Home » Як встановити камеру на комп’ютер. Перейдіть до програмного забезпечення веб -камери

Як встановити камеру на комп’ютер. Перейдіть до програмного забезпечення веб -камери

Як встановити веб.Камеру на комп’ютер правильно та без зайвих проблем?

Купивши абсолютно нову веб.Камеру для свого ПК, кожен користувач прагне швидко випробувати свої можливості. Правда, це, на жаль, не керує цим, оскільки в комплекті немає шнура, тоді Windows, як удача, не хоче розпізнавати підключений пристрій. Як результат, ви сидите на ньому і думаєте, як зробити придбану веб.Камеру на комп’ютер. З, звичайно, нічого не можна зробити: без нього процес встановлення немислимий. Але якщо немає диска з драйверами, або пристрій просто не визначається, без додаткових витрат. Хочу знати як?

Уточнення, як встановити веб.Камеру на комп’ютер, для початку уважно прочитати до неї інструкції. Дело в том, что разные производители рекомендуют устанавливать веб-ку по-разному: у одних нужно сначала подключить ее к компьютеру, а затем установить программное обеспечение; другие же рекомендуют действовать как раз наоборот. Тому, щоб не ризикувати ефективності пристрою, краще заплатити кілька хвилин, щоб прочитати інструкції, що працюють з ним.

Zoneminder

Мощный инструмент с открытым исходным кодом и активным сообществом, который годится для организации видеонаблюдения любой сложности. Після налаштування ви можете переглянути відео з комп’ютера або смартфона, з будь-якого браузера.

Zoneminder працює з усіма типами камер, що дозволяє записувати та проаналізувати малюнок у них. Завдяки розширеним налаштуванням, для кожної камери ви можете встановити кілька зон для визначення рухів та їх чутливості. Знає, як надсилати повідомлення на електронну пошту або SMS про дані події.

Додаток абсолютно безкоштовний як для домашнього, так і для комерційного використання.

Перевірте параметри веб.Камери в параметрах

Ви можете увімкнути веб.Камеру ноутбука в програмі Parameters Windows 10.

Перейдіть до розділу “Конфіденційність” та перейдіть на вкладку “Камера“. Тут слід вказати, що доступ до камери для цього пристрою активований. Якщо він відключений, натисніть “Змінити” і встановіть у вікні мініатюрного важеля до положення “VCL”.

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

Слід увімкнути важіль “дозволити доступ до палати”, а у списку програм, які дозволяють отримати доступ до палати, повинна бути включена програма, яка використовує веб.Камеру.

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

Підключення веб-камери без програмного забезпечення

Можливий варіант, коли веб-камера приходить без драйверів та програмного забезпечення. Як правило, у цьому варіанті ви можете придбати китайський виробник.

See also  Як заблокувати рекламу на комп'ютері. Безкоштовна рекламна блокатор

При підключенні веб-камери для підключення повідомлення “знайдено нове обладнання”.

Буде працювати готовність веб-камери. У цьому випадку подальші кроки не потрібно робити.

Може також з’явитися повідомлення про неможливість встановлення веб-камери, якщо операційна система не знайшла потрібну вам драйвер.

У цьому випадку потрібно знайти драйвери відеокамеру за допомогою спеціального майстра.

Встановлення драйвера за допомогою майстра

Клацніть на “Невідомий пристрій” та виберіть у меню “Оновлення драйверів” до меню

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

Клацніть на “Автоматичний пошук оновлених драйверів”

Встановлення ідентифікатора пристрою

Якщо система не може бути виявлена ​​водієм, вам потрібно знайти драйвер в Інтернеті вручну через ідентифікатор встановленого обладнання.

У диспетчері пристроїв клацніть правою кнопкою миші на “Невідомий пристрій” та виберіть “Властивості”.

Клацніть правою кнопкою до “Невідомий пристрій” та виберіть “Властивості”

У наступному вікні перейдіть на вкладку “Деталі” та у списку апаратних ідентифікаторів. Нижче в полі “значення” ідентифікатор встановленого обладнання з’явиться.

Виберіть ідентифікаційний код встановленого обладнання

Виберіть верхню рядок за допомогою коду миші та натисніть клавіатуру комбінацію “Ctrlc”, копіюючи його.

Зв’яжіться: HTTPS: // Devid.Дрп.Su /?L = ЄС та Вставити копіювану інформацію до рядка пошуку, поєднуючи клавіші Ctrlv. Виберіть тип операційної системи та її розряд, встановивши прапорець на x64 або x86. Натисніть “Знайти водії”.

Step-Чіт-TepEp Інструкції Як знайти водії

З’явиться відповідний драйвер для завантаження. Натисніть кнопку “Завантажити”.

Після завантаження файлу запустіть його за допомогою кнопки миші. З’явиться вікно встановлення рішень DriverPack. Натисніть “Встановити вручну”.

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

Починає “Майстер установки драйвера драйвера”. Натисніть “Далі”.

Після встановлення драйвера відеокамери натисніть кнопку “Закрити” (“Готово”).

Після встановлення драйвера натисніть “Закрити”

Встановлена ​​веб-камера відображатиметься у менеджера пристроїв.

Встановлена ​​веб-камера в диспетчері пристроїв

Встановлення IP-камер

Макет, вибір обладнання та встановлення у випадку встановлення IP-камери, аналогічно вищезгаданому випадку. Однак, встановлення цифрових пристроїв використовує кілька інших матеріалів для підключення. Застосуйте два варіанти:

  • За допомогою 4-парного скрученого класу 5E кабелю. Обтискування кабелю виконується з обох країв під роз’ємом RJ 45. Один підключений до самого камери, інший для маршрутизатора або модуля руху. Потужність постачається з окремим дротом через роз’єм “тата”. За допомогою цього методу сигнал послаблює 100 метрів.
  • Poe Standard. Сигнал і живлення проходить через один кабель. Це вимагатиме вимикача POE, а також підтримка цього стандарту в конкретній моделі відеокамери.

Як підключити IP-камеру до комп’ютера

Ip-камери підключаються до комп’ютера через мережевий кабель або Wi-Fi для відеоспостереження.

Просто!!! Веб-камера, що встановлює комп’ютер. Як підключити веб-камеру до комп‘ютера Windows 10

  • Підключіть IP-камеру до випускника або джерела живлення. Але якщо камера та ваш маршрутизатор підтримують технологію Poee (вкажіть у документації), то немає потреби в цій діяльності: пристрій буде стягуватися безпосередньо в інтернет-кабелі від маршрутизатора.
  • Підключіть камеру з інтернет-кабелем до порту маршрутизатора LAN. Переконайтеся, що маршрутизатор увімкнено та налаштований.
  • Встановіть на комп’ютер для налаштування камери. Найчастіше він продається в комплекті з пристроєм. Якщо ви не знайдете його в коробці, подивіться на веб-сайт виробника камери.
  • Запустіть програму та дотримуйтесь його інструкцій. Зазвичай це програмне забезпечення дозволяє налаштувати підключення до дротового або Wi-Fi, а також контролювати відео мовлення та запис. Такі програми працюють різними способами залежно від конкретного виробника. Якщо ваше програмне забезпечення автоматично не налаштовує камеру або не відображає підказки, шукайте інструкції на офіційному веб-сайті.
See also  Як оновити iOS з комп’ютера. MacOS

Ви також можете використовувати смартфон як бездротовий IP-камеру. Для цього достатньо встановити одну з спеціальних програм на ньому, а потім переглянути через комп’ютерний браузер та керування відео.

Встановіть програмне забезпечення веб-камери

Перш ніж почати використовувати веб-камеру, вам доведеться встановити драйвери на своєму комп‘ютері. Залежно від вашої веб-камери, ви отримаєте компакт-диск з драйверами, або отримати інструкції для пошуку в Інтернеті. Оскільки сьогодні немає дисків на багатьох комп’ютерах, це може бути суперечливим, і вам потрібно перейти до розділу “No Disk” у цьому посібнику.

Використання компакт-диска

Якщо не вказано інше, вставте диск, прикріплений до веб-камери, перш ніж підключити його.

Windows розпізнає, що ви намагаєтеся встановити програмне забезпечення, і з’явиться майстер, який приведе вас у весь процес встановлення драйверів.

Якщо це не відбудеться, просто перейдіть до “Мій комп’ютер” або “Цей комп’ютер” до Windows 10, шукаючи робочий стіл або в меню «Пуск» та натисніть на компакт-диск (зазвичай e 🙂 для запуску файлів на диску.

Немає диска? Немає проблем! Підключіть та видалити

Все більше, апаратне забезпечення (включаючи деякі веб-камери) постачається без диска для встановлення драйверів взагалі. Для цього можуть бути різні причини, але найбільша з них полягає в тому, що Windows (як правило) відмінних можливостей для розпізнавання та встановлення обладнання без необхідності для програмного забезпечення.

Якщо ваша веб-камера не поставляється з програмним диском, просто підключіть його та подивіться, що відбувається. Найчастіше Windows розпізнає його як нове обладнання, а також зможе використовувати або утримувати вас через процес пошуку драйверів (онлайн або на вашому комп‘ютері), щоб використовувати його.

Ви також можете використовувати оновлення Windows для пошуку водіїв вручну. Введіть менеджер пристроїв у вікні пошуку на робочому столі у Windows 10. Програма, яку ви шукаєте, буде першим результатом.

Коли відкриється вікно, ви побачите повний список пристроїв на вашому комп‘ютері. Знайдіть веб-камеру в розділі “Камера” або “Пристрої обробки зображень”. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Оновити драйвер у меню, який відкриється. Пройдіть майстер, щоб побачити, чи можете Windows може знайти водіїв.

See also  Як видалити копії iPhone з iTunes. Перейдіть на вкладку "Пристрої":

Звичайно, при підключенні до мережі нічого не може статися, а Windows не знайде водіїв. У цьому випадку вам, мабуть, потрібно читати інструкцію з експлуатації або відвідати веб-сайт виробника, щоб знайти програмне забезпечення для веб-камери. Це також те, що ви повинні зробити, якщо ви втратите або відкинуте диск, наданий вашою веб-камерою. В останні роки, оскільки диски стали менш поширеними, виробники веб-камер стали набагато частіше, щоб запропонувати останні версії драйверів через Інтернет.

Встановлення програмного забезпечення

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

Деякі пристрої постачаються з стендом, який зручний для зйомки відео

  • Через диск CD з упаковки веб.Камери, якщо такі є;
  • Використовуючи офіційний веб.Сайт виробника, завантажте в Інтернеті;
  • Використання диспетчера пристроїв;
  • Завантажено через підсилювач драйверів або подібну утиліту.

Найпростіший спосіб завантажити та встановити драйвер у розділі Менеджер пристроїв. Знайшовши веб.Камеру в списку, натисніть праву кнопку миші та виберіть “Оновлення драйверів”. Потім виберіть “Автоматично знайти оновлені драйвери”.

Диск для додатків CD

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

Усі необхідні виробники програмного забезпечення упаковують разом із пристроєм

Якщо системний блок має диска CD, а в упаковці веб.Камери був диск, то встановіть програмне забезпечення за допомогою медіа. Вставте компакт.Диск і затягніть поетапну камеру, дотримуючись інструкцій на екрані.

Сьогодні диски рідко упаковані разом з гаджетом, оскільки це вимагає великої упаковки, і ви можете встановити програмне забезпечення через Інтернет. У будь-якому випадку вам потрібно буде оновити встановлений драйвер, тому багато хто негайно скористайтеся веб-сайтом виробника, де ви можете завантажити останню версію.

Завантажте драйвери від сайту виробника

Остання версія для веб-камери та всіх необхідних драйверів можна завантажити на офіційному ресурсі бренду. Веб-сайт виробника зазвичай вказується на упаковці, але ви можете знайти його через пошукові системи. Знайдіть потрібне програмне забезпечення в розділі “Завантаження” або за допомогою пошуку ресурсів.

Webcammax

Це дуже схоже на попередню утиліту, але має набагато ширші можливості для накладення ефектів.

Дозволяє покращити якість зображення. Додає забавні ефекти.

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

встановити, камера, комп, ютер, перейдіть

Програма спеціалізується на відеоспостереженню та має можливість постійно передавати потокове відео через глобальну мережу. Підтримує одночасну роботу декількох ВК. Всі відфільтровані відео зберігаються на сервері. Дозволяє дистанційно керувати одним камерою, а також вимкнути його.