Home » Як використовувати WhatsApp на iPad. Використання Tweakbox

Як використовувати WhatsApp на iPad. Використання Tweakbox

Здається, що WhatsApp важко мати ipad-rady, і це, безумовно, дуже дратує, якщо ми працюємо щодня з Apple планшет. Це, звичайно, може бути однією з причин, виберіть Telegram, оскільки це перехресна платформа. Робота над цим питанням від. Ми повинні дотримуватися вимог третєпартійних додатків, знайдених у магазині додатків.

Ми повинні пам’ятати, що ці заявки не є офіційними, але вони в безпеці. Більшість людей роблять це, перейшовши на веб.Сторінку WhatsApp, яку ми можемо використовувати в нашому браузері, тому ми завжди повинні мати мобільний телефон поблизу, щоб підтримувати зв’язок.

[FAQ] Як запустити WhatsApp на iPad?

Якщо ви хочете побачити на нашому веб.Сайті відповіді на ваші запитання щодо всього, що стосується технологій, програм та послуг Apple, iOS або Mac OS X, магазину iTunes або App Store, запитайте їх у формі зворотного зв’язку. Відповіді на найцікавіші з них з’являться в матеріалах цього розділу. До нас прийшло наступне запитання:

Шановні редактори, є якийсь спосіб поставити WhatsApp на iPad без стрибка дурних додатків? Вони взагалі не працюють нормально, і коли виходить оновлення для iPad, це невідомо. Це буде чудово, якщо ви допоможете, я часто використовую додаток на планшеті.

У той час як команда Марка Цукерберга вилуплює лише планшетну версію WhatsApp, по дорозі різні програми, що спекулятивні веб-збірки виходять і вимагають грошей на відключення реклами. Більше того, вони викликають нові проблеми безпеки. Хто знає цих китайських ентузіастів.

Але навіщо прикріпити Френк милиць, коли існує довгий спосіб запустити WhatsApp на iPad та без додаткових додатків, виключно на ресурси iOS та фактично в декількох пресах через браузер Safari (або будь.Який інший). Ми не будемо тягнути гуму, візьміть інструкції:

 • Переходимо на адресу: https: // web.Whatsapp.Com
 • Натисніть кнопку кулі у верхньому правому куті та виберіть “версію для ПК”
 • З’являється QR.Код (до речі, цілком ймовірно, що тепер Safari відкриває таблиці версій сайтів за замовчуванням)
 • Ми запускаємо WhatsApp на iPhone та переходимо до налаштувань програми на вкладку WhatsApp
 • Виберіть “Сканувати QR.Код” і вкажіть на екран
 • Додайте сайт до закладок і радійте в WhatsApp для iPad

Таким чином, ми отримуємо той самий WhatsApp, який працює на настільних комп’ютерах та в «спеціальних» програмах, насправді обманюючи користувачів.

Як встановити WhatsApp на iPad?

Безумовно, перша проблема, яка виникає з користувачами iPad при встановленні WhatsaApp на iPad. Це відсутність версії планшета в App Store. Більше того, на відміну від інших програм, доступних для iPhone, додаток не можна знайти, коли програма відображає лише iPhone.Коли ви спробуєте встановити програму з iTunes, також дасть помилку.

Щоб обійти всі ці перешкоди, нам доведеться виконати кілька простих дій:

 • Відкрийте програму iTunes на комп’ютері Windows або Mac та перейдіть до розділу магазину iTunes.
 • У ньому знайдіть саму програму WhatsApp та завантажте її на комп’ютер
See also  Який iPad краще для вивчення. IPad 8 -го покоління. Найдешевший iPad на даний момент

Після цього вам потрібно буде вдатися до допомоги третьої партії програми ifunbox (ви можете завантажити тут), яка доступна як для Windows, так і для Mac. Ця програма по суті є менеджером пристроїв iOS за аналогією з iTunes.

 • Підключіть iPad до комп’ютера і переконайтесь, що він визначається в ifunbox.
 • Клацніть на клавішу, щоб встановити програму та скористатися пошуком знайдіть файл інсталяції.Програма IPA WhatsApp, яка була завантажена з магазину iTunes.
 • Після успішного виконання процедури програма WhatsApp з’явиться на екрані iPad.

Однак використовувати програму на iPad все одно буде неможливо, оскільки при запуску вона повідомить, що вона не розроблена для роботи на планшеті:

Тепер вам знадобиться iPhone, на якому або не встановлено, або видалено програму WhatsApp, видалено. Зверніть увагу, що після зняття WhatsApp з iPhone під час подальшої установки неможливо відновити копію цього листування з iCloud. На телефоні повинно відображатися стандартне вікно реєстрації вікна.

Після того, як програма підтверджує ваш номер телефону та надсилає повідомлення з кодом підтвердження в SMS, закінчіть налаштування та підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою програми запуску Ifunbox.

Тепер знову підключіть iPad до комп’ютера та запустіть програму ifunbox. Аналогічно перейдіть до папки програми WhatsApp і завантажте в її папки, скопійовані з iPhone.

Залишається лише перезапустити програму на iPad і почати її використовувати.

Зверніть увагу, що WhatsApp не буде працювати на обох пристроях паралельно, повідомлення надійдуть лише до пристрою, на якому програма WhatsApp використовувалася останньою.

Як встановити WhatsApp

використовувати, whatsapp, ipad, використання

Перший крок у вивченні, як використовувати WhatsApp. Це встановити додаток, це робиться всього за кілька хвилин. Як було сказано вище, програма є абсолютно безкоштовною, і для реєстрації потрібні лише номер телефону та мобільний пристрій.

 • Встановіть програму з ігрового ринку (Android) або App Store (iPhone).
 • Запустіть заявку та підтвердьте запитувані дозволи.
 • Введіть номер телефону та налаштуйтеся на підтвердження.
 • Введіть код підтвердження, отриманий SMS (WhatsApp може це зробити автоматично).
 • Імпортувати існуючі контакти до програми (необов’язково).

От і все! Тепер ви пишете повідомлення будь.Якому з ваших контактів, які також мають WhatsApp. Ви також можете вручну додати контакти до WhatsApp, якщо ви не хочете імпортувати весь список контактів.

Як встановити WhatsApp на iPad?

Пріоритетною складністю, що виникає в процесі встановлення месенджера на iPad, є відсутність версії програми для планшета в Appstore. Крім того, WhatsApp навіть не може бути знайдений, якщо видимість додатків включена лише для iPhone.

Таким чином, під час встановлення програми з ПК.Itunes він також дасть помилку. Щоб запобігти цій ситуації, це необхідно:

 • Тоді вам потрібно звернутися до програми ifunbox (він доступний майже у всіх операційних системах).
 • Далі вам потрібно підключити iPad до ПК і переконатися, що він видно в ifunbox.
 • Клацніть на встановлення та виберіть відповідний файл із розширенням.IPA в програмі WhatsApp, яку ви завантажили з магазину iTunes.

Якщо всі точки були зроблені правильно, додаток WhatsApp буде відображатися на екрані пристрою. Тим не менш, робота програми на iPad все ще буде недоступною для усунення несправності, ви будете корисні для iPhone, на якому немає месенджера. Тоді вам потрібно виконати такі дії:

 • Відкрийте необхідну програму та натисніть на WhatsApp.
 • Зробіть копію всього вмісту документів та бібліотеки з iPhone на ПК (з будь.Якою операційною системою).
 • Перезавантажте iPhone. Після цього вам потрібно буде перезапустити програму на iPad. В кінці навантаження ви можете використовувати додаток.
See also  Як зробити два екрани на iPad. Як переходити від розколу до розколу подання?

Важливий!

Whatsapp не буде функціонувати одразу на двох гаджетах. Таким чином, ви отримаєте повідомлення лише по телефону, на якому додаток WhatsApp використовувався останнім.

Римський Володимиров. Експерт Apple, менеджер Pedant.Ru. Консультант AppleiWatch.Ім’я, співавтор статей. Працює з продуктами Apple більше 10 років.

Особливості WhatsApp на планшеті

Порівняно з версією для смартфонів, WhatsApp на планшетах пропонує кілька переваг:

 • З великим екраном розширення інтеграції додатків розширюється. Налаштування групи не відображаються в новому вікні, але відображаються праворуч;
 • Друк із самим великим екраном, шукайте необхідні файли та наклейки, швидко знайти чати стає простішим;
 • Якщо ви вже встановили WhatsApp на іншому смартфоні, вам не потрібна SIM SIM карта для роботи програми.

Чи є WhatsApp для ipad

Окреме застосування WhatsApp для iPad не надається. Однак можливо, що він з’явиться в майбутньому. У той час як користувачі Watsap повинні використовувати вирішення, завантажуючи неофіційні версії програми.

Коли виходить програма для планшета iPad

На сьогоднішній день програма WhatsApp для iPad доступна лише в рамках бета.Тестування. Звичайні користувачі ще не можуть завантажити його, оскільки персонал тестерів вже був набраний. Якщо ви зосередитесь на масштабі підтримки перехресної палички, ми можемо зробити висновок, що додаток може бути затримано. Точна дата випуску ще не озвучена.

Перевірені шляхи

Кожен з описаних нижче варіантів не потребуватиме встановлення джейлбрейка і не змусить вас копатись у налаштуваннях годинами, головне. Повторити невеликий алгоритм дій:

Розробники з. Що належить WhatsApp, вони давно перестали приділяти належну увагу аудиторії, і тому незалежні студії з усього світу взяли участь у справі. Так, наприклад, Алехандро Переа Наваррет пропонує спробувати сміливу новинку. Whatspad Web. Версія загострена виключно для планшетів і пропонує стандартну інтеграцію, повну синхронізацію контактів та вже знайомі налаштування, емоції та голосові проблеми.

З недоліків. Помилок технічного характеру, але повідомлення про сповіщення, оптимізація є чудовою, і навіть проблеми з впровадженням перелічених дій не виникнуть у початківців.

Як встановити WhatsApp на iPad

Як ми вже говорили, існує кілька ефективних способів встановлення WhatsApp на iPad. Розглянемо особливості кожного підходу докладніше.

Для зручності сприйняття ми розірвемо подальшу розповідь на кілька логічних блоків.

Версія браузера

Найпростішим варіантом організації з’єднання між двома пристроями є використання версії браузера Messenger на планшеті. Так, вам доведеться щоразу відкривати вбудований або завантажений браузер, але це краще, ніж нічого.

Одразу важливо зазначити, що тут ви зіткнетесь з значним обмеженням. Веб.Версія працює лише в тандемі з мобільним додатком. Тобто, в будь.Якому випадку, вам потрібен телефон або планшет, де вже встановлено WhatsApp і працює.

 • Ми розблокуємо iPad і ковзаємо на значку браузера.
 • Ми активуємо адресу та переходимо на сторінку WhatsApp.Com.
 • Клацніть на елемент Whatsappweb у верхній частині екрана.
See also  Як друкувати whatsapp на комп'ютері. Надішліть оснащення до пошти або хмари

використовувати, whatsapp, ipad, використання

А на iPhone ми переходимо на вкладку “Налаштування”.

використовувати, whatsapp, ipad, використання

використовувати, whatsapp, ipad, використання

Як результат, на дисплеї iPad з’являється знайомий цілий користувач, і Messenger готовий до роботи. Цей метод безпечний і легко реалізований. І так, таким чином можна буде використовувати WhatsApp для iPad без SIM.Картки. Основним його недоліком є ​​потреба в постійній синхронізації з іншим мобільним пристроєм.

Якщо з цим все зрозуміло, то давайте розглянемо інші варіанти досягнення бажаного результату.

Функції встановлення через додаток ifunbox

Щоб реалізувати план, вам доведеться потіти, але описаний вище метод працює. Як підготовча подія, необхідно встановити iTunes на комп’ютер. Якщо з цим немає питань, то:

 • Запустіть ПК та відкрийте iTunes.
 • Ми активуємо лінію пошуку у верхньому правому куті вікна користувача.

використовувати, whatsapp, ipad, використання

використовувати, whatsapp, ipad, використання

використовувати, whatsapp, ipad, використання

використовувати, whatsapp, ipad, використання

Не хвилюйтеся, все йде за планом, і так має бути. Подальші кроки для встановлення Watsap для iPad:

 • Ми розблокуємо iPhone і ковзаємо на значку Messenger.
 • Ми переходимо до налаштувань системи, активуючи значок передач на панелі вкладок.
 • Ми відкриваємо блок чату.

використовувати, whatsapp, ipad, використання

використовувати, whatsapp, ipad, використання

використовувати, whatsapp, ipad, використання

використовувати, whatsapp, ipad, використання

Цей метод досить довгий, хоча не можна сказати, що дуже складно. Насправді ми скопіювали системні дані мобільної версії з одного пристрою в інший, і вбудовані алгоритми.Не відмовилися від них.

Це примітно: описано вище стосується джейлброкерів, оскільки він відкриває доступ до файлової системи, яка закрита за замовчуванням. Для таких дій розробники Apple можуть блокувати пристрій, не кажучи вже про ванну вашого облікового запису Watsap. Якщо це вас не лякає, то вперед.

Якщо з таким підходом WhatsApp для iPad все ще зрозуміло, давайте поговоримо про ще кілька.

Установка джейлбрейка

Давайте розглянемо іншу програму, яка розбиває смартфон з точки зору отримання доступу до файлової системи iPad.

Як і раніше, нам знадобиться розподіл Watsap з розширенням IPA, а також встановленою програмою ITOLS. Якщо ви вирішили підготовчі заходи, то:

 • Запустіть ПК та відкрийте iTunes, підключіть iPad.
 • Ми чекаємо, поки вбудовані алгоритми синхронізувались із пристроєм.
 • Клацніть на вкладці “Програма” у верхньому лівому куті вікна користувача.
 • У вікні, що відкривається, ми активуємо кнопку “встановити” на панелі інструментів у верхній частині програмного забезпечення інтенсивно.
 • Провідник автоматично відкривається, за допомогою якого ми прописуємо шлях до раніше збереженого розподілу Watsap.
 • Навантаження починається, підтвердьте і чекайте його завершення.

Як результат, на робочому столі iPad з’являється знайома значок, і месенджер готовий до використання.

Давайте подивимось на останню, яка допоможе у нашому складному бізнесі.

Установка за допомогою Cydia Impactor

Ця програма також використовує файлову систему пристроїв, тому використання цієї програми пов’язане з певними ризиками. Побудовані алгоритми.Працюють на основі технології Sideload, що передбачає наявність платного облікового запису розробника, який доступний для завантаження та встановлення програм, що обходять офіційний магазин. Давайте подивимось, як ним користуватися для власних цілей.