робочого процесу.