Home » Як відкрити RAR на iPad. Документ 6 додаток від Readdle Inc.

Як відкрити RAR на iPad. Документ 6 додаток від Readdle Inc.

Як розпакувати поштовий файл на iPhone. Архів для iOS. Як створити та відкрити архів? Як відкрити архіви в iOS

Оскільки не кожен файл може надсилатись електронною поштою, користувачі часто спочатку упаковують його в архів (як правило. Ви можете відкрити таку папку на комп’ютері без проблем. Навіть стандартні інструменти операційної системи підходять для цього. Але що робити, якщо вам потрібно терміново розпакувати файл на своєму iPhone, але ноутбука немає?

Тут ми приїжджаємо на допомогу в магазині Apple Apple. Я відразу зауважиму, що є неймовірно багато додатків для відкриття iOS на iOS в магазині додатків, тому багато розробників довелося значно працювати над іменами своєї продукції, інакше вони просто скопіюють один одного. Сьогодні я хочу розповісти вам про три програми, які, на мій погляд, найкраще підходять для цих цілей.

Як відкрити та розпакувати файли на rar на mac

Рар. Власний формат, тому немає нічого дивного в тому, що за замовчуванням немає програм для MACOS для роботи з ним. Але тут немає нічого “такого”. Ви можете легко вирішити цю проблему, встановивши третю частину програми, наприклад, безкоштовний архів Keka для Mac.

Додаток робить саме те, що повинна робити програма такого роду. Вона відкриває будь.Який архів у форматі RAR. Все, що вам потрібно зробити. Це завантажити та встановити Keka (посилання в кінці статті), а потім натисніть на архів RAR з лівою мишкою (або один раз вправо і виберіть Keka у відкритому меню).

ipad, документ, додаток, readdle

У Кека є два недоліки спочатку, ви не можете побачити вміст архіву перед розпакуванням, оскільки ви звикли робити це в Windows. Це, мабуть, не зупинить 99% користувачів, всім іншим рекомендується знайти іншу програму для себе. По-друге, Кека не знає, як створити архів RAR, у цьому плані вибір обмежений ZIP, 7-ZIP, TAR, GZIP та BZIP2.

Документи

Документи. Типовий менеджер файлів з додатковою функціональністю для розпакування архівів. Додаток абсолютно безкоштовний і встановлюється через магазин додатків. Використання утиліти не відрізняється від стандартного програмного забезпечення. Після завантаження архіву з Інтернету також потрібно вибрати меню “Відкрити в”, але замість пошти або нотатки вказати “Імпорт у Докуми”.

Після цього відкриється файловий менеджер, в якому буде доступний вміст архіву. Ви можете працювати з ним так само, як і з іншими файлами на внутрішньому накопичувачі iPhone: видаляти, перемістити, перейменувати, копіювати їх тощо.

Iunarchive

Це програмне забезпечення має вбудований користувач з мобільною мобільною версією Safari. Цей браузер, у свою чергу, дозволяє завантажувати файли різних типів (включаючи Zip) як з мережі, так і з поштового сервісу. Після завантаження ви можете відкрити архів і побачити файли безпосередньо всередині, або зробити розпакування у папку, вибрану користувачем.

See also  Як оновити систему Android на планшеті. Програми для оновлення телефону Android, планшет

Додаток містить вбудовану функцію попереднього розгля цього файлів різних типів та серед них ZIP. Крім того, програмне забезпечення знає, як читати різні мови програмування. Особливість програми полягає в тому, що вона може не тільки відкрити файли, але й створювати архіви.

Він також містить функцію підтримки пароля, різноманітні методи оцифрування, швидке надсилання поштою та різні послуги. Напевно, це програмне забезпечення має один мінус. Це те, що вам потрібно заплатити за його використання. Хоча програма недорога. Її

Навчання

Якщо доступ до файлів накопичувачів iCloud у програмі Files не потрібен, ви можете завантажити та додати лише третій часткові хмарні служби.

Zipapp

Це програмне забезпечення також дуже зручне та просте у використанні. Але є великий недолік для російських користувачів, що говорять. Це відсутність підтримки російської мови. Додаток може відкрити архіви безпосередньо з поштової служби.

Система відображає вікно, де користувач перенаправляється на програму з проханням дозволу на відкриття архіву. Користувач підтверджує своє рішення, і через кілька секунд архів розпалюється.

Додаток безкоштовний, але все.Таки платна версія теж має. І різниця між ними лише за відсутності банера з рекламою в платній версії.

Ця програма в багатьох функціях схожа на попередню, але все ж є відмінності. Основні функції izip:

  • Відкриття архівів різних типів.
  • Стиснення файлів у різних форматах.
  • Працюйте з фотографіями та відео з відео безпосередньо з камери пристрою iOS.
  • Додайте елементи до вже створених архівів.

Документи, що піддаються архівуванню. І фотографії можна завантажити в соціальну мережу або

Як бачите, у розпакуванні файлів zip формату немає нічого складного. Головне. Завантажити одну з програм на ваш пристрій, що дозволяє зробити це за кілька секунд.

Архів не втрачає своєї актуальності, особливо коли вам потрібно надіслати пакет документів електронною поштою. Саме програми стиснення дозволяють досягти мінімального розміру текстових форматів. Єдине. Не чекати сильного зменшення розміру фотографії, але використання архівника надішле кілька фотографій в одному повідомленні. Користувачі iPhone або інші пристрої від Apple довгий час вважали, що їхні гаджети не знають, як працювати з архівованими файлами без використання програмного забезпечення третього партії. Вони просто не знали всіх способів відкрити архів на iPhone.

Як переглядати та зберегти архіви блискавки на iPhone та iPad

Для зберігання архівів ви можете використовувати, наприклад, стандартні файлові файли (для повної роботи, вам також потрібно активувати службу приводу iCloud по шляху налаштувань → iCloud):

ipad, документ, додаток, readdle

ipad, документ, додаток, readdle

Вищезгаданий стандартний додаток дозволяє не тільки створювати архіви, але й зберігати та розпакувати не тільки звичайні текстові та графічні документи, але й для музики та відео, упакованого в Zip Archive.

Збереження файлу Zip Archive для пристрою iOS досить простий. Якщо архівний файл отриманий електронною поштою, спочатку зйомте файл для завантаження, а потім натисніть на нього для перегляду.

ipad, документ, додаток, readdle

У вікні, яке з’являється, ви можете швидко переглянути файли, розміщені в архіві, натиснувши кнопку “Переглянути вміст”.

ipad, документ, додаток, readdle

Якщо в архіві ZIP було кілька файлів, то перемикання між ними здійснюється за допомогою PLE зліва та праворуч.

See also  Передача даних з iPhone на додаток Android

ipad, документ, додаток, readdle

Використовуючи кнопку Share, розташовану в нижньому лівому куті, ви можете зберегти (розпакувати) файл у файл або поділитися ним за допомогою Airdrop, електронної пошти або миттєвих месенджерів.

ipad, документ, додаток, readdle

Список кнопок у потрібному відкриває список файлів в архіві, що вказує розмір.

ipad, документ, додаток, readdle

Архів ZIP, отриманий електронною поштою, можна негайно зберегти у файлах додатків. Для цього після завантаження архівного файлу натисніть кнопку Поділитися та в меню, яке з’явиться, виберіть елемент, щоб зберегти у файлах.

ipad, документ, додаток, readdle

У програмі відкриті файли вказують місце для збереження архіву ZIP, наприклад, в Icloud Drive (щоб архів був доступний на всіх ваших пристроях).

ipad, документ, додаток, readdle

Як відкрити RAR на iPhone. Швидке та безпечне розпакування архівів

Архів форматів RAR та ZIP. Це простий і зручний спосіб зберігання та передачі великих обсягів файлів одночасно. У сучасних пристроях iOS є вбудована можливість працювати з архівами, не встановлюючи додаткових комунальних послуг. Функціональність трохи обмежена, але для деяких простих завдань цього буде достатньо. Якщо вам потрібні більш широкі можливості, краще встановити сторонній додаток, міні-рейтинг, з якого ми введемо в цей матеріал. Але спочатку речі спочатку.

Як відкрити RAR на iPhone стандартним чином

Використовуйте вбудований браузер Safari. Відкрийте в ньому сторінку з архівом, який потрібно завантажити для свого пристрою. Почніть завантаження, вкажіть потрібний каталог для завантаження. Потім зробіть наступні кроки:

На сторінці завантаження виберіть “Відкрийте в” та вкажіть програму “Примітки”. За бажанням архів також може бути завантажений в iCloud, для цього потрібно буде вибрати елемент “Додати на привід iCloud”. Подальше розпакування буде виглядати так само, як і для цього прикладу.

Увімкніть програму “Примітки”, натисніть на архів та на вкладці, яка з’являється на елемент “Переглянути вміст”.

Ці прості дії дозволять вам розпакувати архів за допомогою стандартних інструментів iOS. Зверніть увагу, що система підтримує лише окремі формати файлів, в основному зображення, документи Microsoft Office, PDF.Файлів та T.П. Якщо вас цікавить, як відкрити RAR.Файл на iPhone без обмежень функціональності, використовуйте для цього додатки.

Застосування англійською мовою, але з зручним та інтуїтивним дизайном. Працює з величезною кількістю форматів, включаючи.7Z.Дьогте.GZ тощо. Ви можете відкрити архів безпосередньо з пошти, вказуючи програму як метод розпакування. Крім того, вилучення файлів потрібно буде підтвердити вже в самій програмі, де вас пересилають. Після підтвердження система швидко збереже файли у вказаному каталозі.

Програма має робочу веб.Версію. Додаток за замовчуванням безкоштовна, ви можете заплатити за відключення реклами, але це суто добровільна справа.

За винятком інтеграції, не сильно відрізняється від попереднього аналога. Програма також безкоштовна, тому ви можете придбати розширену версію без реклами. Однак, з точки зору функціональності, можливо, навіть виграє з ZipApp. Додаток використовується не лише як спосіб, як відкрити RAR на iPhone з пошти. З ним ви можете отримати оперативний доступ до свого особистого списку відтворення в iTunes, фотографій або “хмарній” Dropbox. Ви можете передати всі ці дані електронною поштою, додати нові файли до Dropbox та виконати інші корисні дії. Наприклад, поповнити існуючий Zip Archive з новими файлами.

Документ, розпакуваний через документ IZIP, може бути надрукований для декількох кліків через Airprint та поділитися фотографіями в соціальних мережах. Висока якість, універсальне застосування з багатим набором функцій.

See also  Яка різниця між iPad та iPod. Що таке моделі iPad та як їх розрізнити?

Платна програма, в якій реалізується ряд цікавих функцій. Наприклад, ви можете самостійно створювати текстові файли та імпортувати фотографії з власного архіву. Також є видалений доступ до ПК до бібліотеки даних (це важливо, а смартфон, і комп’ютер повинен бути підключений до одного Wi-Fi-з’єднання).

Крім того, в iUnarchover Pro ви можете редагувати музичні та відеописи безпосередньо з програми. Не кажучи, що це основна функція для архівника, але, тим не менш, це буде корисно. Якщо ви готові сплатити символічну суму (сьогодні вартість програми становить приблизно 2.2), зверніть увагу на цей варіант.

Документ 6 від Readdle Inc.

Ще один хороший варіант. Як відкрити RAR на iPhone. Не настільки популярний, як попередні три. Варто визнати, що він позбавлений уваги незаслужено.

Дизайн додатків виготовлений у зручній та зрозумілому вигляді. Папки поділяються на підкатегорію, з окремим доступом до файлів та фотографій iTunes. Також є доступ до Yandex.Диск (актуальний для мешканців). Функція вдвічі хороша тим, що за замовчуванням сам Яндекс. Диск не в змозі відкрити архів RAR.

Надається стандартний спосіб роботи з архівами електронної пошти. Ви отримуєте потрібний файл поштою, натисніть на значок стрілки вниз (праворуч від файлу), виберіть “Відкрийте в” та знайдіть додаток Document 6 у списку.

Якщо для вас важлива різноманітна функціональність, краще використовувати спеціальні програми для роботи з архівами RAR та ZIP. Zipapp. Ідеальний варіант для тих, хто не потребує конкретних завдань, але, перш за все, швидкість та якість роботи важливі. Izip та iunarchiver pro. Варіанти з більш широким набором функцій, для цих двох утиліт немає жодних питань. Документ 6 підходить як альтернатива, якщо інші програми з будь.Якої причини вам не підходять.

Загалом, на iPhone є десятки програм для розпакування архівів. Окрім тих, що зазначено у статті, рекомендуємо звернути увагу на файловий менеджер та документи. Відповідно до принципу роботи, вони не сильно відрізняються від аналогів, а чим більше варіантів, тим краще. Хороший і правильний вибір.

Переваги

Усі розглянуті архіватори для iPhone мають досить подібні переваги, тому те, що описано нижче, стосується кожного із згаданих заявників:

  • Відсутність зборів та проста установка. Вся процедура не займе вас більше декількох хвилин.
  • Стабільна робота без будь.Яких невдач.
  • Проста процедура реалізації встановленої мети.
  • Широкий набір функцій. Ви не будете робити питання про те, як створити архів або розпакувати його.
  • Наявна інтеграція та просте управління певними діями.