Home » Як відновити віддалені контакти на iPhone

Як відновити віддалені контакти на iPhone

NO.3 безкоштовне програмне забезпечення для відновлення контактів iPhone. EaseUS MobiSaver Free

EaseUS MobiSaver Безкоштовно це безкоштовне програмне забезпечення для відновлення даних iPhone, яке може допомогти вам відновити контакти, повідомлення, фотографії, відео, нотатки та інші дані iOS на вашому iPhone, iPad або iPod touch. Він може добре працювати як на ПК з Windows, так і на Mac.

Це програмне забезпечення для відновлення контактів iPhone дозволяє справлятися з багатьма ситуаціями втрати даних iOS, такими як випадкове видалення, вірусна атака, збій системи, пошкодження пристрою тощо. Д. Це дозволяє вам відновити видалені / втрачені контакти iPhone із резервних копій iPhone, iPad, iPod, iTunes та iCloud.

Як відновити віддалені контакти iPhone з iCloud.com

Крім описаних вище способів, ви можете покластися на iCloud, щоб спробувати відновити віддалені контакти з iPhone. Просто слідуйте наступним крокам, щоб дізнатися, як знайти віддалені контакти на iPhone.

Крок 1 Перейдіть до www.iCloud.com у веб-браузері та увійдіть до свого облікового запису iCloud.

Крок 2 Коли ви входите до свого облікового запису Apple, натисніть Контакти значок, щоб відкрити контакти iCloud.

Крок 3 Ви можете перевірити всі свої контакти та керувати ними, створюючи або редагуючи групи/контакти. Крім того, ви можете експортувати контакти (VCard) до PC / Mac. Якщо ви можете знайти віддалені контакти iPhone на цьому сайті, ви можете легко відновити їх.

Крок 4 Натисніть значок сабо в нижньому лівому куті, а потім виберіть «Експорт візитної картки. “з списку, щоб повернути віддалені контакти на iPhone.

Як відновити контакти з iCloud на iPhone або iPad

Якщо ви використовуєте ICLOUD, щоб створити резервну копію ваших контактів, у вас є можливість передати їх на новий пристрій за лічені секунди. Мати контакти в “хмарі” також корисні через рідкісні, але все ще зустрічаються “глюки”, пов’язані з втратою контактів з iPhone і iPad. Незалежно від того, яка ситуація відбулася. одна інструкція допоможе вам легко відновити контакти з останньої резервної копії iCloud за декілька кліків.

Якщо ви виявите, що телефонна книга порожня, можливо, проблема може бути вирішена через пару секунд.

Буває, що ви можете відновити дані на iPhone так швидко. Якщо у вашому випадку телефонна книга все ще порожня, давайте зрозуміємо далі.

Ми відновлюємо контакти з iCloud.

Можливо, ви вимкнете синхронізацію в ICloud, і через це телефонна книга була порожньою.

 • Переведіть повзунок в активне положення біля пункту «Контакти» для увімкнення синхронізації, тоді дані знову з’являться у телефонній книзі смартфона.

Ви можете перевірити, що зберігається у вашому iCloud:

 • Для цього на PC перейдіть на сайт.
 • Введіть свій Apple ID для входу. Якщо раптом ви забули пароль або логін, дізнайтеся, як відновити Apple ID у статті нашого блогу.
 • Відкриється хмара і в ній перейдіть до розділу «Контакти». Якщо у вашій хмарі зберігаються номери телефонів, вони відкриються на PC.
 • Натисніть унизу знак «#», щоб переглянути кількість номерів, які є у хмарі. Якщо все добре, то дані в iCloud є, і їх можна повернути на iPhone.
 • Після цього всі телефонні номери сформуються на одну візитну картку, яку можна буде завантажити в macOS. Збережіть її, щоб телефони завжди були під рукою.
 • Після цього на своєму смартфоні в iCloud знову вимкніть та увімкніть повзунок біля пункту «Контакти», як було показано раніше.
 • При переведенні повзунка в активне положення з’явиться напис «Об’єднати», натисніть на нього. Таким чином всі номери телефонів будуть доступні і на iPhone, і на mac.
See also  Як видалити обліковий запис у телеграмі на iPhone

Перевірте, чи всі телефонні номери перейшли до телефонної книги на смартфоні. Також натисніть на «#» і подивіться на кількість номерів, їх стільки ж, скільки було на ПК у хмарі? Якщо кількість збігається, то все добре, і ви тепер знаєте, як відновити номери на iPhone. Якщо щось пішло не так, читайте статтю далі.

Відновлюємо контакти із резервної копії iPhone.

Не вдалося відновити телефони? Не час зневірятися, давайте пробувати далі:

 • Поверніться на PC у хмару.
 • У правому верхньому куті натисніть на стрілочку вниз біля вашого імені та у випадаючому вікні виберіть «Налаштування облікового запису».
 • Після натискання на цю кнопку всі номери телефонів, які зараз знаходяться в хмарі та на iPhone, заміняться даними цієї резервної копії.
 • Після відновлення даних, перейдіть в «Параметри» на PC (вони знаходяться у верхньому лівому куті) → «Контакти». Перевірте, чи все гаразд.

Якщо номери телефонів з’явилися, знову переходьте в хмару на iPhone, вимкніть і включіть синхронізацію телефонів, як ви робили раніше.

Ось так точно вдасться відновити дані на iPhone. Якщо у хмарі ви не виявили резервних копій, це говорить про те, що ви не синхронізували свої пристрої, тому перед відновленням перевірте всі налаштування вашого iPhone і iCloud. Дотримуйтесь всіх порад, які ви знайдете в статті і вам обов’язково вдасться відновити телефонну книгу на iPhone.

Повернення з iCloud

Ще один спосіб повернення видалених або зниклих даних – із резервної копії, що зберігається на iCloud. Це хмарний сервіс, за допомогою якого користувачі можуть зберігати власні фото, особисті файли, закладки, контакти та іншу інформацію, для чого надається 5 Гб сховища.

Щоб відновити контакти на iPhone у такий спосіб:

 • перейти на адресу iCloud.com і авторизуватися у своєму обліковому записі;
 • натиснути кнопку “Налаштування”;
 • у лівому нижньому кутку екрана вибрати «Відновити контакти», за потреби можна повертати й іншу інформацію – для цього є відповідні кнопки;
 • Відкриється спливаюче вікно, де ви повинні вибрати відповідну резервну копію, з якої чисельність буде скопійовано;
 • для початку процесу відновлення натиснути відповідну кнопку.
контакти, iphone

На виконання операції знадобиться деякий час, після чого з’явиться повідомлення про закінчення відновлення, в результаті чого всі дані, що зникли, знову будуть на смартфоні.

See also  Як зробити спалах на iPhone, коли сповіщення

Повторна синхронізація з iCloud

Суть даного способу полягає в тому, щоб відключати синхронізацію девайсу з iCloud, відзначивши пункт для збереження контактів, після чого обмін даними включається повторно.

Щоб зробити все правильно, слід простежити, щоб одразу після видалення контакту смартфон відключити від інтернету, тому що під час синхронізації загубленого номера вже не буде на віддаленому сервері.

 • на iPhone відкриваються налаштування, далі – iCloud та відключається перемикач «Контакти»;
 • відкриється меню з вибором дії для синхронізованих об’єктів на iPhone, слід вибрати «Залишити»;
 • увімкнути доступ до мережі та в налаштуваннях перемикач «Контакти» активувати;
 • відкриється попередження про об’єднання локальної та віддаленої телефонних книг, потрібно тапнути «Об’єднати».

Через пару хвилин можна перевіряти телефонну книгу. втрачений запис повинен повернутися на місце.

Відновлення контактів на Android

Для користувачів Android існує два поширені методи відновлення віддалених контактів. Якщо ваш пристрій Android синхронізується за допомогою облікового запису Google, ви можете легко відновити контакти за допомогою Gmail. Або ви можете використовувати інструмент для відновлення даних Android для вилучення віддалених / втрачених контактів з пам’яті телефону Android або SIM-картки.

Як відновити контакти Google із Gmail

З Gmail, що автоматично додає кожен контакт, з яким ви спілкуєтеся, стає дуже зручно відновлювати контакти з Gmail, якщо ви випадково видалили контакт.

Як відновити контакти на iPhone?

Крок 1 Перейдіть до Gmail у вашому браузері.

Крок 2 Натисніть Gmail у лівому верхньому кутку та виберіть Контакти в меню, що розкривається.

контакти, iphone

Крок 3 Натисніть «Додатково» у списку зі списку контактів.

Крок 4 Виберіть Відновити контакти.

контакти, iphone

Як відновити контакти з Android Data Recovery

Щоб легко та безпечно відновити віддалені або відформатовані контакти на телефоні Android, ми пропонуємо вам скористатися утилітою відновлення контактів Android. Тут ви можете розглянути найбільш професійну відновлення даних Android.

 • Відновити втрачені / видалені / відформатовані контакти на Android всього за кілька кліків.
 • Отримати контакти з пам’яті телефону Android або SIM-картки.
 • Збережіть віддалені контакти з Android як файл VCF, CSV або HTML для друку.
 • Попередньо перегляньте всю інформацію про контакти, включаючи ім’я, номер телефону, адресу електронної пошти, адресу компанії тощо. Д., Перш ніж відновлювати.
 • Сумісний практично з усіма марками смартфонів, включаючи HTC, Samsung, Motorola, Sony, ZTE, LG, Huawei і таке інше.

Тепер безкоштовно завантажте цю програму відновлення контактів Android та виконайте такі дії, щоб відновити контакти на телефоні Android.

Крок 1 Підключіть Android до комп’ютера

Підключіть свій телефон Android до комп’ютера через кабель USB. Телефон буде автоматично знайдено комп’ютером.

Крок 2 Відкрити режим налагодження USB

З’явиться спливаюче повідомлення, щоб дозволити налагодження USB на телефоні / планшеті Android, щоб отримати доступ до підключеного пристрою.

Для Android 2.3 та попередніх версій: Натисніть «Налаштування» програми «Програми» «Розробка» «Налагодження USB». Для Android 3.0. 4.1 : Перейдіть до «Параметри розробника» «Налагодження по USB». Для Android 4.2 та пізніших версій Виберіть «Установки» «Про телефон». Виберіть «Номер збирання» кілька разів, доки не з’явиться повідомлення «Ви знаходитесь в режимі розробника». Поверніться до «Налаштування» «Параметри розробника» «Налагодження USB».

Крок 3 Виберіть контакт для сканування пристрою

See also  Як увімкнути дзвінок на iPhone se

Коли вам вдасться підключити Android до комп’ютера, вам буде запропоновано вибрати типи файлів для відновлення. Програма дозволяє відновлювати контакти, Повідомлення, журнали дзвінків, фотографії, відео, аудіо, документи тощо. д. Натисніть Контакти, потім натисніть кнопку «Далі», щоб сканувати пристрій.

Крок 4 Відновити контакти

Протягом кількох секунд процес сканування буде завершено. клацання Контакти у лівому списку, і ви можете переглянути всі контакти у вашому телефоні. Видалені відмічені червоним. Перевірте потрібні контакти та натисніть Recover, незабаром ви збережете віддалені контакти на вашому комп’ютері.

Як відновити віддалені контакти на iPhone

Не всі користувачі iPhone знають, що віддалені зі смартфона контакти можна повернути без необхідності виконувати повне відновлення на створену раніше резервну копію пристрою. Про цей нескладний, але неочевидний для багатьох спосіб розповіли в цьому посібнику.

Примітка: відновлення контактів, представлених у статті, можливе лише за умови, що ваш iPhone або iPad синхронізує контакти з сервісом iCloud.

Як відновити віддалені контакти на iPhone

З комп’ютера перейдіть на сайт iCloud.com.

Виберіть веб-програму «Установки».

У нижній частині сторінки натисніть «Відновити контакти».

Натисніть «Відновити» навпроти дати, станом на яку необхідні контакти ще не були видалені.

Підтвердьте початок операції. Важливо! Вибраний архів контактів замінить поточні контакти на всіх пристроях, прив’язаних до вашого облікового запису iCloud. Повністю видалені поточні контакти не будуть. Вони будуть поміщені в архів, на який можна буде відновитися представленим у статті способом.

Дочекайтесь відновлення контактів.

Зникли контакти на iPhone. що робити

На вашому iPhone раптово зникли контакти? Таке можливе в тому випадку, якщо під вашим обліковим записом iCloud виконана авторизація на кількох пристроях Apple, на одному з яких були видалені контакти. Контакти, які синхронізуються з iCloud при видаленні з одного пристрою, видаляються і на інших — так працює система. На щастя, відновити зниклі контакти дуже просто, у цій інструкції розповіли як.

Зникли контакти на iPhone. що робити

З комп’ютера перейдіть на сайт iCloud.com.

Виконайте авторизацію під даними свого облікового запису iCloud.

Запустіть веб-програму «Налаштування».

У самому низу сторінки натисніть «Відновити контакти».

У вікні «Виберіть архів контактів для відновлення» натисніть кнопку «Відновити» навпроти дати, станом на яку контакти ще не були видалені з iPhone.

У вікні, що відкрилося, підтвердіть відновлення. Важливо! Відновлення передбачає повну заміну контактної книги вибраним архівом вашої поточної контактної книги. Іншими словами, якщо за час з моменту створення останньої резервної копії ви створювали нові контакти на iPhone, їх необхідно попередньо зберегти окремо, наприклад, на фізичному носії.

Ми також відзначаємо, що відновлення і, відповідно, заміна відбудеться на всіх ваших пристроях.

Готово! Після завершення відновлення на вашому iPhone відновляться раніше віддалені контакти. Щоб забезпечити, щоб ця ситуація не повторюється в майбутньому, рекомендується використовувати різні облікові записи ICLOUD на пристроях Apple, які використовують члени вашої родини.