Home » Як відмовитися підписатися на iPhone

Як відмовитися підписатися на iPhone

Керівництво-яблуко

підписатися, iphone

Якщо раніше, використовуючи платні послуги, був трохи незвичним, тепер він стає нормою, і багато хто підписується на музику, фільми, книги та інші речі. Наприклад, ви можете зателефонувати Apple Music, Netflix та ін.

Загалом, підписка йде до додатка і за певну плату в місяць, ви отримуєте зміст або набір функцій. Але це трапляється, що я хочу скасувати плату підписку та розглядаючи логіку iPhone, не завжди можна знайти правильний елемент з першого разу.

Процес відключення будь-якої платної підписки досить проста і не займає стільки часу. Приклад вирішення цієї проблеми буде зроблено на IOS 11.3. Я думаю, у подальших версіях все станеться таким же чином.

Як скасувати підписки в iTunes

З кожним часом Apple та інші компанії розширюють кількість підписних послуг. Наприклад, візьміть принаймні яблучну музику. Для невеликої щомісячної плати ви або ваша ваша сім’я зможе отримати необмежений доступ до музичної колекції iTunes, слухаючи нові альбоми онлайн та завантажуючи особливо улюблені на пристрої для прослуховування в автономному режимі. Якщо ви вирішите скасувати підписки компанії Apple, ви можете впоратися з цим завданням через програму iTunes, яка встановлюється на вашому комп’ютері, або через мобільний пристрій.

Програма iTunes

Ті, хто вважає за краще робити всі дії з комп’ютера, відповідно до цього варіанту вирішити завдання.

Налаштування в iPhone або iPad

Це найпростіше контролювати всі ваші підписки безпосередньо з пристрою. Неважливо, якщо ви використовуєте смартфон або планшет, подання підписки відбувається однаково.

Видалення заявки від смартфона не є нездатним підписатися на це. Через цю помилкову думку, багато користувачів стикаються з ситуацією, коли програма або гра вибухається з телефону протягом тривалого часу, а засоби для нього списаються протягом тривалого періоду.

Деякі розробники не надсилають листи з попередженням про автоматичне списання грошей після завершення платного періоду. Це робиться не тільки з метою отримання додаткового прибутку, але й завдяки сильному робочому навантаженні. Листи можуть не прийти після закінчення терміну дії вже оплатили підписку.

Навіть після повної невдачі, програма буде доступна протягом раніше сплаченого періоду. Важливо звернути увагу на отриману електронну пошту. Завжди, якщо будь-яка зміна ідентифікатора Apple в IDEL, зазначеному на рахунку, надається лист, в якому докладні дії докладні. Відсутність цього листа припускає, що в процесі щось пішло не так. У такій ситуації краще перевірити список підписок на день або два.

See also  Як завантажити фільми в iPad. Як завантажити відео на iPhone або iPad за допомогою програми ITOLS, Syncios та T.D.

  Спочатку потрібно перейти до розділу “Налаштування” у вашому гаджеті.

Відтепер ваша підписка буде вимкнена, і тому спонтанне списання коштів з картки не буде вироблятися.

Як скасувати підписку в App Store з iPhone та iPad

Перша помилка, на якій користувачі найчастіше зустрічаються (і я також “Flew” вперше) полягає в тому, що підписку та сама заявка не пов’язана безпосередньо пов’язана. Ось у чому справа:

Якщо ви видалите гру або програму з iPhone або iPad, підписка все одно залишаться активною.

Так що девіз “ніякого застосування не є списанням грошей” у цьому випадку взагалі не працює. І, щоб видалити підписку, завантажену з програми програми App Store, потрібно буде виконати додаткові дії.

Інструкції по прошивці 12 і «Юніор»

 • У налаштуваннях iPhone або iPad знайдіть елемент “iTunes Store та Apple Store”.
 • Відкрийте інформацію про ідентифікатор перегляду Apple ID. Вам знадобиться пароль.
 • Перейдіть до розділу “Підписка”, і вже вимкніть те, що нам потрібно.

Інструкції для iOS 13 і “старше”

У IOS 13 підписки сталь стала трохи ближче:

 • Відкрийте налаштування на самому вершині, ви бачите назву свого облікового запису (Apple ID). Прес!
 • І ось наші “улюблені” підписки. Приходьте, подивіться, аналізувати, видалити.

Після відмови, щоб підписатися, все повинно вимкнути (в кінці платного періоду) автоматично та без будь-яких додаткових дій з вашого боку.

Здавалося б, нічого складного, але багато хто про це забуває про це і втрачають гроші.

Як скасувати підписку на AppStore через iPhone, iPad або iTunes

Переглянути існуючі платні підписки на пристрої з операційною системою iOS (iPhone, iPad) досить легко. Інформація про всі ваші підписки зберігається в ID Apple ID, і ви можете переглянути його в меню “Налаштування”.

Перейдіть до “Налаштування”, а потім знайдіть елемент “iTunes та App Store”. У верхній частині екрана ви побачите свій ідентифікатор Apple: натисніть на нього, а потім виберіть “Переглянути Apple ID”. Використання сенсорного ідентифікатора сканера, авторизація пропуску, після чого ви отримаєте доступ до налаштувань вашого облікового запису.

Натисніть “Підписки” і негайно відкриває список всіх ваших підписок на iPhone та iPad. (Якщо ви не відображаєте цей елемент, це означає, що немає підписки через iOS у вашому обліковому записі. Наприкінці статті до таких випадків прикріплюється інструкція).

Ви підписалися на не потрібну програму App Store у iPhone або iPad або на деякій музиці, і тепер хочете скасувати підписку? На щастя, достатньо перейти до розділу відповідних налаштувань у вашому iPhone. У тому ж розділі ви можете легко вимкнути підписку на ICloud, Apple Music, Spotify, Netflix та багато інших послуг. Далі ми покажемо вам більше про те, як це зробити.

See also  Як зробити резервну копію до iPhone

Де знайти Active IOS підписки

 • Щоб скасувати підписку у віддаленому додатку, перейдіть до App Store;
 • Натисніть значок профілю у верхньому правому куті;
 • Перейдіть до вкладки “Керування підписками”;
 • Знайдіть службу, з якої ви хочете скасувати підписку та натисніть на нього;
 • У вікні, що відкривається, натисніть кнопку “Скасувати зустріч” та підтвердьте дію.

Будьте обережні: як правило, навіть після скасування підписки, він продовжує працювати до закінчення терміну дії судового періоду або платного періоду. Тому не хвилюйтеся, якщо ви скасували підписку, але виплачуваний доступ до послуги все ще забезпечується. Підписка зупиниться під час наступної дати розрахунку. Він буде вказано у вікні з повідомленням про скасування підписки, яка з’являється після натискання клавіші “Скасувати підписку”.

Як скасувати підписку на iPhone не зняв гроші за допомогою програми iPhone?!

Скасувати Apple музику підписку на iPhone

Як відомо, використання підписки Apple Music включає автоматичне розширення без додаткового повідомлення користувача та, відповідно, заряджає передоплату з його облікового запису для забезпечення можливостей. Наказано лише послужним особам і повинен забезпечити призупинення або скасування його отримання та заборонити передачу коштів для подальшого використання послуги, якщо це не заплановано. Розглянемо, як реалізувати вказаний, використовуючи тільки iPhone.

Перед переїздом до виконання одного з наступних інструкцій майте на увазі, що остаточний ефект буде залежати від типу скасованої підписки Apple Music. У випадку, якщо ви випустили та деактивувати вибір вільного доступу до служби, його функції негайно стануть недоступними. Якщо ви скасуєте платна підписка, система, надана системі, залишатиметься доступною до дати закінчення періоду, для якого вже перераховані готівка.

Скасувати підписку на iPhone

App Store сьогодні пропонує своїм клієнтам багато різних контенту для завантаження: музика, фільми, книги, програми. Іноді деякі з останніх мають розширений набір функцій за додаткову плату, підписку на яку часто придбану людиною. Але як відмовитися від нього пізніше, якщо користувач перестав використовувати програму або не хоче платити далі?

Для того, щоб перевірити, які підписки, які ви підключені, потрібно взяти свій гаджет, перейдіть до “Налаштування” та натисніть на iTunes та елемент магазину App Store. Після цього натисніть на ідентифікатор Apple та в новому вікні, натисніть кнопку “Переглянути Apple ID”. Після того, як ви вкажете пароль, спуститися, до “Підписка”. Тут ви можете побачити “Недійсний” та “існуючий” (тобто активний сьогодні) платні послуги. Обравши заявку зі списку, ви можете дізнатись, з якого періоду є підписка, а також її значення. Тут ви можете відмовитися від оплачуваної служби, натиснувши “Скасувати підписку”. Однак ми радимо вам трохи пізніше, щоб повернутися до цього розділу та переконайтеся, що платний варіант ви вибрали вимкнено.

See also  Як розібрати телефон ZTE. Як отримати SIM-картку з телефону ZTE?

Типи підписки Apple Music

Але спочатку розглянемо, які типи підписок на музику Apple є. На момент написання статті (20 березня) три з них:

 • Індивідуальна підписка. Це щомісяця і щорічна. Його власник відкриває доступ до всієї медіатора Apple Music, включаючи рекомендації професіоналів музики та радіостанцій, включених до запиту.
 • Групова підписка. Це також називається сім’я. Дозволяє слухати пісні з різних пристроїв, які можуть бути від одного до шести.
 • Підписка на студента. Він призначений для тих, хто проходить освітній курс у навчальному закладі, який відповідає вимогам, переліченим на офіційному веб-сайті Apple. Дозволяє використовувати заявку за зниженою ціною протягом чотирьох років (сорок восьми місяців). Важливий! Цей період не обов’язково повинен бути безперервним.

Як придбати місце в ICloud для Apple One

Щоб збільшити обсяг зберігання в ICLOUD з дійсною підпискою на Apple One, дотримуйтесь цієї інструкції:

Збільшити обсяг сховища iCloud, ви можете навіть з підпискою Apple One

Зверніть увагу, що, якщо ви вже підключились до підписки Apple, за замовчуванням, який включає 50 Гб пам’яті в ICLOUD, ви можете придбати додаткові 50 ГБ, 200 ГБ або 2 ТБ. Вони підсумовуються з обсягом, який вже існує і не скасуйте його. Виявляється дуже вигідним. Зрештою, для основного тарифу Apple, ви платите лише 365 на місяць, а додаткова вартість 50 ГБ 59. Якщо ви додасте до всього, це буде лише трохи 400, але ви не матимете доступу до 50, а до 100 Гб у подання до трьох інших послуг.

Скільки коштує підписність Apple

Окремо всі програми 626

Чи вигідно?? Очевидно, так так. Ось як ваші витрати для всіх послуг буде виглядати окремо:

Якщо згорнуто щомісяця. В результаті, крім очевидної переплати, ви отримуєте лише 50 ГБ в ICloud, а з Apple One це може досягти 100 Гб лише понад 400. Насправді, економія досягає близько 30%. Ви можете придбати сімейну підписку на збережені гроші, доступ до яких зможе одночасно мати до 5 членів вашої родини (або знайомих) і додатково придбати ще 200 ГБ у хмарі взагалі. Загалом, вигода очевидно.