Home » Як відрізнити оригінальний Samsung від Fake. Офіційні послуги та функціональні

Як відрізнити оригінальний Samsung від Fake. Офіційні послуги та функціональні

Хочу відрізнити оригінальну галактику S10 від підробки? Дізнаватися, як!

Вітаю! Загалом, ми планували написати подібну статтю трохи пізніше. Накопичуйте та аналізувати дані, ретельно підготовлені, забити більше інформації Але, як показує практика, не можна чекати!

Чому? Так, тому що китайські копії Galaxy S10 вже скрізь!

Вони затопили всю планету © Comedy Club.

Ні, добре, насправді, ми вже намагалися запропонувати купувати фальшиву галактику S10 під виглядом сьогодення. Так, копія була низькою якістю. Так, це практично не подобається оригінал. Але сам факт!

І, до речі, це варто для цієї історії. Раптом хтось допоможе.

Як розкрити латунь: кілька простих способів

Купуючи недорогий телефон Samsung, ви не повинні турбуватися. Швидше за все, ви будете мати оригінал у ваших руках. Але з пристроями флагманської серії Galaxy S та примітка, ви повинні бути попередження. Вони підроблені найчастіше. І якщо в старих роках якість копій була відверто слабкою, яка легко виявила, щоб визначити прапор, а нещодавно це зробити, без певних знань дуже важко. Часто фальсифікація, наскільки майстерно копіює брендовий пристрій, що проблеми з нею виявляються лише під час роботи. Деякі програми не ставляться на такий смартфон, навіть з невеликим навантаженням, він починає повісити і “помилка”, яка потребує постійно очищення своєї пам’яті, виконує перезавантаження та т. D. Якщо ви вирішите купити Samsung Галактика 10, с плюс і т. D. Офлайн або Інтернет-магазин, а потім перевірте його на кілька критеріїв.

 • Ретельно огляньте, наскільки добре смартфон зібраний. Навіть дешеві пристрої корейської продукції не існує Squeak і Crackles, не кажучи вже про моделі дорогих серій. Останні виконуються з преміум-матеріалів і виглядають придатними.
 • Перевірте роботу вбудованого програмного забезпечення. Знайти в параметрах Samsung Gellexi інформацію про пристрій та порівнюйте версію Android та прошивки з інформацією з різних джерел, включаючи спеціалізовані форуми. На підроблених телефонах часто встановлюється з “швартними” вірусами, які можуть бути передані третім особам конфіденційну інформацію: паролі онлайн-послуг, кімнати та секретні банківські коди та рахунки тощо. D. Пам’ятайте, що виробник постійно покращує його прошивку та випускає оновлення для оптимізації процесів та безпеки. Якщо такі оновлення недоступні, ця ситуація. Привід думати про те, чи телефон є справжнім.
 • Подивіться, чи є фірмові компанії, фірмові компанії серед встановлених додатків (наприклад, Samsung Pay). Виробник представляє їх безпосередньо в ОС, тому не можуть бути таких програм з фальсифікованих пристроїв.
 • Зверніть увагу на якість перекладу окремих предметів та слів у меню. У справжньому пристрої не буде неточностей, помилок та неперекладених слів і фраз.
 • Активуючи пристрій, спробуйте перейти до попередньо створеного облікового запису Samsung. Якщо це неможливо, приймати такий пристрій неможливо.
 • Перевірте якість основних та лобових камер, огляньте дисплей наявність наявності “зламаних” та “гарячих” пікселів, оцініть якість звуку та зробіть кілька пробних дзвінків.
 • Приймаючи рішення вибрати щось із останніх моделей Samsung Galaxy, не забудьте “спробувати” на пристрій у корпоративному магазині (на жаль, ця можливість лише серед мешканців великих міст). Оцініть швидкість датчика, якість зображення, огляньте меню та налаштування, зробіть пару фотографій та відео. Тримаючи скрипт у руках, ви можете легко розкрити підробку при покупці дешевшого варіанту Galaxy S9, S10 або примітка 9 (10) на будь-яку торговельну точку або інтернет-магазин.
 • Перейдіть до меню обслуговування та перевіряйте продуктивність окремих компонентів апарату та його функціонування. Ви можете зробити це за допомогою комбінації 353 # або #, яка вводиться у додаток “Відкрити вікно”. Знайдіть код доступу до інженерного меню старих моделей на тематичних форумах. Слід зазначити, що відсутність доступу до такого меню є прямим причиною відмовитися від покупки.
 • Перевірте, чи гарантія виробника Samsung Galaxy. Часто продавці пропонують “сірі” пристрої, які неофіційно передаються на Росію та дають гарантію з точки руху. Зрозуміло, що якщо такий магазин закриється, він не буде просити когось. Офіційне обслуговування у безкоштовному ремонті такого пристрою відмовиться. Тому найкраще придбати продукцію Samsung, яка офіційно потрапляє в нашу країну. До речі, купуйте Samsung Galaxy Note або S Rostesta у нашому інтернет-магазині. У цьому випадку ваша покупка буде захищена “100%”.
 • Нарешті, IMEI повинен застосовуватися на упаковці, самому пристрою та офіційному веб-сайті. Звичайно, для сучасних майстрів немає труднощів для підробки коду оригінального апарату, але особливості не жартують. Раптом навіть така елементарна перевірка виявить невідповідність і відмовитися від покупки в часі.
See also  Cloud Samsung Як ​​піти з комп'ютера. Як отримати фотографію з Cloud Samsung?

Як ви бачите, ідентифікація підробки Samsung Galesx не так складно. Однак ви можете уникнути необхідності такої перевірки, купуючи електронне обладнання в довірених інтернет-магазинах. Вони включають в себе найкращий магазин.Com на якому ви зараз. Ми пропонуємо лише сертифіковані смартфони Samsung Galaxy, С і A З ознакою PCT (Rostest) і дайте гарантійну картку від виробника. Як запропонована продукція та високий рівень послуг Best-Magazin.Com можна побачити, спостерігаючи за відгуками наших клієнтів.

Як відрізнити оригінальний Samsung Galaxy S7 від підробки. Головні ознаки

Привіт, друзі. Цей огляд буде корисним для тих, хто хоче купити гаджет з сумнівних продавців. В Інтернеті або “з руками”.

Зрештою, часто недбалі продавці успішно продають підроблені гаджети, запевняючи, що ви придбаєте оригінал за дуже привабливою ціною.

Це не дивно, беручи до уваги ситуацію економіки, яка в останні роки розвивалася в нашій країні.

Якщо ви хочете бути 100% впевненими, що ви купуєте справжню “сім”, така інформація буде корисною для вас. Як розрізняти від Samsung Galaxy S7 Fake.

Якщо ви знаєте основні відмінності, знаки та особливості, ви не будемо жодних труднощів при виборі смартфона.

Так як ви все ще розрізняєте китайський смартфон і не помиляється. Прочитайте огляд і пам’ятайте.

Ретельно підробка. Де вона може бути продана?

Остерігайтеся придбання смартфона в таких місцях.

 • У соціальній мережі.
 • У невеликому інтернет-магазині з репутацією, яка викликає сумніви. Зверніть увагу на відгуки клієнтів.
 • За допомогою оголошень.
 • На ринках, у малих магазинах, кіосці.
 • На онлайн-аукціонах.
 • На онлайн-ігрових майданчиках, як AliExpress, Alibaba, eBay тощо.

Звичайно, тут ви також можете придбати оригінальну галактику S7, і це досить збережено на покупку. Однак ризик великий, що ви купуєте підроблений гаджет.

Підроблений смартфон. Як відрізнити від оригіналу?

Так що це не відбулося, дізнайтеся всі деталі, як відрізнити оригінальний Samsung.

Оригінальний смартфон повністю повинен відповідати наступним розмірам. 142,5 x 69.5 x 7.9 мм. У розмірі об’єктива камери, виступаючи над задньою кришкою.

Товщина Samsung Galaxy S7. 8,7 мм. Якщо розміри розбиті. Перш ніж підробляти.

Чим менше ціна пристрою, тим більша ймовірність того, що це хороший китайський аналог. Варто мислення, яка користь продавця продавати оригінальну галактику S7 на 25-30% дешевше з його нинішньої вартості.

Перевірте функціональність, характеристики.

У оригінальному смартфоні не повинно бути: процесори, крім snapdragon 820 (4 ядра) або exynos 8890 (8 ядер), обсяг вбудованої пам’яті 16 Гб, вбудований телевізор, активований кореневий режим, спеціальна антена. Відсутність слотів мікро-SD та старіших версій, ніж Android 5.X.

Стилус. Ні! Це тільки в правителі галактики.

У кольорах теж легко відрізнити оригінал з китайської підробки. Виняток є лише обмеженою спеціальною серією.

Але вони мають вартість значно вище, ніж у стандартному варіанті.

Зробіть додаткову перевірку на IMEI

Така перевірка також допоможе дізнатися, як розрізняти Samsung Galaxy S7 смартфон підробки. Правда, це не дає 100% гарантії, але додаткової перевірки не буде.

 • Відкрийте програму телефону. На клавіатурі типу “# 06”. Ви побачите значення IMEI з’явилося на екрані. Серійний номер вказує на смартфон. Перевірка коду на сайті http: // www.Samsung.Com / ru / support / ewarranty.
 • Зробіть виклик, як першим способом. Перевірте спеціальний код корпоративного обслуговування. Для цього тип # 7353.

Крім того, перевірка може бути виконана шляхом встановлення орієнтирів (Антуту, Geekbench) та утиліти (CPU-Z). Тут ви отримаєте детальну інформацію про смартфон.

Також вивчайте свою продуктивність та технічні характеристики.

Якщо ви хочете придбати певний оригінал, то покупка повинна бути зроблена або від партнерів Samsung, або в магазині компанії.

Але якщо ви все ще вирішили придбати дешевше Samsung Galaxy S7, то обов’язково будете ретельно перевірити його. Більш того, тепер ви знаєте, як відрізнити підробку.

Тоді ви будете впевнені, що ви купили оригінальний пристрій, а не “сіра трубка”.

Але оскільки це відрізняє реальну галактику Samsung S3 від підробки?

При покупці спочатку зверніть увагу на ціну. Це головна відмінність. Популярний екземпляр цієї електроніки не може коштувати 5000. У підробках найчастіше спостерігаються символи і зворотні місця. Крім того, відстань між нижньою лімітом екрану та значків різних застосувань частіше менше, ніж оригінал цього продукту. Ця Samsung Galaxy S3 має індикатор світлодіодного підсвічування на верхньому поверсі передньої сторони, на той момент, як фальшиві моделі, ця функція відсутня.

Решта відмінних моментів безпосередньо всередині мобільного пристрою, тобто в його “начинках”.

 • По-перше, часто батарея на підробці набагато слабша, ніж оригінал. Так що купуючи смартфон, зверніть увагу на акумулятор, і ви можете придбати 1800 мАх замість 2100 мАг.
 • Ви також повинні звернути увагу на кількість контактів, через які акумулятор з’єднується з пристроєм. Ця компанія Samsung Electronics має чотири.
 • Наступним кроком буде перевірка номера IMEI (вона знаходиться на зворотній стороні акумулятора). Копія, швидше за все, має номер IMEI на акумуляторі, а на гарантійному купоні буде ідентичним, в той момент, як оригінал, ці комбінації чисел відрізняються.
 • І одна з найбільш помітних знаків фальшивої Samsung Galaxy S3 є вигравіруваним логотипом компанії Samsung, на вершині акумулятора, в той момент, як оригінальні продукти цього знака і не повинна бути там. Фактично, гравюра повинна бути ліворуч від акумулятора, під задньою кришкою.
See also  Як увімкнути дзвінок на Samsung

Наступним кроком у перевірці автентичності придбаного продукту є безпосереднє включення пристрою. Якщо модель ви шукаєте повільно, різко переходить у інші робочі столи, він тривалий час відкриває деякі програми та робить погану якість фотографії, то, швидше за все, цей пристрій підроблений і не має нічого спільного з Samsung Galaxy S3. Варто також усвідомити, що підробка Galaxy S3 не підтримує оновлення прошивки Samsung.

Отже, купуючи фальшивий продукт, ви можете отримати не тільки моральне розчарування, але й відсутність здатності використовувати ремонт у авторизованих сервісних центрах Samsung. Отже, це не відбулося, представники компанії рекомендують придбати мобільні пристрої лише від офіційних постачальників, а коли підробка виявляється, щоб повідомити про сервісний центр Samsung.

Візуальна та тактильна перевірка на оригінальність телефону Samsung

Цей варіант перевірки є тактильним та візуальним. Перед покупкою за більш сприятливою ціною. Перейдіть до офіційного магазину і тримайтеся у ваших руках, розгляньте всі деталі дизайну на смартфоні Samsung. Пізніше, при покупці, також утримуйте у ваших руках, зверніть увагу на те, як збирається пристрій (акуратний чи ні), і з яких матеріалів. Також зверніть увагу на вагу.

Цей метод, звичайно, не підходить для всіх і не дасть 100% гарантії, оскільки одна з варіантів перевірки має право існувати.

Подивіться також відео про те, як відрізнити підробку з оригінального Samsung.

Отже, тепер ви знаєте, як ви можете швидко перевірити телефон Samsung на оригінальність. Краще зробити всеосяжну перевірку, починаючи з тактильного візуального шляху і закінчуючи перевіркою IMEI та MENTER MENTER SAMSUNG.

Відповіді швидкого автентифікації

Вам потрібно перевірити IMEI, перевірте наявність фірмового меню Samsung, дізнатись характеристики пристрою, подивіться на деталі дизайну та точності збірки.

Введіть # або # та натисніть кнопку виклику. Якщо з’явиться меню, це означає, що телефон Samsung є реальним, а не підробленим.

Перевірити imei

Ви можете перевірити телефон IMEI та планшет Samsung на офіційному веб-сайті компанії. Для цього вам потрібно буде вказати IMEI та адресу електронної пошти.

Імеі чек на сайті

Важливе зауваження у виробника каже, що перевірка IMEI не гарантує оригінальності, оскільки це число може бути пов’язане з фальшивим пристроєм.

Але якщо IMEI не перевіряє, то пристрій гарантується підробкою.

Оригінальний Samsung Galaxy. Як перевірити, чи це не копія

Багато користувачів стурбовані тим, як перевірити Samsung Galaxy на оригінальність?

Таке хвилювання не є випадковим. Часто недобросовісні продавці під виглядом оригінальних прикладних реплік, зроблених настільки ідеальними, що на перший погляд відмінності не помітні.

Особливо цей ризик виникає, якщо ви спокусили дешеву покупку, довіряючи обіцянам продавця, що це оригінальна галактика Samsung.

Стаття буде корисною для всіх, хто боїться придбати репліку. Ті, хто робить покупку у офіційного роздрібного продавця, не хвилюються.

Як відрізнити оригінальну галактику Samsung від копії. Всі шляхи

Перевірте код служби. Всі брендові телефони мають фірмове меню. Його можна лише запустити за допомогою службового коду. Щоб перевірити, відкрийте додаток Dialer. Введіть код #. Якщо це оригінал, меню з’явиться на дисплеї з різними параметрами, за допомогою яких ви можете протестувати компоненти гаджета.

Оригінальність визнається IMEI. Менш надійний спосіб, на відміну від попереднього, але простий. Дізнайтеся смартфон IMEI, набравши в набору номера #. Номер негайно виділяється на дисплеї.

Він також повинен бути вказаний на коробці, в якому постачається пристрій. Залишається перейти на офіційний веб-сайт виробника та буде кількісно, ​​ввівши номер. Це також може бути зроблено на службі IMEI.Інформація. Важливий момент. Часто шахраї вивчають номер і з легкістю замінити його в китайські репліки.

Переконайтеся, що ви купуєте не підробку, можна вивчити ретельно характеристики. Побачити різницю досить просто. При покупці, попросіть вас перевірити модель у популярному етапі, наприклад, GfXBench, Антуту, Geekbench.

Якщо продавець відмовляється це робити, швидше за все, він торгує копіями. Також характеристики можна знайти, встановивши програмне забезпечення AIDA64 на смартфоні. З цим ви дізнаєтесь, який тип процесора Samsung Galaxy, дисплей, камера, оперативна пам’ять та інші.

Неоригінальний телефон визначається візуально. Тримайте його в руках, різниця відчувається відразу. Репліка набагато простіша порівняно з оригінальними продуктами, і є скарги на якість зборів.

Знаючи всі способи, ви можете легко розрізнити оригінальну галактику Samsung.

See also  Гасне екран монітора комп'ютер продовжує працювати

І нарешті, поради, не спокушайте ціни, які в 2-3 рази дешевші. Це на 100% підробка.

Як перевірити телефон Samsung на оригінальність спеціальних кодів. Методи 2022 року

В Інтернеті та офлайн.Магазинах електроніки часто застосовують спокусливі акції на смартфонах, серед яких гаджети Samsung. Але вам не потрібно поспішати з придбанням, тому що продукт може бути підробленим. Щоб уникнути такої ситуації, варто пам’ятати декілька способів перевірки автентичності смартфона.

Відповідно до серійного номера IMEI

Потенційний покупець може перевірити автентичність IMEI на офіційному веб-сайті Samsung.

Для цього достатньо виконати наступні дії:

 • Введіть комбінацію #.
 • Отримати код, який потім увійшов до спеціального поля на офіційному веб-сайті виробника.
 • Натисніть клавішу “Перевірка”.

Через кілька секунд система відображатиме повідомлення про те, чи відповідає смартфон із зазначеними даними.

Код IMEI обов’язково написаний на коробці та під акумулятором. Якщо дані збігаються з інформацією, яка з’являється на екрані, то у ваших руках. Оригінал. В іншому випадку, від покупки гаджета повинна утриматися.

Найпростіший спосіб перевірки смартфона на оригінальності полягає в тому, щоб перевірити свій IMEI-код, який можна знайти під акумулятором та на вікні пристрою

Використання сервісних кодів

Автентичність смартфона можна перевірити за допомогою спеціальних кодів. Зазвичай простий андроїд не містить тестового меню. Samsung розробників додають його.

Щоб зателефонувати і зрозуміти справжній смартфон або підробку, вам потрібно набрати комбінацію. #.

Список з’явиться список, який містить кілька назв: “Мелодія”, “Вібрація”, “Динаміки”, “Dimming”, “Камера”, “TSP Dot Mode” та T.D. Якщо після введення коду екран залишається порожнім, то це підробка.

Другий код, який допоможе визначити підробку, містить номер збірки, дату виробництва та модель пристрою. Просто введіть # і дочекайтеся відповіді системи.

Якщо екран залишається порожнім, то краще відмовитися від покупки смартфона. Є випадки, коли один код спрацьовує, а інший не є. Він також припускає, що гаджет є підробленим і не заслуговує уваги.

оригінальний, samsung, fake, функціональні

Qr-код примирення на Антату

Бажаючи перевірити автентичність смартфона, буде використовувати додаток Антату. Його можна знайти та завантажити в службі Google Play.

Далі слід дотримуватися такого алгоритму:

 • Перейдіть до браузера.
 • Введіть адресу веб.Сторінки Y.Antutu.Com. Qr.Код відображається на екрані.
 • Запустіть утиліту офіцера Antutu на екрані.
 • У новому вікні з’явиться кнопка запуску, яку ви хочете активувати.

У відповідь надійде повідомлення, і якщо воно буде вказано на “хороший” напис, телефон оригінальний.

оригінальний, samsung, fake, функціональні

Ще один спосіб перевірити справжність смартфона Samsung. Це використовувати утиліту офіцера Antutu, куди потрібно ввести QR.Код

Інформація про телефонну інформацію

Інша програма доступна в Google Play, яка привертає увагу до її інформативності та простоти навігації. Його ім’я Інформація про телефон Samsung. Просто завантажте його на телефон і запустіть. Потім перейдіть на вкладку General, де зберігається дата та країна виробника.

оригінальний, samsung, fake, функціональні

Відмінності Samsung Galaxy S8

Для закуски ми вийшли з Хет минулого року. Samsung Galaxy S8, або скоріше його копія. Більшість копій популярних смартфонів прагнуть забезпечити дешевий продукт з найбільш подібним дизайном. У зв’язку з цим S8 не було винятком, отримавши не тільки кілька варіантів копій у різних ступенях огидних, але і пару клонів від виробників, не особливо приховуючи цей факт. Добре до прикладів goophone s8 або hdc space s8 plus neo. І сам по собі як з цих “чудо” техніків значно поступаються оригінальному смартфону на всіх фронтах, якщо говорити про характеристики.

Однак, якщо ми детально розглянемо всі відмінності підробки з оригіналу, до речі, як у попередній ситуації, варто починати з коробки. Оригінальна коробка повністю чорна і має більше блискучих написів у нижній частині передньої сторони. До речі, як ви могли б вже здогадуватися, коробка копіювання також помітно менше. Так, і на задній панелі, де оригінал має багато технічної та іншої інформації, копія має майже нічого. Одне з найцікавіших відмінностей у деяких копіях S8. Це порт MicroUSB замість відповідного типу USB-C.

Завдяки доступу до магазинів Інтернету та місцевих технологій, у вас є можливість дізнатися в будь-який час, як виглядає задній панелі оригінального смартфона та області камери. Отже, підробка Samsung Galaxy S8 буде мати абсолютно різні деталі всіх цих елементів. Якщо ви бачите, що датчики розташовані в іншому положенні, очевидно, що телефон є підробкою. Говорячи про камеру, все, як завжди, тут. Досить взяти одну або дві фотографії, і все буде входити на місце. Навіть за минулорічну модель, оригінальна галактика S8 залишається відмінним смартфоном.