Home » Як встановити iTunes на iPad. Як відновити бібліотеку iTunes?

Як встановити iTunes на iPad. Як відновити бібліотеку iTunes?

Що мене здивувало покоління iPad 1 у 2020 році. Плюс як виправити YouTube

Apple рідко випускає оновлення для цих версій iOS, підтримка яких вже припинилася. У моїй пам’яті це відбувається втретє за останнє десятиліття. Мабуть, у Купертіно вони знайшли щось у ОС, що вимагало негайної реакції розробників, а це означає, що навіть iOS 12, який багато хто вважав посиланням. Порівняно з iOS 13, був так далеко від ідеалу, принаймні з точки зору безпеки безпеки. Отже, якщо ви використовуєте один із сумісних з iOS 12.4.3 пристрої, оновлення. Хіба мало що.

У цій статті я детально підпишу процес повного програмного забезпечення iPad, iPhone, iPod Touch до останньої версії операційної системи iOS 10. Процес коротко описаний у iPad у статті iPad, але тут я зробив його ще більш детальним із найбільш релевантними скріншотами з моменту, коли ви планували спалахнути до повністю встановленої системи. Крім того, тут, у коментарях, ви можете задати питання про прошивку на iOS 10, вирішити проблеми, що виникають, тощо.П. Ми спробуємо допомогти всім як частину коментарів.

Ви завжди можете бути оновлені через реконструкцію налаштувань. У цій статті точно описано миготіння пристрою, який може знадобитися з користувача з тієї чи іншої причини.

Підготовка iPad 2. Itunes 3 Оновлення. Створення резервного копіювання 4. Завантажте прошивку iOS 9 5. Прошивка iPad до iOS 9 6. Налаштування iPad 7. Відповіді на запитання про прошивку

Тож ти вирішив. Повірте, в цьому немає нічого складного. Зауважте, що ця інструкція є актуальною для iPad, iPhone та iPod Touch. Всі дії абсолютно однакові.

Підготовка iPad

Переконайтесь, що ваш пристрій відповідає вимогам iOS 10.

Усі моделі підтримуються, за винятком:

 • Ipad 1 застарілий протягом тривалого часу, для якого iOS 5 залишиться остаточною версією.Один.Один.
 • Ipad 2, iPad 3, iPad Mini 1, iPhone 4S, iPod Touch 5G. Для них остаточна версія залишається iOS 9 (поки що найрелевантнішим iOS 9.3.5)
 • Ipad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro 12.9, ipad pro 9.7
 • Ipad mini 2, ipad mini 3, ipad mini 4
 • Iphone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE
 • Ipod touch 6g

Увага! Якщо у вас є переглянутий iPad на iOS 7, iOS 8, iOS 9, вам потрібно тимчасово відключити функцію “Знайдіть iPad” (пароль з Apple ID). Без відключення прошивка не відбудеться.

See also  Як встановити ігровий ринок китайський Android.

Оновлення iTunes

Оновіть iTunes до останньої версії. Ви можете зробити це безпосередньо з меню iTunes. Або завантажте його з офіційної сторінки на веб.Сайті Apple.

Хто це потребує, ось інструкції для початківців: як встановити iTunes на Windows. Комп’ютери Apple iTunes включені в операційну систему.

Фактична версія iTunes. 12.5.Один! (або вище)

Створення резервного копіювання

Ви можете пропустити цей крок, якщо у вас немає цінних даних на iPad: документи в додатках, консервації в іграх, додатках, яких більше немає в App Store. Це надзвичайно рідко, тому приступимо до резервування копіювання. Про всяк випадок, я коротко поясню процес.

А) Підключіть iPad до iTunes. Ми чекаємо, поки iPad вирішить iTunes. І покажи його на ньому.

Далі виберіть, де зберегти резервну копію: в iCloud або на робочому комп’ютері. І натисніть кнопку: “Створіть копію зараз”.

Ми чекаємо, поки iTunes завершить усі маніпуляції.

Б) Ви також можете створити резервну копію в iCloud без використання комп’ютера. Налаштування-ecloud-reserve копію в iCloud-обробіть резервну копію.

Резервна копія. Це ваша гарантія, що ви не будете задавати питання виду пізніше: «А куди йшли мої нотатки!?»Не ігноруйте цей крок! Я завжди роблю копію перед глобальним миготінням відразу на комп’ютері та в iCloud.

Я вважаю за краще відновити резервною копією комп’ютера, оскільки таке відновлення відбувається швидше, ніж із хмари. Різниця між місцевим резервним копією та iCloud.

Завантажте прошивку iOS 10

З 13 вересня. Завантажте поточну прошивку з нашої спеціальної статті. Зробіть собі цю статтю в закладках. Завжди є розширення фактичної прошивки, завжди швидко з’являються.

Прошивка iPad на iOS 10

Коли завантажується файл прошивки, відкрийте iTunes. Ми прищипаємо зсув, якщо у вас є Windows (Alt-Option для MacOS) на клавіатурі та натисніть кнопку “Відновити”.

Далі виберіть файл прошивки, завантажений на другому кроці. І натисніть “ОК” або “Виберіть”.

Натисніть кнопку відновлення. Процес прошивки пішов. На даний момент краще не торкнутися комп’ютера та iPad.

Налаштування iPad

Якщо у вас є iPad з модулем LTE/3G, то він запропонує розблокувати SIM.Карту. Клацніть розблокувати та введіть PIN.Код із Сімки.

Екран Alarmus на декількох мовах. Потрібно натиснути на домашню кнопку (до iOS 9, потрібно було зробити пальцем праворуч).

Виберіть мову. Російська буде на самій вершині. Тоді вам потрібно вибрати країну чи регіон. Чомусь у мене за замовчуванням є Білорусь (швидше за все, через стару білоруську сим.Карту). Знайдено в списку Росії.

Нам пропонується вибрати мережу Wi-Fi. Підключення до Wi-Fi є необхідною умовою для нормальної настройки після прошивки. Виберіть нашу мережу та в новому вікні, ми вводимо з неї пароль.

встановити, itunes, ipad

Далі увімкніть або відключіть послуги з геолокації. У переважній більшості випадків краще забезпечити ці послуги. Надалі ви можете легко їх налаштувати (докладніше за посиланням).

встановити, itunes, ipad

Далі вам потрібно пройти процедуру створення пароля для введення. Починаючи з iOS 9, ви можете вибрати пароль з 6 цифр (я рекомендую вибрати його для безпеки). Надалі ви можете змінити налаштування пароля. Я не рекомендую залишити iPad без пароля!

See also  Як встановити SSD на комп'ютері. Як встановити диск SSD в ноутбуці

Накачання через iTunes

Справжній мобільний експерт! Пише простими та зрозумілими мовою корисні статті та інструкції мобільних тем, дає праву та залишати найменші поради праворуч і ліворуч. Слідом за розділом “Статті та життяхакі”.

Чи можна опустити (повернути назад) iOS або iPados-спалахи на iPhone та iPad?

Не. Офіційно, Apple не дозволяє встановлювати версії iOS, які відрізняються від струму.

Однак є так зване «тимчасове вікно», в якому протягом декількох тижнів після випуску останньої прошивки користувачі будуть доступні для встановлення та попередньої версії.

Крім того, виняток. Можливість відключення до останньої офіційної версії iOS з бета.Версії прошивки, встановленої на пристрої. Ми говорили про те, як встановити тестову прошивку без рахунку розробника тут.

Варто зазначити, що час від часу хакери все ще випускають різне програмне забезпечення, яке дозволяє знизити версію iOS. Однак у більшості випадків відкат прошивки можливий лише на старому iPhone та iPad.

Як побачити фотографії в iTunes на комп’ютері?

У програмі iTunes на ПК натисніть кнопку пристрою у верхній лівій частині вікна iTunes. Клацніть “Фото”. Встановіть прапор навпроти синхронізації фотографій, а потім виберіть альбом або папку в меню Pop.Up.

Завантажити. Itunes 12.4.3 Для ОС Windows (64-бітні версії зі старими відеокартами) ця програма встановлення iTunes розроблена лише для 64-бітних версій ОС Windows 7 та пізніших версій зі старими та бюджетними графічними картками, які не відповідають вимогам для гри у відео- на основі iTunes.

Найбільш коментовані

Realme 8i 4/64/128

Розумний взагалі подобається. Тільки три місяці оновлення не надходили протягом трьох місяців, хоча виробник пише на сайті, який він випускає. Але через налаштування оновлення.

Nokia 1 TA-1047, TA-1056

У моєму випадку пріоритет був на екрані високої якості та невеликому діагоналі. Так, і ціна. Одна з найдешевших для смартфонів 4G. 80 за 2019 рік. Найбільше, ч.

HTC 10

Я використовую два роки. Профі. Класний дизайн, комфортно лежить у руці, стильний. Майже все “тягне” на максимум. Мінуси: глюк з камерою. Ти вмикаєш.

Переглянути та придбати

Ідентифікатор ID Apple необхідний для завантаження та придбання програм у магазині додатків. Ідентифікатор ID Apple. Це обліковий запис, який використовується для введення послуги Apple. Якщо ви використовуєте інші послуги Apple, такі як iCloud, дотримуйтесь ідентифікатора Apple ID Apple. Якщо у вас немає ідентифікатора Apple ID, створіть його.

Якщо після введення в магазин додатків на одному з пристроїв поруч із програмою, відображається кнопка завантаження. Це означає, що ви вже придбали або завантажили цю програму. Якщо натиснути кнопку Завантажити. Програма знову буде завантажена на ваш пристрій, але, не списуючи кошти з вашого облікового запису. Ви також можете переглянути список придбаних програм та завантажити їх ще раз.

See also  Передача SBIS на інший комп'ютер.

Купівля програм на пристроях iPhone, iPad або iPod Touch

 • Клацніть програму App Store на головному екрані.
 • Виберіть або знайдіть програму для завантаження, а потім натисніть піктограму програми.
 • Клацніть ціну або “отримати”. Може знадобитися ввести за допомогою ідентифікатора Apple ID. Якщо ви знайдете гру в описі, в якій буде вказано аркад, то для її використання необхідно видати підписку на Apple Arcade.

Після завершення завантаження програми вона може бути зведена до іншого місця на екрані “домашнього”. За замовчуванням програми оновлюються автоматично, але ви можете отримати додаткову інформацію про оновлення програм.

Після налаштування функції сімейного доступу ви можете використовувати функцію «попросити придбати», щоб діти попросили дозволу перед покупками в програмах. Дізнайтеся більше про покупки в програмах.

Якщо програма продається разом з програмою або набором наклейок для iMessage, її можна відкрити в програмі “Повідомлення”.

Купівля програм на Apple Watch Watch

Якщо у вас є WatchOS 6, ви можете завантажити програми для годинника Apple Watch безпосередньо з магазину додатків. Ви також можете додати програми до годинника Apple з пристрою iPhone.

встановити, itunes, ipad

 • Відкрийте магазин додатків.
 • Виберіть або знайдіть програму для завантаження, а потім натисніть піктограму програми.
 • Клацніть ціну або “отримати”. Може знадобитися ввести за допомогою ідентифікатора Apple ID.

За замовчуванням програми оновлюються автоматично, але ви можете отримати додаткову інформацію про оновлення програм.

Купівля програм на комп’ютерному Mac

 • Відкрийте магазин додатків.
 • Виберіть або знайдіть програму з полем “Пошук”, яке ви хочете завантажити. Програми для пристроїв iPhone, iPad та iPod Touch не завжди мають версію для комп’ютера Mac.
 • Клацніть програму.
 • Клацніть на ціну, а потім натисніть “Купівля програми”. Якщо ціна не відображається, натисніть “Отримати”, а потім натисніть “Встановіть програму”. Може знадобитися ввести за допомогою ідентифікатора Apple ID. Якщо ви знайдете гру в описі, в якій буде вказано аркад, то для її використання необхідно видати підписку на Apple Arcade.

Синхронізація після з’єднання

 • Відкрийте iTunes та підключіть наш планшет до ПК або ноутбука за допомогою кабелю з набору подачі.
 • Виберіть наш пристрій у вікні зліва та натисніть на нього.
 • Дивлячись на відкриті розділи, ми вирішуємо, чи хочемо ми синхронізувати весь вміст, або лише деякі дані.

У цьому випадку програма повинна постійно відкриватися, вибрано єдину мережу, а пристрій підключений до джерела живлення.

Справжній мобільний експерт! Пише простими та зрозумілими мовою корисні статті та інструкції мобільних тем, дає праву та залишати найменші поради праворуч і ліворуч. Слідом за розділом “Статті та життяхакі”.