Home » Як вимкнути iPhone 11 якщо він завис

Як вимкнути iPhone 11 якщо він завис

Як вимкнути iPhone, якщо не працює сенсорний екран

Ще однією проблемою, через яку неможливо вимкнути телефон, є поломка сенсорного екрану. Без робочого екрана не вдасться виконати свайп вправо по кнопці вимкнення, відповідно, стандартний спосіб вимкнення не буде працювати.

Щоб вийти з цієї ситуації, потрібно використовувати процедуру примусового перезавантаження. Для цього:

 • одночасно затискається кнопка вимикання та кнопка «додому»;
 • утримуються клавіші доти, доки екран повністю не згасне;
 • після того, як екран вимкнувся, можна відпустити кнопки;
 • якщо вчасно розтиснути кнопки, iPhone вимкнеться, якщо перетримати їх трохи довше, пристрій просто перезавантажиться.

Для iPhone сьомої моделі, замість кнопки «додому», необхідно утримувати клавішу зменшення гучності.

Процедура, змушена перезапустити телефон, не слід використовувати занадто часто, оскільки такі дії можуть завдати шкоди пам’яті пристрою.

Як вимкнути iPhone 11

Ви можете вимкнути iPhone 11 лише декілька простих кроків. Процес такий самий, як і у попередніх моделей iPhone.

Натисніть та утримуйте бічну кнопку та кнопку збільшення гучності одночасно, доки не з’явиться меню відключення живлення.

Відпустіть кнопки та посуньте слайдер “Slide to power”, щоб вимкнути iPhone 11.

Будь-яка нова модель iPhone вважається кращою за стару. На цей факт вказують суттєві відмінності між телефонами. Покупцям слід знати, в чому вони полягають і чим iPhone 11 кращий за попередні моделі.

 • нове скло закриває телефон з усіх боків
 • скло більш міцне та ударостійке
 • iPhone 11 випускається у шести кольорах
 • iPhone 11 відповідає вимогам IP68
 • підвищений рівень захисту від вологи
 • телефон може протриматися під водою на рівні двох метрів, щонайменше 30 хвилин
 • система датчиків працює на 30% швидше розпізнавання проводиться під широким кутом
 • закладена підтримка «Dolby Atmos»
 • нове звучання «Spatial Audio» просторовий звук, що створює своєрідне поле навколо телефону
 • подвійна камера
 • надширококутна та надшвидкісна зйомка
 • нові ефекти при портретній зйомці
 • оновлений «нічний режим»
 • функція швидкого запису
 • покращений графічний прискорювач
 • підтримка Wi-Fi 802.11ax

Насамперед цей iPhone вабить покупців передовим екраном та третьою камерою для роботи дворазового оптичного зуму. Нововведення підійде для зйомки тварин та пейзажів, витончених деталей на відстані. Виділяється нова модель та різноманітністю кольорів, кожен зможе підібрати для себе ідеальний варіант.

See also  iPhone прив'язаний до Apple ID як розблокувати

Якщо ваш iPhone вимкнено, просто натисніть бічну кнопку один раз, і він увімкнеться, якщо він працює правильно. Якщо ваш iPhone 11 не включається, потрібно переконатися, що на ньому достатньо заряду акумулятора для включення. Підключіть iPhone 11 і зачекайте кілька хвилин, перш ніж повторити спробу.

Якщо ваш iPhone, як і раніше, не включається, ви можете спробувати виконати наведені нижче кроки для виходу з режиму DFU. В іншому випадку вам може знадобитися професіоналів допомоги.

Як примусово перезавантажити iPhone 11?

У вересні компанія Apple презентувала iPhone 11, які здивували багатьох своїм функціоналом. У смартфона є ряд особливостей, новий скляний корпус, система з трьох камер, процесор A13 Bionic та багато іншого. iPhone, як і багато інших електронних девайсів, теж можуть давати збій. У деяких випадках буває необхідно примусово перезапустити наш iPhone, щоб усунути неполадки. А якщо на вашому пристрої зламалася кнопка живлення, то не переживайте. є спосіб, що дозволяє зробити примусовий запуск без кнопки. У цій статті ми поділимося з вами інформацією – як можна перезавантажити примусово iPhone.

Відключення iPhone X, 11, 12 та 13

В останніх моделях смартфонів Apple кнопку живлення не вдасться використовувати ні для відключення, ні для перезавантаження. Вона отримала інші функції, щоб вимкнути екран, зателефонуйте Apple Play та Hole Helper Siri. Тому у нового власника гаджета іноді виникають питання, як вимкнути iPhone ХR, X, XS і навіть 12 чи 13. Особливо, якщо до цього він користувався моделями 7, 7 Plus або старішими варіантами. Трохи легше буде користувачем, що проходить від iPhone 8.

ЯК ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ АЙФОН 11 ЯКЩО НЕ ПРАЦЮЄ СЕНСОР

Існує два основних способи, як вимкнути iPhone 11, 10, 12 та 13:

 • Вимкнення за допомогою налаштувань. Не відрізняється від аналогічного відключення для 8-ї версії. У розділі «Основні» вибирається варіант «Вимкнути» та виконується свайп за написом.
 • Вимкнення через меню екстреного дзвінка. Затискається кнопка живлення та будь-яка клавіша гучності. У меню екстреного виклику вибирається перезавантаження. Цей спосіб, як вимкнути iPhone 10, підійде для моделей з Face ID, якщо потрібно заощадити час на їхньому розблокуванні.

Перший метод спрацює лише у тому випадку, коли смартфон продовжує нормально працювати. Але якщо пристрій з якоїсь причини завис, єдиним способом, як вимкнути iPhone 12, 10, 11 або 13, стає другий варіант. Якщо виникли проблеми в роботі фізичних кнопок або припиняє реагувати на торкання екрана, доведеться скористатися іншими методиками.

Загальний спосіб вирішення iPhone 11 завис на яблуку

Далі ми розглянемо кожен із цих способів в індивідуальному порядку, щоб Ви могли вибрати той, який підійде саме Вам.

See also  Як відключити блокування екрана на iPhone

Жорстке (примусове) перезавантаження пристрою.

Першим, що варто випробувати за будь-якого збою роботи iPhone. це виконати перезавантаження телефону. Якщо перезавантажити iPhone стандартним способом немає можливості, слід використовувати спеціальні сполучення клавіш пристрою для примусового перезавантаження телефону. Залежно від моделі способи жорсткого перезавантаження iPhone дещо відрізняються. Розглянемо кожен з них.

  Для того щоб перезавантажити iPhone 11, X, XS, XR, 8 та 8 Plus:

Швидко натисніть та відпустіть кнопку збільшення гучності.

Повторіть цю процедуру для кнопки зменшення гучності.

Затисніть бічну кнопку до появи на екрані телефону логотипу Apple.

Одночасно натисніть бічну кнопку та кнопку зменшення гучності.

вимкнути, iphone, якщо

Утримуйте кнопки до появи на екрані телефону логотипу Apple.

Одночасно натисніть бічну кнопку та кнопку «Додому».

Утримуйте кнопки до появи на екрані телефону логотипу Apple.

Одночасно натисніть верхню кнопку та кнопку «Додому».

Утримуйте кнопки до появи на екрані телефону логотипу Apple.

Якщо перезавантаження пристрою не допомогло, на iPhone, як і раніше, горить «яблуко», і він не включається, можна спробувати оновити операційну систему пристрою або відновити його до заводських налаштувань за допомогою програми iTunes, що є у кожного користувача «яблучної» продукції.

Оновлення або відновлення iPhone 11 через iTunes.

При використанні даного методу дані, що зберігаються на Вашому телефоні, можуть бути видалені, тому заздалегідь зробіть резервну копію iPhone. Якщо це неможливо, після відновлення телефону Ви зможете скористатися лише останньою створеною резервною копією, нові файли будуть безповоротно втрачені. Перед початком роботи переконайтеся, що у вас є найновіша версія програми. Щоб оновити або відновити iPhone за допомогою iTunes, виконайте інструкції нижче.

Запустіть на комп’ютері програму iTunes. Підключіть USB-кабель до PC, але поки не підключайте сам iPhone.

Переведіть Ваш iPhone у режим відновлення. Залежно від моделі способи дещо відрізнятимуться. Розглянемо кожен із них.

вимкнути, iphone, якщо

На iPhone 8 або пізніших моделях: затисніть бічну кнопку та одну з кнопок регулювання гучності та дочекайтеся появи на екрані повзунка «Вимкнути». Пересуньте повзунок, щоб вимкнути телефон. Затиснувши бічну кнопку, підключіть iPhone до заздалегідь підключеного кабелю USB. Не відпускайте бічну кнопку, доки не загориться екран режиму відновлення.

На iPhone 7 і 7 Plus: затисніть бічну/верхню кнопку пристрою та дочекайтеся появи повзунка «Вимкнути». Пересуньте повзунок, щоб вимкнути телефон. Затиснувши кнопку зменшення гучності, підключіть iPhone до заздалегідь підключеного кабелю USB. Не відпускайте кнопку зменшення гучності, доки не засвітиться екран режиму відновлення.

На iPhone 6s або ранніх моделях: затисніть бічну/верхню кнопку і дочекайтеся появи повзунка «Вимкнути». Пересуньте повзунок, щоб вимкнути телефон. Затиснувши кнопку «Додому», підключіть iPhone до заздалегідь підключеного кабелю USB. Не відпускайте кнопку «Додому», доки не загориться екран режиму відновлення.

See also  Як збільшити пам'ять на iPhone 6S

Після успішного переведення iPhone в режим відновлення, дочекайтесь на екрані пристрою появи пропозиції відновити або оновити iPhone. Виберіть «Оновити», щоб інсталювати операційну систему та зберегти дані телефону. Якщо цей варіант не спрацював, повторіть попередні дії, а потім виберіть опцію «Відновити». При цьому файли та налаштування будуть стерті, а сам iPhone після перезавантаження потрібно буде відновити із заздалегідь створеної резервної копії або налаштувати як новий.

Якщо вищезазначені способи не зуміли допомогти, і Ви не знаєте, що робити, якщо iPhone не включається, а висить «яблуко», то пропонуємо Вам найпростіший та найефективніший спосіб вирішення даної проблеми.

Що робити, якщо iPhone 13/12 завис на яблуку?

Один із найчастіших збоїв на iPhone – це зависання на логотипі Apple. Якщо при вмиканні або перезавантаженні телефону на екрані досить довго відображається білий значок яблука і нічого не змінюється, це означає, що Ви потрапили саме в таку ситуацію. Деякі користувачі також відзначають випадки, коли iPhone 12 завис на яблуку зі смугою, як при встановленні оновлення системи. Подібні типи помилок можуть статися в результаті завантаження вірусного ПЗ, через пошкоджений файл оновлення для програм або iOS, а також після збою в роботі системи. У цій статті ми детально проаналізуємо те, що має бути зроблено, якщо iPhone 12 висіли на Apple, і уявіть покрокові інструкції для кращих способів вирішення цієї проблеми.

Діагностика та виправлення проблем

Проблема може зустрічатися не раз у цьому випадку не завадить з’ясувати її причину. Для цього можна використовувати спеціальне діагностичне ПЗ. Наприклад, Tenorshare ReiBoot програма, яка допомагає продіагностувати помилки та повернути працездатність iPhone. Причому робиться це буквально натисканням кнопки.

Завантажте дистрибутив програми із сайту.

Встановіть програму на PC, дотримуючись вказівок майстра установки.

вимкнути, iphone, якщо

На екрані привітання знайдіть пункт “Увійти в режим відновлення”.

Далі потрібно натиснути «Почати», програма оновить прошивку смартфона. Розробники ReiBoot стверджують, що дані в iPhone при цьому не страждають. Детальну інструкцію з використання можна переглянути на офіційному сайті.