Home » Як встановити придбану мелодію на iPhone

Як встановити придбану мелодію на iPhone

Як зробити мелодію на iPhone

Можливо, ви хочете почути спеціальний рингтон, коли ваша улюблена людина називає вас, або дуже помітний гучний звук, коли головні дзвінки. У будь-якому випадку, нижче ми розповімо про все докладніше.

Протягом багатьох років Apple робить iPhone розумнішим і розумнішим. Однак у процесі компанія дуже складна багато основних функцій та завдань. Наприклад, змініть мелодію дзвінка на завдання iPhone не з простого.

Те ж саме з звуками сповіщень. Раніше ця функція була популярною, але з прибутком епохи iPhone та Android, він був похований у глибині операційних систем, так що мало хто змінював мелодії та звуки сповіщень. Однак функція не втратила своєї користі, особливо враховуючи той факт, що на iPhone немає світлодіодної лампочки.

Якщо ви не знаєте, як поставити різні мелодії та звуки сповіщень для кожного контакту, ми розповімо вам про це нижче.

Є кілька способів створення та встановлення мелодій на телефонах Apple. Але багато хто з них виконуються лише з використанням ПК, який не завжди зручний і доступний.

Мало хто знає, але ви можете змінити мелодію виклику та використовувати програму гаражного банку, яка встановлюється безпосередньо на смартфоні.

До недавнього часу він був оплачений, тому він не використовував багато популярних. Але тепер Apple поширює його безкоштовно, через який кожен може скористатися.

Крім того, ви можете вирішити завдання за допомогою iTunes та ПК. І який з усіх вищезгаданих варіантів допоможуть вам з’ясувати більш детальний аналіз.

Зміна повідомлень iPhone Rington

У розділі “Налаштування” ви можете змінити звук повідомлення. Цей параметр розташований негайно під мелодією.

Виберіть його, і ви можете змінити звук повідомлення, а також купити додаткові.

Важливо вибрати рингтон та звук повідомлень, які вам подобаються, тому що ви почуєте їх дуже часто. Так виділити протягом декількох хвилин і знайдіть ідеальний варіант для себе.

Як покласти свій дзвінок на дзвінок (Ringtone) на iPhone?

Я б ніколи не думав, що в iPhone неможливо просто взяти і покласти свій власний рингтон. У Android це робиться за пару клацань. Так, Apple пропонує купити багато мелодій в iTunes, але, по-перше, все платить там, а по-друге, там, безумовно, не матиме ваші улюблені мелодії.

встановити, придбану, мелодію, iphone

Немає нічого неможливого! Є спосіб, що дозволяє вам викликати все, що ваша душа. І сьогодні я вам скажу. Для того, щоб виконувати заповіт, нам буде потрібно, насправді, iPhone та комп’ютер (ПК або MAC) з iTunes на борту. Йти!

See also  Як налаштувати телефон Samsung Galaxy. Як зробити екрани та спалити екранні дії

Загалом, нам просто потрібно зробити формат файлу.M4r і завантажте його на iPhone. Але припустимо, що у нас є тільки iTunes під рукою та сам iPhone.

 • Відкрийте iTunes. Натисніть Файл. Додати файл до бібліотеки. Виберіть там бажану пісню і додати його. На жаль, мелодія може бути зроблена лише з вашої музики з комп‘ютера, купленим через iTunes це не буде працювати.

Давайте прислухаємося до вибраної пісні та знайдіть частину 38 секунд, які ми хочемо зателефонувати. Так, на жаль, мелодія на iPhone не може бути довше 38 секунд. Ми слухаємо пісню і пам’ятаємо час початку і кінця сегмента.

Тепер клацніть правою кнопкою миші та виберіть пункт “Інформація”. Там знайдіть вкладку “Параметри”. Тут вам потрібно встановити час початку та закінчення дзвінка, який ми вибрав у параграфі 2. Не хвилюйтеся, пісня не буде робити, це необхідно лише для дзвінка дзвінка, потім “запуску” галочку і “зупинка” може бути просто видалено. До речі, тут ви можете вказати час до miliseconda, вибираючи точний період.

Після встановлення інтервалу часу натисніть кнопку ОК.

 • Клацніть правою кнопкою миші на новій “скороченій” пісні та виберіть “Створити версію у форматі AAC”. Після цього другий трек відразу з’явиться, вже вирізати розміри, встановлені в пункті 3.
 • Перш ніж продовжити, якщо у вас є вікна, то перейдіть до початку. Панель управління. Властивості папок (параметри папки), перейдіть на вкладку «Перегляд» та видаліть прапорець у пункті «Сховати розширення для зареєстрованих файлів».

Тепер натисніть на створену пісню, витягнуту правою кнопкою миші та виберіть “Показати в Windows Explorer” (або просто перетягніть доріжку з вікна iTunes до будь-якої папки).

Ви побачите файл, який буде розширенням “M4A”. Ми також повинні просто змінити розширення до “M4R” (це формат мелодій на iPhone).

Тепер видаліть укорочений версію пісні з iTunes і видаліть прапорці у налаштуваннях вихідної пісні.

See also  Підключіть телефон Samsung до комп'ютера через USB

Тепер достатньо синхронізувати iPhone з комп’ютером, і рингтон з’явиться на смартфоні. Якщо ви довго не синхронізували свій телефон, операція може бути довгою, не бійтеся.

Ось як легко можна створити свої власні мелодії для iOS. Хочете знати про інші комунальні послуги? Підпишіться на блог “Семінар”, і ви завжди будете знати трохи більше, ніж ваші друзі.

Як зробити та встановити мелодії дзвінка (Ringtone) на будь-якому iPhone без комп’ютера безпосередньо на пристрої?

Додавання власних мелодій на iPhone. завдання нелегко. У останніх операційних системах Apple, натяк на можливе додавання користувацьких мелодій зник. Однак, в цій інструкції, ми скажемо вам, як виправити це непорозуміння, додавши абсолютно до будь-якої поточної мелодії iPhone, яка може бути використана як вхідний дзвінок. Крім того, без використання комп’ютера.

Як встановити мелодію на iPhone через магазин iTunes

Використовуйте свою мобільну версію iTunes, щоб встановити мелодію на iPhone. Це одне з найпростіших рішень, які пропонують Apple.

Кожен користувач доступний для багатих каталогів звуків та мелодій, які можуть бути в будь-який час від смартфона. Однак є деякі нюанси запропонованого способу:

 • мелодії платять;
 • Немає можливості редагування мелодій;
 • Ви не можете встановити власні мультимедійні файли з інших програм.

З iOS 13 тепер без будь-яких проблем можна встановити будь-яку пісню на iPhone Ringtone!

Якщо перераховані недоліки не лякаються, то дотримуйтесь цих дій:

 • Запустіть магазин iTunes.
 • Перейдіть до налаштувань програми.
 • Відкрийте категорію “Звуки”.
 • Введіть меню Rington, а потім відкрийте магазин з усіма звуками.
 • Слухайте та вибрати мелодію, яку вам подобається.
 • Придбання.
 • Як тільки ви платите мелодію, система запропонує зробити його за умовчанням. Підтвердьте дію.
встановити, придбану, мелодію, iphone

Звукові дзвінки зберігаються в спеціальному списку, який знайде у розділі, відповідальний за звуки телефону. На цьому етапі є корисна кнопка, з якою ви завантажуєте всі придбані мелодії після повторного встановлення ОС або замінити пристрій.

Як встановити мелодію на iPhone

Звичайно, ви можете робити та стандартні мелодії дзвінка, однак набагато цікавіше, коли ваша улюблена пісня буде грати з вхідним викликом. Але перший рингтон повинен додати до iPhone.

iTunes

Припустимо, у вас є рингтон на комп’ютері, який попередньо або був завантажений з Інтернету, або створив себе. Так що він з’явився у списку дзвінка на дзвінка на гаджет Apple, він буде потрібно з комп’ютера для передачі.

Готовий. Ringtone зараз знаходиться на вашому пристрої.

iTunes Store

Цей метод додавання нових звуків на iPhone набагато простіше, але це не є вільним. Сутність проста. придбати відповідний рингтон у магазині iTunes.

  Запустіть програму iTunes Store. Перейдіть до вкладки “Звуки” і знайдіть мелодію, яка підходить для вас. Якщо ви знаєте, яка пісня ви хочете придбати, виберіть вкладку “Пошук” та введіть запит.

Послуги для обрізання аудіо у форматі M4R

Якщо вибір потрапив у сторонні програми, які дозволяють швидко передавати файли на iPhone, вам потрібно ознайомитись з зручним сервісом для обрізання звуку. Смартфони Apple Ringtone може лише покласти доріжку, тривалість якого не перевищує 30 секунд, тому питання є актуальним.

See also  Як відновити iPhone до заводських налаштувань.

Не всі програми мають функціональність для обрізання, але пошук відповідних сайтів в Інтернеті дуже простий. Перші три результати пошуку для “Онлайн-послуги для обрізання аудіо M4R”:

  – Проста функціональність сайту дозволяє швидко обробляти аудіо до потрібного часового механізму та зберегти його у необхідному форматі Той же простий Inteeis з мінімальними функціями, необхідними для створення мелодії за кілька хвилин Служба має окремий розділ для обрізання аудіо та відео для iPhone. Допоможе зробити все правильне відео-дизайн на сайті. Процес не відрізняється від двох попередніх.

Всі перераховані онлайн-послуги абсолютно безкоштовно. З хорошим підключенням до Інтернету, якість треку не зменшиться, але якщо передача даних важко, завантажений файл може не відповідати вимогам рівня звуку.

Як перемістити мелодію, створену на Mac (MacOS Catalina та новіша) в iPhone

Відкрийте музичну програму, якщо вона була закрита.

Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю.

встановити, придбану, мелодію, iphone

Переконайтеся, що музична програма визначила підключене iPhone. У бічному меню програми з’явиться розділ пристрою з чорним та білим значком з зображенням телефону. Клацніть на ньому. Якщо підключений iPhone не відображається, рішення тут.

Відкрийте папку з Ringtons у форматі.M4R ви зробили в попередніх інструкціях.

Перетягніть мелодії у форматі.M4R у підключеному вікні iPhone.

Не звертайте уваги на підключені iPhone мелодії, які не відображаються у вікні музики.

Відкрийте програму програми на iPhone та перейдіть до меню звуку, тактильні сигнали.

Перейдіть до меню мелодії. У самому верхній частині списку мелодій ви побачите, що ви створили дзвінок дзвінка.

Виберіть створений сигнал дзвінка для всіх дзвінків або для окремого контакту (деталей).