Home » Як включити сповіщення Android. Подивіться на налаштування окремих програм

Як включити сповіщення Android. Подивіться на налаштування окремих програм

Переглянути сповіщення. Як побачити історію сповіщень на Android? З третьою партією

Майже кожна програма Android має повідомлення про надсилання функцій. Завдяки повідомлення, ми можемо швидко отримати доступ до отриманих повідомлень, листів чи останніх подій у грі. Однак якщо у вас велика кількість програм, панель сповіщень може перетворитися на один великий аркуш із спамом. Найчастіше в таких ситуаціях користувач закриває їх відразу, не перевіряючи кожного. Після таких дій може виявитися, що важлива інформація була пропущена, яку потрібно переглянути. Ми поговоримо про кілька простих способів, які допоможуть вам.

Програма безкоштовних минулих сповіщень відображається до 2000 сповіщень разом із повним вмістом тексту, групуйте їх відповідно до джерел та пропонує кілька зручних функцій для роботи з відображеними даними.

Після встановлення на панелі сповіщень з’являється кнопка минулих сповіщень, яка служить для швидкого доступу до історії. Натиснувши на нього, ви відкриєте список сповіщень із датою, часом отримання та коротким вмістом для кожного з них. Тут ви також можете переглянути повні повідомлення, видалити вибрані сповіщення або додати програми до чорного списку, щоб система ігнорувала з них будь.Яку інформацію. Останнє, до речі, особливо, оскільки ви можете блокувати дратівливі повідомлення від Play Store та інших програм “галасливих”.

Сусідний розділ для зручності відображає сповіщення групами на основі додатків, з яких вони приходять В останньому, третій розділі, ви знайдете додаток, додану до чорного списку, і тут, якщо потрібно, ви можете їх розблокувати.

Програма має невеликі налаштування. Минулі сповіщення дозволяють лише вибрати кількість видимих ​​сповіщень у списку та відключити дисплей значка у статусі та кнопці на відповідній панелі. Додаток показує рекламу, але ви можете позбутися реклами за 30 UAH, придбавши платну версію в налаштуваннях. Ще один нюанс. Якість локалізації. У програмі Integer мало тексту, але він перекладений з англійською машиною з усіма помилками, що виникають.

Інструмент, вбудований в Android для виводу історії сповіщень

Система сповіщень в Android накопичується і показує важливу інформацію, яку ви можете повернутися до неї, навіть якщо ви щось пропустили. Але що робити, якщо на смартфоні чи планшеті накопичено багато сповіщень, і ви видалили їх випадковим натисканням? Є кілька рішень.Ви можете побачити історію сповіщень у побудованому журналі або через третю частину програми.

Android далеко не очевидний доступ до історії сповіщень. Він прихований у віджеті налаштувань, але не доступний у всій програмній програмі.

Відкрийте список усіх доступних віджетів (через контекстне меню, список встановлених програм або по.Іншому).

Знайдіть віджет “мітка налаштувань” та перетягніть його на робочий стіл смартфона або планшета.

Буде меню з кількома доступними варіантами, виберіть серед них “Журнал сповіщень”.

На робочому столі з’явиться значок налаштувань, натискаючи на історію сповіщень із системи, додатків та ігор.

Цей журнал має ряд недоліків. По.Перше, показано лише список заявок, з яких отримані сповіщення, без будь.Яких деталей. По.Друге, немає переходу від сповіщення до тієї чи іншої заявки. По.Третє, немає фільтрації, сповіщення просто сортуються за датою.

Доступ до історії сповіщень можна отримати за допомогою минулих сповіщень. Ця програма зберігає до двох тисяч записів з усіма деталями та можливістю фільтрації потрібного вмісту.

Запустіть додаток і дозвольте йому отримати доступ до повідомлень про систему.

Додаток записуватиме всі заявники сповіщень на пристрій на задньому плані. Ви можете відкрити його в будь.Який час і знайти інформацію, яка вас цікавить.

У минулих сповіщеннях є три вкладки. Перший представляє всі вхідні сповіщення, по.Друге, вони сортуються за програмами, а в третьому ви можете вибрати програми, що минулі сповіщення ігнорують.

Область сповіщення Android іноді наповнюється досить швидко, її легко очистити, не читаючи кожне повідомлення. Якщо після того, як ви це зробите, ви вирішили, що ви випадково видалили щось важливе, ви все одно можете повернути все. Користувачі на складі Android можуть відновити стирені сповіщення на своєму пристрої, використовуючи історію сповіщень Android. Для пристроїв з іншою інтеграцією користувача (наприклад, Samsung TouchWiz) цей підхід може бути недоступним, але є рішення на основі програм.

Як отримати доступ до історії сповіщень Android

Журнал сповіщень вперше був представлений на Android 4.3 Jellybean і все ще доступний на Android Lollipop, Android Marshmallow та Android Nugat. Журнал сповіщень дозволяє переглядати віддалені сповіщення (насправді ви можете побачити всі сповіщення про систему), але доступний лише через майже секретний віджет. Спочатку потрібно ввімкнути параметри розробника, щоб розблокувати віджет на деяких телефонах. Щоб розблокувати параметри розробника, перейдіть до телефону Налаштування

Про телефон, а потім натисніть кілька разівВерсія Android. Після 3 або 4 тапочок ви отримаєте повідомлення про повідомлення про те, що ви зараз є розробником (новий розділ також з’явиться в меню “Налаштування”).

See also  Як підключити другий телевізор до консолі

Як відновити втрачені сповіщення Android

Клацніть на порожньому місці на головному екрані Android, а потім натисніть “Віджети “.2. Витратьте на екран ліворуч або прокрутіть меню віджетів, поки не перейдете до віджетаМітки налаштувань.3. Клацніть на віджет, поки не з’явиться домашні екрани, а потім перетягніть його на основний екран на ваш вибір.4. У виникненніконтекстуальний меню “Налаштування “ Прокрутіть вниз і торкніться журналуСповіщення “.5. НаГоловне Екран з’явиться ярликомжурнал сповіщень. Просто торкніться його, і ви матимете доступ до історії сповіщень.

Ваші друзі та родина можуть легко прочитати ваші текстові повідомлення, якщо вони видно на екрані блокування, поки ви не будете. Крім того, іноді ви можете зіткнутися з збентеженням у ситуаціях, коли ви використовуєте телефон перед кимось, і раптом на екрані з’являється особисте повідомлення.

 • Відкриті налаштування Android.
 • Перейдіть до розділу конфіденційності.
 • Шукайте варіант, який говорить на екрані блокування. Клацніть на нього та виберіть “Сховати конфіденційний вміст”.
 • Якщо ви використовуєте попередні версії Android, перейдіть до розділу “Безпека та місцезнаходження” у налаштуваннях.
 • Клацніть на параметри блокування екрана в розділі “Безпека пристрою”.
 • Тепер натисніть “На екрані блокування” та виберіть “Сховати конфіденційний вміст”.

Він приховає попереднє перегляд повідомлення на екрані блокування, і ніхто не може прочитати ваші особисті тексти, не розблокуючи телефон.

Вимкніть спливаючі вікна на екрані

 • Відкрийте “Налаштування” на своєму Android та перейдіть у розділ “Програми та сповіщення”.
 • Клацніть на перегляд усіх програм.
 • Потім виберіть програму Exchange за замовчуванням або будь-яку іншу програму, для якої ви хочете вимкнути сповіщення про голову.
 • Клацніть на програму.
 • Ви будете перенаправлені на інформацію про додаток. Коли ви натискаєте сповіщення, ви перейдете до налаштувань сповіщень.
 • Дойнь категорію сповіщень.
 • Покладіть на екран Pop Slider, щоб відключити сповіщення про спливаючі вікна.

Це врятує вас від бентежних ситуацій, коли повідомлення читають інші, поки ви їх щось показуєте.

Встановлення сповіщень системи

Google та Apple знають, як важко впоратися з нескінченними сповіщеннями, тому вони створили широкі можливості для своїх налаштувань в Android та iOS. Перейдіть у відповідний розділ параметрів операційної системи, щоб активувати або деактивувати сповіщення про окремі програми, а також змінити спосіб їх відображення.

Якщо ви взагалі не можете жити без сповіщень, то обидві операційні системи дозволяють показувати їх без звуку та видалити їх із блокування. Вони накопичуються, і у вільний час ви зможете безпечно мати справу з кожним.

Інший варіант. Відключити сповіщення для деяких програм, але додати для них віджети. Останні відображаються на головному екрані Android та в Центрі сповіщень iOS.

В обох операційних системах є режим “не турбувати”. Ви можете відрегулювати його параметри за допомогою основного меню налаштувань iOS та через налаштування звуку Android. Попередження з’явиться, але телефон не видасть звуку.

Як альтернатива, використовуйте режим літаків. Ви можете ввімкнути його, а потім прочитати все, накопичене відразу. ! Це один з найкращих способів впоратися з поштою, коли його багато.

Ми також рекомендуємо переглянути список програм, встановлених на смартфоні, і залишити лише необхідний. І поштові та соціальні мережі можна перевірити з комп’ютера.

Функція “Повідомлення на заблокованому екрані

Завдяки цій функції ви можете налаштувати, як відображаються сповіщення на екрані блокування. Зазвичай він розташований у системі системних налаштувань, пов’язаних із сповіщеннями.

Система пропонує вибір між трьома режимами: “Показати сповіщення повністю”, “Не показуйте сповіщення” та “Сховати особисту інформацію”. Імена перших двох варіантів говорять самі за себе. Останнє означає, що вміст отриманих повідомлень не відображатиметься на заблокованому екрані. Аутсайдери побачать лише напис, як “нове повідомлення” та все.

Від’єднайте сповіщення на заблокованому екрані або приховуйте їх особисту інформацію, якщо ви боїтесь, що хтось інший може прочитати вашу листування.

Історія сповіщень Android 11

В останній версії операційної системи Android додається корисний інструмент, який буде дуже корисним при налаштуванні попередніх, які ми отримуємо. Історія сповіщень дозволяє нам відновити видалені або невидимі сповіщення, що особливо цікаво, коли, відключаючи їх, ми можемо передати нам важливе повідомлення.

Щоб активувати його, ми отримуємо доступ до мобільних налаштувань, а потім натисніть «Програми та сповіщення» та вибираємо «Історія сповіщень».

Щоб проконсультуватися з ними, просто перемістіть центр управління телефонами та виберіть опцію «Історія», який буде відображатися поруч із іншими попередженнями.

Повідомлення про додатки не надходять. Як виправити?

Варто зазначити, що іноді сповіщення можуть не працювати через помилки при розробці програми. І не рідко така помилка пов’язана з певною версією ОС Android. Але перед тим, як скаржитися на помилку, розробник програми, ви повинні переконатися, що на вашому пристрої немає нічого, що може заблокувати їх зовнішній вигляд.

Звичайно, для того, щоб сповіщення необхідно забезпечити активізацію цієї функції в самій додатку. Крім того, ви можете крок за кроком.Кроком перевірити налаштування свого пристрою відповідно до вказаних нижче балів (назва елементів може змінюватись залежно від марки пристрою та версії операційної системи).

У відео нижче ви можете побачити методи, описані у статті, щоб виправити цю проблему, а також деякі інші.

See also  Моноблок Lenovo Як увійти в BIOS. Як ввести біос на Lenovo Laptop

1) Встановлення правильного часу та часового поясу.

Не належним чином встановлений час може негативно вплинути на роботу сповіщень. Якщо ви помітили, що час на вашому пристрої відрізняється від реального і може бути причиною ваших незручностей. Щоб налаштувати вам потрібен час:

1) перейти до “Налаштування” у розділі “Дата і час”;

2) Від’єднайте функцію “авторитет часу” (її також можна назвати “податковим поясом мережі”);

3) Встановіть потрібну дату та час, а також виберіть свій погодинний пояс;

4) Після встановлення часу перезавантажте пристрій.

2) Включення функції “Показати вміст” та встановити відображення сповіщень на екрані.

Зверніть увагу, чи увімкнено функцію “Показати вміст” на вашому пристрої. Для цього:

1) перейдіть до “Налаштування” та перейдіть до розділу “Екран блокування та захисту”;

2) У точці “Повідомлення на екрані” Знайдіть розділ “Вміст”. Екран блокування »та виберіть” Показати вміст “;

3) Далі в основному меню налаштувань перейдіть до розділу “Повідомлення” та перевірте, чи дисплей сповіщення для програми, з якою у вас були проблеми. Якщо дисплей сповіщень вимкнено, активуйте відповідний перемикач.

4) У тому ж пункті в додаткових налаштуваннях ви можете встановити пріоритет для сповіщень “позначити як важливий” (цей предмет можна назвати інакше). Цей крок також може допомогти в цій проблемі.

3) Від’єднання “обмеження на фонові дані”.

Коли ввімкнено функцію “Фонові обмеження даних”, деякі програми та служби не зможуть працювати, якщо пристрій не підключений до Wi-Fi. Навіть якщо пристрій підключений до мобільного Інтернету сповіщень, наприклад, від Viber або Telegram Messengers, Wi-Fi ще не прийде. Щоб вимкнути цю функцію:

1) перейти до “Налаштування” та перейдіть до розділу “Використання даних”;

2) Клацніть на “Параметри”, і якщо ця функція увімкнено, виберіть “Вимкніть обмеження фонових даних”.

4) Від’єднання режиму енергозбереження.

Як правило, за замовчуванням режим енергозбереження всього пристрою вимкнено (якщо акумулятор не розряджається). Однак окремі програми можуть бути без знань користувача про режим енергозбереження. Ми радимо вимкнути режим енергозбереження для додатків, з яких ви хочете отримати сповіщення. Для цього:

1) у налаштуваннях переходять до розділу “акумулятор”;

2) У пункті “енергетичне з’єднання” натисніть кнопку “Деталі”;

3) Якщо необхідна програма в точці “Оптимізація споживання енергії” натисніть на нього та виберіть “Вимкнути”.

Цей метод часто допомагає, і сповіщення починають надходити.

5) Зняття програм, що блокують повідомлення, що блокують сповіщення.

Програми, які блокують дисплей сповіщень, можуть включати такі добре відомі програми, як, наприклад, чистий майстер або бойова обставина та всі подібні програми, щоб перелічити всі з яких не має сенсу.

Програми для збереження акумулятора можуть просто вимкнути необхідні програми, і відключений додаток, відповідно, не може відображати сповіщення на екрані. Тому, якщо один із них встановлений на вашому пристрої, відключіть сповіщення в налаштуваннях цих програм або видаліть таку програму.

6) Включення програми до “Білого списку”.

На пристроях деяких брендів для того, щоб програма відображала сповіщення, його потрібно додати до SO.Зведеного “білого списку”. Для цього у розділі “Захист” виберіть елемент “Чистий білий список” та включіть у нього необхідну програму.

У більшості випадків ці поради повинні допомогти вам із відображенням сповіщення та питанням: чому не повідомляти про додатки, якщо більше не хвилюється вас. Якщо тільки ця проблема не пов’язана з помилкою при розробці програми або прошивки вашого пристрою.

Як включити сповіщення на iPhone

Відкрийте додаток. Перейдіть у свій профіль (кнопка праворуч нижче), а потім натисніть на значок меню та відкрийте “Налаштування”. Переконайтесь, що режим “не турбуй” у налаштуваннях відключений.

Клацніть на опцію “Сповіщення”. Перейдіть до пунктів у розділі “Повідомлення” і переконайтесь, що сповіщення про поштовх включено. У цьому ж списку в розділі “Відгук” виберіть, які сповіщення ви повинні показати вам.

Відкрийте “Налаштування” → “Повідомлення” та знайдіть у списку Переконайтесь, що сповіщення про це включені.

Відкрийте “контрольну точку” і переконайтесь, що “не турбуй” та “режим енергозбереження” не включені.

Відкрийте налаштування і натисніть червону кнопку “Вихід”. Потім введіть своє ім’я користувача та пароль ще раз.

Якщо не допомога, перезавантажте iPhone. Якщо це нічого не призвело, видаліть і встановіть його знову. Після неодноразової установки вимагатиме дозволу показати сповіщення. Клацніть ОК.

Я журналіст, який любить технології та науку. Я копаю в налаштуваннях Windows, роблю звичайний телевізор “розумним” і відбиває свій Android як хобі. Мене також цікавить космос, історія, зоологія та дивлюся багато кінотеатру. Мені подобається говорити про шалені теорії фанатів та розвінчання псевдо.Наукових міфів. Я годую ніжні почуття до Linux (але не так багато, щоб використовувати його постійно).

На Android

Тут версія операційної системи Google входить у гру, але слід також мати на увазі, що різні параметри, які ми даємо вам, можуть змінити залежно від виробника вашого мобільного телефону, оскільки є кілька брендів, які мають власні налаштування рівень. Тому ми пояснимо варіанти, які, ймовірно, будуть на вашому телефоні Android.

Бульбашки

Цей процес почав діяти з Android 11. Оскільки це була єдина версія операційної системи Google, яка мала цю функцію. Отже, основною вимогою буде щонайменше попередня версія операційної системи, щоб мати можливість використовувати цю функцію в сповіщеннях нашого смартфона.

See also  Як скинути шпильку на Android. Як розблокувати завантажувач

Ось чому для того, щоб почати їх використовувати, нам потрібно лише чекати повідомлення від контакту, і в самому повідомленні ми побачимо значок у правому нижньому куті, що ми вказуємо вам. Тільки торкаючись його, він буде відображатись і активно в цій трансформації. Це означає, що в інших контактах або групах нам також доведеться його активувати.

Це пов’язано з тим, що властивості не є об’єднаними у всій заяві, а розділені. Натискання на іншу частину екрана або на одній міхурі мінімізує діалог всередині міхура чату, щоб ми могли продовжувати те, що ми зробили.

Крім того, у налаштуваннях ми знаходимо інший варіант для бульбашок, щоб вони могли з’явитися у вигляді плаваючих ікон. Для цього ми повинні ввести параметри програми та сповіщення про сповіщення, щоб активувати перемикач бульбашок.

На екрані блокування

Ще один із перших аспектів, які нам доведеться налаштувати на наше смак. Це екран блокування. Серед налаштувань, які ми можемо вибрати, ми знайдемо можливість відображення вмісту в них. Крім того, їх можна налаштувати дуже швидко і просто те, що ми можемо зробити в будь.Який час на нашому мобільному пристрої.

Перше, що потрібно зробити, це перейти до “Налаштування” “Дисплей” “додатково” “Блокування екрана” “Повідомлення” на екрані блокування. Тут ми можемо вибрати, чи хочемо ми відображати вміст чи ні на панелі, коли він заблокований. Натомість у нас буде більше можливостей, якщо перейдемо до налаштувань програми та сповіщення про повідомлення про повідомлення на екрані блокування. У цьому розділі ми можемо вибрати: показати розмови за замовчуванням та спокійні розмови, приховати розмови та спокійні сповіщення або не показувати жодних сповіщень.

Звукове повідомлення

Тут ми навчимо вас змінити звук сповіщення для кожної програми. Завдяки цьому ми зможемо надати різному звуку кожному сповіщенню, яке надходить до нас по телефону. Хоча це буде корисно лише тим користувачам, які не залишають телефон Android без звуку. Для цього вам потрібно ввести параметри програми та сповіщення, щоб побачити додаток і вибрати його (ми вибрали WhatsApp) Отримані повідомлення або сповіщення про повідомлення додатковий звук. Натиснувши на цей останній варіант, ви отримаєте доступ до всіх тонів, які ви можете вибрати для цієї обраної вами програми.

Зробіть це повторити пізніше

В Android ми знаходимо спосіб відкласти отримані сповіщення, тобто знову відображати їх на екрані телефону, щоб не забути. Щось дуже схоже на те, коли ми відкладаємо тривогу смартфона, щоб він працював через деякий час. Для цього ми повинні ввести параметри програми та сповіщення про сповіщення, щоб додатково активувати опцію, щоб дозволити перенесення сповіщень.

Коли ми отримуємо повідомлення або подобається, нам просто потрібно перетягнути його вліво або вправо і натиснути його “відкласти”. Щоб вибрати, що покласти, вам потрібно натиснути на стрілку вниз.

Зробіть їх замовкнути

Найзручніший і корисний спосіб зробити їх заткнутими стільки, скільки ми хочемо. Це використовується “не турбувати” в Android. Таким чином, за цей час нас перерватиметься будь.Яким повідомленням. Для цього ми повинні ввести налаштування програми та сповіщення (або не безпосередньо не турбуватись у режимі) Повідомлення не турбувати повідомлення. Натиснувши на цю опцію, ми можемо вибрати те, що може нас перебити, коли він активується: люди, програми, тривоги та інші перебої. Крім того, ми можемо запрограмувати його автоматичне включення та відключення в потрібні дні.

включити, сповіщення, android, налаштування, програм

Активуйте історію

Ще один з найкращих варіантів, які ми знаходимо в мобільних телефонах з операційною системою Google. Це історія. Цей інструмент дозволяє нам мати доступ до записів із отриманими попередженнями, щоб ми могли зв’язатися з ними, коли вони їм потрібні. Хоча потрібно спочатку активувати його на мобільному телефоні, щоб він працював. Для цього нам потрібно буде ввести параметри програми та сповіщення, щоб вибрати історію сповіщень та активувати перемикач у своєму меню.

Відключення сповіщень від гри чи програми

Коли знову з гри дратує повідомлення, не поспішайте закрити його і не похитнути. Розгорніть завісу сповіщення і зробіть довгу тапочку пальцем на повідомлення.

Система відкриє контекстне меню, з якого ви можете негайно вимкнути повідомлення для вибраної програми. Просто перенесіть важіль у відключений стан і натисніть на збереження, щоб підтвердити операцію. Або ви можете натиснути кнопку конфігурації сповіщення для більш тонкого управління політикою зв’язку між грою та користувачем.

Політика обмеження сповіщень дозволяє керувати каналами програмних повідомлень. У лордах мобільний, розглянутий для прикладу, розробники надали лише один канал каналу 1. Але в більш досконалих програмах категорій може бути більше. Наприклад, новини, поради, події тощо.

Оскільки у нас є лише канал 1, ми просто вимикаємо верхній повзунок і забуваємо про дратівливі повідомлення.