Home » Як встановити ігровий ринок китайський Android.

Як встановити ігровий ринок китайський Android.

Встановлення програми Play Market на Android. Як встановити ринок на китайській Android Play. Відкритий доступ до Google Play для пристроїв із Середнього Королівства

Іноді трапляється, що смартфон приходить у ваші руки, що добре для всіх, але на ньому немає додатків Google бренд. І як би всі навколо кричали про Bloatware, виявляється, що програмне забезпечення від Google. Справа приємна, але жити без неї не так зручно. Принаймні відсутність магазину додатків Google Play сильно вражений.

Це часто трапляється, якщо ви використовуєте якийсь китайський смартфон, оскільки Google не дає дозволу на призначення пакету додатків. Або подібне можна знайти в емуляторах, яскравий приклад. Непогана ОС ремікс, але без магазину Google Play не дуже комфортно. Або інший варіант. Прошивка касту. Oppers, не всі роміделі включають програми Google у прошивці за замовчуванням. Або знову китайці, наприклад, miuim, якщо ви завантажите не глобальну версію, а китайську версію, тоді ви не знайдете програми Google. До речі, вони майже завжди і скрізь скорочуються GAPPS.

GAPPS обов’язково включає: Google Play та Google Services. І вони вже дадуть вам доступ до всього іншого вмісту.

Встановлення GAPPS через відновлення

Другий варіант встановлення GAPPS на пристрої трохи складніший, але підходить для тих, хто не працював першим, і це іноді трапляється.

Тут потрібно бути обережними, завантажуючи Gapps саме для версії системи, яка знаходиться у вашому пристрої. Наприклад, якщо ви працюєте з Kitkat 4.4, потім Gapps потрібно приймати спеціально для Kitkat, щоб уникнути проблем. Версія Android завжди можна побачити в налаштуваннях. Ви можете завантажити GAPPS для Android різних версій. Західні колеги, що розбивають робітники, ретельно зібралися в одному місці Gapps для пончика, еклера, фройо, пряників, сендвіч з морозивом, боба, Kitkat, Lollipop. Виберіть та завантажте потрібний, отриманий архів, передайте інцидент пам’яті пристрою.

Крім того, вам знадобиться користувацьке відновлення, яке може встановити Android Patches з Zip Archives. Тут для кожного пристрою є індивідуальним. Швидше за все, вам доведеться дістати та поставити ClockworkMod Recovery або TWRP або подібне.

Перезавантаження на відновлення на більшості смартфонів, ви можете тримати гучність кнопки птиці (або кнопку живлення вгору вгору) протягом декількох секунд.

Тоді вам просто потрібно вибрати елемент “Встановити Zip з SD.Карти”, вкажіть шлях до раніше завантаженого файлу і зачекайте кілька секунд, поки патч зшиться в системі. Перезавантажте пристрій, зачекайте, поки кеш не буде оновлено. Voila, у вас є пристрій з програмами Google.

Дуже важливо не забувати про важливість резервних копій, якщо щось зробите через одужання. Нехай буде краще провести кілька хвилин часу, але ви можете швидко відновити свій гаджет, зберігаючи всі дані, ніж ви страждаєте, пам’ятаючи, що втрачено, і крім того, шукаючи посібники для відновлення.

На жаль, власники деяких дешевих моделей планшетів стикаються з проблемою, що в більшості випадків одна з найбільш необхідних та популярних сервісів ігор на ринку в системі Android відсутня. Причин для цього може бути багато. Вони будуть обговорені окремо. Тоді буде розглянуто, як встановити ігровий ринок на планшеті (“Android”), якщо ця послуга не в системі. Це можна зробити декількома способами, але у випадку китайських пристроїв вам доведеться бути терплячими.

See also  Як увімкнути голосовий вхід на Android. Перезавантажте свій пристрій

Китайська гра Маркес як альтернатива Google Play

Серед великої кількості китайських магазинів слід виділити на три найбільші сьогодні.

Tencent myapp

Tencent Media, якій належить найбільший веб.Портал країни, створив найбільший магазин додатків Tencent MyApp, який займає більше чверті ринку. Сьогодні він фіксує сотні мільйонів щоденних завантажень, і його користувачі першими отримали останні оновлення всього вмісту.

360 Ринок

Магазин ринку 360 належить до другого після Baidu, щоб покрити китайську пошукову систему Qihoo, а також світовий.Відомий антивірус 360 Securite. Магазин займає друге місце, захоплюючи 15% внутрішнього ринку. Він має понад 115 000 додатків, ігор та інших програм.

91 Hiapk

Основний магазин додатків, встановлений на китайських планшетах та телефонах, становить 91 Hiapk. За власними даними, ігрова аудиторія ринку має понад 100 мільйонів користувачів.

На перший погляд, здається, що все це лише внутрішні проблеми Китаю, і мешканцям Росії не потрібно розуміти ці проблеми. Зрештою, на нашій території ви можете використовувати всі послуги та програми Google, включаючи Google Play. Але іноді, купуючи смартфон або планшет китайських виробників на таких сайтах, як AliexPres. Це трапляється, якщо придбаний пристрій був призначений для продажу на внутрішньому ринку Китаю і не має глобальної прошивки.

Якщо ви не хочете використовувати китайські ігрові ринки, завантажте Google Play найпростіше на пристрої Xiaomi або Meizu. Вони побудували магазини додатків, в яких ви можете знайти інсталятор Google і вже за допомогою його надання всіх необхідних програм.Для гаджетів інших виробників шлях буде набагато складнішим і не завжди буде увінчаний успіхом.

Тому, купуючи планшет або смартфон на китайських сайтах, варто звернути особливу увагу на прошивку, встановлену на пристрої: глобальні означає, що Google Services вже встановлені, або є можливість легко їх встановити; Оригінал каже, що пристрій призначений для вітчизняного китайського ринку, а встановлення знайомих додатків може бути пов’язаний з великими труднощами, якщо це можливо.

Китайський ігровий ринок. Це програма для Android, подібно до Google Play. Після блокування Google та його послуг, китайські ігрові ринки отримали широкий розвиток у КНР.

Сьогодні майже копійку можна придбати в недорогий китайський смартфон. Природно, вони виготовляються не відомими брендами, а це означає, що в їхній системі може не бути попередньо встановленим офіційним магазином Google Play, натомість буде китайське програмне забезпечення, з яким нам не потрібно справлятися. Але ви можете вирішити питання, як встановити Google Play на китайському Android всього за пару хвилин.

Оновлення актуальності інформації та додавання відповідей до найпопулярніших питань. 11.03.2018 рік

Вмикання та вимкнення

Після розпакування планшетного комп’ютера вам потрібно знайти інструкції для нього. З ним ви можете зрозуміти функціональність, як правильно працювати з гаджетом. Інструкції докладно описують призначення кнопок, службових команд.

На планшетах збоку є клавіші включення. Кнопка гучності розташована вище. Це називається гойдалкою по.Різному.

Коли чоботи ОС відкриється головний екран. Віджети розташовані на робочому столі. Якщо натиснути на значок, додаток відкриється.

Кнопка повороту, 2. Кнопка зміни гучності

Офіційний ринок гри

Якщо ви є власником справжнього iPhone з офіційною програмою iOS, Play Market не може встановити.

На даний момент немає офіційної версії торгової платформи Google, яку можна завантажити iOS. Ви можете завантажити всі ігри та програми лише за допомогою вбудованого.In appstore.

Відповідно до інформації розробників Google, в майбутньому не планується представити платформу для пристроїв корпорації Apple.

Офіційний ринок Play працює лише з мобільною платформою Android. Також немає підтримки для Windows, MacOS, Linux та інших систем.

See also  Як встановити iOS 13 на iPhone 6

Встановіть магазин Play по телефону, можливо лише у двох випадках:

Розглянемо більш детально кожен із способів.

Вирішення добре відомими проблемами з Google Play Market

Framework Services Google. Найважливіша послуга, яка надає ігровому ринку можливість взаємодії з встановленими програмами на вашому телефоні, що дозволяє їх автоматичному оновлення. Якщо ця функціональність перестає працювати, то причина, швидше за все, з сервісом, і вам потрібно очистити кеш магазину програм та послуг Google Play: чи вдається встановити магазин додатків Google на своєму смартфоні Samsung Galaxy? Якщо у вас є запитання, то залиште коментар, і ми допоможемо вам. Варто також зазначити, що ця інструкція підходить для будь.Яких інших гаджетів Android, незалежно від бренду. Також підписатися на наші сторінки. Або. Бути першим, хто дізнався новини від світу Samsung та Android. Знайшов помилку? Виділіть його та натисніть Ctrlenter

Сьогодні ми повинні зрозуміти, як встановити на телефоні “Play Market”. Ця програма зацікавлена ​​у багатьох любителях ігор. Це допомагає легко встановити різноманітні програми та програми для себе. Точніше, використовуйте їх. Але що знадобиться для встановлення ігрового ринку? Які функції рекомендуються звернути увагу на всіх користувачів?

Чому на планшеті є послуга?

Перш ніж продовжувати питання про те, як встановити програму Play Market на планшеті, варто зупинитися на причинах відсутності цієї послуги.

встановити, ігровий, ринок, китайський, android

Це найчастіше пов’язане лише з тим, що сам пристрій був виготовлений у Китаї, а китайська прошивка Android є неофіційною і просто не містить цієї послуги.

Ще одна причина. Це наслідки вірусів або неправильних дій користувача з кореневими законами, що випадково, або несвідомо, ця послуга видалила його. Як би там не було, проблема, як встановити ринок ігрового планшета, вирішується просто в стандартній ситуації.

Встановлення Google Play через відновлення

Встановлення Google Services, So.Called Gapps через відновлення

Розглянемо процес на прикладі популярної програми відновлення проекту відновлення (TWRP) та відкрити програму Gapps для складання Google Services для конкретного смартфона.

Встановлення служб Google може відбуватися як з наявністю (бажано), так і без них.

Якщо потрібен лише офіційний магазин додатків Google Play, то вам слід вибрати пакет PICO

, В інших випадках зосередьтеся на наступному списку:

Залежно від вибраного упаковки, його обсяг може займати від 300 до 900 Мб, тому вам доведеться почекати, поки він буде завантажувати.

Після завантаження просуньте кнопкою “Встановити

“І весь процес встановлення Google Play та інших служб Google буде автоматично.

Але це лише в тому випадку, якщо додаток відкритого Gapps була представлена ​​привілеями Super.User. В іншому випадку пакет повинен бути встановлений у ручному режимі.

Перезавантажте смартфон у режимі Rocovery за допомогою певної комбінації ключів, залежно від виробника комбінованого пристрою, може бути наступне:

  • Кнопка зменшення гучності та кнопка VKL/вимкнення;
  • Кнопка розширення гучності та кнопка VKL/вимкнення;
  • Збільшена (або зменшується) гучність, кнопка кнопки домашньої кнопки;
  • Одночасне затискання обох сторін управління кнопкою регулювання VKL/вимкнення.

У стартовому меню режиму відновлення виберіть елемент Встановити

І вкажіть завантажений файл пакету, який має розширення.Zip Цей файл буде розташований у внутрішній пам’яті смартфона по дорозіЗавантаження/OpenGAPS.

Підтвердьте свій намір встановити послуги з пальцем для ініціалізації процесу, а після його завершення перезавантажте смартфон за допомогою натискання кнопки перезавантаження.

Після перезавантаження обрані послуги Google вже будуть доступні на вашому китайському смартфоні.

У Середньому Королівстві конкуренція між виробниками смартфонів дуже сильна, що змушує компанію пропонувати гаджети з «смачною начинкою» за дуже мало грошей. Можна замовити пристрій в півтора рази дешевше, ніж у Росії, або з тих, хто не постачається в Росію, принаймні на Алі, принаймні на якомусь іншому сайті. Але після отримання пристрою ви, швидше за все, очікуєте неприємного сюрпризу: в цілому немає сервісів Google, а також магазин Google Play. У статті ми розповімо, як встановити програми Google на будь.Який смартфон та обійти можливі труднощі.

See also  Як видалити блокування з Android. Дані в ASUS

Ви можете знайти ще багато прикладів таких пристроїв, і причина відсутності послуг Google проста. Вони заборонені в Китаї, і жоден із виробників не встановить їх на смартфони для внутрішнього ринку. ! На щастя, ця проблема вирішується.

Один.Клік.Установка

Немає універсальних інструкцій щодо неофіційної установки на гаджет Google Services, а вибір того чи іншого методу залежить головним чином від прошивки, виробника та використовуваних чіпсетів, але іноді від інших факторів. Ми пропонуємо кілька способів встановлення Google Services, і майже сто відсотків ймовірності принаймні один з них буде працювати для вашого смартфона.

У деяких випадках встановлення Google Services на смартфоні можлива навіть без отримання прав супер.Користувача або встановлення третього.Учасника «резервного».Просто використовуйте спеціальну програму. Перед встановленням такої програми її потрібно завантажити у вигляді файлу APK із стороннього джерела та забезпечити можливість в розділі “Безпека

Якщо у вас смартфон Xiaomi, ви можете використовувати додаток. Розроблений спеціально для гаджетів цього виробника. Все, що вам потрібно встановити Google Services при використанні цієї програми. Це натиснути кнопку “Наступний” кілька разів

“І погоджуйтеся з пропозиціями щодо встановлення програм Google. Якщо смартфон вже має магазин додатків MI Market, ви можете завантажити його безпосередньо з нього.

Згідно з оглядами користувачів, це часто допомагає власникам смартфонів інших брендів, але продуктивність програми варіюється від моделі до моделі. Ви можете спробувати програму все одно. Навіть якщо це не допоможе вам, нічого страшного не станеться.

Аналогічна програма існує для смартфонів Meizu, навіть назва майже збігається. Як і Google Installer, ця програма працює в автоматичному режимі і практично не потребує втручань користувача. Ви можете завантажити або з нашого сайту, або з офіційного магазину додатків Meizu, App Center.

Тепер знову спробуйте встановити пакет Gapps. Швидше за все, помилка зникне.

Цей код помилки говорить про те, що ваша прошивка гаджетів несумісна з вибраним пакетом Gapps Open Gapps. Швидше за все, ви просто вибрали неправильну версію Android при завантаженні пакету та вирішити проблему, яка вам просто потрібно завантажити та встановити правильний пакет.

Код 64 також вказує на встановлення несумісного пакету GAPPS, але цього разу мова йде про архітектуру. Перевірте, чи правильно обрано архітектуру процесора, який використовується у вашому гаджеті. Ви можете розпізнати це або на офіційній сторінці чіпсета, або за допомогою заявок, таких як, наприклад, AIDA64.

Ці коди з’являються, якщо ваше відновлення застаріло і не підтримує певні функції, необхідні для встановлення відкритих GAPPS. У цьому випадку ми рекомендуємо встановити останню версію. Що включає всі необхідні інструменти.

Ця ситуація іноді виникає при встановленні старих зборів гапелів. У більшості випадків проблему вирішують, завантаживши останню версію Google Play у вигляді файлу APK та його встановлення в вручну смартфон.