Home » Як відкрити клавіатуру на комп’ютері. Панель швидкого запуску

Як відкрити клавіатуру на комп’ютері. Панель швидкого запуску

Як увімкнути екранну клавіатуру в Windows 10

Екранна клавіатура. Це спеціальна програма, яка з’являється на екрані монітора або планшета для віртуального введення інформації. Виконує ті самі функції, що і звичайний пристрій фізичного введення.

Використовуйте клавіатуру на екрані у випадках, коли з якихось причин ви не можете використовувати основний пристрій або користувач має фізичні обмеження щодо використання зовнішнього пристрою. Якщо ваш пристрій має сенсорний екран, то користуватися цим інструментом введення більш логічно.

Вважається також, що віртуальна клавіатура для Windows більш захищена від шахрайських дій, і введіть паролі та інші особисті дані через неї безпечніше. Ця можливість рекомендується використовувати в місцях, де багато користувачів використовують комп’ютери.

Ця утиліта викликана декількома стандартними методами, а також методами, які відрізняються залежно від версії Windows. Розглянемо дві найпопулярніші версії операційної системи Windows 7 та Windows 10 серед користувачів.

Активація віртуальної клавіатури в ОС Windows 7

Навіть на пристроях, що працюють на Windows 7, ви можете запустити віртуальну клавіатуру без проблем. Спочатку натисніть на “Start”, а потім у рядку пошуку ми прописуємо “Екран”. Залишається вибрати найперший варіант усіх пропозицій. Після цього можна використовувати пристрій введення безпосередньо на дисплеї.

Є ще один спосіб відкриття. Для цього вам потрібно перейти до “старту”, щоб вибрати папку “стандартна” В майбутньому нам потрібно знайти “особливі можливості”, де буде присутня “екранна клавіатура”. Це альтернативний варіант для запуску цифрових кнопок клавіатури.

Потрібно регулярно використовувати віртуальний клаво? Потім ми рекомендуємо встановити ярлик програми безпосередньо на панелі панелі завдань. Це дозволить вам запустити екранну периферію набагато швидше без додаткових маніпуляцій. Якщо ви використовуєте не лише віртуальну, але й фізичну клавіатуру, то ви можете вказати спеціальну комбінацію для швидкого доступу.

Це можна реалізувати за допомогою мітки програми. Клацніть на ньому правою кнопкою, а потім перейдіть у властивості. Знайдіть елемент “мітка”. Вже там нас цікавить “швидкий виклик”, навпроти якого ви можете призначити бажану комбінацію ключів для миттєвого відкриття Клави. Ми радимо ще використовувати небусі комбінації кнопок. Це має бути призначено у вільному полі. Якщо все зроблено, то вам потрібно застосувати поточні налаштування, і лише потім натисніть OK ». Додаток, вбудований в операційну систему, тепер буде називатися набагато простішим.

Інструкції для різних версій ОС

У деяких випадках. Наприклад, якщо комп‘ютер не встановлений на офіційному розподілі Windows, але третя партія, стандартні методи запуску електронної клавіатури можуть не працювати. Крім того, їх використання може зажадати пристрою фізичного введення. Натомість ви можете використовувати не дуже зручний, але найнадійніший метод. Включення корисності через “Центр спеціальних можливостей”. Місце, де його можна знайти, залежить від версії та інтеграції системи.

Запуск клавіатури в Windows 7 та 8

Оскільки “центр” розташований на “панелі управління”, буде простіше запустити віртуальну клавіатуру через неї. Це меню відкривається через “Почати”. Щоб зробити більш зручним працювати з комп‘ютерними параметрами в ньому, ви можете вибрати один із режимів дисплея: категорії, великі або маленькі піктограми. За бажанням “Центр” можна знайти через меню пошуку, як сама клавіатура.

See also  Скільки жорстких дисків на комп’ютері. Диски Windows 10: скільки місця безкоштовно і скільки зайнято

“Центр” розділений на два блоки; Щоб включити потрібну утиліту, буде потрібно перше з них. “спрощення роботи з комп‘ютером”. У цьому блоці потрібно натиснути кнопку, яка активує пристрій віртуального введення.

У другому блоці також є один корисний варіант, під час активізації, яку віртуальна клавіатура буде автоматично відображатися на екрані на кожному початку системи. Щоб увімкнути цю функцію, потрібно вибрати “Використання комп‘ютера без клавіатури”. Вікно відкриється з налаштуваннями спеціального режиму роботи системи, в якому необхідно відзначити контрольну точку допоміжної утиліти з коробкою. Ви також можете потрапити сюди через параметри екранної клавіатури.

Інструмент у Windows 10

Системне ціле число змінилося в Windows 10, отже, перед тим, як увімкнути клавіатуру на екрані на ноутбуці, що працює на цій ОС, потрібно знайти параметри спеціальних можливостей у новому компютері.

Щоб розпочати корисність, вам потрібно зробити наступне:

 • Відкрийте “всі параметри”. Це можна зробити або через меню сповіщень у TREA, або натиснувши значок передач у «Початок», над кнопкою відключення комп‘ютера.
 • Виберіть пункт “Спеціальні можливості”, як на старій “Панелі завдань”.
 • Перейдіть до розділу “Клавіатура”.
 • Перемкніть перемикач перемикання, щоб увімкнути клавіатуру екрана.

Налаштування спеціальних можливостей відкриваються комбінацією Віну; Натиснувши ці кнопки, він залишиться лише останніми двома точками інструкцій.

Крім того, ви можете використовувати метод, який залишився успадкований від минулих версій системи, і робити все через “панель завдань”. Однак це буде менш зручно, оскільки пошук цього меню у Windows 10 є проблематичним.

В останній версії ОС є альтернативна версія пристрою віртуального введення. Щоб активувати його, потрібно натиснути кнопку миші на будь.Якому порожньому місці панелі завдань у нижній частині екрана та активувати в меню Drop.Thow. Ця кнопка з’явиться поруч із годинником, і натиснувши її, бажана утиліта буде викликана на ній. Він дещо відрізняється від класичного інструменту: версія Touch.Це точна копія клавіатури з мобільних пристроїв, вбудована.В емоджі тощо. D.

На деяких розподілах системи Windows утиліта може бути запущена жодним чином, оскільки ви можете увімкнути клавіатуру на екрані на екрані, лише якщо є компоненти планшетного ПК. Щоб встановити їх, вам потрібно потрапити до розділу “Програми та компоненти” у меню “Панель управління”, відкрити вікно з налаштуваннями системних компонентів та активуйте відповідний елемент.

Однією з поширених ситуацій є необхідність введення пароля для введення системи зі зламаною фізичною клавіатурою. Неможливо потрапити в налаштування комп‘ютера, і немає нічого, щоб надрукувати пароль. У такому випадку кнопка спеціальних можливостей здійснюється на екрані вибору облікового запису: вам просто потрібно натиснути його та активувати пристрій віртуального введення.

Альтернативний варіант

Звичайно, ви можете знайти виконавчий файл на диску з ОС, але це дуже складно. Тому ми не приписуємо такі варіанти до альтернативи, але все ще є альтернатива. Встановити третю партію клавіатуру. У цьому випадку роль відіграватиме програмне забезпечення, написане не Microsoft.

See also  Ситуації, які потребують включення телефону без акумулятора

Щоб відповідати всім вимогам безпеки, виберіть лише перевірене програмне забезпечення. Ми рекомендуємо використовувати віртуальні клавіатури, які вбудовані в антивірусні рішення. Наприклад, на наш погляд, одним з найкращих є клавіатура Касперського. Він поєднує необхідні функції та великий рівень безпеки одночасно:

комп, ютері, панель, швидкого

Ми рекомендуємо цю опцію як альтернативу віртуальній клавіатурі екрану для всіх користувачів Windows, оскільки вбудоване рішення, безумовно, неповноцінне у всіх його можливостях.

Як увімкнути екранну клавіатуру на екрані входу (вхід до системи)

Це включення може бути корисним, якщо фізична клавіатура не працює, і ви не можете увійти або ввести Windows 10. У цьому випадку ви можете використовувати екранну клавіатуру для введення входу.

 • Відкрийте панель управління клацанням для спеціальних можливостей Центру для спеціальних можливостей.
 • В центрі спеціальних можливостей натисніть, щоб змінити параметри входу зліва.
 • На наступному екрані виберіть опцію введення тексту без клавіатури у стовпці біля входу.
 • Клацніть на Застосування та ОК. Щоб зберегти зміни.

Після цього екранна клавіатура буде доступна та готова використовувати екран входу в систему.

Способи увімкнути екранну клавіатуру

Запуск екранної клавіатури (команда OSK)

 • Натисніть поєднання кнопок Віну;
 • У вікні відкриття спеціального. Знайдіть підрозділ “клавіатура”: Ви можете увімкнути/вимкнути клавіатуру на екрані в ньому.

Параметри Windows 10. Фахівець. Можливості

Зверніть увагу, що в Windows 10 для екрана швидкого дзвінка. Клавіатура особлива. Класичне поєднання: “Winctrlo”.

 • Відкрийте меню «Пуск»;
 • Знайдіть підрозділ для букви “c”, відкрийте вкладку “. Можливості “;
 • Перейдіть за посиланням “Клавіатура на екрані” (див. Скріншот нижче).
 • На екрані плитки відкрийте список усіх програм (для цього достатньо натиснути на “стрілку” (як це виглядає в Windows 8.1 показано на скріншоті нижче));

Windows 8. Ми відкриваємо список програм

Через командний рядок (CMD)

 • Клацніть на знак пошуку (він розташований поруч із початком);
 • Почніть вводити слово “екран”;
 • Windows автоматично знайде посилання на клавіатуру (див. Скріншот нижче).

Ми використовуємо альтернативні екранні клавіатури

У деяких випадках функціональність вбудованої клавіатури недостатньо, або вона не працює належним чином, або вона просто не може бути запущена (наприклад, у випадку вірусної інфекції). У таких ситуаціях мені доведеться перейти на аналоги (я рекомендую пару з них нижче).

Дуже проста віртуальна клавіатура, яка не потрібно встановлювати. Важить лише 0,3 Мб. При запуску це за замовчуванням зверху всіх інших вікон, що дозволяє швидко та зручно вводити текст. Його все ще підтримує розробник, працює у всіх популярних Windows 7, 8, 10 (повна підтримка російської мови).

Ще одна версія віртуальної клавіатури (програма безкоштовна). Підтримує макроси, кілька макетів (RUS., Англійська мова., та ін.), є портативна версія (не потребує встановлення), підтримуються навіть старий ОС (починаючи з Windows 98). Загалом, досить цікавий продукт.

Екранна клавіатура Як увімкнути Windows 10

Як я вже говорив вище, на ОС Windows є два типи екранної клавіатури. Вони мають майже один принцип роботи, але з власним дизайном. На десяток таких методів запуску є п’ять. На попередніх версіях 3. 4. Усі методи прості та легко запам’ятовуються.

See also  Як перенести з meizu на телефони Samsung або комп'ютер?

Не завжди спроба запустити екранну клавіатуру успішно. Іноді виникає проблема, коли, натиснувши піктограму або використовуючи гарячу клавішу, нічого не відбувається. У цьому випадку необхідно перевірити ефективність служби додатків. Ви можете зробити це так:

  Відкрийте “старт” та знайдіть через пошук “послуга”.

комп, ютері, панель, швидкого

комп, ютері, панель, швидкого

комп, ютері, панель, швидкого

Якщо ви виявите, що послуга постійно зупиняється і навіть не допомагає встановити автоматичний запуск, рекомендуємо перевірити комп‘ютер на наявність вірусів, очистити параметри реєстру та системні файли сканування. Ви знайдете всі необхідні статті на цю тему за наступними посиланнями.

Детальніше: Боротьба з комп‘ютерними вірусами, як очистити реєстр помилок Windows відновлення системних файлів у Windows 10

Звичайно, клавіатура на екрані не зможе замінити повний пристрій введення, але часом такий вбудований інструмент є досить корисним та зручним для використання.

По.Третє програми управління клавіатурою з комп‘ютера

Стандартна утиліта Windows. Це зручна програма, яка дозволяє вирішити управління, але це не єдина розробка. Їх меса, і кожен з них має свої переваги та недоліки.

Назва.Як опис поширеності
Портативна клавіатура на екрані Програма. Це віртуальна клавіатура, яку ви можете встановити на USB.Накопичувачі, і запустити її на будь.Якому ПК. Сама клавіатура не особливо приваблива, але функціональна. Ви можете змінити його розмір, щоб вибрати, що добре, і це пам’ятає ваші налаштування під час виходу. Цей тип клавіатури захищає вас від апаратних шпигунів, але не проти програмного забезпечення для клавіш, тому вона не захищає вас від шкідливих програм, які намагаються зберегти введені паролі тощо Легкість і портативний
Клавіатура Exbi Ця екранна клавіатура дозволяє легко вводити тексти різними мовами без необхідності встановлення повного мовного пакету. Він може обробляти кілька мов одночасно. Він постачається з англійською та урдою за замовчуванням, але ви можете додати інші мови, а також легко перемикатися, натискаючи клавіші простору CTRL. Безкоштовно та підтримує багато мов Unicode
Віртуальна клавіатура Jitbit Ви можете ввести текст за допомогою миші, стилуса (цифрове пір’я, яке використовується пристроєм для планшетного ПК із сенсорним екраном). Віртуальна клавіатура також захищає ваші надійні дані, запобігаючи їх відстеженню. Введіть безпечні паролі, персональні дані, секретну інформацію за допомогою віртуальної клавіатури JitbitBbit Абсолютно безкоштовно, захищає ваші конфіденційні дані

Примітка! Будьте обережні з програмами, якими ви користуєтесь. Довіряйте лише довіреним розробникам, і, звичайно, використовуйте стандартну утиліту від Windows, якщо це можливо, щоб захистити себе від махінацій зловмисників.

Отже, поломка фізичної клавіатури не є проблемою, ця проблема вирішується двома кліками. Використовуйте один із запропонованих методів, і тоді ви будете чекати дня без особливих труднощів, коли ваша фізична клавіатура буде виправлена.