Home » Як встановити кермо на комп’ютер.

Як встановити кермо на комп’ютер.

Налаштування рульового колеса Logitech

Сучасний ринок відеоігор пропонує величезну кількість тренажерів, які можуть зануритися з головою користувача у віртуальному світі. Окрім цього в цьому відношенні жанр гоночних тренажерів, що дозволяє вам сидіти замість пілота гоночного автомобіля, реактивного літака чи будь.Якого іншого виду транспорту. Щоб забезпечити максимальний віртуальний ефект, розроблені спеціальні пристрої. Маніпулятори. Отже, компанія Logitech по праву вважається лідером у ніші гри в руддерів.

 • Рушійне силою Logitech GT;
 • Рульове колесо Logitech G27;
 • Рульове колесо Logitech G25;
 • Логу.Гоночне кермо Logitech Momo;
 • Формула Logitech Force Ex.

Щоб відчути справжню атмосферу гоночної доріжки, потрібно налаштувати маніпулятор. Далі ми спробуємо розібратися, як налаштувати рушійну силу Logitech GT, Logitech Momo Racing та інші моделі за допомогою програми Logitech Profiler.

Інсталяційний профіллер

Спочатку встановити програмне забезпечення з офіційної сторінки розробника. Знайдіть пакет програмного забезпечення для ігор Logitech, виберіть нашу модель маніпулятора та завантажте утиліту.

Основна особливість утиліти. Збереження налаштувань маніпулятора для різних програм. Ви створюєте профіль і керуєте налаштуваннями для кожного конкретного тренажера. Запустивши гру, сама система визначить потрібний профіль та ввімкне необхідні налаштування.

Створення та конфігурація профілів

Щоб створити новий профіль у Profiler Logitech, ми називаємо меню “Профіль”, виберіть “Нове”, визначаємо ім’я профілю та призначити відповідний тренажер. Клацніть “ОК”. Готові.

Далі ми починаємо працювати з налаштуваннями профілю. Виберіть потрібний профіль у списку в меню “Вибір гри” або вибравши параметр “Вибір профілю” у меню “Профіл”. Опція “редагування” дозволяє змінити ім’я, адресу файлу.Exe або видалити профіль.

Змініть налаштування

Зворотній зв’язок, тобто налаштування ефектів, знаходиться в меню редагування, заміщення “додаткові налаштування гри”. Для використання цієї функції необхідно відзначити рядок “використовувати додаткові ефекти”.

 • “Загальні ефекти електростанції”. Це загальна чутливість до ігор;
 • “Ефект відмови від потужності”. Це чутливість до ефекту повернення;
 • “Ефект демпфера”. Чутливість ефекту демпфування (чутливість до фізичних контактів);
 • Поле в рядку “Увімкніть пристрої”, означає, що центр використовується (опція вимкнена у стандартних налаштуваннях), і використовуючи “центрування ефекту віддачі”, ви можете налаштувати його чутливість.
 • Рядок у рядку “Використання спеціальних налаштувань керма” включає використання налаштувань маніпулятора.
 • У прапорця “комбінації педалей” присвоюється загальна вісь для педалей акселераторів та гальмування (опція вимкнена у стандартних налаштуваннях).
 • Коробка “ступінь повороту” включає зміну ступеня обертання керма.

Ми регулюємо чутливість маніпулятора

Окрім вищезазначених ефектів, ви можете регулювати налаштування осей, контролювати зонування (встановити рульові зони “мертві” та “робітники”). Наприклад, налаштуйте педаль гальмування.

Відкрийте наш профіль, шукаючи “гальмо” та у вікні, яке відкриється, ми знаходимо “властивості вісь”. Нове вікно вказує можливі налаштування:

 • “Чутливість” регулює залежність осей. Якщо ви встановите 50 %, то чутливість гальмування буде пропорційною. Значення менше 50 % встановлює більш високу чутливість в кінці курсу, понад 50 %. Навпаки, на початку курсу;
 • Використовуючи параметр Параметри, ми вказуємо нечутливою областю для маніпулятора;
 • Варіант діапазону вказує на робочу зону;
 • Прапор полярності інвертованої осі відображає дзеркало управління маніпулятором та реакцією в грі.
See also  Зателефонуйте на мобільний телефон з комп'ютера.

Вкажіть мету кнопок рульового управління

Що ще люблять Logitech Profiler, це можливість визначити конкретну комбінацію ключів для кнопки маніпулятора. Ця функція може бути дуже корисною в деяких тренажерах.

Так, наприклад, гра Netkar Pro для більшої подібності до реальності пропонує ефект «розпорошення» склянки захисного шолома. Цікавий ефект, який, безсумнівно, додає реалізму. Отже, коли скло забруднене, екран хмарний і справді огляд важко. Ви можете витерти скло. Для цього кнопка “L” на клавіатурі використовується за замовчуванням. Звичайно, не надто комфортно, граючи на маніпуляторі, шукайте потрібну кнопку на клавіатурі, тому краще призначити цю клавішу одній із кнопок на кермі.

Для цього в програмі Logitech Profiler відкрийте підготовлений профіль нашого тренажера, натисніть кнопку на кермі, що ми хочемо додати комбінацію клавіш. Список відкриється, виберіть цю кнопку в ньому та в меню, яке відкриється, виберіть “Виберіть клавіші” та “Новий клавішу”. Відкривається нове вікно, в якому ми вибираємо параметр “Запис” та натисніть на комбінацію клавіш на клавіатурі. У нашому випадку це один “L” ключ, а потім натисніть “Зупинити” та “Добре”. Готовий.

Встановимо комбінації ключів для кнопок маніпулятора

В онлайн.Іграх комунікація в чатах широко використовується. Окрім привітань та побажань на удачу суперникам, є також вибачення щодо правила хорошого тону при створенні незручних ситуацій. Більшість тренажерів мають функцію надсилання швидких стандартних повідомлень, натиснувши одну кнопку. Однак деякі ігри, такі як вищезгаданий Netkar Pro, не надають таких можливостей, а спілкування в чаті викликає багато труднощів. Використовуючи утиліту Logitech Profilel.

Для цього, перебуваючи в налаштуваннях профілю симулятора, ми натискаємо кнопку рульового управління, яку ми хочемо використовувати в грі, виберіть її зі запропонованого списку, а потім “Виберіть команду” та “Нова команда”. Вікно відкриється. Наприклад, ми встановимо назву комбінації для фрази “Привіт”, ми натискаємо на “Запис”, а потім натисніть “Введення” та записуємо на клавіатурі “Привіт”, і знову натисніть “Введіть”, а потім “ОК”. Готовий: Тепер, натиснувши кнопку керування в чаті, повідомлення “Привіт” буде надіслано.

Програма Logitech Profiler пропонує багато налаштувань маніпулятора для своїх потреб. Ви можете встановити чутливість рульового колеса та педалей, відповідно, ваш рух, ви можете призначити будь.Яку комбінацію клавіш кнопками керма, щоб якомога швидше реагувати на те, що відбувається на трасі, і зануритися у віртуальну світ.

Вибір необхідних пристроїв

Перетворити сучасний ПК сьогодні на ігровий центр легко. Але як підключити кермо та педалі до комп’ютера? Почнемо розібрати процедуру з самого початку. А саме від придбання необхідного обладнання.

 • Для того, щоб не спантеличити з’єднання занадто “незрозумілого” пристрою, перш ніж вибрати певну модель, обов’язково прочитайте незалежні думки про це на форумах. Якщо велика кількість користувачів зазначає, що у них є проблеми з підключенням пристрою, то цього достатньо, щоб змінити свій вибір для подібних характеристик.
 • Як підключити кермо та педалі до комп‘ютера? На своєму ПК ви повинні мати порти, до яких можна підключити покупку. Найчастіше використовується Universal USB. Якщо порт порту відрізняється, то він вартий ігрового обладнання для придбання відповідного адаптера. Якщо веб.Камера, миша, принтер та інші пристрої підключені до комп‘ютера через USB, то вам потрібно придбати USB.Центр (іншими словами)). Це збільшить кількість безкоштовних портів, щоб вам було зручно грати.
 • І ще однією важливою умовою є операційна система, характеристики вашого комп’ютера повинні підтримувати придбані атрибути гри.
See also  Як побачити, який процесор на комп’ютері. Визначення процесора за допомогою екрана системи

встановити, кермо, комп, ютер

встановити, кермо, комп, ютер
встановити, кермо, комп, ютер

І все ж ми не будемо ображати кермо, це не флеш.Накопичувач

Але, чесно кажучи, кермо та педалі все ще не є флеш.Накопичувачем, воно може не прийти до такого елементарного регіону. Більше того, швидше за все, фраза буде різною, щось на кшталт “пристрій не готовий” або “пристрій не розпізнаний”.

Нічого страшного, це нормальний курс речей. Отже, система не визнала вашого гонщика, не має для них драйверів і пропонує встановити їх самостійно.

Для цього ми вставляємо накопичувач з рульовим колесом та програмним забезпеченням для педалі в рядок компакт.Дисків, цей диск включений у комплект продуктів. Інсталятор обладнання з диска запускається автоматично. Встановіть усі драйвери та програми, можливо, ми перезавантажимо комп’ютер.

CD з програмним забезпеченням для рульових та педалей

Крім того, ви не збираєтеся використовувати педалі та кермо для перегонів відповідно до системних файлів, він не в “моєму комп‘ютері” для використання цього обладнання a la senna.

Тому, щоб перевірити установку, вам потрібно буде розпочати якусь гру і спробувати керувати вже за допомогою керма, не забуваючи сповільнити та прискорити педалі.

Що робити, якщо кермо не працює?

Це також трапляється: або це взагалі не працює, або лише окремі функції. Є кілька порад (включаючи банальні, але вони працюють!).

Перевірте USB.Порт. Найчастіше кермо підключено до передньої панелі, а в ньому USB.Гнізда не завжди з’єднані. Найпростіший спосіб перевірити. Це вставити флешку. Якщо комп’ютер його знайде, то все добре. Якщо ні, спробуйте включити кермо в інший порт.

Перевірте, чи завантажили драйвер? Наприклад, вони можуть змінюватися залежно від конкретної версії Windows. Або ви завантажили “дрова” для 32-бітної системи, і у вас є 64-бітний.

Спробуйте видалити, а потім повторно встановіть водія. Іноді Windows встановлює драйвери зі своєї бібліотеки, але не останнє. Або ви встановили програмне забезпечення з доданого диска, і це вже не поточна версія. Спробуйте зняти водія, а потім поставте новий (як це зробити. Ми сказали на самому початку статті).

Погляньте на налаштування автомобіля символічного. Як правило, кермо визначається автоматично, але суто теоретично, використання клавіатури може бути встановлено там за замовчуванням. Просто змініть пристрій на кермо.

Більше порад щодо правильного з’єднання:

Можливі проблеми

Однією з найпоширеніших проблем є те, що система не розпізнає пристрій. У цьому випадку необхідно встановити драйвер та програмне забезпечення, що міститься на компактному диску накопичувача, прикріпленому до керма. Якщо так сталося, що в комплекті немає диска, або ви його втратили (і це трапляється), ви можете завантажити драйвери на веб.Сайті виробника. Зазвичай після цього пристрій повинен негайно визначити систему, але ви можете зробити це вручну, відкривши “Почати”. “пристрої та принтери”, якщо ми говоримо про Windows 7.

Список усіх доступних пристроїв відкриється, якщо керма не було, тоді вам потрібно натиснути кнопку «Додати пристрій» та дотримуватися подальших інструкцій на екрані.

Процедура калібрування

Тепер давайте перейдемо до “калібрування”, пам’ятайте, я розповів про те, що положення керма в грі і насправді може не збігатися? Отже, щоб усунути це неприємне явище, потрібно пройти процедуру калібрування. Він може бути запущений як із спеціальної програми (додаткового програмного забезпечення), наприклад, Logitech Profiler, так і з самої системи. Ви також можете калібрувати педалі (силу натискання, лінійність), якщо вони є.

Щоб розпочати роботу, натисніть поєднання ключів “WinR” та в пошуковій лінії “Введіть” Радість.Cpl ”(без лапки) у вікні, що відкривається, виберіть кермо і натисніть” Властивості “. Зокрема, для керма “Logitech рушійна сила GT”, потрібно натиснути на верхню сторону клавіш по черзі для успішної калібрування. Відразу ви можете встановити максимальний кут обертання, натиснувши кнопку “Налаштування”.

встановити, кермо, комп, ютер

Необхідно підключити кермо до комп‘ютера, поки гра не буде запущена, якщо ви зробите навпаки. Воно просто не визначатиметься грою.

See also  Як налаштувати монітор LG Flatron.

Перетворити власну клавіатуру на гоночний автомобіль з кабіною зараз просто. Просто придбайте кермо та педалі. Вони оснащені стандартними USB-цілями, які можна підключити до всіх роз’ємів. Однак часто цього не відбувається, і ПК “не бачить” встановлення гри.

Як налаштувати кермо на комп’ютері?

Для цього потрібно запустити аплет Arsenal Windows. Все просто: ми відкриваємо командний рядок (“виконати”) і збираємо радість.CPL. Тоді ми бачимо наш пристрій і отримуємо можливість перевірити його роботу. Клацніть “Властивості” та дивіться дві вкладки.

встановити, кермо, комп, ютер

Перевірка. Тут ви можете перевірити кермо та педалі на комп’ютері, тобто побачити їх реакцію на екрані. Покладіть на педалі та кнопки, скрутіть кермо. Ваші дії повинні відображатися. Якщо тут все працює, але в грі немає. Можливо, ви не встановили налаштування в самому симуляторі.

Параметри-це, якщо щось працює не так. Наприклад, ви повернули кермо всю дорогу, і хрест у відповідному полі зупинився на півдорозі. Вам потрібно робити калібрування, що також легко. Ми переходимо на вкладку “Параметри”, запускаємо “Майстер калібрування”, а потім просто виконуйте кроки.

Навіщо вам потрібна програма Xpadder?

Функціональності Xpadder, зазначимо:

 • Зручна програма управління завдяки візуалізації процесу налаштування Gamepad (на екрані відображається інтерактивне зображення вибраного контролера ігор із підписаними анімованими кнопками).
 • Підтримка сили відгуків. Тактильний зворотний зв’язок контролера гри (наприклад, вібрація джойстика).
 • Підтримка бездротових ігрових контролерів Bluetooth.
 • Можливість наслідувати клавіатуру/мишей з 16 ігрових пристроїв одночасно (t.Е. Підтримка мультиплеєрних ігор або управління однією грою для кількох гравців).
 • Можливість створення, збереження та подальшого завантаження необмеженої кількості профілів з налаштуваннями (збережені профілі можна ділитися з друзями або, навпаки, використовувати інші профілі людей на своєму комп’ютері).
 • Можливість створювати глобальні гарячі кнопки для управління за допомогою ігрових пристроїв будь.Якими програмами, що працюють у фоновому режимі.

Встановлення контролера або керма вручну

Навіть установка не завжди вирішує проблему: система не бачила геймпаду, не бачить. Тут користувачеві запрошують виконати ряд простих операцій:

встановити, кермо, комп, ютер
встановити, кермо, комп, ютер

Він залишається відкалібрувати та налаштувати контролер, після чого можна буде запустити симулятор та грати.