Home » Як визначити оригінальний iPhone або ні

Як визначити оригінальний iPhone або ні

Деякі китайські копії мають явні ознаки, які дозволяють їм відрізняти їх від оригіналу. Яскравий такий приклад може бути неправильним написанням марки. Цей гріх найнижчих копій. Іноді різні камери, колір або розмір. Такі особливості відразу кидаються в очі, тому при покупці смартфона важливо показати пильність.

визначити, оригінальний, iphone

Неправильний бренд

Перевірка відновленого iPhone 7 за номером IMEI

Всі смартфони з китайського сайту Alexpress реконструюються телефони. Вони також називають повторень. Фактично, це провалили продукти, після чого вони були відремонтовані, замінили не функціонуючі елементи на копіях, поміщені в іншу справу та продаються за ціною нової.

Зверніть увагу! Виняток є офіційний магазин TMALL. Він дійсно продає нові rostostat iphones за більш дешевою ціною.

У той же час багато людей намагаються знайти і замовити в інтернеті дійсно справжній смартфон iPhone 7 або плюс. Щоб зрозуміти, чи перед вами, перш за все, вам потрібно вчитися від продавця, номер смартфона, який називається IMEI.

Ці цифри можуть бути проаналізовані за допомогою основи на IunLocker. Це допоможе визначити дату випуску та країни виконання гаджета. Крім того, ця перевірка дозволить вам визначити телефони, які знаходяться в пошуках iCloud, і визначають, чи розблоковано гаджет.

Важливим значенням має збіг відтінку, ємність пам’яті, модель моделі моделі між продуктом, показаним у оголошенні, і що було знайдено на веб-сайті. Якщо всі дані збігаються, ви можете зустрітися з продавцем, щоб детально переглянути телефон.

На території Росії та інших країн існують спеціальні магазини, які спеціалізуються на продажу підроблених пристроїв від Apple. Визначте оригінальний телефон, і підробка дуже проста, однак вона не припиняє виробників для продажу зауважень для мізерних цін.

Існує iPhone 11 приблизно Max Picker, який можна придбати за 3000. Однак існують гідні копії, які впливають на їхню якість. Багато надбавок зробив акцент на те, що відрізняти телефони досить складно, якщо репліка дійсно хороша.

Зверніть увагу! Не купуйте підробку, оскільки такий пристрій не буде тривати довгий час. iPhone 11 fake може розвалитися після місяця використання, який не відбудеться з оригіналом.

See also  Не міг перевірити сертифікат iphone сервера

Сам ремесло виглядає схоже на нинішній пристрій. Зовнішня частина. це єдине, що здається між оригіналом і копією. Різниця полягає в тому, що поточний пристрій має потужний “начинка”, а також інші характеристики. Для цього платить користувачеві, купуючи оригінальні продукти.

Fake iPhone 11 Pro Max, хоча це виглядає зовні, але внутрішні характеристики його на нуль. Більшість огляду закінчується тим, що пристрій розбився, не відповів на дотик.

Порівнюючи характеристики внутрішнього наповнення, то це не піддається ніякої опозиції. Деякі підробки наділені оболонкою на системі Android, яка пристосована до системи IOS. Це імітація, яка уповільнює, не реагує погано, а іноді вона взагалі не виконує дії користувачів.

Пам’ять пристрою може бути як 128 ГБ, так і 512, хоча вихідні продукти мають лише два типи пам’яті: при 256 ГБ та 512 ГБ. Ні 128 Гб не може бути мовою.

Основна характеристика до 12000. Все залежить від магазину. Це вагома різниця, оскільки оригінал у російських магазинах знаходиться в межах 120 000.

Як відрізнити оригінальний iPhone від підробки і дізнатися, що він відновлений

iPhone все ще залишається одним з найпопулярніших брендів смартфонів серед багатьох виробників у світі. Через популярність фальшивих iPhone смартфонів ще більше.

Як перший урок, ви ніколи не повинні випробувати спокусу придбати iPhone, що набагато дешевше, ніж у офіційних постачальників, тому що він, швидше за все, підроблений телефон.

На додаток до вищезгаданих речень, у нас також є 7 простих способів розрізняти оригінальні смартфони iPhone від Fake. Давайте подивимося на всі можливі варіанти, щоб відрізнити підробку і не дати вам бути жертвою.

Як відрізнити оригінальний iPhone від Fake

Apple продукти дуже популярні, тому є багато майстрів, які намагаються зробити фальшиві продукти з різним успіхом. Як правило, цей контракт відбувається з наших китайських сусідів. На неминучому, майже щодня випустіть іншу копію iPhone, тільки зараз вона не відрізняється. Крім того, доставляючи з коробки, це підроблено, можна встановити, що він працює взагалі на операційній системі Android.

Багато недобросовісних магазинів та продавців користуються подібністю підробки та оригінального iPhone (і набагато нижча ціна підробки), щоб продати смартфон з видатними покупцями під виглядом справжнього пристрою. І хоча немає універсального способу викриття підробки, є моменти, які слід перевірити при покупці iPhone (навіть у магазині). Ми попросили експертів SmartPrice Service, щоб розповісти, як розрізняти оригінальний iPhone від Fake.

See also  Як підключити мікрофон до Android. Мікрофон не працює по телефону - що робити

Як відрізнити відновлений iPhone

Офіційно відновлені iPhones постачаються в коробках, на яких немає зображення самого гаджета. Найчастіше упаковка має білий колір. Він представляє відремонтовану напис, що означає “відновлено”. Вивчення упаковки. надійний спосіб розрізняти відновлений iPhone.

Інформація про офіційне відновлення позначається в моделі пристрою. Ви можете переглядати ці дані як на упаковці, так і на самому гаджеті. Позначення листа:

Лист нотатки Пристрій
М Новий пристрій
F Відновлений гаджет
П Персоналізований смартфон з гравюрою

Перераховані способи розрізняти відновлений iPhone дійсний для офіційно відремонтованих версій. Підземні гаджети доведеться шукати непрямі ознаки мішків. Наприклад, кріплення болтів біля зарядного роз’єму можуть бути приглушені. Іноді такі смартфони помітні подряпини на корпусі та відображення.

Де вони роблять iPhone

Покупці iPhone смартфонів повинні мати на увазі, що в російських магазинах неможливо знайти продукти, випущені в Сполучених Штатах Америки. Кілька підприємств підприємства розташовані в КНР, тому напис на смартфоні “, виготовлений в Китаї”, не означає, що він не є оригінальним.

Важливий! Відповідно, оригінал, а копія iPhone можна зробити в Китаї. Але в першому випадку на власному заводі Apple, у другому. на підземних підприємствах, задіяних у виробництві підробки.

Як відрізнити оригінальну блискавку від підробки

По-перше, на коробці реального кабелю для iPhone має бути емблема MFI, зроблена для iPhone (“зроблена для iPhone“). Якщо це не так, не приймайте цей продукт. Apple засвідчує лише ті кабелі, які проходять строгий вибір якості, навіть якщо він приходить до третьої сторони виробника.

Навіть не думайте, щоб купити кабель без цієї емблеми

Якщо ми говоримо про кабель з самого Apple, він повинен покрити напис “, розроблений Apple у Каліфорнії”, а також “зібраний у Китаї”, “зібрав у В’єтнамі” або “Indústria Brasileira”. Після цього напису на оригінальному кабелі ви знайдете 12-значний серійний номер. Весь цей текст можна знайти на оригінальному кабелі на відстані близько 18 сантиметрів від USB-роз’єму.

Багато людей не знають, що серійний номер написаний на блискавці

Ви також можете перевірити роз’єм блискавки. Перш за все, ви повинні переконатися, що все зроблено досить добре. Поради на малюнку нижче допоможуть вам з цим.

Зверніть увагу на роз’єм USB. Ці поради допоможуть вам розрізняти підробку з оригінального кабелю.

See also  Як увімкнути спалах на iPhone 6 s

Як відрізнити підроблену блискавку на USB

Визначення оригінальності iPhone SE на рівні програми

Перш за все рекомендується відрізати репліку, що працюють над Android. Inteeis копій максимально встановлюється під оригіналом, тому інспекція втікача не може виявити трюк. Існує один 100% спосіб визначити підроблений iPhone SE на Android. Для цього просто запустіть програму App Store. Натомість, навіть найкраща репліка буде переходити до Google Play. Недоліком цього методу є неможливість ідентифікації iPhone 5S, випущеного для SE.

Порівняльний магазин App Store та Google Play

Важливо перевірити iPhone SE за допомогою серійного номера. Для цього виконайте вказівки нижче.

 • Перейдіть до меню “Налаштування” на iPhone SE.
 • Виберіть “Основний”.
 • Натисніть елемент “На цьому пристрої”.
 • Знайти підпис “Серійний номер”.
 • На офіційному веб-сайті Apple перейдіть до серійного номера перевірки.
 • У спеціальному вікні введіть серійний номер iPhone SE.
 • Отримати відповідь на запит.

Як відрізнити iPhone від Fake???

Якщо відповідь буде отримано, що серійний номер не є правильним, то покупка повинна бути залишена, оскільки вона безумовно підроблена. Однак навіть з успішною перевіркою неможливо впевнено в 100% від оригінальності смартфона. Досвідчені шахраї, використовуючи систему в’язниці, замінюючи файли, щоб гаджет ідентифікує себе як iPhone SE. Фактично, це iPhone 5S з заміщеним корпусом. Важко визначити таку заміну, але ви все ще можете.

Найпростіший спосіб перевірити, чи наведено 5S iPhone SE наведено нижче.

 • Перекласти iPhone до режиму відновлення DFU.
 • Підключіть смартфон до комп’ютера.
 • Вимкнути телефон.
 • Натисніть кнопки “Головна” та “Power” протягом 10 секунд.
 • Відпустіть кнопку “Power”. Вона повинна зберігатися, щоб утримувати клавішу “Домашня”.
 • Зачекайте, коли смартфон переходить у режим відновлення.
 • Подивіться на інформацію, яка відображається на екрані комп’ютера або ноутбука. Має бути підтвердження, що це iPhone SE.

Перевірте iPhone SE, використовуючи режим відновлення

Інший спосіб розрізняти оригінальний iPhone SE від 5S з джейлбрем. це використовувати тестові програми. У їх якості рекомендується використовувати geekbench і антуту. З забраних точок ви можете відрізнити SE від 5s.