Home » Як вимкнути телевізор iphone на iPhone

Як вимкнути телевізор iphone на iPhone

У контрольній точці на iPhone (відкривається жестом з нижнього краю екрана), натисніть на елемент “Повторити екран”. У списку доступних пристроїв для передачі ви побачите LonelyScreen, натисніть на нього. Після підключення екрана iPhone відображатиметься на комп’ютері в вікні програми.

 • Вставте роз’єм MICRO USB у роз’єм телефону, його конкретна конфігурація залежить від моделі смартфона.
 • Підключіть USB-роз’єм до телевізійного порту
 • Увімкніть телевізор та перейдіть до меню основних налаштувань.

Підключіть пристрій iPhone, iPad або iPod Touch до однієї мережі Wi-Fi, як Apple TV або Smart TV телевізор, сумісний з AirPlay 2. Відкрийте керування: на iPhone x або пізній моделі або iPad з iPados 13 або пізніше прокидайтеся з правого верхнього краю екрана.

Як вимкнути або перезапустити Apple TV

 • Apple TV 4K або Apple TV HD: На дистанційному режимі Siri або Apple TV віддаленого пульта дистанційного керування натисніть та утримуйте кнопку “Домашня”
 • Apple TV (3 покоління та попередні моделі): на пульті дистанційного керування Apple Remote (алюміній або білий) Натисніть та утримуйте кнопку “Пуск / Пауза” протягом 5 секунд.

Як вимкнути літак на Mac

У верхній лінії меню на робочому столі Mac виберіть значок дзеркального відображення, позначеного прямокутником з трикутником нижче. У відкритому меню “Дзеркало”, вимкніть віддзеркалення.

Якщо ви не бачите значок “Дзеркальний дисплей”, виберіть піктограму Apple у рядку меню, а потім “Налаштування системи” “відображаються”. У нижньому лівому куті виберіть параметри дисплея Показати дзеркало в рядку меню, якщо це доступно.

Як вимкнути спливаюче вікно клавіатури Apple TV на iPhone та iPad

Починаючи з iOS та TVOS 10, Apple реалізувала нову функцію, яка полегшує вхід тексту при використанні консолі Apple телевізійної консолі з пристроями iOS поблизу.

Apple TV клавіатура дозволяє вводити текст на екрані Apple TV за допомогою iPhone або iPad, якщо цей пристрій включений у той самий обліковий запис iCloud з Apple TV і знаходиться в тій же мережі Wi-Fi як префікс.

Безсумнівно, ця функція дуже корисна, але в той же час вона може стати джерелом роздратування. Віртуальна клавіатура може відображатися на декількох пристроях негайно або (з’явилися випадки), при використанні бета-версій IOS може з’явитися випадково в будь-який час, незалежно від того, що відбувається на Apple TV.

Якщо сповіщення Apple TV Keypad приносять вам більше роздратування, ніж добре, то ми скажемо вам, як вимкнути їх.

Як скасувати підписку на Mac або Windows

Управління підписками на Mac або ПК виглядає наступним чином. На комп’ютері натисніть посилання “Переглянути мій обліковий запис”, щоб автоматично запускати iTunes (iTunes повинні бути встановлені на вашому комп’ютері) та переходу до сторінки “Обліковий запис”.

See also  Як розібрати телефон ZTE. Як отримати SIM-картку з телефону ZTE?

У програмі iTunes (працює на Mac та Windows)

Відкрийте iTunes, увійдіть за допомогою ID Apple (якщо ви не авторизовані). Логін також можна виконувати за допомогою сенсорного ідентифікатора, якщо Mac оснащений цим датчиком.

На вищезгаданому екрані пристрою або вікна iTunes виберіть рядок меню, виберіть “Обліковий запис” → “Перегляд”, введіть пароль або скористайтеся сенсорним ідентифікатором, натисніть клавішу Enter і натисніть кнопку “Перегляд”.

Коли на екрані з’явиться сторінка “Інформація”, відкрийте розділ “Налаштування” → “Керування” (ліворуч від параметра “Підписка”).

Якщо підписка не відображається, перегляньте iPhone, iPad та iPod touch, описаний вище у цій статті. Далі змініть підписку, вибравши більш відповідну опцію або скасувати його, натиснувши кнопку “Скасувати підписку”.

У програмі App Store (тільки Mac)

Відкрийте App Store та натисніть на своє ім’я в нижній частині бічної панелі зліва.

Натисніть посилання “Див. Інформація “, яка знаходиться у верхній частині вікна програми. Підтвердьте вхід за допомогою ідентифікатора ID Apple (введіть логін та пароль).

На сторінці, яка відкривається, перейдіть до параметра “Підписка” та натисніть кнопку MANAGE.

Виберіть підписку та натисніть кнопку “Скасувати підписку”, щоб скасувати його.

 • Якщо кнопка для скасування підписки не відображається, це означає, що він вже скасовано, і більше не буде автоматично.
 • Якщо термін дії терміну дії закінчився останнім часом, дата закінчення терміну дії.
 • Поряд з нещодавно скасованою підпискою, дата буде відображатися, до якої доступу до підписки буде збережено.

Розглянемо стандартні інструкції щодо скасування підписки на пристрої Apple. Можливо, вона допоможе тим, хто не може це зробити. Процес відновлення може відрізнятися лише для різних версій iOS. Взагалі, інструкція існує.

Він лежить у відкритті налаштувань свого облікового запису. Де потрібно знайти необхідний розділ:

  Відкрийте налаштування мобільного пристрою;

Майже всі підписки на iPhone працюють у тому ж принципі, навіть якщо немає значків для скасування. Навіть якщо ви вимикаєте автоматичну хвилю, він буде діяти, поки платіж буде завершено. За цей час можуть бути використані служби підписки. У вікні з підпискою ви також можете з’ясувати дату, до якої він буде продовжувати діяти. Ви можете скасувати своє рішення, натиснувши настройки та розширені до потрібного терміну служби, які були оплачені раніше.

Вимкнення від консолі Apple TV

Щоб вимкнути телевізор Apple з віддаленим пультом дистанційного керування Siri, виконайте такі дії:

Натисніть та утримуйте кнопку HOME (значок з невеликим телевізором на пульті дистанційного керування) протягом п’яти секунд.

У меню, який з’явиться, виберіть режим Sleep. Префікс вимикається.

вимкнути, телевізор, iphone

Щоб увімкнути Apple TV, натисніть та утримуйте одну кнопку HOM.

Як переглянути, змінити та скасувати підписки

Деякі програми та послуги мають оплачувану підписку. Він автоматично поширюється на вибраний час, поки ви не зупините його.

Іноді ви пропонуєте пробну версію підписки зі знижкою або вільною. Якщо ви не скасуєте його за 24 години до кінця, він буде автоматично оновлений у платному середовищі без додаткових сповіщень.

Як керувати підписками на iPhone та iPad

Крок 1. Відкрийте “Налаштування” iPhone або iPad.

Iphon написати гроші?! Як вимкнути підписки на додаток?!

Крок 2. Натисніть на ідентифікатор Apple у верхній частині екрана.

See also  Як вимкнути блокування екрана на Samsung

Крок 3. Натисніть кнопку iTunes Store та App Store.

Крок 4. Натисніть на ідентифікатор Apple у верхній частині екрана.

Крок 5. Натисніть “Переглянути ID Apple” та підтвердьте вхід за допомогою пароля, торкніться ідентифікатора або ідентифікатора обличчя.

Крок 7. Натисніть одну з підписки, щоб керувати ним.

Крок 8. На екрані, який відкривається, ви можете змінити термін дії підписки, якщо це передбачено службою, а також скасувати його.

Як керувати підписками на Mac або ПК

Крок 1. Відкрийте iTunes на Mac або ПК.

Крок 2. Увійдіть до системи, використовуючи ідентифікатор Apple ID у меню “Обліковий запис”.

Крок 3. Перейдіть до меню “Обліковий запис” та виберіть “Переглянути”.

Крок 4. Підтвердьте вхід за допомогою пароля.

Крок 5. У розділі “Налаштування” натисніть кнопку “MANAGE” перед елементом підписки.

Крок 6. Натисніть “Редагувати” праворуч від підписки на конкретну послугу.

вимкнути, телевізор, iphone

Крок 7. У цьому меню ви можете змінити тривалість підписки, якщо вона забезпечена службою, а також скасувати його.

Як керувати підписками на Apple TV 4K або Apple TV (4-й покоління)

Крок 2. Перейдіть до розділу “Облікові записи”.

Крок 3. Виберіть “Управління підпискою” у меню “Підписка”.

Крок 4. Натисніть на певну службу, підписавшись, до якого ви хочете змінити.

Крок 5. У цьому меню ви можете змінити тривалість підписки, якщо вона забезпечена службою, а також скасувати його.

Що ще потрібно знати про підписки

Якщо ви прикрасите підписку на додаток або послугу, не через App Store, ви можете керувати ним лише через офіційний веб-сайт або інший ресурс, прив’язаний до них.

Якщо ви є організатором “доступу до сімейства”, ви не можете безпосередньо керувати підписками членів вашої групи. Щоб змінити їх параметри, вам потрібно точно використовувати ідентифікатор Apple, до якого додається послуги.

Підписатися на диск iCloud не відображається в меню загального підписки. Його можна контролювати через окреме меню.

На iPhone або iPad: “Apple ID” “ICLOUD” “ICLOUD” “Management Management” “Змінити план магазину”.

На Mac: “Системні налаштування” “ICLOUD” “MANAGE” “Змінити план магазину”.

Ми розглядаємо літак на iPhone від A до Z: де це, як включити та вимкнути, і що це таке

На додаток до інших назв яблук, таких як ICLOUD, ID FACE та інші, багато хто Apple Connoisseurs часто довелося почути слово AirPlay (Aircleway). Однак, навіть не всі передові користувачі використовують цей варіант, а точно не всі знають, який вид чіпа і що вона є. Сьогодні в статті ми будемо справлятися з яким літаком знаходиться на iPhone, де він розташований, обидві функції, так і як увімкнути та вимкнути літак на iPhone.

Для яких пристрої придатна стаття

Описаний у статті способи роботи з літаком є ​​актуальними для всіх пристроїв, на яких версія IOS може бути встановлена ​​з 11.4 і пізніше. Тобто, інформація буде відповідати, що в даний час виробляється на даний момент, а також видаляється з виробництва, але доступна в активному використанні моделей iPhone:

 • iphone 5
 • iPhone 6/6 плюс
 • iPhone 7/7 плюс
 • iPhone 8/8 плюс
 • iPhone x / xs / xr / xs max
 • iPhone 11/11 pro / 11 pro max.
 • iPhone 12 / 12mini / 12 Pro / 12 pro max.

Що таке літак і чому йому потрібно

Що таке літак на iPhone? Якщо ви перекладаєте з англійської, літак означає “Гра в повітрі” (мелодії, відео). Просту мову, що спеціальна функція, розроблена Apple для iPhone, iPadov та MacBooks, що дозволяє виконувати бездротові передачі та трансляцію аудіо та відеофайлів на пристрій, який підтримує цей формат (стовпчик, навушники, Apple TV). Тобто, завдяки функції літака, ми не можемо без використання кабелів, щоб транслювати файли або презентацію з екрана комп’ютера на великий телевізійний екран, покажіть своїм друзям відео з відпустки на екрані телевізора через iPhone та AirPlay, і так далі.

See also  iphone 11, ніж відрізняється від 10

Звичайно, багато хто з наших читачів чули фразу “Повторіть екран на iPhone“. Що це за те, що вам потрібно? Повторіть екран або зображення дзеркала екрана. Варіант Використання AirPlay дозволяє транслювати інформацію з дисплея iPhone, iPad або Mac на екрані телевізора з Apple TV. Це незамінно зручно, коли презентує презентації, на семінарах та навчальних заняттях, при дружніх та сімейних зборах з переглядом фото- / відео вмістом. Повторити екран використовується для передачі аудіо та відео, але ви повинні знати, що іноді деякі файли не відображатимуться через порушення авторських прав. Наприклад, якщо ви намагаєтеся транслювати деякі пісні або ролики з iTunes. У той же час, коли користувач передає відеозапису з третьої інтернет-сайтів з фільмами. Все в порядку, ці сайти не накладають такі жорсткі обмеження авторських прав.

Де знаходиться літак і як його використовувати (включити / вимкнути)

Отже, перейдіть до інструкцій. Де знайти в iPhone Airplay, як увімкнути та вимкнути літак на iPhone, і як транслювати файли.

Переконайтеся, що перед використанням літака ми включили Wi-Fi та Bluetooth

 • Літак знаходиться праворуч від меню з Wi-Fi, режимом Bluetooth та літака. У правому верхній частині контрольної точки ви побачите вікно з композицією, яка виконується / не виконується на даний момент, а значок трикутника з колами. Це функція літака. Натиснувши це, ви можете відкрити список пристроїв, доступних для мовлення.

Значок функції літака. Трикутник з колами.

Після натискання значка літака ми відкриєте доступні пристрої, де ви можете трансляцію вмісту відтворюється на iPhone, натиснувши пристрій

 • Потім зробіть зворотний процес, тобто вимкніть літак, вам потрібно знову відкрити значок кола на контрольній точці.
 • Ви також можете транслювати файли з iPhone на інший дисплей за допомогою екрана знову. Для цього виберіть меню, вибравши меню, а в підменю, який відкриває, ми вибираємо список найближчих доступних для трансляції пристроями літака. Потім натисніть потрібний пристрій, а трансляція починається.

Щоб передати файл через параметр Повторити екран, виберіть його в контрольній точці

Ми чекаємо, поки завантаження доступні для трансляції пристроїв, після чого вони вибирають потрібну та клацніть

Отже, у сучасній статті ми розглядалися питання, які літак знаходиться на iPhone, для якого це необхідно, де його знайти, і як використовувати. Як ви можете бачити, процес дуже простий, все здійснюється через контрольний пункт буквально за лічені секунди. Ми сподіваємось, що наші читачі легко впораються і зможуть знайти літак, включати та вимкнути його, і це зручно використовувати цей практичний варіант для роботи та дозвілля.