Home » Як встановити нагадування про Samsung.

Як встановити нагадування про Samsung.

Нагадайте мені: 10 найкращих нагадувань для Android

Вітаю вам, Шановний блог відвідувача “Pendersmen”.

Напевно, майже кожен з нас, принаймні, колись у житті справу, коли ми забули привітати когось з дня народження когось від друзів або родичів і близьких. Про почуття, які покриті головою після такої забуття, ви можете написати цілі трактації.

Але я цього не зроблю, але краще негайно рекомендувати засіб за таку забудькуватість. Це нагадування на робочому столі, який почне попереджати вас заздалегідь про наближаючу дату дня народження чи просто про будь-який важливий день, який вам потрібно завжди пам’ятати.

Програми для цієї мети, так звані нагадування, немає мало. І їм не важко знайти в усьому світі. Я буду зосереджуватися на одному, який я використовую багато років, і вона знову відкрила мене, коли я керував моєю пам’яттю. Так що це називається просто: день народження v1.2.2.Вісім. Перше, що я встановив, був день народження v1.0.3.5. Автор її деяких Похілько Дмитро.

Використання стандартних інструментів

Так, вбудовані функції пристрою Android дозволяє легко встановити етикетку, яка в потрібний час нагадує власнику запланованої події. Є два способи зробити це.

Сигналізація

Варто пояснити, що, залежно від телефонної моделі, дії або кнопки можуть бути дещо іншими, але суть залишатиметься однаковою, тому ви не зламаєте.

Отже, на головному екрані потрібно “торкнутися” за годину, або, якщо вони не встановлені в цій формі, знайдіть значок програми “CLOCK”. Потім натисніть на значок з зображенням будильника. Він може бути в лівому куті верхньої панелі (як у скріншоті), або, навпаки, ліворуч або праворуч нижче. У аудіо налаштування сигналу, натисніть значок плюс. Щоб створити новий слід:

See also  Де побачити паролі на Samsung. Як побачити пароль з облікового запису Google на телефоні?

Тепер вам потрібно буде встановити час нагадування, натисніть кнопку “OK”, далі, не забуваючи, щоб увімкнути сигналізувати себе, натисніть кнопку “Опис”. За допомогою клавіатури, яка з’явиться, ми вказуємо на те, що тривога в той же час буде нагадуватися, після чого ви натискаєте кнопку “OK”:

От і все! Залишається лише до того, щоб додати, що це також буде можливим встановити мелодію, яка повинна повідомити про майбутню подію.

Календар

У головному меню відкрийте програму “Календар” (на деяких моделях календаря може бути всередині програми “Організатор”). Виберіть дату (день, місяць, рік), потім натисніть кнопку виклику контекстного меню (на скріншоті з трьох вертикальних точок у верхньому правому куті дисплея), у випадку випадаючого списку дій, виберіть “Нова подія” “. Тепер, використовуючи клавіатуру, введіть назву події та місця, натисніть кнопку “Готово”:

Залишається вибрати час нагадування та підтвердити кнопку “Готово”:

Ну, тепер у потрібний момент ваш пристрій повідомить про заплановану подію або зустріч.

Bz Нагадування

Частково це копія “завдань Google”, але з кількома розширеними функціями. Основною подібністю цих застосувань є мінімалізм і без додаткових елементів. Таким чином, ми повернулися безпосередньо до особливостей нагадування BZ.

Переваги:

    “Додаткові” налаштування, де присутні кілька важливих варіантів: розмір тексту, підтвердження для завершення та видалення події, вібраційні нюанси, об’єм сповіщення та T. D.

Нагадування про зустріч

Для того, щоб створити нагадування про зустріч, необхідно це запланувати. Натисніть свій палець у той час, коли ви збираєтеся запланувати під час зустрічі. У нижній частині екрана з’явилася вікно, витягніть, щоб редагувати його.

Натисніть кнопку Додати сповіщення.

Як створити календар подій на Samsung Galaxy A51? Як встановити нагадування про Samsung A51?

See also  Як видалити нижню панель на Samsung. Як видалити панель навігації Samsung?

Вибрати, коли він повинен працювати нагадування про зустріч.

Якщо ви перевіряєте “Іншу” точку, з додатковими налаштуваннями з’явиться вікно. Тут, крім звичайного, ви можете встановити нагадування електронною поштою. Повідомлення прийде до адреси електронної пошти, яка була вказана при реєстрації поточного рахунку.

Натисніть кнопку “Зберегти”, щоб зберегти нагадування.

Зустріч з нагадуванням з’явиться у вашому календарі.

Зверніть увагу! На тому ж випадку ви можете додати кілька нагадувань. Для цього використовується та сама кнопка “додати сповіщення”.

Покладіть нагадування про подію в Samsung

Я не влаштував мене з ринку з двох причин. Перша мала ефективність. Це означає один короткий скрип і все.

І якщо ви не чули, то це ваші проблеми. Друга причина. Це надмірність реклами, вона буквально не ясно з екраном.

І тут, по ходу, я згадав календар заявки на Samsung A52, A32, A12, A72. Варто сказати, що коли я спочатку використовую щось, мені сподобалося все, але провів кілька хвилин на рейси швидко зрозумів.

Я дам короткий інструкцію, як використовувати. Запустіть, затримати палець на бажану дату, і дайте майбутнє нагадування.

Потім торкаючись надходження та кінцевих нагадувань встановити потрібний час або виберіть весь день.

Потім увімкнення параметрів може зробити дуже тонкі налаштування. Наприклад, вибирайте високий пріоритет, щоб не пропустити.

Налаштувати сповіщення у своєму манері (сам звук, коли, скільки).

Я показав лише кілька важливих моментів, як поставити нагадування в Samsung M32, M22, M12, M52 та всіх інших.

Фактично, є налаштування та всілякі булочки набагато більше, включаючи смайлики та подібні ефекти.

Як поставити нагадування на Android

Сучасні смартфони значно спрощують людське життя. Наприклад, щоб замовити товари в інтернет-магазині, щоб зробити кілька кліків. Це також можна сказати про оплату рахунків, запуску фільмів та надсилання повідомлень. Крім того, майже кожен користувач використовує будильник на телефоні, встановлюючи його в зручний час. Але багато хто цікавиться, як зробити нагадування про Android. Це дуже корисний варіант, який не дозволить вам пропустити важливу подію або свято. Давайте детально з’ясуємо завдання планування, розглядаючи всі шляхи та пару корисних застосувань.

See also  Як відновити відео на Samsung після видалення

І які різноманітні нагадування? Є багато з них, але ось головне:

Ви можете вибрати для себе та інших типів нагадувань, тому що тут немає ніяких обмежень.

Стороні програми

Всі наступні програми доступні для завантаження з офіційного ринку відтворення магазину.

Google тримати

Спосіб, щоб зробити нагадування для Android, запропонованого пошуковим гігантським:

Увімкнути синхронізацію синхронізації в налаштуваннях програми та отримайте попередження про події на декількох пристроях з встановленим Google KIP.

Нагадування БЗ і дні народження

Інше спеціальне програмне забезпечення, призначене для пояснення того, як встановити нагадування про Android:

Вбудована календарна програма Зауважує кількість подій, встановлених на окремому дні. Недоліків, пропозиція для придбання версії Pro, за допомогою підтримки синхронізації, розширених налаштувань та можливість додавати повну мелодію.

Інші програми пропонують аналогічний набір інструментів і відрізняються дизайном Intese.

Ви можете поставити нагадування, використовуючи вбудовані або завантажені інструменти. Функціональний більшість додатків аналогічний.