Home » Як встановити програми на смартфоні Samsung

Як встановити програми на смартфоні Samsung

Як правильно встановити програми | # Galaxy guide

Завантажено комп’ютером

Головний і найпростіший спосіб завантаження композицій по телефону стане його спарюванням з персональним комп’ютером. Варіант підходить, якщо ПК містить необхідну музику. Для виконання операції це необхідно:

 • Від’єднайте шнур від адаптера живлення зарядного пристрою. Підключіть один кінець до смартфона, другий на ПК.
 • Опустіть завісу швидких повідомлень по телефону, натисніть на рядок з написом “USB-з’єднання”. З запропонованих варіантів вибрати “Передача файлів”.

встановити, програми, смартфоні, samsung

Якщо операційна система не змогла розпізнати пристрій або на даний момент під рукою не виявився USB-шнуром, ви можете використовувати опцію бездротового зв’язку. Виконання операції відбувається на наступному сценарії:

 • Відкрийте ринок відтворення на своєму мобільному пристрої. У рядку пошуку введіть “Wi-Fi File Transfer”. Перейдіть на сторінку та встановіть програму.
 • Відкрийте встановлену програму в одному вікні або використовуйте мітку на робочому столі телефону.
 • Натисніть кнопку “Пуск”, розташоване в центрі екрана. Система повідомить про можливість перенесення файлів, ввівши наступну адресу в комп’ютерному браузері: http: // 192.168.0.105: 1234.

При використанні програми слід мати на увазі, що його безкоштовна версія дозволяє перемістити файли до 5 Мб. Щоб видалити обмеження, потрібно придбати версію Pro.

Описані методи допоможуть завантажувати музику на телефоні Samsung Galaxy або будь-який інший пристрій, що працює Android OS.

Як встановити ігри та програми на Samsung Galaxy. Samsung Galaxy Як завантажити безкоштовні ігри та програми.

Як Samsung Galaxy встановлює ігри та програми купив новий Android Samsung Galaxy і хочете завантажити безкоштовні ігри та програми та не знаєте, як це зробити? Ви можете встановити на своєму Android величезну кількість ігрових додатків абсолютно безкоштовно. Для цього ви повинні мати Інтернет на вашому смартфоні, він бажано необмежений, інакше ви можете бути записані з круглою сумою.

Якщо ви не використовуєте Інтернет на Samsung Galaxy, то ви все одно можете завантажити та встановити ігри та програми, але для цього ви можете використовувати технологію Wi-Fi. Знайдіть точку доступу Wi-Fi, підключіться до нього та використовуйте Інтернет безкоштовно. Сьогодні точки доступу Wi-Fi мають величезну суму, ви також можете використовувати Інтернет через друг друзів Wi-Fi, який має необмежений Інтернет.

Деякі додатки та ігри для Android можуть передаватися з одного пристрою до іншого. Посилання на статтю, як передати ігри та програми, див. Нижче.

Перший метод дозволяє завантажувати безкоштовні програми та ігри, призначені для Samsung Galaxy, цей метод не завжди доступний і в основному залежить від постачальника послуг або регіону. Для цього знайдіть елемент додатків Galaxy на екрані програми. Відкриття його, ви можете вибрати програму з різних категорій, ви також можете використовувати пошук. У платних додатках та іграх буде вартість. Щоб переглянути опис гри або програми, виберіть його, щоб встановити безкоштовно, виберіть Встановити. Ви також можете встановити на Samsung Galaxy та платні програми, для цього натисніть кнопку, де вказується його вартість, то дотримуйтесь інструкцій на екрані смартфона.

Другий спосіб дозволяє завантажувати програми та ігри не тільки для Samsung Galaxy, але і на всіх андроїдах. Виберіть на екрані, за допомогою програми Play Applications Next, виконайте кроки, як у першому випадку. Якщо ви мали до облікового запису Google, вам потрібно ввести ці дані, якщо ні, то створіть нове. Нічого не складно створити обліковий запис Google, ми пишемо ім’я та прізвище, а потім створіть його електронну пошту та пароль. Не забудьте записати електронну пошту та пароль і зберегти його, це буде корисно, якщо ваш Samsung заблоковано, потрібно ввести ці дані для розблокування. Далі, у п’єсі ви вибираєте гру або додаток з різних категорій, або ми знаходимо за допомогою невідомого. У платних додатках та іграх буде вартість. Ви можете негайно вибрати найпопулярніші або вищі безкоштовні програми. Щоб переглянути опис програми, виберіть його, щоб встановити безкоштовно, виберіть Встановити. Ви також можете встановити на Samsung Galaxy та платні ігри та програми, для цього натисніть кнопку, де вказується його вартість, дотримуйтесь інструкцій на екрані смартфона.

See also  Як видалити значок на телефоні Samsung

Ви можете передавати програми з одного андроїда до іншої через Bluetooth, як це зробити, перегляньте цю посилання.

Не забудьте залишити огляд, ви допоможете вам завантажити та встановити ігри та програми на Samsung Galaxy, будь ласка, вкажіть модель Android. Бажаю всім удачі.

 • Відгуки, коментарі, питання та відповіді можуть бути додані нижче.
 • Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам.
 • Відмінний запит на отримання корисних порад та забезпечення взаємної допомоги. Можливо, це ваш коментар або поради, щоб допомогти іншим користувачам Android смартфонів.
 • Дякуємо за чутливість, взаємну допомогу та корисні поради.

Посібник для завантаження програми

Якщо Samsung є підключеним обліковим записом Google, то завантажте програму, доведеться безпосередньо з веб-сайту розробника, спочатку на ПК, а потім перенести файл встановлення на смартфон. Набагато простіше встановити WhatsApp на телефон Samsung через PlayMarket, дотримуючись простих інструкцій:

 • Перейдіть до PlayMarket і їздити в WhatsApp Search.
 • З видачі виберіть програму від розробника та натисніть кнопку Встановити.
 • Очікування завершення завантаження та відкриття програми.

Далі потрібно трохи рухатися з VECSAP, щоб почати працювати з популярним посланцем.

Як дозволити встановлення додатків з невідомих джерел на Samsung Galaxy

Платформа Android, на відміну від iOS, пропонує можливість встановлювати програми з невідомих джерел, але вона повинна спочатку бути активована.

Найчастіше ця перевага використовується на цих смартфонах, де немає додатків Google Play. Але є й інші сценарії, такі як встановлення програм, які відсутні в офіційних джерелах. Будьте тим, як це може, якщо вам потрібно з’ясувати, як активувати можливість встановлення APK на Samsung Galaxy з невідомих джерел, то ви звернулися до адреси.

Завдяки оновленні операційної системи Android та Inteeis Inteeis з Samsung, процес активації залежить від пристрою до пристрою, але в будь-якому випадку він не буде легко зрозуміти. Крім того, це можна зробити без наявності прав суперкористувацької.

У Galaxy S8, Примітка 8, Galaxy S9, Galaxy Note 9 та інші смартфони з останньою версією Samsung досвіду (Android Oreo) потрібно виконати у налаштуваннях, щоб дозволити встановлення додатків з невідомих джерел. У випадку цих гаджетів ця функція не є, де в Android з дизайном матеріалу. У будь-якому випадку, ніяких труднощів не повинно виникнути, якщо ви дотримуєтеся наших інструкцій.

Як завантажити та встановити Google Play Market на Samsung Galaxy

Магазин додатків з Google має величезну кількість додатків та іншого вмісту для ваших пристроїв Android. На деяких смартфонах Samsung Galaxy або таблетки не можуть бути ігровим ринком, і ви хочете встановити його, або ви випадково видалили його, і тепер хочете повернутися. Будьте тим, як це може, ми підготували інструкцію для вас, що дозволить вам встановити ринок відтворення Google на своєму мобільному пристрої або оновити доступну версію до останнього.

See also  Як скинути телефон Samsung на заводські налаштування

Samsung Pay. популярний сервіс. Він доступний на смартфонах з корейської компанії, дозволяє швидко платити за покупки та не використовувати пластичну картку для цієї мети.

Сутність системи проста. Спочатку користувач додає свою картку до програми, підтверджує надання доступу до банківського рахунку. У майбутньому він може здійснювати розрахунки через платіжну службу, просто застосовуючи пристрій до терміналу. Безконтактний платіж набагато зручніше для користувачів, вам не потрібно постійно нести пластикову карту з вами.

Але як завантажити програму Samsung Pay? Ця програма не потребує додаткової установки. Це системний, “зшитий” в ОС на підтримуваних телефонах. Достатньо прокрутіть екрани з додатками на пристрої, знайдіть Samsung платити серед них.

Як бути, якщо програма відсутня в ОС? Його можна завантажити з Google Play або Galaxy Store. Просто голосувати “Samsung Pay” для пошуку, виберіть програму та натисніть кнопку, щоб встановити.

Для використання Samsung Pay, модуль NFC повинен бути присутнім у вашому смартфоні. За його відсутністю у пристрої не має сенсу завантажувати програму, вона буде марною для звичайного користувача та займе місце в системі.

Програма розповсюджується безкоштовно. Розробник не стягує додаткову плату під час завантаження його. Тому будь-який власник сумісного мобільного мобільного пристрою Samsung зможе використовувати послугу.

Офіційний магазин Google Play

Більшість запуску користувачів Android, на пристроях яких встановлені послуги Google, цілком достатньо Google Play. Але, перш ніж використовувати це, вам потрібно зареєструвати обліковий запис Google, що ми написали в одному з попередніх статей.

Встановлення додатків з цього магазину якомога простіше:

Відкрийте програму Google Play на своєму пристрої.

Перейдіть до розділу “Програми” або “Ігри”.

Знайдіть застосування інтересу до одного з способів: я шукаю ключові слова, вибираючи конкретну категорію або перегляду вершин та колекцій. Inteeis Google Play. інтуїтивно, тому не повинно бути проблем.

Відкрийте сторінку з потрібною програмою або відтворюйте, натисніть кнопку Встановити, а потім прочитайте дозволи, що програма вимагає, і підтвердьте свою згоду на кнопку “Прийняти”.

Безкоштовна програма буде завантажена та встановлена ​​автоматично, але якщо програма оплачена. з’явиться ще одне вікно, щоб вибрати спосіб оплати та підтвердити транзакцію.

Після натискання кнопки “Купити”, магазин попросить вас ввести пароль з вашого облікового запису. щоб запобігти випадковим покупок, наприклад, діти.

Після покупки протягом двох годин у вас буде можливість повернути заявку та повністю заплатити назад, а сама програма буде видалена з пристрою. Для цього натисніть кнопку “Повернення місця”. Зверніть увагу, що ви можете повернути гроші за кожну програму лише один раз. коли ви повторно купуєте таку можливість.

Купівля та встановлення додатків можливе не тільки безпосередньо з пристрою Android, але і з веб-версії Google Play. Єдина відмінність полягає в тому, що якщо у вас є кілька пристроїв, доведеться вибрати те, що саме програма повинна бути встановлена. За допомогою цього методу встановлення, завантаження програми до гаджету відбудеться автоматично, як тільки він отримує доступ до стабільного підключення до Інтернету.

Як завантажити та встановити програму на своєму телефоні з ПК через USB

Перш за все, необхідно провести початковий параметр телефону, і це можна зробити наступним чином:

 • На головному екрані відкрийте етикетку “Налаштування”.
 • Перейдіть до розділу “Система”.
 • На вкладці Режим вибору розробника.
 • У розділі “налагодження” активуйте повзунок налагодження USB.

Важливий! Щоб зробити можливість використання функцій розробника, потрібно виконати наступне: Відкрийте “Налаштування” та “Система”. Виберіть “Інформація про телефонну інформацію” та 10 разів, щоб нерівномірно натисніть на елемент “Асамблея”.

See also  Ви можете встановити Windows на планшеті Android. Плюси та мінуси зміни ОС

Тоді вам потрібно, щоб телефон встановити сторонні програми:

 • Перейдіть до розділу “Параметри” та перейдіть до розділу “Безпека та конфіденційність”.
 • Знайдіть вкладку “Встановлення з невідомих джерел”.
 • Активуйте відповідний слайдер.

Тепер ви можете приступити до встановлення додатків на Android через комп’ютер.

Використання утиліти Instalpk

Installapk Software. це функціональне додаток для встановлення файлів APK через персональний комп’ютер на смартфоні Android:

 • Спочатку потрібно завантажити програму з перевіреного джерела або на офіційному веб-сайті.
 • Запустіть майстер установки та натисніть кнопку “Далі”.
 • Після завершення копіювання файлів натисніть на повну вкладку.
 • Запустіть встановлену програму та підключіть свій смартфон або планшет через USB до комп’ютера.
 • У головному вікні виберіть Метод установки через USB.
 • Натисніть кнопку “Оновити”. Якщо телефон не визначено, він повинен бути перезавантажений та повторно встановити попередні налаштування: “Встановлення з сторонніх джерел” та “USB налагодження”. Якщо в цьому випадку смартфон не визначений програмою, то пристрій не має сумісності.
 • Якщо телефон був визначений, потрібно перейти до каталогу, де знаходиться завантажений файл APK та натисніть на ній двічі. Після цього розпочнеться процес ініціалізації архіву та встановіть програму на Android автоматично.

Зверніть увагу! Програма має сумісність з обмеженою кількістю пристроїв Android. Встановлення програм з ОС Android з ПК за допомогою установки MustraPK можлива на Samsung, Redmi, Sony, LG, Huawei пристроях, на іншому програмному забезпеченні не можуть бути встановлені.

За допомогою файлового менеджера

Для цього опції Ex Explorer Software буде відповідати:

 • Завантажте та встановіть менеджер файлів на смартфоні.
 • Завантажте на додаток до ПК для Android з перевіреного джерела.
 • Покладіть потрібний архів для знімного приводу.
 • Відкрийте менеджер та перейдіть до вкладки “Зовнішня пам’ять”.
 • Знайдіть встановлювача та запустити каталог встановлення.

Через команду adb

ADB. інструмент налагодження для керування операційною системою. Для цього методу необхідно встановити драйвери, які можна завантажити з офіційного веб-сайту розробників Android:

 • Відкрийте командний рядок Windows. Комбінація клавіш “WinR” у діалоговому вікні, щоб набрати команду “CMD” та натисніть клавішу “Введення”.
 • Після відкриття вікна командного рядка, де потрібно ввести: adb install d: \ користувачі завантажити \ chrome.АПК. “D: \” (ім’я диска, де завантажена програма), “Завантажити” (назва каталогу, де архів APK), “Chrome.АПК “(назва програми). Встановлення на смартфоні розпочнеться автоматично.

Через вбудований браузер

Щоб встановити, вам потрібно буде встановити менеджер файлів. Найбільш функціональний Ex Explorer:

 • Спочатку потрібно підключити смартфон до персонального комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 • Тоді вам потрібно завантажити APK Archive, і встановити інсталяційні файли на телефонну картку SD.
 • Вимкніть телефон з ПК та запустіть вбудований веб-браузер за замовчуванням.
 • Відкрийте адресний рядок та введіть файл: /// sdcard / yandex command.АПК (Яндекс.Назва програмного забезпечення APK).

Встановлення двох ідентичних застосувань на одному телефоні

Така операція може бути актуальною для користувача, який хотів, наприклад, використовувати два облікового запису Skype на одному телефоні. Є кілька методів для реалізації такого бажання:

 • Встановлення ідентичних застосувань з різних місць, наприклад, один екземпляр Skype (більш стара версія) просто завантажте з мережі, а другий (поточний). встановити торговий ринок магазину Android-програми Android;
 • Деякі сучасні мобільні гаджети праворуч “поза коробки” може запропонувати власнику клонування програми;
 • Використання спеціалізованих утиліт, які дозволяють виконувати ідею синхронного запуску тих самих програм.