Home » Як вимкнути батьківський контроль на Samsung (Android) через ігровий ринок?

Як вимкнути батьківський контроль на Samsung (Android) через ігровий ринок?

Як видалити батьківський контроль на Android

Батьківський контроль на смартфоні можна видалити кількома способами: через налаштування Google Play та в програмі, встановленому Control. У крайньому випадку ви можете використовувати скидання до заводських налаштувань, але це призведе до видалення інших даних телефону.

Батьківський контроль дозволяє батькам забезпечити, щоб дитина використовує смартфон, а також блокувати програми та веб-сайти, що містять шкідливий для незначного вмісту. Як це дозволити, читати. Тут.

Однак у деяких випадках може знадобитися відновити необмежений доступ до функцій телефону та дезактивації батьківського контролю. У цій статті ми розглянемо спосіб відключити безпеку для дитини дитини.Покладати

У більшості випадків батьківський контроль вимикається в тих же програмах, в яких вона була встановлена.

Варто зазначити, що дитина не зможе самостійно дезактивувати контроль, що поставляється батьками, як забезпечити високий рівень безпеки дітей, такі варіанти захищені паролями.

Андроїд

Спосіб видалення здійснення здійснюється блокування за допомогою налаштувань ринку відтворення. Однак це вимагає PIN-коду, який знаходиться на телефоні. Запустіть програму “Відтворення”, а потім введіть налаштування (три смуги). Перемістіть список на дно, має бути опція “Батьківський контроль”. Увійдіть до нього та видаліть прапорець, щоб “вимкнути“. Метод працює, якщо ви пам’ятаєте PIN-код. Якщо ви взяли телефон з рук, то підібрати PIN-код навряд чи досягне успіху.

Ми йдемо навколо обмеження ринку гри

Інший спосіб видалення обмежень та замків. Очищення даних на офіційному ринку від Google.

 • Відкрийте “Налаштування” телефону, а потім натисніть на вкладку “Усі програми”.
 • Викладання гри. Увійдіть до нього. Тепер вам потрібно очистити кеш програми. Знайдіть налаштування “Storage”. Вона має функцію очищення даних.
 • Знайдіть кнопку “Clear Storage”, торкніться його.

Увійдіть до параметрів батьківського контролю в параметрах ринку. Якщо все це зроблено правильно, прапорець буде переключатися на позицію “OFF”.

Завантаження в безпечному режимі

Завантаження в режимі збереження дозволяє використовувати Android без налаштувань та встановлених додатків. Фактично, експлуатаційні служби служби операційної системи будуть працювати.

Інструкція, як крок за кроком для завантаження в безпечному режимі:

 • Натисніть кнопку “POWER” на смартфоні, з’явиться меню вимкнення та перезавантаження.
 • Тепер натисніть кнопку “OFF” на дисплеї. Тримайте його, поки смартфон не пропонується перезавантаження в безпечному режимі.
 • Підтвердьте вибір і зачекайте, доки телефон не перезавантажується.

Якщо все зроблено правильно, “безпечний режим” з’являється після завантаження на екрані пристрою. Зазвичай він знаходиться в нижній частині екрана. Крім того, зберегти режим буде вказувати на себе в завісі сповіщень. Після перезавантаження в операційній системі частина налаштувань буде скинуто. Ви також можете спробувати змінити параметри самостійно.

Інструкція зі знижкою сімейного посилання

Якщо у вас є спеціальна програма “Сімейна посилання” від Google, то цей пристрій пов’язаний з іншим. Основний (батьківський) обліковий запис, з яким здійснюється контроль. Важливо правильно вирішити додатковий (дитячий) обліковий запис на вашому пристрої від основного. В іншому випадку ви можете втратити частину налаштувань та даних на смартфоні. Для цього вам знадобляться два пристрої: користувач (з додатковим обліковим записом) та телефон з головним обліковим записом.

 • Відкрийте сімейне посилання на смартфоні. Перейдіть до “Налаштування”, після чого в “Видалити обліковий запис”. Погодьтеся та підтвердьте всі дії.
 • Ми негайно знаходимо основний рахунок, з яким додатковий, тадам на ньому. Введіть вхід та пароль.
 • Якщо все буде зроблено правильно, система покаже сповіщення про підтвердження дій.
 • Тепер вам потрібно перейти до головного облікового запису з другого телефону. Введіть додаток для сімейних посилань. Знайдіть необов’язковий рахунок (дітей), який досі пов’язаний з основним.
 • Перейдіть до параметрів сімейного зв’язку через три точки у верхньому куті. Ми знаходимо предмет “Інформація про обліковий запис” (англійською мовою. Інформація про обліковий запис).
 • Листовий список майже до самого Нізи. Знайдіть рядок “Видалити обліковий запис”. Натисніть NE.
 • Тепер вам потрібно прочитати всю інформацію, встановити три прапора. Без цих дій система не буде пропустити вас далі.
 • Видаліть необов’язковий обліковий запис за допомогою рядка “Видалити обліковий запис”.
 • Тепер поверніться до свого смартфона та видаліть додаток для сімейного посилання.
See also  Як підключити навушники Samsung до iPhone

Перезапустіть гаджет. Якщо все це зроблено, то батьківський контроль буде видалений, а дані та налаштування залишаться недоторканими.

Скинути до заводських налаштувань

Це досить радикальний шлях, але це має допомогти. Справа в тому, що процедура відкату до заводських параметрів (жорсткого скидання) скидає смартфон до гола Android. У цьому випадку всі налаштування та дані користувача стираються в системі. Ми настійно рекомендуємо зберегти всю інформацію про зовнішнє середовище, перш ніж зробити процедуру скидання.

Посібник із повного скидання до заводських налаштувань ви можете побачити в окремій статті. Також відображаються 2 способи.

Важлива умова! Обов’язково створіть новий обліковий запис після скидання до заводських налаштувань. Якщо ви зв’язали обліковий запис до старого профілю, обмеження знову з’являться.

Сімейне посилання

Стандартний варіант Коли керування відключено безпосередньо від батьківського смартфона. Особливість полягає в тому, що запис буде повністю видалено.

Щоб скористатися опцією, завантажте спеціальну програму для сімейного посилання на пристрій та створіть робочий обліковий запис:

 • Відкрийте програму та виберіть профіль з меню “Сімейна група”, необхідна для відключення.
 • Виберіть профіль, якщо ви хочете видалити його з батьківського контролю.
 • Використовуйте елемент “Інформація про обліковий запис”, натисніть на меню та вислизнути елемент “Видалити обліковий запис”. Ми рекомендуємо ознайомитись з усіма результатами дій перед видаленням, деякі рахунки не можуть бути відновлені.
 • Якщо ви згодні з діями, підтвердьте видалення облікового запису з системи та завершити роботу з додатком. Заявка також видаляється з пристрою, оскільки це відбувається на диску.

Що таке сімейне посилання?

Сімейне посилання. Заявка, призначена для обмеження недоречного для дітей до 13 років вмісту вмісту. Відмінна ідея, тому що в Інтернеті ви можете знайти все, але чи потрібно знати, що дитина повинна знати про це, це згадане питання. Тому батьки, намагаючись захистити свою дитину, встановити сімейне посилання на свій мобільний телефон.

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

Але, незважаючи на ефективність застосування, деякі функції смартфона з ним стало недоступним, так що використання його перестала бути комфортним. Це веде користувачів, щоб видалити сімейне посилання, але мало хто знає, як це зробити правильно.

Чому ця заявка призначена?

Додаток для сімейного посилання в основному призначений для контролю активності дитини в телефоні. Ось основні функції цієї програми:

 • Найголовніше. Це можливість відслідковувати місце розташування дитини;
 • Контролювати свої мобільні покупки. І для повної впевненості, що дитина не буде платити за щось непотрібне, це можливо і забороняє йому завантажувати платні заявки на п’єс ринку. Обмеження доступу до них;
 • Встановіть час екрана. Це обмежить кількість годин, витрачених за мобільним телефоном;
 • Дотримуйтесь дій, вчинених дитиною. Сімейне посилання дозволяє отримувати детальний звіт про його маніпуляції на смартфоні.

Важливою деталлю є те, що дитина, навіть якщо він знайшов заявку, він не зможе його видалити. Його спроба зробити це приречена на невдачу, оскільки пристрій заблоковано системою менеджера, а можливість розблокування є лише смартфон з “батьківським контролем”.

Що потрібно видалити додаток для сімейного посилання

Щоб видалити сімейне посилання батьківського контролю або облікового запису дитини, вам доведеться використовувати цю програму. Не поспішайте видалити профіль дитини в службі Google. Це дуже важливо. Спочатку потрібно вийти з рахунків дитини на пристроях, в яких був зроблений вхід. Тільки після цього потрібно видалити його в службі. Якщо ви робите протилежне, то облікові записи на мобільних пристроях буде заблоковано.

Давайте подивимося на правильну послідовність дій:

 • Запуск сімейного посилання на пристрій, керований дитиною.
 • Виберіть меню Veligram у верхньому лівому куті, натисніть його та виберіть “Видалити обліковий запис”.
See also  Як встановити ігровий ринок iPad. Вийдіть і введіть ідентифікатор Apple, щоб виправити iPad, не завантажить програми

Видалення облікового запису Google

Якщо це зроблено за допомогою вашого пристрою у програмі сімейного посилання, потрібно вибрати профіль дитини та знайти картку пристрою вашої дитини. Далі, у налаштуваннях, вкажіть “Скинути пароль та видалення даних”.

Якщо дитина не перейшов до будь-якого пристрою на рахунку:

 • Запустіть Link Link на своєму пристрої.
 • Відкрийте обліковий запис дитини.
 • Виберіть “Налаштування”, “Інформація про обліковий запис”.
 • Натисніть елемент “Видалити обліковий запис” та дотримуйтесь підказки, які ви бачите на екрані.

Ви також можете видалити профіль дитини на сторінці HTTPS: // сім’ї.Google.Com / сім’ї. Для цього ви можете використовувати веб-браузер комп’ютера. Тут треба знайти та вказати дитину.

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

Вимкнути батьківський контроль у “Google Play Store”:

Відкрийте головну домашню сторінку, за клік у програмі Google Play Store, як зазначено нижче. Якщо програма не видно, прокрутіть всі сторінки, доки ви не побачите програму, а потім натисніть на нього.

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

На головній додаток сторінки натисніть три рядки з праворуч від рядка пошуку програми. Потім натисніть на параметри (розташовані про лівий центр сторінки)

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

Листя вниз, поки не знайдете кнопку керування батьків, а потім натисніть на нього. Він повинен знаходитися під заголовком “Елементи керування користувачами” в середині меню.

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

Встановіть вимикач батьківського керування.»Переглянути фотографії внизу. Це вимикач у верхньому правому куті екрана. Якщо ви просто хочете видалити обмеження для однієї категорії, натисніть цю категорію, виберіть потрібний рейтинг, а потім натисніть кнопку Зберегти. Як відправити фотографію для Watsup.

Ваш смартфон потім запитуйте пароль. Введіть чотиризначний PIN-код і натисніть OK. Використовуйте той самий PIN-код, який ви використовували для налаштування батьківського контролю на цьому пристрої. Після того, як ваш PIN-код буде прийнятий, все буде дозволено.

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

Як видалити батьківський контроль на Windows 10 та інших версіях ОС?

Перш ніж вимкнути режим, ви повинні ввести систему з правами адміністратора. В іншому випадку ПК попросить вас увійти, оскільки він не зможе дозволити вам редагувати.

Використовуючи стандартний метод, необхідно зробити наступне:

 • У меню “Пуск” перейдіть до “Панель керування” (те ж саме можна ввести в пошуках);
 • У правому верхній частині дисплея поставте режим перегляду на великих іконках;
 • Знайти та виберіть “Батьківський контроль“;
 • Список відкриється, в якому будуть відображатися додані профілі;
 • Виберіть потрібний обліковий запис, після чого потрібно натиснути клавішу “Вимкнути“;
 • У вікні з запитом підтвердьте, що ви більше не хочете заблокувати обліковий запис на підпорядкованому пристрої та зачекайте, доки операційна кімната не завершить скасування параметрів набору.

Існує ще кілька методів скасування налаштувань-особисто-батьківського контролю, включаючи: за допомогою редакторів реєстру та групової політики. Видалення процесу блокування здійснюється цілою серією налаштувань та великою кількістю складних маніпуляцій, тому більшість користувачів шукають допомоги спеціалізованому програмному забезпеченню, що працює незалежно від ситуації.

Як видалити батьківський контроль на п’єс ринку?

Якщо ви даєте свій смартфон у руках дитини, або він має свій власний пристрій на основі Android, ви можете встановити батьківський контроль у застосуванні Play Market, завдяки якому вміст, який хоче завантажити дитину, буде відфільтрована за рейтингом. Функція, хоча зручна, але не всі знають, як вимкнути його, якщо це необхідно. Але це досить просто.

Відкрийте ринок відтворення, використовуючи значок на робочому столі.

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

Тапат на лінії “Батьківський контроль”.

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

Якщо пароль введено правильно, батьківський контроль для ринку відтворення буде відключений.

Як бути, якщо ви забули свій пароль? Ситуація цілком вирішена. Відкрийте “Налаштування”.

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

Знайти та відкрийте програму ринку Google Play.

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

вимкнути, батьківський, контроль, samsung

Після цього ви можете перевірити. Пароль батьківського керування на ринку відтворюється.

Покрокова інструкція

Як використовувати швидку панель доступу для доступу до дітей Samsung

Торкніться двічі або виберіть смужку зверху та перетягніть її вниз.

Витягніть, щоб відкрити [швидку панель].

Потім перейдіть на наступну сторінку на [Швидкій панелі] та натисніть [Діти Samsung].

Натисніть кнопку [запустити] на екран [дітей samsung]. Діти Samsung, готові до використання.

Як налаштувати дітей Samsung

Відкрито [Діти Samsung].

Створіть та підтвердьте 4-значний PIN-код і підтвердьте, щоб перемикати режим батьківського управління або вийти з програми. (Не поділяйте шпильки з дитиною.)

Завантажте власну заявку

Завантаження розпочнеться, коли ви торкнетесь власного значка програми.

See also  Як вимкнути телевізор iphone на iPhone

Встановлення завершено, коли програма завантажена.

Тепер ваша дитина може почати роботу.

Запустіть режим батьківського контролю

Клацніть Меню [Налаштування] у верхньому правому куті [Samsung].

Клацніть [батьківський контроль] у меню.

Введіть свій PIN-код, щоб розблокувати [режим батьківського керування].

Тепер ви можете почати користуватися батьківським контролем.

Додати Дитячий профіль

Натисніть кнопку [Вхід].

Введіть ім’я та дату День народження дитини та натисніть [Зберегти].

Як вимкнути батьківський контроль на ринку Google Play

Встановіть щоденний час відтворення

Торкніться двічі або виберіть смужку зверху та перетягніть її вниз.

Перетягніть, щоб відкрити [Швидка панель].

Перейдіть до наступної сторінки на [Швидка панель] і натисніть на текст [Children Samsung].

Виберіть щоденний термін відтворення від списку налаштувань часу за замовчуванням, а потім натисніть кнопку [Готово], коли ви закінчите.

Встановлення денних ігрових обмежень

Клацніть Меню [Налаштування] у верхньому правому куті [Samsung].

Виберіть [Батьківський контроль] з меню.

Введіть свій PIN-код, щоб розблокувати режим керування батьків.

Натисніть [більше] у встановленому щоденному розділі [Батьківський контроль].

Перетягніть повзунок ліворуч і праворуч, щоб встановити термін відтворення часу відтворення.

Натисніть [Контакт] у нижній частині сторінки керування батьків.

Натисніть кнопку [Додати].

Виберіть список контактів, який потрібно додати, і торкнутися [Додати], щоб підтвердити свій вибір.

Тепер ваша дитина зможе зробити голосові дзвінки до контакту, яку ви додавали, використовуючи діти Samsung.

Як дозволити доступ до програми

Натисніть [Програми] у нижній частині сторінки керування батьків.

Натисніть кнопку [Додати].

Виберіть зі списку додаток, який ви хочете додати.

Натисніть [Додати], щоб підтвердити свій вибір.

Заява тепер доступна через діти Samsung.

Покрокова інструкція

Як заблокувати програми

Виберіть [Програми] з головного меню.

Виберіть [Налаштування] За допомогою пульта дистанційного керування, головного меню або голосового управління.

Виберіть програму, яку потрібно заблокувати. Потім натисніть на меню за допомогою пульта дистанційного керування та виберіть Lock. Вам буде запропоновано ввести ваш PIN-код (він спочатку буде встановлений під час встановлення).

Тепер програма заблокована, вона відображається значка блокування. Тепер вам потрібен ваш PIN-код, щоб відкрити програму.

Як змінити свій PIN-код

Відкрийте [Налаштування] або за допомогою пульта дистанційного керування, головного меню або керування голосом.

Натисніть до [General].

Виберіть [Менеджер системи], а потім виберіть [Редагувати PIN-код].

Введіть поточний PIN-код, а потім введіть новий 4-значний PIN-код двічі.

Дії для користувачів FreeView або Freesat, коли антена підключена безпосередньо до телевізійної частини 1, виберіть [Головна кнопка] на пульті дистанційного керування, щоб відкрити головне меню.

Перейдіть до правого часу та виберіть [Прямий ефір]. Або виберіть [Source].

Як джерело, виберіть телевізор.

Дії для FreeView або Freesat користувачів, коли антена підключена безпосередньо до телевізора

Як редагувати батьківський контроль

Виберіть [Налаштування] або за допомогою пульта дистанційного керування, головне меню або голосовий контроль.

Натисніть кнопку [Трансляція].

Є три варіанти батьківського контролю, які можуть бути відредаговані та налаштовані:

-Рейтингова програма Lock.Блокування каналу.Марка дорослих каналів

Дії для FreeView або Freesat користувачів, коли антена підключена безпосередньо до телевізора

A. Як відредагувати рейтинг програми:

За замовчуванням рейтинг програми встановлюється [Дозволити всі].

Виберіть [програма LOURING LOCK] і введіть свій PIN-код.

Виберіть рейтинг трансляції, який відповідає віку вашої дитини.

Тільки програми, які ваш постачальник послуг вважає, придатні для обраної вікової групи, а молодша буде доступна.

Дії для користувачів Freeview або Freesat, коли антена підключена безпосередньо до телевізора

B. Як застосувати блокування каналу та редагувати канали:

Він увімкнено за замовчуванням і може бути відключений за допомогою PIN-коду. Ця функція дозволяє блокувати та видаляти канали.

Натисніть кнопку [Застосувати блокування каналу] і введіть свій PIN-код. Після цього меню налаштувань автоматично закриється.

Щоб відредагувати канали, відкрийте список каналів та, нарешті, виберіть [Змінити канали] у нижньому лівому куті рядка меню.