Home » Як відновити iPhone до заводських налаштувань.

Як відновити iPhone до заводських налаштувань.

Як скинути налаштування iPhone на заводу. Вичерпне навчання

Apple Mobile технології рідко зустрічаються помилки та технічні проблеми навіть з найбільш інтенсивною роботою. Але якщо операційна система не працює занадто стабільною, проблеми регулярно виникають з Інтернетом, або iPhone іноді починає перезавантажити у випадковому порядку, то скидання налаштувань, безумовно, не пошкодить. Досить просто повторити певні інструкції, представлені нижче, і iOS зароблятиме, як і раніше.

Скидання налаштувань на iPhone, iPad та iPod призводить до очищення внутрішньої пам’яті та втрати конфіденційної інформації, і тому Apple рекомендує готувати заздалегідь для подібної процедури:

 • Завантажте iTunes та оновіть програмне забезпечення до останньої версії (розділ “Довідка” меню “оновлення”);
 • Підготуйте резервну копію за допомогою iCloud (на налаштуваннях iPhone, iPad або iPod) або через iTunes (категорія “Огляд”, елемент “Створити копію зараз”;

iphone, заводських, налаштувань

Як продовжити додатково, залежить від використовуваних інструментів. Ми здійснюємо побудовані IOS-In tools, а через iTunes і навіть за допомогою третього програмного забезпечення.

Для початку

Підготуйте гаджет до загального розряду, заряджаючи його.

Акумулятор повинен бути заряджений щонайменше на 30%.

Якщо випуск виникає під час перезавантаження та скидання, це призведе до серйозних несправностей програмного забезпечення, аж до трансформації в “цеглу”.

Обов’язково перевірте IMEI

Перевірте мобільний пристрій IMEI для відсутності блокування. У будь-якому з онлайн-послуг, наприклад, Imeipro.Інформація.

Вам потрібно буде ввести номер і пройти через перевірку “recaptcha”, а потім натисніть “Перевірте”.

Imei можна знайти на самому iPhone, на коробці або в підпункті “На пристрої”, у налаштуваннях гаджета.

Після того, як ви переконаєтесь, що він має статус “розблоковано”, ви можете запустити процес даних обнулювання даних.

Скидання конфігурацій на апараті з в’язниці призведе до повного блокування.

iphone, заводських, налаштувань

Зробити резервну копію

Перш ніж видалити всі налаштування, створіть резервну копію важливої ​​інформації. Є два способи створення резервної копії:

Власники Apple повністю доступні для 5 Гб вільного місця в “хмарі”. Для функціонування, стабільне з’єднання мобільного Інтернету або Wi-Fi повинен.

See also  Як зробити скріншот на iPhone 11

У меню “Налаштування” знайдіть “ICLOUD” та активуйте функцію “Резервне копіювання”. Далі виберіть “Резервне копіювання iCloud”, а остаточна дія. “Створити резервну копію”.

Для цього підключіть машину до комп’ютера. Після того, як він буде почати завантажувати iTunes, виберіть пункт “Цей комп’ютер” та активуйте створення копії.

Вийдіть з усіх послуг

Перед перезавантаженням гаджета. Вийти з усіх послуг та програм (розділення):

 • Messengers (VK, FB, Instagram, Viber та інші)
 • Imessage і час обличчя. До подальшого уникнення проблем з доставкою SMS та спілкування;
 • Icloud, iTunes, App Store. Обмежити доступ до особистої інформації користувача, збережених документів, фотографій та відео, конфігурацій, облікових записів.

Відновлення всіх даних iPhone з iCloud після скидання iPhone

Якщо ви зробили резервну копію iCloud, то вам потрібен ваш обліковий запис iCloud (обліковий запис iCloud, який ви використовуєте для резервного копіювання iPhone), iPhone та WLAN. І вам не потрібно підключати iPhone на ПК протягом усього процесу.

Якщо ви втратите дані iPhone після відновлення заводських налаштувань, коли ви налаштуєте iPhone, вам буде запропоновано три варіанти: “Встановіть як новий iPhone”, “Відновити з резервного iCloud” та “Відновити з резервного копіювання iTunes”. Тут ви можете відновити дані iPhone після скидання налаштувань iPhone двома способами. Тут ви можете вибрати “Відновити з резервного копіювання iCloud”, увійдіть до свого облікового запису iCloud за допомогою Apple ID та паролем Виберіть останню резервну копію iCloud, щоб почати відновити дані iCloud з iCloud. Процедура займе моменти, і вам знадобиться терпіння.

Неможливо скинути iPhone

Обидва методи вище означають, що ваш iPhone працює в робочому стані, t.Е. Визнаний в iTunes або ви можете перейти до налаштувань телефону. Що робити, якщо телефон вивішений або жоден із перерахованих методів не дозволяє відновити iPhone?

Перш за все спробуйте перезапустити пристрій. Якщо перезавантаження не давала нічого, скористайтеся інструкцією щодо відновлення iPhone у режимі DFU (посилання вище).

У цій статті я показав, як скинути iPhone до заводських налаштувань двома способами. Якщо у вас виникли питання щодо прив’язаних облікових записів, напишіть у коментарях. Ну, якщо ви дізналися щось корисне для себе, обов’язково помістіть туман у соціальній.Мережі (кнопки нижче).

See also  Копіювати дані з одного телефону до іншого

Як відновити заводські налаштування на iPhone без iTunes

Якщо ви хочете видалити всі ваші дані на iPhone, але у вас немає комп’ютера з iTunes, ваш смартфон можна скинути за допомогою меню власних налаштувань (але, звичайно, буде потрібно пароль):

 • Виберіть “Налаштування” “Основні” “Скидання” “Видалити весь вміст та налаштування”.
 • Дотримуйтесь увімкнення на екрані iPhone, доки з’являться Apple Logo та індикатор виконання
 • Після цього ви можете повторно налаштувати iPhone.

Скинути через меню “Налаштування

Перед тим, як скинути налаштування на пристрої Apple, вам потрібно стягувати це добре, краще до 100%, а також забезпечити доступ до стабільного з’єднання Wi-Fi.

 • Якщо iPhone пов’язаний з годинником, синхронізація повинна бути зупинена.
 • Ми виїжджаємо з облікових записів магазинів iTunes, iCloud та App Store. Для цього відкрийте меню “Налаштування”, натисніть на ім’я. У самому нижній частині сторінки, відкрита, активуйте рядок “Вихід”.
 • Повернення до меню “Налаштування” перейдіть до розділу “Основний”, виберіть “Скинути”, а потім “Електування вмісту та налаштування”.
 • Коли функція “Знайти iPhone” увімкнено, пароль потрібно від “Apple ID”.
 • За вимогою ввести паролі з рахунків.
 • Після перезавантаження пристрою ми вводимо дані, які вимагаються смартфоном.

Виконати скидання

Перейдіть до “Налаштування” → “Основні” → “Скидання” та натисніть “Зміст та налаштування”.

Підтвердьте видалення даних і дочекайтеся завершення процесу. Якщо система просять вимкнути функцію “Знайти iPhone”, виконайте це в розділі “Налаштування” → “Ім’я користувача” → iCloud.

Після перезапуску гаджета на екрані відображатиметься привітання та пропозиція, як коли ви вперше увімкнете.

Якщо ви не зможете скинути налаштування, тому що ви забули пароль, прочитайте наші інструкції.

Увага! Щоб уникнути завантаження пристроїв iOS у режимі “Вічне Apple”, цей метод не може бути виконаний на пристрої з Jailbreak (піктограма Cydia на головному екрані). В іншому випадку допоможе лише ця інструкція.

Відкрийте додаток Налаштування та перейдіть до основного розділу, в якому (внизу). Це скидання пункту меню, який нам потрібно.

iphone, заводських, налаштувань

Далі виберіть “Ефект вмісту та налаштування” та у спливаючій кнопці, натисніть Erase, якщо ви погоджуєтеся, що дані, розташовані на пристрої, будуть остаточно видалені, або можливість створити копію, а потім стерти, якщо пристрій не захищений Дані на пристрої.

iphone, заводських, налаштувань

Введіть код пароля та натисніть кнопку “Стерти iPhone (iPad, iPod)” у спливаючому меню.

See also  Як підключити iPad до ПК. Як увімкнути iPhone через iTunes?

iphone, заводських, налаштувань

Ios просочується і не хоче повертатися до порожнечі. З’явиться ще одне діалогове вікно з запитом для підтвердження ваших дій.

У випадках, коли активується функція “Знайти iPhone”.

iphone, заводських, налаштувань

Налаштування скидання на iPhone на фабрику, як скинути iPhone та безпечно видалити iCloud

Після натискання кнопки, обгорніть пристрій у бік. Процес видалення даних займе декілька хвилин, в кінці iPhone, iPad або iPod Touch буде знищено на заводські налаштування з видаленням всіх даних.

iphone, заводських, налаштувань

Часті запитання щодо заводських налаштувань iPhone

Чи можу я відновити фабричні налаштування iPhone без пароля?

Якщо ви не пам’ятаєте свій пароль, ви можете скинути налаштування iPhone за допомогою знайденого мого iPhone або скористатися професійним інструментом, наприклад, Foneraser Aisesoft, який допоможе вам легко видалити всі ваші дані та налаштування з iPhone.

Скидання заводських налаштувань видалять текстові повідомлення на iPhone?

Так, при виписці на заводські налаштування всі дані видалені на вашому iPhone, включаючи текстові повідомлення.

Скидання заводських налаштувань видаляє весь iPhone?

Скидання до заводських налаштувань видаляє всі дані та налаштування з вашого iPhone. Всі ваші фотографії, відео, контакти, журнали викликів, паролі, повідомлення, історія переглядів, календар, історія чату, нотатки, встановлені програми та ін. D. Буде видалено з пристрою.

Якщо ви втратите дані після скидання налаштувань iPhone на заводські налаштування без резервного копіювання, ви можете дізнатись з цього повідомлення, щоб відновити дані iPhone після відновлення iPhone до заводських налаштувань.

Рейтинг: 4.7/5 (на базі голосів 395) підписатися на нас

Без iTunes, ви все ще можете відновити відключені iPad до заводських налаштувань.

Якщо ви користувач Android, ви можете отримати найпростіший спосіб перезапустити телефон та планшет на Android.

Iphone рухається так повільно? Потім очистіть кеш програми iPhone, щоб випустити більше пам’яті.

Залиште свій коментар і приєднуйтесь до нашої дискусії

Фоназер

Найпотужніші утиліти, які дозволяють постійно та ретельно видаляти всі зміст iPhone, таких як контакти, повідомлення, фотографії, відео, нотатки тощо. D., А також налаштування.