Home » Як використовувати Xiaomi Mi Band 4 годинник

Як використовувати Xiaomi Mi Band 4 годинник

використовувати, xiaomi, band, годинник

У третій версії контакти пристрою були встановлені на кінці, тому необхідно було видалити капсулу, щоб поповнити капсулу з ремінця. У новій моделі ситуація трохи змінилася, хоча контакти рухалися вниз. Перед зарядкою Mi Band 4 потрібно видалити капсулу. Для цього поверніть край ремінця з капсули на бік, інша рука натискається на нього нижче.

Повна установка Xiaomi Mi Band 4 II 5 необхідних програм Як розширити основні можливості

Капсула виходить з ремінця, вона видаляється і встановлюється для заряджання. Перевірте, чи пов’язані з контактами. Вставте USB-кабельний роз’єм до відповідного живлення на комп’ютері, мережевий адаптер. Оптимальний струм. 1А. Якщо ви перевищите це значення, акумулятор витрати швидше, але це буде поза замовленням. Для повного заряджання вам потрібно до 2 годин.

Як підключити Xiaomi Band 4 годин до телефону

Контролювати годинник, як у попередніх поколіннях гаджета, використовує додаток MI Fit. Якщо ваш телефон на базі даних Android, перейдіть до Google Play, введіть пошук MI, натисніть «Встановити», а потім «Відкрити». Для телефонів з iOS, програма завантаження через App Store. Після встановлення програми запустіть його та створіть обліковий запис із поштою або телефоном або увійдіть, якщо у вас вже є обліковий запис. Зробити всі дані, які вимагаються під час первинної установки та надають необхідні дозволи. Якщо ви вже встановили програму MI Fit, переконайтеся, що він оновлюється до останньої версії або оновіть його вручну.Щоб підключити годинник на телефон, перейдіть до профілю програми та виберіть “Додати пристрій” (додати пристрій), натисніть кнопку “Браслет” (BAND) та “Погодьтеся” (згодні). Після цього натисніть кнопку Mi Smart Band 4 та підтвердьте сполучення на годинник, натиснувши кнопку Touch на екрані. При необхідності, увімкніть Bluetooth. Залежно від версії браслета та встановленого застосування ці команди можуть дещо відрізнятися.Якщо фітнес-браслет відмовляється підключатися до телефону, переконайтеся, що гаджет повністю стягується, що браслет розташований поруч із телефоном або в тому, що інша смуга MI пов’язана з телефоном, наприклад, друга або третя версії. В останньому випадку знайдіть назву цього браслету у профілі Mi Fit, прокрутіть вниз по меню, натисніть кнопку Snccake та підтвердьте дію на наступному кроці. Іноді це допомагає проблемі перезапустити телефон. Додаток не може підключити і підробляти фітнес-браслет.

Включення та від фітнесу Браслет Xiaomi Mi Band 4

Як увімкнути Xiaomi Mi Band 4 години вперше

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 не має фізичної кнопки, яка заплутує своїх власників, які використовуються для включення та вимкнення пристроїв. Його відсутність пов’язана з тим, що гаджет повинен бути назавжди включений для правильного розрахунку кроків, надсилання повідомлень з телефону або виконувати інші функції. Тому він завжди входить до складу держави, якщо достатньо включити заряд. Щоб увімкнути, потрібно доторкнутися до сенсорної кнопки у нижній частині екрана.Якщо натискання кнопки сенсорної кнопки не дає, перевірте гаджет заряджання. Для цього зніміть капсулу з ремінця, для якої ви стискаєте його, переміщуючи ремінь з екрана приблизно на 90 градусів або витягнувши його з екрана. Потім вставте капсулу в зарядний пристрій, що працює, і підключіться до джерела живлення (ноутбук, стаціонарний комп’ютер, зовнішній акумулятор або відповідний телефонний адаптер). Залежно від ступеня розряду, фітнес-трекер прийде до життя відразу або через кілька хвилин. Але іноді публікація для заряджання не дає результатів. Це трапляється, якщо MI-група 4 чомусь не знімає вихідний заряд, наприклад, коли ви підключите його до системного блоку, розташованого в режимі сну або до зовнішньої батареї, не заряджає низькі гаджети.

See also  Мій захист крадіжки Xperia як обійти. Як розблокувати свій захист від крадіжки Xperia ?

Як вимкнути Xiaomi Mi Band 4

Вимкнути гаджет не буде можливим за допомогою кнопки або через меню, оскільки такий варіант у Xiaomi Mi Band 4 не надається. Вимкнення відбувається лише з повним вивантаженням фітнес-браслету, але не рекомендується привести гаджет до цього стану.

Відстеження та аналіз сну в Mi Band 4 через MI Fit

Після цього ви можете спокійно лягати спати, і ваш розумний браслет почне дотримуватися вашого стану. Оскільки під час сну, наш пульс і кількість рухів змінюються, регулярно читають їх, браслет визначає різні етапи сну. Це може бути, наприклад, глибока фаза сну, коли людина спить нерухомо, або неглибокий сон з переворотами та рухами. Вранці перейдіть до того самого розділу “Smart Analysing” та натисніть на “аналіз якості сну”. Тепер ви будете детальну інформацію про те, чи ви заснули, я добре спав, і що вам потрібно зробити, щоб поліпшити якість сну.

Моніторинг сну за допомогою Master для MI-групи

Багато власників браслетного браслета MI скаржаться, що він неправильно аналізує сплячий за допомогою програми MI Fit. Наприклад, гаджет може не визначати нічні вставки або зробити мрію все ще лежати. Де ситуація є роботою браслету з майстром третьої сторони для MI-групи, що більш точно визначає фази сну та його тривалість. Програма знає, як збирати статистику протягом дня, тижня, місяця або лише рік і представляти його в різних версіях. Особливо приємно, що в майстер для MI-групи є функція розумного будильника, яка присутня у багатьох стандартних додатках фітнес-браслетів, але не включено до MI Fit. Ми поговоримо про неї пізніше. Крім того, майстер-додаток допоможе вивчити вагу (якщо є розумні ваги з Xiaomi), підрахуйте кроки, вимірюйте імпульс або налаштувати отримання повідомлень та дзвінків безпосередньо до браслету. Ви можете встановити вказану програму з магазину програми на своєму телефоні. Після встановлення додаток попросить вас отримати доступ до магазину телефону, контактів та іншої інформації, запропонує вибрати одиниці вимірювання та впроваджувати особисті дані, такі як ріст, вага та дата народження. Ці дані додатково враховуються для розрахунку певних параметрів та підготувати рекомендації для вас. Зауважте, що ряд функцій у ньому доступний лише в Pro Version. Всі функції, включаючи “сплячий”, налаштовують через головне меню програми.

Як налаштувати дисплей часу на екрані Mi Band

Відображення інформації в 12-годинному форматі не завжди відповідає людям, які тримають важку та точну графіку. Якщо ви більш зручні для вас 24-годинний формат (або, навпаки, 12-годинний), потім знову перейдіть до програми MI Fit ще раз і виконайте такі дії:

 • Відкрийте “Налаштування”.
 • Натисніть “Дата та час”.
 • Виберіть зручний формат для вас у розширеному меню.

Після збереження змін ви можете увімкнути екран годинника та переконайтеся, що формат змінено.

Чому браслет не з’єднується зі смартфоном

Іноді саме такі проблеми виникають у процесі синхронізації. Вони можуть бути як з смартфоном, так і з годинником.

Bluetooth не працює

Звичайно, основною причиною підключення до смартфона до годинника. це бездротове з’єднання. Тому, перш за все перевірити, чи працює Bluetooth:

 • Від’єднайте Bluetooth на смартфон і знову активуйте його;
 • Перезапустіть телефон;
 • Підключіть телефон за допомогою будь-якого гаджета Bluetooth (Інший телефон, комп’ютер, навушники).

Якщо з’єднання успішно пройшло, то прочитайте інші рішення. В іншому випадку ваш модуль Bluetooth пошкоджений або налаштований на ньому. Іноді така проблема зникає після скидання налаштувань.

Стара версія програми

Часто причиною проблем пов’язана з самою заявкою. Якщо на телефоні встановлено автоматичне оновлення, варто перевірити нові версії утиліти. Після встановлення оновлення спробуйте повторити зв’язок.

Фальшивий годинник

Якщо з Bluetooth та програмою, все в порядку, але розумний годинник все ще не підключений до телефону, ймовірно, причиною проблеми є неорідністю. Через високу популярність Mi Band 3 та 4, багато дешевих підробок з’явилися на ринку, тому легко запустити на одному з них.

Правильне рішення постарається повернути товар продавцю. Використовуйте підроблений трекер немає ніякої точки, т. До. Без застосування всі його основні функції не будуть доступні. І, намагаючись синхронізувати годинники з сторонніми додатками, з’явиться помилка підключення.

See also  Як налаштувати NFC на Xiaomi Mi

Технічні характеристики

Quad-Core Huangshan Немає процесора.1 від Huami призначений для використання в Smart Clock. Він високопродуктивний, оснащений штучним інтелектом (датчики імпульсних вимірювань, аномалії серцевого ритму). У той же час споживає невелику кількість енергії.

Завжди використовуючи технологію, дозволяє підвищити ефективність роботи майже на 40% у порівнянні з чіпсетами на ядрах Cortex-M4.

Обладнання

Фітнес-браслет MI Band 4 поставляється в прямокутній картонній коробці. Одна половина білої кришки, з зображенням пристрою та логотип бренду, інший чорний, з оригінальним зображенням моделі. Включено з браслетом

У глобальній версії навчання є розділ російською мовою.

Дизайн та ергономіка

Дизайн фітнес-трекера MI-групи 4 трохи відрізняється від інших версій, хоча можна помітити різницю лише з ретельним розглядом. Капсула з міцного матового пластику. Тому сліди пальців не залишаються на ньому. На 40% у порівнянні з BENG 3 збільшився розмір дисплея. Але тепер він почав виділятися на тлі капсули корпусу. Передня панель стала більш рівною. Немає механічних кнопок на капсулі. Кнопка сенсор не увімкнена, як у попередній версії, а квартира. Місце розташування його місцезнаходження позначається спеціальним значком: коло або é.

Гіпоалергенний гумовий ремінь гладкий, м’яке дотик покриття. Його довжина регулюється в діапазоні 15,5-21,6 см. По всьому довжині ремінця є 12 отворів, тому він підходить для руки будь-якої товщини, як чоловічої, так і жінки. Стандартний кольоровий ремінь. чорний, червоний, синій. Але ви можете купити інший колір. Ремені з ранніх моделей.

Контактна база розташована під капсулою, для заряджання вона повинна бути вилучена з ремінця. Розміри капсули 17,8×46,8 мм, товщина 12,6 мм. Вага 22 г. Капсула надійно встановлена ​​в корпусі браслету, не випадає. Ремінь міцно вписується до своєї руки, не зашкодить і не заважає. Браслет. це світло і компактне, використовуйте його під час спорту та зручно спати з ним.

Екран

Mi Band 4 кольоровий фітнес-браслет дисплей. Діагональ становить 0,95 дюйма. Він створюється на амолеваній матричній роздільній здатності 120×240 пікселів. Зображення яскраве, кольори не зникають у процесі використання. Згори екран покритий захисним 2,5дним склом. Сенсорного керування екраном. Дизайн набору можна змінити, вибираючи один з 77 варіантів. Крім того, ви можете встановити програму, яка збільшить можливість налаштування дисплея.

Підключення

Фітнес браслет MI Band 4 працює в комплекті з смартфоном. Зв’яжіть обидва гаджети за допомогою програми MI Fit Assistant бренду. Завантажено безкоштовно та встановлюється на смартфони на Android 4.4 і вище, iOS версія 9.0 і вище. З’єднання зі смартфоном відбувається через Bluetooth 5.0. Працює на відстані 10-20 м. Інформація про дзвінки та сповіщення передається з телефону, від браслету до програми. результати тренувань.

Автономія

Фітнес-браслет MI-діапазон 4 працює від батареї потужністю 125 або 135 мАг, залежно від наявності або відсутності чіпа NFC. Тому термін служби акумулятора відрізняється і становить 15-20 днів на одній зарядці. У зв’язку з цим браслет не відрізняється від моделей третього покоління, хоча кольоровий екран споживає більше енергії.

Час роботи на одній зарядці залежить від того, скільки завдань він повинен виконати. Більша частина енергії приймає автоматичний сну та моніторинг імпульсу. Вони їдять до 7% заряду щодня, тому вам потрібно заряджати пристрій кожні 10 днів. Якщо ви вимикаєте ці функції, браслет насправді триватиме без заряджання вказаного часу.

Щоб перезаряджати браслет, потрібно видалити капсулу з ремінця. Не можна використовувати для зарядки четвертої версії пристрою з третього, він не підходить.

Програми для Android

Для смартфонів на ОС Android існує безліч корисних додатків, які розширюють функціональність фітнес-браслет MI-групи 4. Розглянемо найпопулярніші і корисні з них.

Mi Fit

Фітнес-трекер MI Band 4 не може працювати окремо від смартфона. Ви можете підключити їх до єдиної системи, використовуючи програму MI Fit. Завантажте його безкоштовно з відповідної операційної системи та активувати. Заповніть інформацію в профілі, друкуючи назву, інформацію про вік, вагу та зростання. Програма збирає інформацію, отриману від трекера, про стан здоров’я: моніторинг імпульсу, ваги (для цього включають синхронізацію з розумними вагами), кількість витрачених калорій, якість сну.

Ось інформація про рухову активність власника. Функції налаштовані:

 • Показати сповіщення від смартфона
 • Прогноз погоди
 • Можливість знайти пристрій, який втратив
 • Вибір набору
 • Оновлення трекера
See also  Чи можна використовувати планшет як монітор. Ми використовуємо вбудовані утиліти

Майстер для MI-групи

Заява виглядає як функціональність для попереднього. Ви можете завантажити програму в Google Play. Після встановлення це буде можливим:

 • Не просто налаштувати відображення сповіщень, повідомлень та дзвінків, але також призначити різні мелодії до певних контактів
 • Налаштуйте тривогу
 • Водіння музики на смартфоні через браслет
 • Монітор
 • Виміряти кроки проїхали відстань і калорії

Gadgetbridge

Програма не відстежує фізичну активність. Але його можна використовувати для спалаху трекера. Утиліта навряд чи буде корисною для звичайних користувачів, вона із задоволенням використовуватиме розробників та досвідчених користувачів.

Інструменти MI BAND

Заява може бути використана з MI Fit або без нього. Використовується для налаштування сповіщень. Завдяки цьому ви можете створити діаграму виведення сповіщень, виберіть для них кольорові шаблони. Ви можете відобразити сповіщення, є повторна функція, сортування та фільтр.

За допомогою своєї допомоги трекер надсилає нагадування, якщо власник не рухається протягом тривалого часу. Є мрія “Спати на ходу”. У програмі є функція керування зарядом акумулятора.

Розумний сигнал

Фітнес-браслет не має власної функції розумного будильника. Замініть його Smart Alarm.

 • Розрізняють різні етапи сну
 • Прокиньте власника в швидкий період сну
 • Сигнал тривоги не гучний, і ледве звуковий, але з легкою вібрацією

Все це робить пробудження менш болючим, ніж з звичайного будильника і дозволяє швидко приєднатися до звичайного ритму праці.

Повідомляти фітнес

Заява також відстежує результати рухової активності, аналізує результати та зберігає їх. Крім того, у нього є такі функції:

 • Відстежує маршрут за допомогою GPS навігатора.
 • Дозволяє налаштувати мелодії та піктограми, показувати сповіщення.
 • Небажані сповіщення можуть бути введені в чорний список, щоб вони не з’являлися на екрані пристрою.
використовувати, xiaomi, band, годинник

Mi bandage

Застосування Bandage MI має широку функцію. Тому це вважається однією з найкращих доповнень для стандартного застосування MI Fit. Тут можна показати не тільки номер і назву, а й фотографію абонента. Програма дозволяє показати текстові повідомлення з популярними Emodezi.

MI Bandage виконує моніторинг сну та імпульс, виводить інформацію у вигляді таблиць та графів.

Mi band selfie

По суті розширює особливості фітнесу браслет MI Band 4 Додаток MI Band Selfie. Як видно з назви, це дозволяє виконувати фотографії за допомогою трекера. Для цього натисніть кнопку браслета. Негайно буде працювати затвор камери, після пострілу.

Але Mi Band Selfie не працює з “рідною” програмою камери. Отже, крім того, вам потрібно негайно встановити одну з третіх партійних програм. Список яких відображається при зв’язку під час з’єднання.

Знайти діапазону

Утиліта, що працює на основі офіційної програми, дозволить знайти фітнес-браслет, якщо він втрачений. Допоможе і у випадку, якщо хтось вирішить красти. За допомогою програми ви можете запустити вібрацію, підсвічування або звуковий сигнал.

Навігатор

Мандрівники, спортсмени та туристи будуть використовувати програму навігатора, що робить навігатор з GPC з фітнес-браслету. З нею карта з Карт Google відображається безпосередньо на дисплеї годинника. Попередньо встановіть сповіщення про фітнес. Ви можете купити навігатор у Google Play за 69

Набір для Xiaomi Mi Band 4

Встановлення MI Fit та користувачеві зв’язування з смартфоном може змінити циферблат. Величезна кількість їх доступна в Додатку “Набори для Xiaomi Mi Band“. Вони легко завантажуються, встановлюються легко. Улюблені теми можна зберігати в розділі “Вибране”.

Завантажте та встановіть програму MI Fit на своєму смартфоні. Потім увімкніть Bluetooth на смартфон, запустіть програму “MI Fit” та натисніть “Додати пристрій”. Тепер виберіть “Браслет”. Після успішного підключення на Xiaomi Mi Smart Band 4, Vibrootkalk буде працювати, з’єднання буде підтверджено на екрані смартфона.

Купівля Xiaomi Mi Smart Band 4 також купити

Найкращі навушники бездротового вакууму (переваги, де можна купити, функції). GO: Рейтинг. Топ-30 найкращих бездротових вставкових навушників 2022. Де купити, як вибрати