Home » Як вирізати відео на Android.

Як вирізати відео на Android.

Як вирізати відео на телефоні

Власники пристроїв Android часто стикаються з ситуацією, коли вам потрібно вирізати це чи те відео. Цю операцію слід проводити, наприклад, в ситуації, коли людина не хоче повністю надсилати відео, але хоче поділитися лише її частиною. Те саме стосується найбільш значущих моментів фільму чи відеокліпів.

Не всі знають, але функція обрізки відео присутня у стандартному плеєрі Android на будь.Якому смартфоні, що працює на найпопулярнішій операційній системі. Таким чином, щоб зменшити відео, вам навіть не потрібно завантажувати спеціальну програму. Досить виконати всі кроки від представленого алгоритму:

Після розрізання відео його оригінальна версія не зникне з пристрою. На пам’ять про смартфон відео за замовчуванням буде продовжувати зберігатись, а також оброблений фрагмент.

Представлений алгоритм є актуальним для всіх пристроїв, які базуються на чистому Android. Але, якщо на додаток до стандартної ОС на вашому смартфоні, прошивка виробника (EMUI, MIUI, ONEUI тощо) встановлюється на вашому смартфоні, ви все ще можете легко вирізати відео без труднощів.

Принцип виконання операції залишатиметься незмінним, але пункти меню гравців можуть відрізнятися. Отже, у деяких гравців кнопки меню немає, але є функціональна значок “редагування”. Натиснувши його, користувач негайно потрапляє в режим обробки відео.

Як вирізати відео на Android за допомогою Converter Fonelab Converter Ultimate

Fonelab Ultimate Video Converter. Це універсальний та потужний інструмент для перетворення та редагування відео та аудіо. Якщо ви шукаєте спосіб вирізати відео, ця програма повинна бути для вас. Ви також можете обертати, обрізати, повернути відео, додавати фільтри, водяні знаки, поставити та налаштувати звукову доріжку та багато іншого, використовуючи його. Це не просто конвертер, а відмінний редактор відео.Редагування. Що ще важливіше, він підтримує широкий спектр форматів відео. Отже, який би формат відео у вас не був, редагувати та конвертувати його за допомогою конвертера Fonelab Ultimate відповідно до ваших уподобань. Спочатку скопіюйте та перемістіть вибране відео на свій комп’ютер, а потім продовжуйте виконувати наступні дії.

Відео перетворювач Ultimate. Найкраще програмне забезпечення для перетворення відео та аудіо, яке може перетворити MPG / MPEG в MP4 з високою швидкістю та високою якістю зображення / звуку.

 • Перетворіть будь.Яке відео / аудіо, наприклад MPG, MP4, MOV, AVI, FLV, MP3 тощо. D.
 • Підтримка 1080p / 720p HD та 4K UHD.Перетворення відео.
 • Потужні функції редагування, такі як обрізка, обрізка, поворот, ефекти, вдосконалення, 3D та багато іншого.

Кроки про те, як зробити відео Android Trim, використовуючи Fonelab Ultimate Video Converter:

Крок 1, щоб розпочати завантаження та встановлення відео перетворювача Fonelab Ultimate на комп’ютер. Тоді він розпочнеться автоматично після процесу встановлення.

Крок 2 Потім натисніть кнопку Додати кнопку файлів у лівий кут або кнопка Додатковий знак у центрі. Або ви можете просто перетягнути відеофайл.

Крок 3 Потім натисніть кнопку Виріжте значок поруч із відео. І це призведе вас до розділу або вирізання вікна, де ви можете вирізати або вирізати свої відеоролики.

See also  Підключіть Xiaomi Box S для телевізора

Крок 4 Потім просто перемістіть повзунки, щоб відрегулювати тривалість відео. Або ви також можете встановити час запуску та закінчення протягом часу. І це буде негайно відрізати.

Крок 5 Коли ви закінчите його вирізати, спробуйте відтворити його, щоб переглянути внесені зміни. Далі натисніть кнопку Зберегти, щоб зберегти його.

Крок 6 Крім того, ви також можете перетворити його у бажаний формат, щоб перетворити все в розділ. Нарешті, натисніть, щоб конвертувати всю кнопку, щоб зберегти вирізане відео на комп’ютері. І нарешті, це все!

Ось воно! І навіть після цього ви можете перенести відео на свій телефон Android, щоб переглянути його та побачити оброблений висновок. Ще одна хороша річ у конвертері Fonelab Ultimate Video. Це те, що вам потрібно все необхідне в ньому. Використовуючи кілька кліків, ви можете робити все, що завгодно. Насправді ви також можете дізнатися, як вирізати відео у Windows або Mac з ним. І в той же час ми щиро рекомендуємо використовувати цей інструмент для використання згаданих функцій.

Відео перетворювач Ultimate. Найкраще програмне забезпечення для перетворення відео та аудіо, яке може перетворити MPG / MPEG в MP4 з високою швидкістю та високою якістю зображення / звуку.

 • Перетворіть будь.Яке відео / аудіо, наприклад MPG, MP4, MOV, AVI, FLV, MP3 тощо. D.
 • Підтримка 1080p / 720p HD та 4K UHD.Перетворення відео.
 • Потужні функції редагування, такі як обрізка, обрізка, поворот, ефекти, вдосконалення, 3D та багато іншого.

Як вирізати відео на телефоні Android безкоштовно через WhatsApp

Як правило, розрізання відео потрібно для людей, які надсилають файл друзям чи знайомим через Посланник. Наприклад, WhatsApp. Розробники надали цей момент і запропонували користувачам зменшити відео перед надсиланням. Таким чином, одержувач зможе познайомитися з дійсно важливим моментом відео, і вражаючий обсяг трафіку буде збережено.

android

Тепер одержувач не познайомиться з повним відео, але лише з його частиною, яку ви вирізали. Якщо ви плануєте використовувати відео для особистих цілей, тобто не надсилаючи друзів, рекомендується вдатися до інших методів обрізки.

Whatsapp на додаток до вирізання відео за запитом користувача виконує автоматичне стиснення відео. Тобто, коли ви надсилаєте кліп на 50 Мб, він важить набагато менше без додаткових скорочень, а якість погіршиться. Це робиться для збереження трафіку.

Якщо ви постійно використовуєте обрізку відео в обмін з іншими людьми, вам не доведеться використовувати додаток UCAP. Інші посланці мають подібний редактор, включаючи Viber та Telegram. Це працює за аналогічним принципом, отже, у випадку надсилання іншої послуги у вас не повинно бути проблем.

Як вирізати відео на телефоні Android

Звичайно, ви можете використовувати інструмент редагування за замовчуванням на Android, щоб легко обрізати захоплене відео. Ця функція використовується для всіх пристроїв Android, включаючи Samsung, Samsung Galaxy, LG, Sony, Huawei тощо. D. Візьмемо, наприклад, Samsung Galaxy S7 для обрізки відео Android за допомогою функції різання за замовчуванням.

 • Один. Відкрийте свою фотогалерею на Samsung Galaxy S7 та знайдіть відеополук відео.
 • 2. Виберіть відео, яке потрібно вирізати у папці за допомогою відео та торкніться його.
 • 3. Торкніться екрана, не натискаючи кнопку відтворення, і ви можете знайти інструмент редагування внизу екрана.
 • 4. Натисніть кнопку редагування, і з’явиться кадр з двома повзунками на обох кінцях.
 • 5. Натисніть палець, щоб перемістити кадр, щоб вибрати початок та кінцеву точку відповідно до ваших потреб.
 • 6. Після обрізки торкніться значка контрольної точки, щоб зберегти вирізане відео на Android.
See also  Які програми потрібні для Android. Інформаційна безпека

Як вирізати та вирізати відео на Android

Перший спосіб згадати. Це абсолютно вільний шлях. У цьому випадку вам не потрібно встановлювати жодної сторонньої програми. Все, що ми робимо тут. Ми використовуємо цю приховану функцію (яка за замовчуванням надходить на Android).

 • Спочатку відкрийте відеоплеєр за замовчуванням, який можна знайти на мобільному телефоні Android.
 • Потім виберіть записане відео та почніть відтворювати його на своєму пристрої Android.
 • Тепер вам потрібно натиснути кнопку меню. Меню налаштувань, пов’язане з відео, відкриється.
 • Тепер вам потрібно вибрати функцію оздоблення зі списку.
 • На цьому етапі ви повинні натиснути пальцем і обережно перемістити кадр, щоб вибрати стартові та остаточні моменти у вашому бажанні.
 • Як тільки процес обрізки буде завершено, збережіть результат безпосередньо на своєму пристрої Android. От і все!

Навіщо потрібно вирізати файли MP4

Коли ви знаєте причини обрізки або різання файлів MP4, ви можете легко вибрати потрібний тример MP4. Ось основні причини, чому вам потрібно вирізати файли MP4.

 • Приверніть увагу своєї аудиторії. Щоб залучити своїх глядачів та налаштувати їх для участі та дотримання решти файлів MP4, ви повинні переконатися, що файли MP4 привабливі та короткі.
 • Обмеження файлів для різних сценаріїв. Коли вам потрібно надсилати файли MP4 за електронною поштою, вам потрібно стиснути та вирізати відео MP4 до певного обмеженого розміру, наприклад, 20 Мб для більшості серверів електронної пошти.
 • Виріжте потрібну частину MP4. Якщо вам потрібно зосередитись на головному об’єкті у відео, ви повинні вирізати об’єкт з MP4 і легко витягнути потрібну частину з відео.

Як зробити фотографію з відео за допомогою програм

Для створення високоякісних фотографій із відеоконтенту є мобільні програми, які можна придбати або завантажити з Google Play Market:

 • Професійне відео, мюзикл та фото редактор Insofot. Дозволяє створювати фотографії з відеокадрів, встановлювати колажі для фотографій та прикрасити їх текстовими вставками, а також редагувати зображення за допомогою фільтрів, емоджи графічної мови тощо.
 • Фотографії з відео додатка. Розроблений для створення стоп.Кадрів з подальшим перетворенням у формат зображення. Використовуючи цю програму, користувач зможе створювати фотографії з кожного кадру, присутнього у відео, або лише з одного (декількох) сподобалось.
 • Витяг зображення відео. Надзвичайно простий у використанні перетворювача, призначеного для створення зображень із кліпів будь.Яких форматів. Дозволяє негайно ділитися фотографіями, витягнутими з відеоконтенту в соціальних мережах, або надсилати їх електронною поштою.
 • Використовуючи програму Stop Motion Video, користувач буквально зупинить фотографії створення моменту з кадрів будь-якого відеоконтенту, розміщеного в мережі, або з відео, знятого на телефонній камері.
 • Екстрактор малюнка. Щоб витягнути фотографію з відеоконтенту, просто торкніться пальця до улюбленого кадру. Результатом тривалого пресування є ряд високоякісних фельдшерських зображень.

Фотографії, створені з відеокадрів, можна обертати, збільшити та горизонтально розгортатися (створіть дзеркальну копію оригіналу).

Додаток оснащений набором кадрів, які додають привабливості для фотографій, а також фільтри розмиткових кордонів та редактор фотографій.

Користувачі мережі, оцінюючи переваги та недоліки вищезазначених додатків, прокоментували їх емоції та поділилися своїм досвідом.

See also  Як поставити пароль на програму Samsung. Як поставити пароль на програму Samsung?

Порівняльна таблиця найкращого безкоштовного різання відео для ПК

Програмні медіа.Формати
Безкоштовний відеоріз Giosoft AVI, MPEG, MPG, VOB, RM, ASF, WMV, 3GP, MKV, FLV, MOV або MP4 Чистий і безпечний для використання точного різання кадрів, зберегти як нові відео у форматах, які вам подобаються Збереження прогресу дещо повільно
Безкоштовний відеоріз MPEG 1/2, MPEG4, DIVX, XVID, AVI, WMV, QuickTime Mov Це дуже просто використовувати прозорого та безпечно Дуже прості, жодна інша функція редагування відео Perenchi не займе багато часу
Moo0 відеоріз AVI, FLV, M4V, MKV, MOV, MP4, MPG, OGG, OGV, TP, TS, WEBM, WMV Простий і швидкий час запуску та закінчення можна налаштувати вручну Іноді є несправності та відставання
ЗМІ впоратися MP3, WAV, AAC, WMA, AMR, FLAC, M4A, AC3, RMVB, MP4, 3GP, WMV, MOV, AVI, DIVX, MPG, FLV, MKV та VOB Підтримка аудіо та редагування фотографій розширених функцій, таких як: зміна співвідношення, зображення на екрані, фраместеп, перевитрат, підтримка субтитрів, зміна швидкості, збереження звуку та створення слайд.Шоу з музикою Підтримує лише XP/Vista/7/8
Відео Редагувати майстер Аві та МПЕГ Це дуже просто використовувати використання дуже мало системних ресурсів Пов’язані з CNET та Zonealarm, немає можливості редагувати аудіо не приєднатися до відео з різними дозволами лише з Avi MPG AVI
Безкоштовний столярний різак AVI, MP4, WMV, MPEG, 3GP та FL Низька потреба у підтримці пам’яті ПК та Mac для декількох редагування звуку, поєднуйте відео в різні формати Жодне попереднє перегляд не може бути несумісним з деякими антивірусами
Милий відеоріз безкоштовно AVI, MPEG-1/2, DVD/SVCD/VCD, VOB, DAT, ASF, WMV, DIVX, XVID, MOV, MP4, M4V, MPA, 3GP, MKV, RM, RMVB, SWF, FLV, FLV, FLV Швидко і просто підтримує широкий спектр медіа.Форматів Трохи складні для недосвідчених користувачів можуть вимагати багатьох системних ресурсів під час розмови
Безкоштовний відеоріз Weeny 3GP, ASF, AVI, FLV, MP4, MPG, RM, RMVB, VOB, WMV і, крім того, 3GP, AVI, FLV, MP4, MPG або WMV Інтеграція чиста та інтуїтивна, хороший час відповіді Немає можливості вибрати додаткові методи розділення
свербіж відеоріз VOB, AVI, MPEG, WMV, MOV, ASF, DAT, MP3, WMA, WAV Безпечний і легкий (розміром всього 863 кб) Повний екран попереднього перегляду Доступний лише на Vista/2003/XP/2000
AIV DVD різак DVD З ним ви можете вирізати улюблені сцени та пісні з фільму на DVD. Повільний час реакції

Найкращі програми різання відео, які ви вибрали для Windows та Mac, представлені вище. Деякі з них підтримують велику кількість форматів відео, збережіть нове відео в початковій якості; Деякі з них мають просту та зрозумілу інтеграцію, яка дозволяє почати працювати навіть з новим редагуванням відео у світі. Ми узагальнили основні характеристики цих безкоштовних відеородів, згаданих вище. Але якщо ви хочете платного рішення, я рекомендую спробувати Wondershare Filmora.

Tags: