Home » Як вимкнути ліхтарик на iPhone 11

Як вимкнути ліхтарик на iPhone 11

Запустіть ліхтарик на вашому iPhone, використовуючи Siri

iOS також дозволяє включити ліхтар, запитуючи Siri виконати це завдання. Скажіть привіт, а потім щось на зразок повертається на ліхтарі.

Якщо Siri правильно зрозумів, він перетвориться на ліхтарик і сказати, що він увімкнено.

Аналогічним чином, якщо ви хочете зупинити ліхтарик на вашому iPhone, скажіть Hello Sir, а потім вимкніть ліхтарик. Після вимкнення ліхтаря, Siri говорить вам, що він вимкнено.

Щоб увімкнути ліхтарик у iPhone, потрібно витягнути палець у нижній частині екрана, щоб зателефонувати в меню, що на скріншоті. Це меню називається центром управління. Потім тут натиснути на значок ліхтарика (позначений на скріншоті червоної стрілки зліва нижче). Щоб знову вимкнути ліхтарик, натисніть значок.

Щоб відкрити “елемент керування”, прокинься з правого верхнього екрана. Щоб закрити “елемент керування”, обгорніть у нижній частині екрана або натисніть на екран.

Щоб почати з того, вам потрібно, щоб увімкнути опцію на шляху налаштування. камеру. фотозйомка за межами рами (для зображень) та захоплення відео поза рамкою (для роликів). Отже, під час зйомки iPhone зробить додаткову картину на суперводній лінійці і збережіть його разом з основною рамкою.

Для того, щоб зробити серію фотографій на iPhone 11, плавно витягніть значок затвора ліворуч у вертикальної орієнтації або горизонтально. Якщо ви робите все правильно, на сайті значка з’явиться лічильник кадрів: Для того, щоб зупинити зйомку, просто зніміть палець з екрана.

Наведені вище методи активації ліхтаря є актуальними лише тоді, коли людина розблокована. Якщо користувач з якоїсь причини забув пароль або просто не має можливості доступу до стартового екрана, він допоможе запустити ліхтарик за допомогою меню блокування.

See also  Як звільнити пам'ять iPhone 6

Ця функція працює лише на останніх моделях iPhone, починаючи з iPhone x. На старих версіях доведеться спочатку видалити замок.

Якщо користувач не включає функцію розблокування на обличчі, або застосувати Flash хоче друга, спочатку потрібно натиснути кнопку живлення або натисніть на екран. Меню блокування з’явиться на дисплеї, де відображаються 2 функції на додаток до поточного часу:

У цьому випадку власника iPhone повинен бути зацікавлений у другому абзаці. Достатньо, щоб натиснути на зображення ліхтарика, який знаходиться за замовчуванням у нижньому лівому куті, після чого світло увімкнеться.

Як увімкнути ліхтарик на iPhone: всі методи

Включіть ліхтарик на iPhone, може знадобитися у різноманітних ситуаціях, це досить популярний інструмент, який завжди повинен тримати під рукою.

Ви можете зробити це кілька простих способів. Крім того, ви налаштуєте його в контрольній точці та змініть яскравість до вищого.

З минулого матеріалу ви дізналися, як побачити iPhone підписки. Сьогодні ми подивимося, як увімкнути та вимкнути ліхтарик на iPhone, як налаштувати його так, щоб він завжди доступний для швидкого запуску.

Як увімкнути / вимкнути ліхтарик на iPhone 11 Pro Max, 11 Pro або iPhone 11

Визнай це! Це нелегке завдання. Знайдіть пульт дистанційного керування опівночі, коли всі вогні вимкнені. Але я впевнений, що більшість з вас має ваш iPhone поруч з вами, коли ви перевіряєте ці повідомлення в останню хвилину або постріли перед сном. Саме тут знаходиться ліхтарик на вашому iPhone 11 Pro Max приїжджає в зручний!

Якщо ви новачки до iPhone і не використовуються для включення спалаху, ось короткий посібник для повороту / відключення спалаху на iPhone 11 Pro Max, 11 Pro та iPhone 11.

See also  Як відновити віддалені контакти на iPhone

Відкрийте програму налаштувань та натисніть ID FACE та пароль (або доторкнутися до ідентифікатора та пароля на старих пристроях). Введіть ваш пароль. Прокрутіть вниз і виберіть Дозволити доступ під час блокування. Тут ви можете вимкнути будь-які функції, які ви хочете видалити з екрана блокування вашого iPhone.

Використовуючи точку керування iPhone за допомогою кнопки “Домашня” або iPod Touch

Ліхтарик у iPhone

  • Плавати з нижнього краю екрана, щоб відкрити керування на iPhone або iPod Touch.
  • Натисніть кнопку “Ліхтарик“.
  • Щоб вимкнути ліхтарик, знову натисніть кнопку ліхтаря.

Якщо у вас є iPhone x та новіші, проведіть пальцем з нижнього краю екрана та зупиніть у середині, щоб відкрити перемикач програми. Знайдіть правильно і проведіть пальцем закрити заявку. На старих моделях двічі клацніть кнопку Головна та прокиньте програму. Після закриття програми віджет повинен зникнути.

У IOS 14, 13 і 12, ви можете використовувати час екрана, щоб видалити камеру з екрана блокування.

  • Перейдіть до Налаштування → Відкрити час.
  • Якщо ви вперше використовуєте час на екрані, натисніть “Увімкнути час екрана”.
  • Прокрутіть вниз, виберіть обмеження контенту та конфіденційність та увімкніть його.

Натисніть кнопку Lock / Off, яка знаходиться в правій стороні смартфона (якщо екран iPhone знаходиться в режимі сну); Праворуч і ліворуч ми бачимо кнопок ліхтаря та камеру, натисніть їх зусилля, щоб використовувати 3D-дотик, а потім вони активуються; У випадку ліхтарика, вимкніть так само.

  • Відключення всіх віджетів з усуненням їх включення в “Налаштування” “Безпека та блокування”;
  • Торкніться на екрані та, тримаючись, перейдіть до потрібного місця.