Home » Як вимкнути iphone 11 pro max

Як вимкнути iphone 11 pro max

Варіант 1. Обробка за допомогою кнопки iPhone

Як зазначено вище. Просто натиснувши та тримаючи бічну кнопку на своєму iPhone 11, 11 Pro або 11 Pro Max, ви будете телефонувати Siri замість того, щоб викликати опцію “Shift до вимкнення”. Тепер, щоб вимкнути пристрій, у вас є два варіанти, використовуючи кнопки.

Ви можете одночасно натиснути і утримувати бічні кнопки та кнопки збільшення гучності, а потім відпустити один раз. Пам’ятайте, що якщо ви надто швидко натискаєте та відпускаєте кнопки збільшення гучності та бічні кнопки, ви ризикуєте зробити випадковий знімок екрана замість того, щоб викликати параметр вимкнення.

В якості альтернативи ви можете вибрати швидке натискання кнопки збільшення гучності, а потім кнопки зменшення гучності, потім натисніть і утримуйте бічну кнопку, щоб відкрити панель «Зсунути до вимкнення». Рядок SOS не з’являється при використанні цього методу, який усуває ризик випадкового виклику екстреного дзвінка (разом з необхідністю повторного введення пароля, якщо ви передумаєте, що потрібно для першого методу).

Як вимкнути або перезавантажити iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone Pro Max за допомогою кнопок

Коли ми купуємо нове обладнання, перше, що ми робимо, це визначаємо кнопки, за допомогою яких виконуються процеси на пристрої, і в цьому випадку їх буде важливо знати. Кроки, які ми повинні будемо виконати:

Якщо ви хочете вимкнути iPhone 11/Pro/Pro Max за допомогою кнопок, ви повинні одночасно натиснути наступні кнопки:

вимкнути, iphone

Потім ви побачите на екрані вкладку з написом “Слайд, щоб вимкнути“. У цьому випадку вам потрібно перемістити вкладку праворуч, щоб ваш iPhone 11 відключився.

Утримування кнопок для збільшення та зменшення гучності бічна кнопка вимкне обладнання, хоча вони також використовуються для створення знімків екрану.

Якщо ви хочете включити iPhone 11, ви повинні натиснути та утримувати ліву бічну кнопку протягом декількох секунд.

Як вимкнути або перезапустити iPhone 11Fhone 11 Pro або iPhone Pro Max за допомогою кнопок

Коли ми купуємо нове обладнання, перше, що ми робимо, це знаходимо кнопки, за допомогою яких процес виконується на пристрої, і в цьому випадку їх дуже важливо знати. Кроки, які ми маємо виконати, такі:

Якщо ви хочете вимкнути iPhone 11/Pro/Pro Max за допомогою кнопки, вам потрібно одночасно натиснути наступне:

Потім ви побачите на екрані вкладку з написом “Слайд, щоб вимкнути“. У цьому випадку ви повинні перемістити вкладку праворуч, щоб iPhone 11 You помер.

See also  Як на кнопковому телефоні змінити мову

Натискання кнопки для збільшення та зменшення гучності бічні кнопки вийшли з обладнання, хоча вони також використовуються для створення знімків екрану.

Якщо ви хочете включити iPhone 11, вам потрібно натиснути та утримувати ліву бічну кнопку протягом кількох секунд.

Якщо гаджет не завис і реагує на дії користувача, то щоб перезавантажити iPhone 11, досить його просто вимкнути і відразу включити:

 • утримуйте бічну кнопку праворуч, доки на дисплеї не з’явиться повзунок;
 • посуньте його убік;
 • Увімкнення пристрою виконується за допомогою тримання того ж ключа, доки на дисплеї з’явиться логотип Apple.

Перезавантажте iPhone 11 можна виконати з меню системи, щоб це перейдіть до основних параметрів та виберіть “Вимкнути

Для смартфона, який підвіс і не відповідає на натискання сенсорного екрана або фізичних клавіш, доведеться використовувати Hard reset. Як відбувається примусове перезавантаження iPhone X:

 • натисніть та одразу відпустіть кнопку збільшення гучності;
 • проробіть те саме з кнопкою зниження звуку;
 • затисніть кнопку блокування;
 • коли на екрані з’явиться повзень відключення, не чіпайте його, продовжуючи утримувати клавішу;
 • коли дисплей стане повністю чорним і на ньому засвітиться яблучко, пристрій сам перезавантажиться.

Екстрене перезавантаження iPhone X (як і інших версій). це крайній захід у разі серйозних збоїв або повного зависання. У всіх інших ситуаціях, коли пристрій працює нормально, краще робити зі стандартними способами.

Як вимкнути або примусово перезавантажити iPhone 11, Pro та Pro Max

Леска iPhone 11 пропонує нам мобільні телефони з винятковими характеристиками, без сумніву, це мобільні телефони дуже чудова якість. Як і у випадку з будь-яким іншим технічним пристроєм, вони не вільні від збоїв, тому вам буде зручно знати, як вимкнути або примусово перезавантажити iPhone 11, Pro та Pro Max у разі виникнення будь-яких проблем.

Для Apple характерно те, що вона завжди пропонує продукти з відмінним дизайном і відмінною функціональністю, чим і приваблює велику кількість шанувальників. Без сумніву, модельний ряд iPhone 11 є одним з найкращих на ринку. З цієї причини це один з продуктів компанії, що найбільше продаються, але у нових користувачів виникає безліч питань при виникненні проблем.

Ніхто не хоче доходити до того, щоб поставити режим DFU на iPhone чи iPad без iTunes. оскільки це повне відновлення для крайніх випадків, часто необхідно враховувати можливість втрати інформації. У всякому разі, це не завжди так, тому що факт сила в цілому вимкнення або перезапуск вашого appareil виправляє набридливі засмічення.

Не хвилюйся, якщо не знаєш, як сила новий телефон виходити. тут ми покажемо вам найпростіші способи зробити це.

Як вимкнути iPhone 11, якщо не працює одна з кнопок

Ситуація, коли відмовляє клавіша живлення або гойдалка регулювання гучності, є вкрай неприємною. Однак нічого критичного в цьому немає. Користувач все одно зможе вимкнути смартфон, не чекаючи на той момент, коли сяде батарейка.

See also  Як калібрувати акумулятор iPhone.

Для виконання альтернативної деактивації необхідно:

 • Відкрити установки телефону.
 • Перейти до розділу «Основні».
 • Перегорнути сторінку вниз.
 • Натиснути кнопку вимкнення, яка розташована нижче за інші.

Виконання вказаних дій призведе до того, що на екрані запуститься меню перезавантаження. Подальший план дій буде таким же, як і з стандартною версією. Тобто, власник просто повинен зробити прогнати праворуч.

Будьте дуже обережні, використовуючи альтернативний спосіб вимкнути ситуацію, коли кнопка живлення несправна. Зрештою, ви не зможете знову запустити iPhone.

Як перезапустити iPhone 10 у звичайному режимі

Велика кількість інновацій вимагає постійної уваги, і деякі користувачі створюють дискомфорт. Одна з функцій, що вимагає уваги, полягає в перезавантаженні смартфона. Для того, щоб зручно використовувати гаджет, потрібно знати, як правильно виконати його.

Перезавантаження може знадобитися у випадках, коли виникають проблеми в iPhone. Навіть у якісних та дорогих пристроях таку ситуацію повністю виключити не можна. Після перезавантаження iPhone почне працювати в нормальному режимі.

Іноді зависання не відбувається, але смартфон починає сильно гальмувати. Зазвичай причини того, що відбувається, визначити важко. У такій ситуації перезапуск швидше за все вирішить проблему. Найчастіше ситуації, що вимагають перезапуску гаджета, виникають через помилки функціонування окремих додатків або через те, що їх запущено занадто багато.

Одним з найпростіших варіантів є вимкнення та подальше включення гаджета. Виконання цієї операції повністю безпечне для пристрою та не створить користувачеві жодних проблем. Такий спосіб зручний, але якщо смартфон завис, то скористатися таким варіантом не вийде, тому що він в такому стані не буде реагувати на кнопку вимкнення.

Для виконання звичайного перезавантаження потрібно виконати такі дії:

 • Необхідно одночасно натиснути на дві кнопки. Одна з них застосовується для увімкнення пристрою, інша. для зменшення гучності. Натискання є тривалим. Тримати ці кнопки потрібно доти, доки смартфон не почне відключатися.

Цей спосіб можна застосовувати не тільки на iPhone 10, але і на більш пізніх моделях.

Як самостійно вимкнути iPhone 11

iPhone 11 – смартфон компанії Apple, випущений наприкінці 2019 року. Багато людей переїхали до цієї моделі, змінюючи принципово інший iPhone 8, 7 та 6, через що було багато питань щодо основних елементів управління гаджетом. Зокрема, після переходу зі старого пристрою не так просто зрозуміти, як вимкнути 11 iPhone або перезавантажити його. Адже в новій моделі стало помітно менше звичних кнопок.

У будь-якому новому гаджеті Apple користувача зустрічають певні зміни. Вони можуть стосуватися дизайну, програмної начинки, інтеейсу меню та інших деталей. Починаючи з моделі iPhone x та в наступних оновленні смартфонів Apple, компанія вирішила позбутися традиційного вимкнення, використовуючи кнопку живлення. Тепер затисканням цієї клавіші ви активуєте голосовий помічник Siri. А якщо відключити асистента в налаштуваннях або прибрати активацію за допомогою кнопки, бічна клавіша взагалі не реагуватиме на натискання.

See also  Слухайте музику через Bluetooth Android. Підключення смартфона з AUX

Ще раз за допомогою звичайного затискання кнопки збоку пристрою зробити це не вдасться. Як вимкнути iPhone 11 Pro та інші моделі серії – розглянемо докладно.

вимкнути, iphone
 • Разом затиснути бічну клавішу та будь-яку з кнопок гучності. Випустіть після другого вам не потрібно, інакше, замість того, щоб закрити пристрій зробить знімок екрана.
 • Дочекайтеся, поки на дисплеї з’явиться меню вимкнення. Проведіть верхній слайдер праворуч, і ваш смартфон буде вимкнений.

При необхідності на цьому екрані можна активувати екстрений виклик. Якщо меню викликано випадково, і ви не плануєте відключати пристрій, виберіть команду «Скасувати» (у нижній частині дисплея). Смартфон перейде в режим блокування.

Альтернативний варіант, як вимкнути iPhone 11 Pro Max. Заходимо до «Налаштування – Основні». Проводимо вниз і тиснемо “Вимкнути“. У меню, що висвітлилося, підтверджуємо дію.

Як вимкнути iphone 11

Перезавантаження iPhone 11, 11 Pro та 11 Pro Max

Ще одне актуальне питання для власників Apple-девайсів нового покоління. Перезавантаження на даній моделі доступне трьома методами:

 • Вимикаємо та вмикаємо заново. Як вимкнути 11 iPhone Pro Max, ми вже говорили. Включаємо ж він простим натисканням на кнопку живлення. Такий метод актуальний, якщо ваш смартфон став гальмувати, не бачить навушники, не включає ту чи іншу програму.
 • «Важка» перезавантаження. Тут важливо запам’ятати порядок дій. Вам потрібно натиснути і відразу перестати тримати кнопку підвищення гучності, потім зробити те саме з кнопкою зменшення. А після – затиснути бічну кнопку та дочекатися, поки пристрій перезавантажиться. Метод ефективний, якщо смартфон конкретно «заглючив» або має місце глобальний збій системи.
 • Віртуальна клавіша Assistive Touch. Цей сервіс дозволяє створити на екрані віртуальну сенсорну кнопку. При натисканні на яке відображається меню з певними командами. Серед них: управління звуком, скріншот тощо.п. Тут же можна поставити і перезавантаження.

Щоб вивести кнопку на дисплей, потрібно зробити наступний маршрут: «Налаштування-Універсальний доступ-Дотик-Assistive Touch» і поставити повзунок у відповідне положення. Після чого вручну додаємо перезавантаження до списку команд кнопки. Це можна зробити для меню верхнього рівня, або встановити “ребут” на затискання або подвійне торкання клавіші. Метод зручний, якщо ви хочете керувати смартфоном максимально швидко та зручно – за допомогою однієї клавіші.

Як вимкнути iPhone 11 Pro – питання просте і легко вирішуване для будь-якого користувача. Досить один раз запам’ятати основні методи, і надалі ви вмітимете робити це на автоматі.

вимкнути, iphone