Home » Як визначити відеокарту на комп’ютері. Як переглянути відеокарту на Windows 8 (Windows 8.один)

Як визначити відеокарту на комп’ютері. Як переглянути відеокарту на Windows 8 (Windows 8.один)

Table of Contents

Як дізнатися модель відеокарти на комп’ютері або ноутбуці?

Чому потрібно знати, яка відеокарта знаходиться на комп‘ютері або ноутбуці? Існує щонайменше 2 варіанти:

Звичайно, найчастіше зустрічається перший варіант. Зрештою, лише деякі грають комп’ютерні ігри, але встановлення водія на відеокарті потрібна для кожного першого першого. Зрештою, без нього комп’ютер або ноутбук буде працювати неправильно.

Всі маніпуляції проводилися на прикладі Windows 7. Але вони також підходять для Windows 8 і Windows XP. Єдиний нюанс. Поява вікна буде дещо іншим.

Найпростіші поради, як знайти інформацію про відеокарту на вашому комп’ютері

Достатньо просто знайти інформацію про те, яка відеокарта знаходиться на нашому комп‘ютері, якщо встановлено всі драйвери. Для цього вам просто потрібно назвати “менеджером пристроїв”. Це робиться так:

Натисніть “Пуск”, а потім до “Панель керування”

визначити, комп, ютері, переглянути, windows

Зателефонуйте меню “Пуск”, а потім “Панель керування”

Перейдіть до розділу “Система та безпека”

Ми йдемо до системи та безпеки

Ми стикаємося з сторінкою, яка містить всю інформацію про наш комп’ютер.Зліва ми бачимо додаткове меню, в якому окремий елемент вказує на “Менеджер пристроїв”. Ми натискаємо на цей пункт.

У розділі “Менеджер пристроїв” вся інформація доступна для нас про пристрої, встановлені на нашому комп‘ютері, включаючи відеокарти.

визначити, комп, ютері, переглянути, windows

Примітка. Ви можете відкрити “менеджер пристрою” в іншому, простіше, спосіб. Вказуючи курсор на значок “Комп’ютер” та натиснувши на нього за допомогою правої кнопки миші. У діалоговому вікні виберіть “Властивості”, а потім на відкритій “системі” ввійшовши зліва, ми знайдемо потрібний розділ “Менеджер пристроїв”.

На комп’ютері або ноутбуці ви можете відкрити “пристрої диспетчера” іншим способом

Чому вам потрібні дані відеокарти

Чому потрібна інформація про відеокарту? А також інформація про її модель і які її характеристики її? Користувач може знадобитися отримати інформацію про модель відеокарти в таких випадках:

Більшість користувачів, як правило, не знаєте, що відповідати, якщо виникає питання, з якої відеокарта працює на ноутбуці або на стаціонарному комп’ютері.

Перший і найпростіший варіант для встановлення цього полягає в тому, щоб переглянути свої очі на відеокарті. З цією метою потрібно відкрити корпус системи PC системи та подивитися на його внутрішні.

Важливий! Якщо у вас ноутбук, то немає підстав для розібрання випадку пристрою. Це не найбільш оптимальний варіант.

У випадку, коли відеокарта придбана окремо в упаковці, а потім встановлюється на персональному комп’ютері, існує проста можливість з’ясувати всі дані та основні параметри відеокарти. Потрібно лише познайомитись з інформацією, яка знаходиться на коробці продукту.

See also  Як підключити дротовий Інтернет до комп'ютера. Вибір інтернет-провайдера

Деякі відеокарти продаються в нестандартній упаковці. Це трохи дешевше OEM. Тому неможливо встановити характеристики відеокарти. Ось чому ми будемо жити іншими способами, як отримати дані про відеокарту.

Як визначити модель відеокарти, встановленої на вашому компютері

Coauhor (и): Джек Ллойд. Джек Ллойд. Автор та редактор Написання про технології для Wikihow. Має більше двох років досвіду роботи та редагування статей з технічних тем. Ентузіаст з усього, пов’язаного з технологією та вчителем англійської мови.

Кількість поглядів цієї статті: 29 089.

У цій статті ми скажемо, як на комп’ютерах з Windows, Mac OS X та Linux з’ясувати інформацію про відеокарту.

Двічі клацніть на розділі «Відеодаптери». Розділ буде розгорнений, а інформація про графічну карту відображатиметься на екрані.

Оновіть список комп’ютерних компонентів. У терміналі введіть наступну команду, а потім натисніть ↵ Введіть.

Дисплей на екрані Список комп’ютерних компонентів, включаючи відеокарту. Для цього введіть наступну команду, а потім натисніть ↵ Введіть:

Знайдіть свою відеокарту. Прокрутіть вміст терміналу, щоб знайти рядок “Контролер відео”, “VGA”, “3D” або “інтегрована відеокарта”; У цьому рядку ви знайдете ім’я відеокарти.

Зверніть увагу на ідентифікаційний номер відеокарти. Він розташований зліва від відеокарти і зазвичай представлений у форматі 00:00.0

Відкрийте нове вікно терміналу. Ще раз натисніть Alt Ctrl T або клацніть правою кнопкою миші на піктограмі терміналу та виберіть “Вікно нового терміналу” (або подібний параметр).

Перегляньте інформацію про відеокарту. У терміналі введіть наступну команду (замість “00:02.0 “Підніміть ідентифікаційний номер вашої відеокарти), а потім натисніть ↵ Введіть: [1] x джерело інформації

Ми вивчаємо назву відеокарти через програму GPU-Z

Завантажте, встановіть та запустіть програму GPU-Z, у вікні вікна програми ви побачите всю інформацію про відеокарту, якщо у вас є додаткова відеокарта, ви можете вибрати його, натиснувши на розгорнуту стрілку внизу вікно, як зазначено в скріншоті.

визначити, комп, ютері, переглянути, windows

Як подивитися відеокарту на Windows 7

Переглядайте дані відеокарти на комп’ютері в Windows 7, за допомогою наступного:

  • Введіть меню “Пуск”, а потім “Всі програми”.
  • Ідіть по дорозі: “Стандарт” = “Сервіс”.
  • Натисніть кнопку “Інформація про систему”, перейдіть до “Компоненти” = “Дисплей”.
  • У вікні системи системи отримувати інформацію про відеокарту, встановлену на комп’ютері.

Як дізнатися, яка відеокарта знаходиться на комп’ютері?. Коротко про головне

Визначте GPU, ймовірно, більш складним будь-яким іншим пристроєм, тому це питання часто цікавить користувачів. Справа в тому, що якщо ми вивчаємо процесор якомога більш точно (або однакова материнська плата до перегляду), то він не рухається з будь-якою відеокартою.

Прикладом є мій ПК. Лише серія лінійки (серія HD 5800) відображається у диспетчері пристроїв (серії HD 5800), і саме модель (номер) не вказує (t.Е. Це може бути як 5850 і 5870), навіть рідними водіями не покажуть вам всю картину.

Я біжу вперед кажуть, що програма AIDA64 змогла точно визначити на моєму комп’ютері. Все інше показав лише серію пристроїв, але якщо у вас є мета встановлювати драйвери. Більше і не потрібно.

See also  Ви можете відновити віддалені фотографії на Android. Відновити зображення

Напишіть про те, що ви можете потрапити всередину лічильника системи, я не буду. Це дурне, точно всі знає і шукає альтернативу знати свою відеокарту, не відкриваючи пацієнта (особливо якщо у вас є ноутбук. Це малоймовірно, що ви знайдете Там вичерпна відповідь).

У цій ноті ми будемо використовувати вбудовані комунальні послуги та сторонні програми. Все, що ви бачите тут. Давно всі відомі способи і запущені на Windows 10, тому все, що є з метою сумісності (на жаль, одна з програм не розпочалася, і я вирішив не включати в наш огляд взагалі)

Як побачити, яка відеокарта на стандартному комп‘ютері означає

До питання “Як побачити, що у мене є відеокарта?»Може відповісти на саму операційну систему без використання сторонніх програм. Чому вони нас?. Якщо ви можете дізнатись все, що нам потрібно через диспетчер пристроїв або DirectX DiadeStic Tool.

Менеджер пристроїв Наш справжній друг

Диспетчер пристроїв знає про комп’ютер більше, ніж ви, він знає, і яка відеокарта на моєму та компютері. Прийдіть до неї дуже просто. Перейдіть до “Панель керування. Система та безпека” та ліворуч від вікна, натисніть “Менеджер пристроїв”. Розділ “Відео адаптер” відображає необхідну інформацію.

Часто часто є кілька. Вбудовані та дискретні (наприклад, Intel HD графіка та Radeon Some_zifra). Особливо це спостерігається в ноутбуках, Intel завжди вбудована і не враховує її. Однак, якщо мета. Знати відеокарту. Це встановлення драйверів, то я рекомендую завантажити спеціалізовану версію з офіційного сайту для вашого ноутбука

На жаль, менеджер завдань не розповість нам про всі деталі (наприклад, кількість пам’яті) Насправді, тут відображається лише зшива назва вашого вишушки, і все. Ну, давайте підемо далі?!

Directx Diagnostics як спосіб ідентифікації відеокарти

Наступним способом визначення графічного процесора (GPU) на комп’ютері є знайома багатьом “діагностичною діагностикою”. Докладно розповісти про цю систему утиліту я не бачу ніякого конкретного сенсу, ми тільки зацікавлені в можливості знати модель графічного адаптера таким чином.

Зателефонуйте до вікна “запустити” за допомогою клавіші “Win R”, введіть команду dxdiag і натисніть кнопку ОК.

Відкриється вікно “DirectX Diagnostics”, перейдіть на вкладку “Монітор” та в рядку Ім’я в блоці пристрою та відображає нашу відеокарту. Але, як ви можете бачити. Показується лише лінія графічного кола, до якої належить ваш відеодаптер.

визначити, комп, ютері, переглянути, windows

Ви можете безпечно ігнорувати рядок “всієї пам’яті”, за допомогою фактичного гучності пам’яті відео, ці цифри не мають нічого робити і ніколи не бачили їх практики, щоб вони збігалися з реальністю.

Яка відеокарта на моєму комп’ютері?. Ми використовуємо третє програмне забезпечення

Насправді існує набагато більш стандартні способи визначення виробника графіки, але всі вони показують приблизну інформацію. Ось чому бажано переглянути детальну специфікацію про ваш адаптер, щоб використовувати третє програмне забезпечення (яке в основному має власні портативні версії і не потребує встановлення).

Gpu-Z-одна з найкращих програм, що визначають графіки

Найбільш детальна інформація про GPU покаже нам невелику та безкоштовну програму з назвою GPU-Z. Ви можете завантажити його з офіційного сайту (ви завжди завантажуєте програми лише з офіційних джерел?)

See also  Як встановити ринок відтворення на Honor

Зверніть увагу на рядок “Ім’я”. Це назва нашої відеокарти. Що ще може бути корисним?. Навпаки, підтримка DirectX можна з’ясувати, яка версія Direcch підтримується вашою відеокартою, а розмір пам’яті розповість вам про розмір графічної пам’яті.

Ця програма надає інформацію з надлишком, і більшість користувачів здадуть марними, але до цих пір вони не зустрінуться з відеокартою перевертня, яку я розповім у кінці нотатки.

Не думайте, що для вас буде відображатися лише серія графічного адаптера, це буде можливо, щоб у вас буде правильне ім’я як у стандартних методах, так і у всіх третій.Партійних додатках (насправді, я радий, що я це мав Наприклад, такий “проблемний” відео адаптер, тому що тепер я впевнений, що ви, безумовно, дістанетеся до дна істини)

Cpu-Z-створена для процесорів, але показує Vidyushka

Наступна програма, що дозволяє з’ясувати, яка відеокарта на моєму комп’ютері є CPU-Z. Безумовно, багато знайомих з ним, але не всі знають, що він не тільки для уточнення процесора встановлюється у вашій системі. Програма безкоштовна і не вимагає встановлення на комп’ютері.

Запустіть програму, перейдіть на вкладку “Графіка”, а в рядку “Ім’я”, написана в BIOS вашої відеокарти (добре, або у випадку перегляду скріншоту), у розділі “Пам’ят” Блок “Розмір” Обсяг графічного адаптера.

Як подивитися відеокарту в Windows 10

Ця версія Windows надає декілька способів, з якими ви можете визначити тип відеодаптера:

Як подивитися на відеокарту Windows 8.Як з’ясувати відеокарту на Windows 8

У диспетчері пристроїв з’явиться список усіх встановлених на вашому комп’ютері або ноутбуці. Вам потрібно вибрати елемент “відео адаптер”. Щоб дізнатися про них інформацію, вам потрібно натиснути трикутник, розташований поблизу назви. Назва моделі відображається там.

Для того, щоб з’ясувати параметри відеочасту, ви можете використовувати програму “Інформація про систему”. Для цього, у лінії, вам потрібно ввести MSINFO32. Далі потрібно вибрати “Компоненти”, а потім натисніть на дисплей “Дисплей”. Може бути записано: “Екран”. Перед користувачем відкриється найбільш повний список параметрів, включаючи інформацію про відеоадаптер.

Наведені вище методи не завжди допомагають вивчати відеокарту. У деяких випадках “Менеджер пристроїв” відображає написи: “VGA-сумісний відеоконтролер” або “стандартний графічний адаптер VGA”. Погодьтеся, ця інформація недостатньо для встановлення нового драйвера. У цих випадках потрібно використовувати спеціальні програми.

Як з’ясувати модель відеокарти з комп’ютера, яка не вмикається

У випадку, коли комп‘ютер не подає жодних ознак життя, і надзвичайно необхідно знати назву своїх компонентів, найпростішим способом буде пошук відповідного вікна з-під пристрою, який містить корисні інформаційні матеріали Що стосується його складу.

Якщо така річ була збережена, можна визначити модель відеокарти за спеціальними маркуваннями, розташованими на рівній поверхні. Однак, для цього вам доведеться розібрати ваш комп’ютер, що рекомендується зробити лише з належним ступенем майстерності та майстерності.