Home » Як встановити консоль дистанційного керування.

Як встановити консоль дистанційного керування.

Як спонукати пульт дистанційного керування телевізійним телебаченням Samsung

Смарт.Телевізори Samsung є незамінними. Тривалий час все обладнання контролювалося віддалено, і майже все, що виробляє Samsung, має пульт дистанційного керування. Перш ніж купувати пульт дистанційного керування, вам потрібно ретельно підійти до вибору, врахуйте всі функції. Дистанційні елементи керування поділяються на два типи: кнопка, сенсор. Кожен з них має свої переваги та недоліки.

Самсунг поступово.Булава датчика. Необхідна умова. Підключитися до пристрою. Однак це дуже просто. Вставте акумулятори у пульт дистанційного керування. Натисніть кнопку увімкнення/вимкнення. Потім послідовно натисніть кнопки повернення та направлення, тримаючи їх на деякий час. З’явиться значок Bluetooth. Це сигнал, до якого підключений пристрій

Кнопка дистанційного керування не потребує конфігурації Він підключається до будь.Якого телевізора, має можливість одночасно працювати з кількома пристроями. Завдяки цьому, фактично пульт кнопки. Це універсальний варіант. Його часто купують користувачі, що зовсім не дивно.

У будь.Якому випадку, це як викликати дистанційне управління телевізійним телебаченням Samsung.

Функціональні можливості технології смарт.Телебачення

У цьому відео ви дізнаєтесь більше про цей пульт дистанційного керування:

встановити, консоль, дистанційного, керування
встановити, консоль, дистанційного, керування
встановити, консоль, дистанційного, керування

Різниця між оригінальним та універсальним дистанційним керуванням

Наприклад, дистанційне керування телевізором, наприклад, телевізійне триколор, марний сам по собі, його можна використовувати в парі з іншим пристроєм. Телевізійним приймачем, для якого він був створений.

  • Світлодіодний елемент дистанційного керування перетворює отриману команду в інфрачервоне випромінювання довжиною хвилі 0,75-1,4 мкм і надсилає сигнал на кон’югований пристрій;
  • Телевізор має фототранцистор, який виявляє цей ІЧ.Сигнал і перетворює його в свій електричний імпульс, передає його до його контрольного блоку, так що визначена вами команда виконана.

встановити, консоль, дистанційного, керування

Метод зв’язку, що використовується у дистанційному керуванні, називається PCM, або імпульсної модуляції коду. Його особливість полягає в тому, що кожній команді присвоюється окрема 3-бітна послідовність, наприклад:

Вимкніть телевізор; 001. Виберіть наступний канал; 010. Повернути попередній канал; 011. Збільшити об’єм; 100. Зменшити об’єм; 111. Увімкніть телевізор і t.D.

На ринку ви можете знайти три різні типи дистанційного контролю:

Оригінальні та неорінальні пульти.Це контрольні пристрої, створені для однієї конкретної моделі технічних пристроїв. Єдина відмінність полягає в тому, що перший тип виробляється рідним виробничим заводом, на якому було зібрано сам телевізор, а не оригінальний дистанційний контроль виробляється різними компаніями за ліцензією.

встановити, консоль, дистанційного, керування

Універсальні пульти дистанційного керування (updu). Це навчені пристрої управління, які:

  • Можна налаштувати;
  • Підходить для багатьох телевізійних моделей;
  • Може використовуватися замість втраченого пульта дистанційного керування для будь.Якого технічного пристрою.

Найпоширеніші бренди універсального DPD. Це, Хуай та Бейлін.

Використовуючи панель управління Smart Touch, телевізійне з’єднання. Samsung PS64F8500SL

встановити, консоль, дистанційного, керування

Спеціальний елемент Торкніться сенсорної панелі.

Торкніться сенсорної панель і утримуйте

Палець у контактній точці, щоб відобразити список каналів.

Для передачі команд функції розпізнавання голосу ви можете використовувати мікрофон. Просто натисніть кнопку

Функція розпізнавання функції може неправильно виконувати розпізнавання через нечітку вимову, тихий голос або навколишній шум.

Відображення на екрані віртуального пульта дистанційного керування. См. Керівник електронного управління, управління телебаченням використання віртуального дистанційного керування пультом дистанційного керування та утримуйте натискання кнопки

Швидкий вибір необхідної функції (наприклад,

Перегляньте програми для кожного цифрового каналу, включаючи час виходу. Ви також можете ввімкнути функцію перегляду розкладу або запис за допомогою автоматичного відображення інформації про програму, яка буде транслюватись пізніше.

Увімкнення та вимкнення приймача супутникового або кабельного телебачення підключено до телевізора. У цьому випадку необхідно налаштувати розумний керуючий дотик дистанційно використовувати як універсальний пульт дистанційного керування.

Тримайте цю кнопку, щоб вийти з усіх

Display Smart Hub Display. См. Керівник електронного управління функцією Smart TV Smart Hub.

See also  Як очистити роз'єм для навушників Samsung. Як швидко очистити мідний дріт від оксиду

Щоб швидко вийти з запущеної програми, натисніть кнопку

Мета кольорових кнопок залежить від функції,

Телевізор на даний момент.

Перемикання між функціями “журналу.Що

Щоб керувати телевізором за допомогою дистанційного керування Smart Touch Control, спочатку потрібно встановити з’єднання між пультом дистанційного керування та телевізором за допомогою технології Bluetooth. Однак слід мати на увазі, що операція дистанційного керування розумним дотиком може бути можливим лише в тому випадку.

Рекомендується використовувати смарт.Дотик управління дистанційним керуванням на відстані не більше 6 м від телевізора. Робочий діапазон може змінюватися залежно від умов навколишнього середовища, що впливають на розподіл бездротового сигналу.

Коли телевізор вимкнено, направте дистанційне керування Smart Touch Control на сигнал дистанційного керування на телевізорі та натисніть кнопку “TV”, щоб виконати

Перша кон’югація. Інфрачервоний сигнал передається лише після натискання цієї кнопки. Положення приймача дистанційного керування може змінюватися залежно від моделі.

Піктограма Bluetooth з’явиться в нижньому лівому куті екрана (див. Малюнок нижче). Після цього телевізор спробує зв’язатися з Smart Touch дистанційним керуванням

Повторне з’єднання телевізора та дистанційного керування розумним дотиком

Якщо зауваження щодо управління розумним дотиком не функціонує і не працює неправильно, необхідно замінити акумулятори, оскільки причину несправностей може бути недостатнім зарядом акумулятора. Якщо таким чином проблему неможливо усунути, натисніть кнопку

На пульті дистанційного керування Smart Touch, щоб відновити консоль та телевізор. Для доступу до кнопки

Необхідно зняти кришку акумулятора. Будучи на відстані 0,3–4 м від телевізора,

Направляйте кнопку Smart Touch Control Degerte Touch на телевізорі та натисніть кнопку

Переплетення в нижній лівій частині екрана телевізора відображає відповідну значок.

Підключення пульта дистанційного керування до телевізора Samsung. F, електронні серії

встановити, консоль, дистанційного, керування

Направляйте пульт дистанційного керування на телевізор, а потім натисніть кнопку спарювання на задній частині пульта дистанційного керування і утримуйте його щонайменше 3 секунди. Натисніть і утримуйте кнопку, поки значок з’явиться на екрані телевізора. Дистанційне управління успішно підключено до телевізора.

Як використовувати інтелектуальний дистанційний керування Samsung

встановити, консоль, дистанційного, керування

Багато користувачів запитували в коментарях про те, як користуватися інтелектуальним дистанційним керуванням Samsung. Не всі користувачі можуть легко перейти з традиційного пульта дистанційного керування на інтелектуальний пульт дистанційного керування. У цьому відео я розповім вам, як використовувати такий інтелектуальний пульт дистанційного керування від Samsung.

Ви можете керувати цим пультом дистанційного керування як кнопками, так і голосовими командами. Спочатку розглянемо кнопки управління. Кожна кнопка може працювати по.Різному, залежно від режиму, в якому знаходиться телевізор. І залежно від того, як його натиснути, існують різні параметри для натискання однакових кнопок. Я детально розповім вам про кожну кнопку, і що вона робить. І так, почнемо знизу.

Регулювання гучності здійснюється шляхом відхилення цієї кнопки вперед від себе і назад до себе. Відповідно, відхилення вперед від себе, ми збільшуємо звук і зменшуємо звук, натискаючи на спину. З цим я думаю, що немає питань. Якщо натиснути кнопку гучності один раз вгорі, як звичайна кнопка, ми запускаємо режим вимкнення звуку відключення (MUT), значок вимкнення гучності з’явиться на екрані. Щоб повернути гучність назад, ми також натискаємо цю кнопку один раз зверху. Ми бачимо, об’єм увімкнено знову. Якщо натиснути та утримувати кнопку звуку, ми відкриваємо меню “Посилання на доступність”. Ви часто задаєте питання про те, як відключити голосовий помічник, який коментує всі дії, саме в цьому меню його потрібно вимкнути, якщо у вас є активне коло біля елемента “Голосові інструкції”, його потрібно вимкнути, і голосовий супровід не буде активним. І якщо у вас є регулярний пульт дистанційного керування, я залишу посилання під відео, де він детально описаний, як його вимкнути за допомогою пульта дистанційного керування кнопкою кнопки.

Біля кнопки гучності. Кнопка комутації каналу. Канали працюють так само. З себе збільшуємо номер каналу на один, зменшуємо по одному. Якщо натиснути кнопку каналу в середині один раз, то відкривається телевізійний спортзал (інтерактивна програма поточних та майбутніх програм на телеканалі). Якщо натиснути кнопку каналу в центрі і утримувати, то весь список доступних каналів відкриється. На цій функції закінчилося кнопку “канали”.

See also  Як встановити час на екрані Samsung

Кнопка з будинком. Це розумний центр. Клацніть на кнопку, ми відкриваємо розумний центр. Smart Hub. Це меню, в якому ви можете вибрати різні програми, встановити нові програми, вибрати налаштування телевізора та багато іншого. При натисканні вдруге, Smart Hub закривається. Інші цікаві функції, ця кнопка вже не є.

Наступна кнопка повернення, ось як вона виглядає, вона також працює по.Різному. Наприклад, якщо ми перейшли до Smart Hub і натиснули його один раз, у нас є повернення назад (повернення однієї дії назад), виявляється. Якщо ми подивимось на канал, то кнопка повернення працює як перехід до попереднього каналу. Тобто перемикання між двома останніми каналами. Я дивлюсь, наприклад 2 каналу, і переходжу на 3 канали. Потім, натиснувши кнопку Повернення, я повернусь до попереднього каналу, у моєму випадку це 2 канал. Це зручно, якщо ви дивилися 100.Й канал, а потім увімкніть 5. Між ними ви можете швидко перемикатися, а не перегортати весь список. Якщо ми, наприклад, в меню Налаштування, і перейшли на якийсь рівень в меню, то натиснувши кнопку “Повернення”, ми повертаємось назад поетапно, коли ми зайшли. І якщо ми просто хочемо закрити все це меню, нам потрібно натиснути і утримувати кнопку повернення, а вихід із меню відбувається, будь.Який рівень ви не є. На старому пульті дистанційного керування було здійснено кнопкою виходу. Також при затисканні кнопки повернення вона повністю закриває будь.Яку програму. Наприклад, ми переходимо до додатків YouTube, натискаємо та тримаємо кнопку Повернення, ми бачимо, додаток YouTube повністю закрита без попередження попередження. Під час натискання та тримання він працює як кнопка виходу, на попередніх моделях. Ще раз, якщо натиснути кнопку один раз, повернення до одного рівня, якщо натиснути та утримувати вихід із програми (аналог кнопки виходу на попередніх моделях). І якщо ми не в будь.Якому меню, а просто перегляньте канали, він працює як перемикання між двома каналами. Сподіваюся, це зрозуміло.

Грайте | кнопка темпу, натискаючи під час перегляду, вона робить паузу або відтворює фільм чи передачу. На цій кнопці є лише дві функції. З нею все просто.

Кнопка в центрі, це кнопка введення. Якщо ми в якомусь меню, це працює як кнопка вибору, якийсь момент (тобто підтверджує дії). Наприклад, ми переходимо в налаштування та вибираємо звуковий елемент, натиснувши кнопку введення, перейти до розділу. Потім ми переходимо до елемента “Додаткові налаштування” та використовуючи кнопку Введення, перейти до розділу “Додаткові налаштування”. Це зрозуміло. Якщо ми перебуваємо в режимі перегляду каналу, натиснувши кнопку введення, ми телефонуємо, перша коротка інформація про поточну передачу з’явиться. І якщо ми натискаємо і тримаємо його, відкривається повний опис цієї фільму чи передачі (якщо, звичайно, це, в моєму випадку, повний опис недоступний).

Кнопка з цифрами 123, ми працюємо як вхід номер каналу, метод. Натисніть кнопку 123, використовуючи стрілку, виберіть номер 5 (це означає, що ми вибрали 5.Й канал) і натиснули вхід (центральна кнопка, ми говорили про це раніше), ми бачимо, що канал перемикається на 5. Якщо ми хочемо ввести, наприклад, 100 каналів, натисніть швидко 1 та два 00 за допомогою кнопки введення на кожній цифрі. Мабуть, зліва написано номер каналу, який ми ввели (у моєму випадку 100). І перейти на 100.Й канал. Якщо ми перебуваємо в режимі перегляду каналу, натисніть і тримайте цю кнопку, у нас буде Teletecst, якщо, звичайно, це на цьому каналі (я не знайшов такого каналу). Якщо у вас є телевізійна плитка, щоб її зняти, затисніть і утримуйте кнопку з цифрами 123. Виходить кнопка 123 Окрім функції введення каналу, все ще має функцію виклику телебачення. Також у попередньому відео, за допомогою цієї кнопки, ми були включені в режим розробки та видалені стандартні програми. Я залишу посилання під цим відео в описі.

See also  Як встановити слово на iPad. Опис Microsoft Excel для iPad та iPhone

Точкова кнопка. При натисканні на нього це викликає кольорові кнопки в правому куті екрана, коли ви натискаєте кнопку введення в центрі, у нас є додаткове меню. У цьому меню ми можемо включити запис на флеш.Накопичувачі або плівку, якщо, звичайно, у вас є флеш. Мій флеш.Накопичувач вставлений відповідно, і точка запису з’явилася в меню. Якщо ви хочете щось записати, вставте флеш.Накопичувач USB в телевізор, увімкніть програму та натисніть. Друга кнопка Timeshift (функція Timeshift, або зсув часу, як це також називається, дозволяє призупинити будь.Які доступні вам телевізійні програми.). Я б сказав, що цей аналог кнопки Play | Pace я не використовую, наприклад, TimeShift. Написання фільму чи передачі. З мого досвіду я скажу, що колись я використав запис, а потім для навчальних цілей. Сьогодні ви можете побачити все в Інтернеті, і немає сенсу написати. Якщо вас цікавить, як записати фільм або перенести на флеш.Накопичувач USB, напишіть у коментарях під відео, зробіть окреме відео на цю тему.

Особливості інтелектуального дотику

Пульт дистанційного керування Samsung Television з функцією Smart TV, серед іншого, має гідротор. Датчик руху. Завдяки йому, ви можете керувати телевізором, переміщувати пульт дистанційного керування. Для того, щоб курсор з’явився, просто торкніться сенсорної панелі. Тоді він рухається відповідно до руху вашої руки.

Ви можете перемикатися між пунктами меню за допомогою джойстика. Крім того, деякі моделі мають можливість відображати віртуальний пульт дистанційного керування (аналог віртуальної клавіатури на комп’ютері). З ним ви можете швидко налаштувати телевізор, активувати певні функції та редагувати вміст.

Щоб дізнатися про джерело сигналу, вам потрібно торкнутися тач. Якщо ви тримаєте на ньому палець, то перед вами з’явиться список доступних каналів. Якщо ви затискаєте сенсорну панель, перебуваючи в розділі Smart Hub, ви відкриєте вікно з параметрами обраного вами елемента. Перемкніть між його панелями, ви можете вести палець ліворуч і вправо.

При використанні цього пристрою бажано, щоб відстань між ним та телевізором не більше 6 метрів. В іншому випадку сигнал може не досягти.

Сьогодні такі віддалені керування включені до набору телевізорів H, K, J і F, який має функцію Smart TV. Самі пристрої будуть відрізнятися залежно від серії. І не тільки зовні, але й у особливостях налаштування.

Як скинути параметри дистанційного керування Samsung

Іноді скидання на пульт дистанційного керування телевізором Samsung допомагає усунути проблему, щоб ви могли спробувати цей метод. Враховуючи, що пульт дистанційного керування. Це досить примітивний пристрій, шанс, що ви зробите щось не так, він надзвичайно маленький, тож ви можете кинути його вдома.

Щоб перезапустити пульт дистанційного керування, вам потрібно зняти акумулятори і зачекати близько 3 хвилин або натиснути кнопку живлення і утримувати її протягом 5-10 секунд. У дистанційному керуванні є конденсатори, які потребують певного часу, щоб вимкнути. Це працює лише для універсального дистанційного керування.

Розумний пульт дистанційного керування, навіть якщо воно де.Енергетичне, пам’ятає пару, створену через Bluetooth. Під час синхронізації з телевізором автоматичний розряд та повторна синхронізація пульта дистанційного керування та телевізора відбувається. Вам не потрібно кидати налаштування пульта дистанційного керування телевізором.

Віддалений контроль для телевізорів K 2016

TM1580A Дистанційне управління (TM1560A, TM1560B)

Цей пульт управління з серії Smart Touch Control для телевізора Samsung 2015 J-Series, дистанційне управління керує смарт-телевізором, який керує Bluetooth (бездротове з’єднання). Для правильної операції пульт дистанційного керування повинен бути пов’язаний з телевізором.

Дистанційні елементи управління TM15 з TVS 2015 (j) UE60JS7200U. Для роботи з телевізором він повинен мати приймач Bluetooth.