Home » Як відкрити на SIM-картку iPhone. Процес установки

Як відкрити на SIM-картку iPhone. Процес установки

Як відкрити iPhone. Відкриття задньої частини телефону

Сучасні мобільні телефони легко використовувати, але комплекс у обслуговуванні. Навіть вставте SIM-картку важко людям, які ніколи не зустрічаються з призначеним обладнанням. У більшості моделей потрібно відкрити кришку, що робити неможливо, якщо телефон знаходиться під гарантією. В інших випадках важко відкрити iPhone, тому що неможливо впоратися зі стандартними інструментами.

Перш ніж дізнатися, як відкрити iPhone, потрібно вирішити, чому це необхідно. Подібні дії необхідні для наступних цілей:

 • Відкрийте кришку з деяких моделей, необхідно встановити SIM-картку. У цьому випадку кришка краще в кабіні мобільних пристроїв, де придбаний телефон.
 • Задня кришка, необхідна для перемикання акумулятора. Це потрібно після повної “зарядки”. Через кілька років використання телефону, акумулятор більше не містить заряджання і не дає повного повернення, тому його можна змінити.
 • Видаліть кришку під час ремонту та очищення внутрішніх частин, що розширює термін служби телефону.

Як відкрити роз’єм для SIM-картки без ключа, як вставити SIM-картки на iPhone? Застрягли SIM-картку в iPhone?

sim-картку, iphone, процес

Важливий! Тріщини обкладинку викрутки заборонено. Аналогічним чином, ви можете повністю зламати пристрій і повністю втратити телефон. Для самостійного аналізу потрібно використовувати спеціальні інструменти, які можна придбати на сервісних центрах.

Як активувати Apple активацію та гарантію?

Процес активації iPhone автоматично включає в себе гарантійний час Apple. Іншими словами, відлік гарантійного періоду до нового iPhone розпочнеться не з дати придбання, але з дати активації смартфона.

Увага! Напис “привіт” (привіт і т.D.) на екрані, коли ви вперше увімкнете iPhone, не означає, що iPhone справді новий. Перевірте, що ви купили та активуєте новий iPhone, ви допоможете вам за посиланням нижче:

See also  Як встановити відсоток 11 iPhone

Яка SIM SIM карта можна вставити в iPhone

Різні моделі iPhone підтримують різні SIM.Карти. Тому перед тим, як почати вставляти щось, щоб перевірити, яка SIM SIM карта вам потрібна. Для цього використовуйте таблицю, яку ми даємо нижче.

Модель смартфона Сім картка Розміри SIM.Карт
iPhone 7, iPhone 7 Plus Нано Сім 12.3 мм х 8.8 мм
iPhone 6s, iPhone 6s Plus Нано Сім 12.3 мм х 8.8 мм
iPhone 6, iPhone 6 Plus Нано Сім 12.3 мм х 8.8 мм
iphone 5 Нано Сім 12.3 мм х 8.8 мм
iphone 5s Нано Сім 12.3 мм х 8.8 мм
iPhone se Нано Сім 12.3 мм х 8.8 мм
iPhone 5c Нано Сім 12.3 мм х 8.8 мм
iPhone 4s Мікро Сім 15 мм х 12 мм
iPhone 4 Мікро Сім 15 мм х 12 мм
iPhone 3GS Стандартний SIM 25 мм х 15 мм
iPhone 3G Стандартний SIM 25 мм х 15 мм
Оригінальний iPhone Стандартний SIM 25 мм х 15 мм

Якщо ваша SIM-картка більше, ніж потрібно, у вас є два варіанти. Перший варіант. Trim SIM-карта. Це можна зробити самостійно або звернутися до магазину з мобільними технологіями. Другий варіант. Замініть SIM-картку. Для цього вам доведеться перейти до офісу вашого мобільного оператора.

Якщо ваша SIM-карта, навпаки, менше, ніж розмір, необхідний для вашої моделі iPhone, ви можете використовувати спеціальний адаптер, який дозволяє вставити меншу SIM-картку у великому слоті. Зазвичай такі адаптери включені з новими SIM-картками.

Як витягнути SIM-картку з iPhone

Додати SIM-картку до лотка мобільного пристрою не так просто, як здається. Попередній приймач доведеться витягнути, що вперше стає складним і навіть неможливим через різні причини. Якщо вам доведеться самостійно проводити операцію, краще використовувати наступні об’єкти для безпечного вилучення лотка:

 • Голка. Голка потребує діаметра, що відповідає отвір у стінці лотка. В іншому випадку важко його витягувати;
 • Кліп. Використовуються у двох видів. У складеному або розібраному. Складений вигляд просто натискається на стіну приймача, щоб натиснути. В разогнутом виде скрепка помогает вынуть лоток несколькими приемами, которые зависят от сложности процедуры;
 • Специальный ключ. Вместе со смартфонами предлагаются специальные ключи, которыми можно открывать лотки по необходимости.
See also  Установка Apple TV без панелі керування. Як підключити iPhone до Apple TV без пульта дистанційного керування?

Зверніть увагу! При отсутствии приведенных предметов можно воспользоваться любым другим острым предметом. Важно условие — это правильное их использование, поскольку малейшие неверные движения могут привести к возникновению царапин на корпусе.

Для довідки

Первые симки появились в 1991 году и с этого момента началась эра телефонов со слотами под них. Розташування та пристрій змінилися, поставивши все більш зручне.

 • Слот під акумулятором. Упадав у корпус або з утриманням постійного (металевого поясу) монтування для картки.
 • Слот під корпусом, на одному рівні з поверхнею акумулятора. Тримаючи монт для локального або складання.
 • Вихід SIM-карт наносять на бічну поверхню корпусу, отвір закриває силіконову штекер. Лоток ще не є. Карта вставляється всередину і поєднується після натискання, і витягнуту, натиснувши (його) край, як це робиться на цифрових камерах.
 • Вихід розетки на бічній поверхні корпусу, є лоток для картки. Найсучасніший варіант. Це те, що ми описали в інструкціях “Як вставити SIM-картку в iPhone”.

Цікаво: Apple вдалося перейти до тих, хто описаний. 1. 3 етапи, хоча історія цих смартфонів почалася лише у 2007 році. У цей час, і ще кілька років після того. 3. Наприклад, у Samsung Galaxy J3 (2016.), який вже має досить серйозний «мозок», Сімка, як правило, розташована в старомодному шляху, під обкладинкою справи.

Як отримати SIM.Карту за допомогою ключа

Як зробити так, щоб SIM SIM карта була вилучена стандартним способом, описаною в будь.Яких інструкціях. Для цього виробник прикріплює невелику клавішу з гострим кінцем з коробкою до телефону, щоб вільно, безпечно видалити слот. Це робиться наступним чином:

 • Мобільний телефон вимикається, для цього потрібно затискати кнопку живлення на кілька секунд, яка розташована вгорі пристрою. Виконуючи таку дію, на екрані слід відображати напис “ковзання для вимкнення”, тобто пропозиція вимкнути гаджет. Залишається лише для виконання напису на лівих правах.
 • На верхній або стороні панелі залежно від моделі iPhone є спеціальний слот із SIM.Карткою (SIM.Порт). Потрібно буде висунутись, щоб вирішити завдання.
 • Далі взято ключ, який включений у комплект, вставляється в гострий наконечник у спеціальному отворі до тих пір.
 • Як тільки SIM SIM карта буде витягнута, порт SIM закривається до того ж клацання, і після цього смартфон можна повернути в активний режим.
See also  Як підключити iPhone до LG Smart TV

Такий ключ можна носити з телефоном у корпусі, щоб завжди мати доступ до мобільної карти оператора, і його можна зберігати за допомогою коробки, інші компонентні аксесуари.

Як витягнути SIM.Карту з iPhone 5s

Все, що нам потрібно. Це дізнатися, де розташований лоток для SIM.Карт на самому смартфоні та інструменті, щоб витягнути SIM.Карти з гаджета.

Основні труднощі, які можуть виникнути на вашому шляху видалення SIM.Картки. Наявність інструменту, але це не проблема. Ми обійдемо засоби захисту.

Для початку, якщо у вас є скріпка для паперу, який розміщується з пристроєм, радимо вам використовувати. Вийміть корпус із смартфона і знайдіть лоток для SIM.Картки. Як правило, його відмінна особливість. Наявність отвору у випадку на бічній поверхні пристрою. Вставте оригінальний кліп від Apple у отвір і натисніть силу, яка дозволить лотку з SIM-карткою з канавок.

Потягнувши лоток з SIM-карткою з пристрою, на смартфоні з’явиться SIM-картка на смартфоні. Ми радимо вам вимкнути смартфон, перш ніж вставити або витягувати SIM-картку.

Встановлення SIM-картки в iPhone нелегко

Наскільки ідеально підходить iPhone, вони настільки ж незручні для обслуговування зсередини. Напевно, яблуко цілеспрямовано створило масу лікально буквально на кожному кроці, щоб поставити новий iPhone в експлуатацію.

Фактично, процедура відкриття кришки не подає нічого забороненого. Але сам факт, що це вимагає підготовки вже багато чого говорять.

Чому мій iPhone не має кліпу для вилучення SIM-картки?

Включений оператор iphone (він негайно поставляється з SIM.Карткою оператора) Немає інструменту для вилучення (клавіша Clip) SIM SIM карта.

За відсутності ключа ви можете використовувати бакалаврські інструменти, такі як кліп, провід або зубочистка.